Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
sirova keks vegetarijanci vegane kakao piramida sirove proso jogurt oraha namaz kopriva sladoled šargarepa Knjige puding indijskih sremusa maslacka free majonez tofu kafa tikvice recepti avokado
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 18 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 18 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?

Ići dole 
+19
drazen
Poslednji Skaut
dmitras
leptiric
anasana
ivanstar
mimihu
sifacca
TARA
milanvegan
dijana
nole
Luna
Helena
zanahoria
anett
Branko
Olivera
runner
23 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
runner
novi član
novi član



Broj poruka : 18
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 26.11.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePon Dec 03, 2007 3:15 pm

Pozdrav svima.

Posto sam nov clan ovde, ne znam, nisam videla da ste pisali o tome sta koristite od kuhinjskih aparata za pripremu sirove hrane. S obrzirom da prelazim sa veganske na ovu vrstu ishrane u maloj sam dilemi po pitanju ovoga. Dakle, pitanje je sta je sve potrebno da jedna kuhinja ima za raw food ishranu? Moze i preporuka nekih aparata (mislim na proizvodjaca) koje su se pokazale dobre u vasem iskustvu.
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePon Dec 03, 2007 3:31 pm

Od kuhinjskih aparata trebalo bi imati sledeće: multipraktik, kao najosnovnije, blender, sokovnik, sušač hrane.
Ne mora sve da se nabavi odjednom Smile
Kod izbora mulzipraktika treba obratiti pažnju na to da je konstrukcia osovine za noževe takva da se hrana ne zavlači u šupljinu. Ja imam neki mini multipraktik sa gornjim položajem motora i prilično sam zadovoljna.
Blender bi bilo dobro da ima mogućnost skidanja noževa, mnogo je lakše za čišćenje.
Sokovnici su na nasem tržištu svi centrifugalni, tako da tu nemamo izbora baš...bolji su oni koji gnječe, i sok je kvalitetniji, ali koliko znam, ovde nisu dostupni.
I na kraju, sušač hrane - dehidrator dobro dodje za pripremu nekih recepata...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
runner
novi član
novi član



Broj poruka : 18
Godina : 48
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 26.11.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 9:56 am

Hvala. Imam pitanje u vezi multipraktika posto ga nisam do sada koristila: da li on moze da dobro melje semenje i orahe, tj, koja mu je osnovna namena, da sitini hranu ili za sokove?

Ovo za susac, tj. dehidrator mi je interesantno, ali da li ga ima ovde u Beogradu? Olivera vidim da si ga ti nabavila.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 4:26 pm

Olivera ::

Sokovnici su na nasem tržištu svi centrifugalni, tako da tu nemamo izbora baš...bolji su oni koji gnječe, i sok je kvalitetniji, ali koliko znam, ovde nisu dostupni.
I na kraju, sušač hrane - dehidrator dobro dodje za pripremu nekih recepata...

Imam sokovnik koji gnjeci. Nabavio sam ga u Madjarskoj pre tri meseca, odlican je mogu da cedim sve vrste klica, trava i lisnatog povrca. Ako neko bude hteo da mu donesem kad budem isao sledeci put pisite mi na pp, ali ima samo jednu manu dosta je skup oko 500 evra (ne ugradjujem se u cenu podrzavam nase drustvance i ovaj sajt Very Happy ).
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 8:17 pm

Kako to izgleda ? Neka presa ?
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 7:41 am

Pronasla sam susac hrane Matrix SH 128(2.928,00din.).
Da li je to prava stvar,ili postoje drugaciji,mozda bolji dehidratori?

Olivera,da li smem da napisem adresu na kojoj ga ima(da ne bude reklama)?
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Dec 07, 2007 9:16 am

Malocas sam pronasla jos jedan model susaca hrane-Sencor-2990 din.
Juce sam porucila Matrix,kada ga isprobam,javljam da li valja.
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Dec 07, 2007 11:08 am

Matrix...imam ja...fino sushi samo ima jednu manu ...posle 3 susenja kad se hladi puca ona plastika na ramovima za susenje .....generalno je fush plastika
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 4:24 pm

Malcice sam razocarana sada Crying or Very sad ,ali znala sam da ne moze da bude i jeftin i savrsen.Senkorov izgleda navlas isto,pa je verovatno radjen od iste (fush) plastike.
Zanahoria,da li i posle tog pucanja plastike moze da funkcionise normalno?
Nazad na vrh Ići dole
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 6:42 pm

Ja sam googlajuci naisla na ove :
http://www.medjimurka.hr/kucanskiaparatiseverin1.htm

http://www.svezakucu.co.yu/www/singleitem_buy.php?id=2806 (to je vjerojatno nazalost ovaj koji puca koliko sam skuzila)

http://nakup.merkur.si/go.asp?ref=0507&s=/izdelek.asp%3Fid=0301%26izdelek=425184-0000


A pogledajte koja sve cuda od dehidratora slovenci mogu nabaviti kod sebe...
http://www.lerra.si/


Sta mislite o ovom iz merkura?
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 10:14 pm

Izgleda da mu je plastika puno jaca i posude su malo dublje,cini mi se.
Bosch ima nekoliko modela i oni bolji su od 150-250 dolara, ima jednostavnijih od 35 dolara.Moj muz u januaru ide za Nemacku,ne znam hocu li imati obraza da mu kazem da mi kupi jos jedan? Embarassed Da vidim da li ce Matrix da izdrzi do tad. emotions
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 11:33 pm

anett ::

Zanahoria,da li i posle tog pucanja plastike moze da funkcionise normalno?

Ne brini Anet funkcionise ok radi i posle toga ....samo pazljivije ga peri...i kad iskljucis tj prestane da dehidrira bolje sacekaj da se ohladi ne skidaj odmah police...mislim da sam skontala da manje pucketa tako.....
pozdrav!
videces sjajne stvari mogu da se naprave....
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 10:05 pm

Hvala na savetu Zanahoria!Imam neke ideje za krekere i jedva cekam da ih isprobam.
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Luna
novi član
novi član
Luna


Broj poruka : 76
Zaposlenje : Zagreb
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Jan 11, 2008 4:30 pm

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? 27_2500%20white%20background

Što mislite o ovom dehidratoru (Excalibur)?
http://www.excaliburdehydrator.com/

Ima li netko iskustava sa korištenjem?

Razmišljam o naručivanju...Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.com
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Jan 11, 2008 5:11 pm

Bok Luna Wink
Mislim da bi moglo biti od tog ekskalibura nesto,manje vise svi "pravi" dehidratori tako i izgledaju,negdje sam citala da ljudi za njega kazu da je ok
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Jan 11, 2008 5:18 pm

Citala sam da dosta hvale taj Excalibur...deluje kao da je dobar....mislim da mu je i cena dobra...
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePet Jan 11, 2008 8:13 pm

Da li znate cene aparata za pravljenje sojinog mleka na nasem trzistu?
Bambina,mozda ti znas,mislim da si pomenula da ih ima?
Nazad na vrh Ići dole
Luna
novi član
novi član
Luna


Broj poruka : 76
Zaposlenje : Zagreb
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 11:22 am

Aktivno razmišljam o naručivanju Excalibura, pa kada realiziram želju, javim iskustva.
Moj problem kod prelaska na 100% sirovo pretstavlja ovisnost o okusu ugljikohidrata poput kruha, tjestenine i sl. Mislim da bi dehidrator mogao riješiti taj problem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.com
Luna
novi član
novi član
Luna


Broj poruka : 76
Zaposlenje : Zagreb
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 3:49 pm

Helena, kakav dehidrator ti imaš i gdje si ga nabavila? Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.com
nole
novi član
novi član



Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.01.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 6:01 pm

Luna ::
Aktivno razmišljam o naručivanju Excalibura, pa kada realiziram želju, javim iskustva.
Moj problem kod prelaska na 100% sirovo pretstavlja ovisnost o okusu ugljikohidrata poput kruha, tjestenine i sl. Mislim da bi dehidrator mogao riješiti taj problem.

Dehidrator je super stvarcica. Problem ovde kod nas je sto imamo jako los kvalitet tih aparat i uglavnom suse u vrlo nekontrolisanim uslovima jer nemaju termostat sa kojim mozes kontrolisati temperaturu. Obicno su to najeftiniji uredjaji na svetskom trzistu koji se ovde skupo preprodaju. Bio sam na sajtu koji si postavila i excalibur izgleda lepo i vrlo profi pogotovo sto mozes da kontrolises vreme i temperaturu susenja sto je najvaznije. Ako uspes da ga nabavis bilo bi lepo. Mislim da vredi svaku paru i da ce ti se brzo isplatiti. Samo napred ovo je prvi ozbiljan dehidrator koji sam dosad video inace imam dehidrator koji sam nabavio ovde ali nisam nimalo zadovoljan sa njime.
Nazad na vrh Ići dole
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 7:34 pm

Ja sam svoj u Mercuru - Matrix,cijena oko 290 kn
Dosad sam ga svega par puta koristila i bio mi je ok ali kazu da s vremenom ode... Sad Kolko para tolko muzike valjda.. Neutral
Meni je zasad ok,da kucnem u nesss...
Nazad na vrh Ići dole
Luna
novi član
novi član
Luna


Broj poruka : 76
Zaposlenje : Zagreb
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 8:29 pm

Helena ::
Ja sam svoj u Mercuru - Matrix,cijena oko 290 kn
U Zagrebu ili u Sloveniji? Na netu ga nalazim samo u ponudi za SLO.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.com
Luna
novi član
novi član
Luna


Broj poruka : 76
Zaposlenje : Zagreb
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 8:38 pm

nole ::
Dehidrator je super stvarcica.

Da, međutim vidjela sam na stranim sajtovima da spominju problem "buke". Je li glasan dok radi? Kako je sa potrošnjom struje? Ima nekih recepata gdje se spominje sušenje i do 12h u dehidratoru.
Citat :
Problem ovde kod nas je sto imamo jako los kvalitet tih aparat i uglavnom suse u vrlo nekontrolisanim uslovima jer nemaju termostat sa kojim mozes kontrolisati temperaturu. Obicno su to najeftiniji uredjaji na svetskom trzistu koji se ovde skupo preprodaju.
Da, nažalost Crying or Very sad
Citat :
Bio sam na sajtu koji si postavila i excalibur izgleda lepo i vrlo profi pogotovo sto mozes da kontrolises vreme i temperaturu susenja sto je najvaznije. Ako uspes da ga nabavis bilo bi lepo. Mislim da vredi svaku paru i da ce ti se brzo isplatiti. Samo napred ovo je prvi ozbiljan dehidrator koji sam dosad video inace imam dehidrator koji sam nabavio ovde ali nisam nimalo zadovoljan sa njime.
Mene je isto oduševio Smile Imaju čak i modele sa tajmerom. Šteta što ga ne uvezu u naše krajeve da ne moramo naručivati preko neta. Možda, jednom, kada potražnja bude veća...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.com
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePon Jan 14, 2008 8:53 am

Merkur u Zagrebu
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitimePon Jan 14, 2008 2:31 pm

nole ::
Dehidrator je super stvarcica. Problem ovde kod nas je sto imamo jako los kvalitet tih aparat i uglavnom suse u vrlo nekontrolisanim uslovima jer nemaju termostat sa kojim mozes kontrolisati temperaturu. Obicno su to najeftiniji uredjaji na svetskom trzistu koji se ovde skupo preprodaju. Bio sam na sajtu koji si postavila i excalibur izgleda lepo i vrlo profi pogotovo sto mozes da kontrolises vreme i temperaturu susenja sto je najvaznije. Ako uspes da ga nabavis bilo bi lepo. Mislim da vredi svaku paru i da ce ti se brzo isplatiti. Samo napred ovo je prvi ozbiljan dehidrator koji sam dosad video inace imam dehidrator koji sam nabavio ovde ali nisam nimalo zadovoljan sa njime.

Gospodine Trajkovicu,pa to ste vi!Kako mi je drago da ste se prikljucili ovom forumu!
Ovaj covek ima iskustva koja zlata vrede;sta je sve preziveo,a i dalje ima snage da se bori!
Verujem da se i dalje hranite vecinski sirovom hranom i da vam pomaze da jetru odrzite u koliko toliko dobrom stanju.
Ljudi sa ovog foruma su zlatni,kao jedna velika srecna porodica i svakako cete od njih dobiti podrsku i pomoc.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Empty
PočaljiNaslov: Re: kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?   sirove - kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane
» Radionica pripreme zdrave, sirove hrane u Beogradu
» Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu
» Sirove klice - help

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Sirova - presna hrana (raw food)-
Skoči na: