Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
majonez sirova keks indijskih sirove proso sremusa šargarepa puding oraha namaz avokado piramida tofu maslacka kopriva recepti kakao jogurt kafa free vegetarijanci vegane tikvice sladoled Knjige
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 21 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 21 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?

Ići dole 
+19
drazen
Poslednji Skaut
dmitras
leptiric
anasana
ivanstar
mimihu
sifacca
TARA
milanvegan
dijana
nole
Luna
Helena
zanahoria
anett
Branko
Olivera
runner
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
dijana
novi član
novi član



Broj poruka : 5
Datum upisa : 11.02.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePon Jan 14, 2008 9:54 pm

Znaci excalibur kazete...da li netko zna da li se to moze nabaviti u Hrvatskoj,ja jos nisam naisla...
Bila bih vam jako zahvalna!
Nazad na vrh Ići dole
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePon Jan 14, 2008 10:08 pm

Pozdrav Dijana,dobro nam dosla Very Happy
Koliko ja znam,Excalibura nema kod nas,Slovenija najblize a kod nas sam naisla kao sto sam i navela gore,samo na taj Matrix, i za prvu ruku je cist ok !
Nazad na vrh Ići dole
Luna
novi član
novi član
Luna


Broj poruka : 76
Zaposlenje : Zagreb
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 8:17 am

Helena ::
taj Matrix, i za prvu ruku je cist ok !
Išla sam ga jučer pogledati u Merkur i bila sam razočarana Crying or Very sad
Kvaliteta plastike je očajna, ali lako za to, nego nema čak ni termostat Shocked
Helena, kako kontroliraš temperaturu do koje dođe zrak u dehidratoru prilikom sušenja hrane? Da li je "namješeten" da ne prelazi određeni stupanj C ili kak?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.com
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 17, 2008 7:15 pm

Da,potpuno te razumijem,ni mene nije oborio s nogu... Sad
Ali to je meni bar,zasad jedini dostupan a kako ga ionako ne koristim puno,dokle radi radi... Laughing
Nema namjestanja temperature,mogu se samo emotions da mi ne ubije enzimice
Nazad na vrh Ići dole
milanvegan
novi član
novi član



Broj poruka : 4
Datum upisa : 11.02.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 4:35 pm

U Metrou se pojavio neki dehidrator .Ima li da neko zna nešto o njemu.Inače bih pohvalio Philipsov blender sa cilindrom za ceđene. Može da melje i semenke , a ako se koristi cilindar u sredini ostaje gustiš a kroz cediljku prolazi sok. Odličan je kad treba odvojiti sok. Ja cilindar rado koristi za sokove od samoniklog bilja( maslačak, bokvica, kopriva)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePet Apr 04, 2008 5:08 pm

najbolji blender je definitivno VitaMix. Izuzetno je skup, ali vredan svake pare Smile
Nazad na vrh Ići dole
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePet Apr 04, 2008 7:25 pm

Je apsolutno,samo kad ga nema kod nas Sad
Nazad na vrh Ići dole
Luna
novi član
novi član
Luna


Broj poruka : 76
Zaposlenje : Zagreb
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 3:05 pm

Evo da podijelim sa vama svoja prva iskustva sa dehidratorom Very Happy

Naručila sam:

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 27_2500%20white%20background
http://www.excaliburdehydrator.com/Dehydrators-37-cat.htm

Ako budete naručivali - super su jer pošalju model koji je prilagođen europskom mrežno-naponskom standardu, tako da nema potrebe za dodatnim kupovanjem naponskog pretvarača.
Jako je tih i praktičan. Sastavljen je od mrežastih pretinaca/ polica i malog ventilatora koji grije i tjera da cirkulira topli zrak. Ima termostat na kojem se može namjestiti temperatura i ne proizvodi veliku buku. Zvuk je kao npr. od klima uređaja.
Jedino mi je žao što sam uzela najosnovniji model koji nema "on/off" tipku pa kada želim otvoriti da vidim u kakvom je stanju ono što se suši, moram isključivati iz struje.
Jako sam zadovoljna i nadam se da će se jednom (uskoro) ovakav dehidrator moći kupiti i negdje kod nas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.com
TARA
Član
Član
TARA


Broj poruka : 68
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 14.01.2009

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 5:33 pm

Lunice sme li se znati koliko si platila to zadovoljstvo? Question
Nazad na vrh Ići dole
sifacca
novi član
novi član



Broj poruka : 7
Godina : 53
Lokacija : Beograd
hobi : internet
Datum upisa : 03.04.2009

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePet Apr 03, 2009 10:09 pm

Gost ::
Olivera ::

Sokovnici su na nasem tržištu svi centrifugalni, tako da tu nemamo izbora baš...bolji su oni koji gnječe, i sok je kvalitetniji, ali koliko znam, ovde nisu dostupni.
I na kraju, sušač hrane - dehidrator dobro dodje za pripremu nekih recepata...

Imam sokovnik koji gnjeci. Nabavio sam ga u Madjarskoj pre tri meseca, odlican je mogu da cedim sve vrste klica, trava i lisnatog povrca. Ako neko bude hteo da mu donesem kad budem isao sledeci put pisite mi na pp, ali ima samo jednu manu dosta je skup oko 500 evra (ne ugradjujem se u cenu podrzavam nase drustvance i ovaj sajt Very Happy ).

evo nabavio sam i ja oscar vitalmax 900 , to je vrh ponude korejskih aparata, od njega je samo bolji champion, ako nekoga interesuje neki sokovnik, mogao bih zainteresovanim clanovima da nabavim od nuc-a,samsona(matstone),oscarove sokovnike, i ostale marke, twin gear sokovnike, dehidratore... naravno, uz zahvalnost Ivanu koji me je uputio na ovu tematiku:queen:
Nazad na vrh Ići dole
mimihu
the Expert
the Expert
mimihu


Broj poruka : 300
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 04, 2009 7:40 pm

Kakva zver od aparata... ima li neki jeftini sokovnik za cedjenje pšenične trave... ali nešto sa manje nula Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
http://malarotkvica.blogspot.com/
sifacca
novi član
novi član



Broj poruka : 7
Godina : 53
Lokacija : Beograd
hobi : internet
Datum upisa : 03.04.2009

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 04, 2009 7:54 pm

nuc 2310 model je najjeftiniji za nas standard...mada kad se radi o necemu bitnom, citaj zdravlje, nista nije toliko skupo... love
Nazad na vrh Ići dole
TARA
Član
Član
TARA


Broj poruka : 68
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 14.01.2009

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 05, 2009 4:48 pm

Sifacca jesi li zadovoljan sokovnikom? Moze li taj model da cedi sokove i i iz zelja tipa kopriva isl.? I koliko te je kostao? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
sifacca
novi član
novi član



Broj poruka : 7
Godina : 53
Lokacija : Beograd
hobi : internet
Datum upisa : 03.04.2009

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 07, 2009 8:16 pm

sokovnik je odlican, evo probah ga, i mogu reci da vredi to imati u kuci. Steta sto to ranije nisam imao, al sad ce biti glavna sprava u mom domacinstvu. To je inace i multifunkcionalni uredjaj koji ima jos 5 funkcija osim cedjenja voca i povrca. Naravno, prva vocka koja je pala za slobodu flower je pomorandza i mogu reci da je super... e sad, jedva cekam da ubacim sutra jabuku, krusku, cveklu i da probam recepte iz knjige cheers
Nazad na vrh Ići dole
ivanstar
novi član
novi član



Broj poruka : 2
Godina : 62
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : masinac
hobi : tehnika
Datum upisa : 05.11.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePet Apr 17, 2009 8:32 pm

Tara,svi jednovreteni -koji gnjece- sokovnici mogu da cede sok iz zelja,trave itd.I sifaccin koji je vrh i moj NUC koji je najjeftiniji.Ako se kupuje sokovnik onda samo jednovreteni ,koji ima i vise funkcija.U kvalitetu sa centrifugalnim ne mogu da se mere a u kvantitetu tako i tako.
Nazad na vrh Ići dole
TARA
Član
Član
TARA


Broj poruka : 68
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 14.01.2009

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 19, 2009 9:22 am

Stvarno se ne razumem u tehniku Embarassed Ivane greetings
Nazad na vrh Ići dole
Luna
novi član
novi član
Luna


Broj poruka : 76
Zaposlenje : Zagreb
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimePon Jun 08, 2009 2:16 pm

TARA ::
Lunice sme li se znati koliko si platila to zadovoljstvo? Question
Naravno. Ispao me je (zajedno s carinom i dostavom) oko 1300 kn (= 180 Eur). Ali, to sam ja bila naručila najmanji i najjednostavniji model...Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.com
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 3:49 pm

A gde u Beogradu moze da se kupi Avan (drveni za sitnjenje -tucanje hrane) ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
mimihu
the Expert
the Expert
mimihu


Broj poruka : 300
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 02, 2009 6:10 am

Ja sam dobila od drugarice drveni avan ona ga je kupila kod kineza..
Nazad na vrh Ići dole
http://malarotkvica.blogspot.com/
mimihu
the Expert
the Expert
mimihu


Broj poruka : 300
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 02, 2009 6:12 am

Ivanstar

da li ima kod nas da se kupi bilo kakav taj jednovreteni koji gnječi sokovnik ???
Nazad na vrh Ići dole
http://malarotkvica.blogspot.com/
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 02, 2009 8:56 am

Bila sam kod kineza, nemaju avan.Nema ni na zelenim pijacama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
mimihu
the Expert
the Expert
mimihu


Broj poruka : 300
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 02, 2009 2:15 pm

Vidjala sam na buvljaku avan ali nije drveni. A inače kod kineza je bilo na spratu, ako vidim ja ću ti javiti pošto ću šetnutu ovih dana.
Nazad na vrh Ići dole
http://malarotkvica.blogspot.com/
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 14, 2009 7:22 am

Very Happy Sestra i njen decko su mi nasli i kupili avan na vasaru u Obrenovcu!
Mali je kao sira casa sa postoljem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
leptiric
novi član
novi član



Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.12.2009

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 29, 2009 9:00 pm

prije svega da vas sve pozdravim....
trebam vašu pomoć, zna li netko gdje se može nabaviti ona mašina za cijeđenje soka od pšenične trave... ili ima li netko iskustva kako iscijediti sok, ali da nije multipraktik električni. hvala svima.
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 31, 2009 3:23 pm

Leptirić, dobro došla(0). Možda bi poslužila ova sprava sa prve strane teme:
https://vegan.editboard.com/sirova-hrana-raw-food-f9/kuhinjski-aparati-za-pripremu-sirove-hrane-t583.htm
?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane
» Radionica pripreme zdrave, sirove hrane u Beogradu
» Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu
» Sirove klice - help

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Sirova - presna hrana (raw food)-
Skoči na: