Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
avokado majonez maslacka keks namaz proso jogurt indijskih šargarepa piramida vegetarijanci sladoled recepti sirova tikvice oraha Knjige puding sirove free vegane tofu kopriva sremusa kafa kakao
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 18 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 18 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Bla, bla - svasta po malo

Ići dole 
+18
Tea
dmitras
sinisa
ANČICA
rain021
Olivera
lena
anasana
brokolica
Arijel5
Svetlana
r-tard
Bed Bob
Helena
marijana021
anett
zelika
Branko
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 45
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeNed Okt 17, 2010 3:16 pm

affraid Bla,bla... Sama sam na forumu.... Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
Tea
vegan vegan
vegan vegan



Broj poruka : 375
Godina : 43
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : prevoditeljka
hobi : zaštita životinja
Datum upisa : 23.11.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimePon Okt 18, 2010 6:25 am

he he kako to? pa ima ljudi:)
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimePon Okt 18, 2010 2:53 pm

Samo smo se sakrili Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vasilika
Član
Član
Vasilika


Broj poruka : 48
Lokacija : Niš Srbija
Zaposlenje : /
hobi : Cuvanje kucnih ljubimaca (dva kunica)
Datum upisa : 06.03.2011

Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimePet Mar 25, 2011 7:54 pm

Pozdrav svima ! Ja sam nova ovde Smile Forum divan , bas nesto sto meni treba Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1281106584
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeUto Jun 07, 2011 6:54 am

prodjose 2 godine ..jos uvek se nisam razbolela od neke teske smrtne bolesti uzrokovane ne jedenjem mesa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sanja Novi Sad
novi član
novi član



Broj poruka : 11
Datum upisa : 06.06.2011

Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeUto Jun 07, 2011 7:31 am

Bravo Brokolica Smile

Evo i podrske: moja najbolja prijateljica je vegetarijanka vec 19 godina, a od toga poslednjih 6 je veganka.

Zdrava da zdravija ne moze biti Smile Ima 32 godine.


cheers
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 45
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeUto Jun 07, 2011 9:21 am

Smile Da sad ce 2 godine kako ne jedem meso. Sve je ok osim sto mi sad u poslednja 7dana pucketa desno koleno kad se penjem uz stepenicei kad ga savijam i bas se cuje. Zna li neko otprilike razlog tome?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
Dani
Član
Član
Dani


Broj poruka : 123
Lokacija : kroz prozor gledam Kozaru
Zaposlenje : Čudni su životni putevi,veoma čudni.
hobi : Smijati se svakom novom jutru, još jedna nova prilika za uživanje u životu
Datum upisa : 09.04.2010

Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeUto Jun 07, 2011 9:33 am

Meni pucketa desno, udarila u invalidska kolica dok smo penjali pokojnog oca na treći sprat. Napravili zgradu bez lifta, a uske stepenice jedva kolica mogla proći.

Otišao meniskus, mala brazdica i pucketa, škripi koljeno kada više puta u toku dana čučnem ili idem uz i niz stepenice. E sad je pitanje da li je od udarca, preopterećenja ili ??? To moraš uslikati ako baš smeta, da se vidi imaš li oštećenja na koljenu jer se može razviti i upala koljena. Toliko od mene i mog iskustva sa škripavim koljenom emotions
Nazad na vrh Ići dole
Jassmina
Član
Član
Jassmina


Broj poruka : 56
Godina : 50
Lokacija : Novi Sad, Srbija
hobi : uzgoj pasa
Datum upisa : 14.05.2011

Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 19, 2011 11:04 am

Baš sam neki dan pričala sa komšinicom... o njenim kolenima. Ženi su lekari predvideli invalidska kolica, zbog potrošenih hrskavica kolena. Ona danas 95% hoda normalno, penje se uz stepenice, šeta, čak je neki dan i potrčala, pa se onda setila svojih kolena Laughing . A sve što je radila to je solarna joga. Sada je tek na 18 min.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harlekin-pudle.in.rs
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeSub Jun 25, 2011 12:46 pm

ja bila sinoc na proslavi deset godina mature i vrlo sam se brinula da cu jesti samo kupus salatu celu noc..cak mi je mama spakovala parce pite da ponesem za svaki slucaj i ako sam isprala mozak organizatoru da treba da misli na mene kad je hrana u pitanju...sve u svemu ispalo je ok...ne bas mastovito al nije bila samo kupus salata....... Very Happy islo mi je u prilog is sto je em petak em zvanican post pa su jos 2 devojke "izmisljale" sta ce da jedu , mada su one htele ribu..... u nekom trenutku je tanjir sa ribom zavrsio na mom mestu i ja taman pocela sefu da kukam kako sam izricito rekla da NECU NI RIBU, VISE PUTA , on prevrtao ocima: ' ali dobila si posno'..skapiram da je tanjir sa samo povrcem zavrsio ispred druge devojke koja je bas trazila ribu ..tako da sve u svemu zavrsi se to dobro..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jassmina
Član
Član
Jassmina


Broj poruka : 56
Godina : 50
Lokacija : Novi Sad, Srbija
hobi : uzgoj pasa
Datum upisa : 14.05.2011

Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeSub Jun 25, 2011 2:30 pm

Jaooo pa to stvarno može da ispadne problem... A ja baš uskoro idem na neku gala proslavu, nadam se da će biti raznih đakonija (i za mene) Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.harlekin-pudle.in.rs
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 45
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 11:10 am

Smile Najbolje resenje je da se kuc najedete pre odlaska za svaki slucaj.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 3:11 pm

najela se ja al ...od kuce otisla u pola pet popodne vratila se u pola 4 hmmm.nista ne bi moglo da me drzi tako dugo sitom ..mada imala parce gibanice u tasni za svaki slucaj....
Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bla, bla - svasta po malo
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» ZACINI i svasta o njima
» Malo drugachiji gravche na tavche

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Ćaskanje-
Skoči na: