Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
maslacka vegetarijanci keks recepti namaz majonez vegane sremusa sladoled avokado piramida kafa sirova jogurt kakao sirove oraha indijskih kopriva tikvice free tofu Knjige proso šargarepa puding
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 33 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 33 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?

Ići dole 
+18
BrankoP
samanera
rawman
Yunick75
Branko
John Dove
dmitras
sveMIR
Vasilika
jovanaspa
mimihu
ilovegreen
Svetlana
Luna
zanahoria
Bambina
anett
Arijel5
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
sveMIR
the Expert
the Expert
sveMIR


Broj poruka : 141
Godina : 40
Lokacija : sveMir sveMIRA
Datum upisa : 17.09.2010

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 27, 2011 12:21 am

Na DM sajtu sam pronašla ovu lokaciju:

Ulica pobede 2
18 000 Niš
018/295-540
pon-pet: 9-21, sub: 9-15

Smile To je negde u centru očito, ali ne znam da li je podzemni... ti to znaš.
Zovi pa pitaj za komorač. Moguće da imaju, ako je to jedina prodavnica u Nišu (ili ti mogu doneti u sledećoj nabavci). U Novom Sadu, recimo, nemaju u ponudi baš sve proizvode u manjim prodavnicama...
Nazad na vrh Ići dole
John Dove
novi član
novi član



Broj poruka : 13
Datum upisa : 09.12.2011

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 09, 2011 10:02 pm

Je l moze preporuka za sajt gde se mogu naci vegetarijanski specijaliteti za kupiti? Najbolje sto sam uspeo da nadjem su "Vegetarijana proizvodi" na fejsu (stoji mi obavestenje da novim clanovima nije dozvoljeno da ostavljaju linkove) , ali naravno nemam pojma koliko je dobro ono sto se nudi. Ima li neko iskustva sa njima i dobre preporuke uopste?
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 09, 2011 11:04 pm

A odakle si, iz kog grada ?
Nazad na vrh Ići dole
John Dove
novi član
novi član



Broj poruka : 13
Datum upisa : 09.12.2011

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 09, 2011 11:05 pm

Iz Batocine kod Kragujevca.

---

Edit: Ne verujem da si ocekivao taj odgovor jer cenim da je tvoje pitanje imalo poentu Smile Uglavnom malo mesto, slaba ponuda, i znacilo bi mi kad bi naleteo na sajt koji nudi (skoro pa spremljene) vegeterijanske specijalitete. Jedini za koji znam, a to je nesto sto otprilike trazim, je u burek od zelja ili sira koji se moze kupiti u Metrou.
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 10, 2011 11:18 am

U pravu si, nisam ocekivao da si odatle (sta li sam uopste ocekivao ?) Smile U svakom slucaju, bitno je da kazes jer ti ne vredi da ti beogradjan kaze gde ima da se kupi jer ti bas "nije usput" Smile


Sto se bureka tice, pored zelja i sira u tim kupovnim cesto ima i svinjske masti... Obicno se tako prave jer im je jeftinije. Zato najbolje zasuci rukave...
Nazad na vrh Ići dole
John Dove
novi član
novi član



Broj poruka : 13
Datum upisa : 09.12.2011

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 10, 2011 11:22 am

Branko ::

Sto se bureka tice, pored zelja i sira u tim kupovnim cesto ima i svinjske masti... Obicno se tako prave jer im je jeftinije. Zato najbolje zasuci rukave...

Sta mislis pod kupovnim, burek koji se moze kupiti zaledjen u prodavnici ili na burek u burekdzinici?

Problem je sto ja ne znam ni krompirice posteno da isprzim, a ne zelim da budem opterecenje drugima. Zato bi mi sajt sa ponudama i uslugom isporuke dosao kao melem na ranu.
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 10, 2011 4:13 pm

Mislio sam na one iz burekdzinice. Ti iz prodavnice (nikad nisam probao) verovatno imaju tacnu specifikaciju, sastav pa mozes videti.

Pa napraviti burek - gibanicu nije komplikovano... ako koristis gotove kore. Slozis ga za 15 minuta i tutnes u rernu...
Nazad na vrh Ići dole
Arijel5
Član
Član
Arijel5


Broj poruka : 191
Datum upisa : 10.06.2008

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 8:04 am

Jel neko zna gde ima da se kupi suseni paradajz

hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
Yunick75
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.12.2011

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 11:52 pm

Gde ima kod nas da se naruči (!) organska soja
Nisam iz bg- a trebalo bi nešto i da se napravi za Slavu!
Tnx
Nikola
Nazad na vrh Ići dole
rawman
devoted2raw
devoted2raw
rawman


Broj poruka : 100
Lokacija : beograd
Datum upisa : 07.03.2010

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 28, 2011 6:36 am

Arijel5 ::
Jel neko zna gde ima da se kupi suseni paradajz

hvala unapred

ima svuda u boljim supermarketima, ali u ulju, verovatno nekomlošem... ali u Superveru sam nedavno video makedonski sušeni paradajz u kesi, bez ulja i izgleda odlično, ali je i skup
Nazad na vrh Ići dole
samanera
novi član
novi član



Broj poruka : 8
Datum upisa : 20.05.2009

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 30, 2011 3:21 pm

- da li u bgd ima da se nabavi sirovi kakao, ja nisam dosad pronasao.
Nazad na vrh Ići dole
Arijel5
Član
Član
Arijel5


Broj poruka : 191
Datum upisa : 10.06.2008

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 30, 2011 6:45 pm

rawman ::
Arijel5 ::
Jel neko zna gde ima da se kupi suseni paradajz

hvala unapred

ima svuda u boljim supermarketima, ali u ulju, verovatno nekomlošem... ali u Superveru sam nedavno video makedonski sušeni paradajz u kesi, bez ulja i izgleda odlično, ali je i skup
cheers
hvala puno
a ja stalno visim po super veru i nisam videla Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
BrankoP
novi član
novi član
BrankoP


Broj poruka : 22
Godina : 44
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 10.02.2010

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePon Feb 27, 2012 12:21 pm

Zdravo svima.

Zna li neko gdje može da se nabavi integralni pirinač (riža) u ljusci? Potreban mi je pirinač koji može da klija.

Hvala unaprijed!
Nazad na vrh Ići dole
Pinđur
novi član
novi član



Broj poruka : 40
Datum upisa : 07.05.2012

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePon Maj 07, 2012 1:04 pm

Zanima me, da li neko ima informaciju na kojim lokacijama u Beogradu može da se kupi sveže gajeno organsko voće i povrće. I kako prepoznati te tezge ako su na pijaci. Unapred hvala na odgovoru Smile
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 11, 2012 11:28 am

Branko, mislim da ga ima u prodavnicama zdrave hrane, vidi u Maslini, Hema Keji.

Pindjur, pretraži forum, pisali smo već o tezgama sa organskom hranom, ima na Zelenjaku, a i na maloj pijaci u Žarkovu jedna žena je tvrdila da će dobiti sertifikat. Od radnji, ima nešto u Hema Keji, skupo... A u ulici 27.marta, kod Poštanske štedionice je jedna prodavnica, kažu da nemaju sertifikat, ali da koriste prirodna djubriva, plodovi su mali, ali mirišu dobro i ukus im je ok. Imaju i svoje sveže začine, velika su pakovanja, a nije skupo.
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 17, 2012 8:17 am

Nazad na vrh Ići dole
mlajoo
novi član
novi član



Broj poruka : 25
Datum upisa : 09.11.2010

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 20, 2012 2:24 pm

BrankoP , organsko povrce imas na Kalenic pijaci, u Biospajzu i na 2 tezge na samoj pijaci.
Nazad na vrh Ići dole
Preza89
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 11.09.2012

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 11, 2012 2:46 pm

Da li neko zna gde ima u Beogradu, ili u nekom drugom gradu (ako postoji dostava) da se kupi kakao buter za ishranu (ne za negu koze). Molim vas ako neko zna, nek napise gde, jer sam se ubio trazeci, a ne mogu nigde da nadjem, a da nije na veliko od 25kg i slicno Smile.
Nazad na vrh Ići dole
Kolorita
novi član
novi član
Kolorita


Broj poruka : 28
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.06.2012

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 27, 2013 9:51 pm

da li moze neko da mi kaze gde u bg-u kupuje spargle?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Doktor Dragan Ivanov o vegetarijanstvu i sastavu namirnica
» O pripremanju namirnica
» lekovita dejstva namirnica
» Ne/pravilno kombinovanje namirnica
» Trajanje varenja i kombinovanje namirnica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Recepti :: O namirnicama-
Skoči na: