Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
jogurt piramida vegane maslacka majonez vegetarijanci indijskih puding free Knjige sirove namaz sladoled proso sirova kafa tikvice kakao oraha keks recepti avokado kopriva šargarepa sremusa tofu
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 42 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 42 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 VEGANSKI RESTORANI

Ići dole 
+21
Drama
marijak
dmitras
veegun
PetarMax
Bambina
grkns
anasana
TARA
Noemi
Svetlana
dijana
nole
Bed Bob
hana-banana
zanahoria
Branko
Olivera
zelika
Helena
marijana021
25 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
marijana021
Urednik
Urednik
marijana021


Broj poruka : 212
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Master zastite zivotne sredine
hobi : sport, priroda
Datum upisa : 29.09.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Jan 04, 2008 2:41 pm

Ako neko zna gde ima veganskih restorana u Srbiji molim da to ovde podeli sa nama..l
Ja sam pronasla jedan u Zagrebu,cini se odlican
http://www.vegehop.hr/index.php?p=products&group=2
Nazad na vrh Ići dole
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Jan 04, 2008 6:50 pm

Vegehop je prije bio veganski,sad su promjenili kuhare,Hare Krishna hrana je prioritet tako da ima dosta indijske klope sto je ok ali s druge strane oni koriste mlijeko i mlijecne proizvode,ne znam za jaja,mozda i to,a recimo ne koriste gljive,cesnjak i luk.
Ja sam nedavno bila narucila nesto ne znajuci za to da su sada veganski i vegeterijanski catering i dobila SIR.
Poslala sam im poruku i objasnila nesporazum-vegetarijanci mogu jesti veganska jela ali vegani ne mogu vegetarijanska.
Ispricali su mi se iako je to zapravo bila moja greska jer nigdje nije pisalo iskljucivo veganski,a ja sam isla logikom starog vegehopa ne znajuci za promjenu.
Uglavnom,spremaju oni sad par razlicitih menija,njihov,makrobioticki i veganski...
Nazad na vrh Ići dole
marijana021
Urednik
Urednik
marijana021


Broj poruka : 212
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Master zastite zivotne sredine
hobi : sport, priroda
Datum upisa : 29.09.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Jan 04, 2008 10:59 pm

E kad bi kod nas bio jedan takav..
Lepo bi bilo pojesti nesto stvarno hranljivo a da to nisi morao da nosis od kuce..
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 5:09 am

hare krisna clanovi ne jedu jaja
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeSub Jan 05, 2008 2:04 pm

Stari makrobiotičko-vegetarijanski restoran je Priroda u Batutovoj ulici, iznad gradske bolnice, ima i novi u Bl. Kralja Aleksandra, Slasta.
U sport cafe-u može da se poruči zdraviji meni po Nazarovu.
Otvorena i brza hrana Wok to walk u Nušićevoj, imaju i vegan jela.
U novom Sadu mi se sviidja Green House, skroz slatko mesto, fast food, vegan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 4:10 am

jao narode moram da vam pravim zazubice
sto smo moja bolja polovina i ja provalili jedan predobar veganski restoran u montrealu (jaaa, jaaa znam nema nikakve vajde za beograd, zagreb i ostale dijelove zemalja sa brdovitog balkana...ali rekoh li ja da je to cisto zazubica radi Razz )
u stvari svrstan je u vegetarijansku kategoriju samo zbog jednog jela u kom imaju sir....sve ostalo cisto pusto veganstvo
a klopa je da se ubijes...porodicni biznis u kome rade kao konobari sve vegiji...azijski tip restorana...pomenuh li da je klopa bog..ah da jesam Cool
nema potrebe da napominjem da se mi uvjek razbijemo od nje...pocevsi od killer susija pa preko miso ili krem spanac ili asparagus supe pa do raznih imitacija mesa sa povrcem i masu sosova kremastih i fantasticnih...uzasi promiskuiteta...inace ja ne patim od tih imitacija (jer mi meso fakat ne nedostaje- mislim na ukus cak sta vise gadi mi se) ali ovo je festa gledati sta ljudi rade sa sojom ili tempehom i sl.
a ljepota svega je da ne moram da zavirujem po tanjiru i pitam se da li mi je nesto podvaljeno
eto ja se nahvalih pa vi sad vidite Smile
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 8:24 am

Ne rece samo da li je klopa u tom restoranu ukusna Very Happy emotions

emotions
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePon Jan 07, 2008 11:49 pm

Klub Fenix(klub ljubitelja zdravog zivota) u palmoticevoj br.5 u Beogradu je fino mesto za klopati....ja sam pila bancha caj i klopala neke makrobiotic kocke....oni takodje saradjuju sa Nazorovim i neki dan u nedelji je njegov meni....e da ima i jako zanimljive literarute za prelistati uz caj.....
p.s steta sto radi samo do 21h
Mislim da se u januaru otvara jos jedan vege restoran u svetogorskoj tacno preko puta ateljea 212 jos uvek je "lokal u pripremi"....
Nazad na vrh Ići dole
marijana021
Urednik
Urednik
marijana021


Broj poruka : 212
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Master zastite zivotne sredine
hobi : sport, priroda
Datum upisa : 29.09.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 9:57 am

Olivera ::
Stari makrobiotičko-vegetarijanski restoran je Priroda u Batutovoj ulici, iznad gradske bolnice, ima i novi u Bl. Kralja Aleksandra, Slasta.
U sport cafe-u može da se poruči zdraviji meni po Nazarovu.
Otvorena i brza hrana Wok to walk u Nušićevoj, imaju i vegan jela.
U novom Sadu mi se sviidja Green House, skroz slatko mesto, fast food, vegan.

A gde se nalaze : skroz slatko mesto, fast food (koji?), i vegan? Question
Nazad na vrh Ići dole
hana-banana
Član
Član
hana-banana


Broj poruka : 81
Godina : 47
Lokacija : Toronto
Datum upisa : 14.11.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 3:32 pm

Very Happy vidi se da dugo nisam bila u Bg-u - kada sam ja tamo obitavala, nikome nije ni na pamet padalo da bi veg-restoran mogao da postoji, a kamoli da isti otvori.
A Palmoticevom sam redovno prolazila na putu do PBS i silom prilika bas u njoj pojela svoj poslednji zalogaj sa mesom, a sada je tu veg-restoran cheers . Nemam predlog, ali od sveg srca pozdravljam promjene party .
Sto se tice "nasih' restorana ovde, zapanjujuce je da nikada nisam bila u iskljucivo vegetarijanskom ili vegan restoranu, sto je ravno zlocinu jer ih Toronto ima sijaset, ukljucujuci i raw restorane...Sto kaze Zelika, bilo bi mi malo cudno da ne moram da zavirujem dal' mi je nesto podvaljeno i da pravim racije po tanjiru...Eto, to moze da mi bude zadatak za ovu godinu!


Poslednji izmenio dana Sre Jan 09, 2008 3:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Bed Bob
U(ne)rednik (former)
U(ne)rednik (former)
Bed Bob


Broj poruka : 747
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : ForUMaš
hobi : S one strane smokvinog lišća, grickanje zrelih neosušenih raw smokvica
Datum upisa : 10.10.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 12:52 am

Dear hana-banana, ako sam pravilno naslutio iz Tvojih napisanih redaka, u sadanjoj blizini te poznate “PBŠ”- Pravno-birotehničke schoole, negdar bejahu “kafančine “Boka” i “Brioni”, di su sometimes nestašni b®ezobrazni đaci/đačice svraćali da “ubiju” vreme između “opravdano” preskočenih školskih sahata/časova… “ol rajt”, beše tuder i “Srpska kafana”(former ul. Lole Ribara, sadena jopet ul. Svetogorska), kano i malko podalje “Pod lipom” i “Šuma(tovac)”, ali za pogačice, đevreke i puter kifle… bi mesno and stvarno nadležan “Aca” pekar! Laughing

Eh, sad, Ti pominješ i strmu Palmotićevu ulicu-“strit”, about planova (u najavi) za preživljavanje new-vegi restauranta…( zapravo kolegica zanahoria spominje klub u Palmotićevoj br. 5. ) To su veoma ohrabrujući projekti, ali ne znadem koliko će “ovdi” etablirana paučina imati tolerancije da dozvoli da bidne opajana, za takve “iščašene poduhvate”??? Question

Što se putnik namernik “spušća” tom Palmotićevom street naniže, toliko je izlečenju-“smireniju” bliže… pogotovu ako se dobrovoljno obre na number-u 37. (“IZMZ”- Institut za mentalno zdravlje). Wink – izvinjavam Vam se na ovoj mojoj (“polu”)pismenoj formatiranosti, “mlad li sam, nabiflaću i tu lingvističku materiju”, Laughing ako blago-vremenito dopunim (pre/ne)ispažnjenu “dalekometnu ne/promašivu bateriju”!?!” Laughing Smile

[size=12]Zbilja, hana-banana, neobična jest ta Palmotićeva ulica, i to ne samo zbog specifične arhitekture… Ne znam da li si upoznata, s postojanjem jednog lokala (negde u sredini-malo naniže, te ulice koji nosi naziv „ШЛИЦ“? Tuda si sigurno prolazila dok si svojevremeno „obitavala“ u gradu Beogradu. P O Z D R A V!


Poslednji izmenio dana Uto Jan 15, 2008 8:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
hana-banana
Član
Član
hana-banana


Broj poruka : 81
Godina : 47
Lokacija : Toronto
Datum upisa : 14.11.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 3:44 pm

Bed Bob je ocigledno veoma dobro upucen u javne tajne djaka PBS-a, kao i sva okolna mjesta za dangubu lol! . "Slic" mi nije poznat - to je vjerovatno veliki propust u mom zivotu pada ...
Nazad na vrh Ići dole
nole
novi član
novi član



Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.01.2008

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 1:51 am



Nisam opterecen veganskim restoranima kojih u Beogradu ima celih tri. Idem u svaki restoran i uvek nadjem nesto za sebe. Ako nemaju vegansku hranu slata i klot pasulj mogu da budu dobra zamena za prinudno prezivljavanje medju mesojedima. Cesto idem na poslovne ruckove (takav mi je posao) gde se uglavnom poslovi zavrsaju punih usta i jos punijih stomaka. Kako je ovde (ako ste to vec ranije znali izvinjavam se) meso statusni simbol i samo izmisljaju u restoranima nacine kako da nam ga sto lepse serviraju. Zamislite sad mene u restoranu u kome svaka porcija u proseku kosta od 1.500 do 5.000 dinara kako jedem salate jer me je blam da u takvom okruzenju jedem pasulj a i nemaju ga na meni-u. U restoranima visoke klase imaju dobru klimu dok u obicnim restoranima sve mirise od pecenog mesa i rostilja sto verovatno privlaci goste. Inace zanimljivo je kada sednemo i porucujemo meni. Ja se okruzim raznim salatama dok moji partneri narucuju veliki i mali vozic mesanog mesa. U pocetku su zbunjeni i nutkaju mi da probam od tog “blagostanja i kolicine” a kasnije se naviknu i uz picence svi se lepo zabavljamo. Ipak su to malo emancipovani ljudi i prihvataju da postoje i oni koji su drugaciji od njih. Cesto se desava da postavljaju pitanja zasto i od kada dok ja mudro zaobidjem pitanja i nastavljamo zabavu. Moji stalni partneri su se vec navikli na mene ali kad se pojave neki novi u pocetku su zbunjeni ali kasnije se naviknu na nastalu situaciju. O cemu mi pisemo kad je za novogodisnje praznike i bozic zaklano milion prasica i koliko jos za mezetluke i ostale srpske djakonije. Pecenjare su bile ispraznjene a jos nisam cuo da je neka radnja zdrave hrane bila ispraznjena. Isto je sa restoranima prvo nestane najbolje meso pa sta ostane a salate im nikad nije nestalo a i ako nema neke salate nije vazno to i ovako malo ko porucuje. Licno, svakodnevno uzivam u prizoru dok gledam ljude oko sebe kako jedu ogromne kolicine prsute, kajmaka, mesa i sarmi. Posle jela navale na tablete za bolje varenje ili ogromne kolicine alkohola da ugase zdranje. Mnogo sam srecan sto sam drugaciji od njih i ne ucestvujem u tom ritualu i nemam potrebu za lekovima, alkoholom a ni za sedativima posle za spavanje. E sad zamislite takvu ekipu u nekom makrobiotickom ili veganskom restoranu. Pobegli bi glavom bez obzira i nijedan posao ili ugovor ne bih sklopio niti potpisao. Jel se slazete samnom?

Nazad na vrh Ići dole
marijana021
Urednik
Urednik
marijana021


Broj poruka : 212
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Master zastite zivotne sredine
hobi : sport, priroda
Datum upisa : 29.09.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 4:16 pm

Vrlo moguce.
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 7:34 pm

Zasto bas pored "Slica"...ispade ova slobododarsko....slika...?
Nazad na vrh Ići dole
nole
novi član
novi član



Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.01.2008

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 8:52 pm

Ima jedan lep restoran u Novom Sadu zove se Plava Frajla. Nalazi se u Spensu. Restoran nacionalne kuhinje, pored gulasa i paprikasa imaju odlican vegeterijanski tanjir (tako ga oni zovu) ali to je riznica veganske sirove hrane u ogromnim kolicinama (jedan tanjim ladno mogu da poruce dvoje) pa je za nas super emotions . To sve nije nista ako na kraju ne "zgresite" sa rezancima s makom Wink
Nazad na vrh Ići dole
marijana021
Urednik
Urednik
marijana021


Broj poruka : 212
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Master zastite zivotne sredine
hobi : sport, priroda
Datum upisa : 29.09.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 9:03 pm

Znam gde je ali nikad nisam jela tamo. Bas sam prijatno iznenadjena da to imaju. Eto prilike da probam!
Inace saradjujem sa covekom koji pravi Adresar restorana u Novom Sadu i Plava Frajla je obavezno u njemu. A sad hoce da napravi isti takav Adresar za Beograd. Posto sam procitala da cesto ides po restoranima mozda bi mogao da mi kazes koje restorane u BG-u neizostavno treba da stavi u knjigu.
Nazad na vrh Ići dole
nole
novi član
novi član



Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.01.2008

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Jan 11, 2008 10:48 am

Pa sve zavisi sta hocete. Nacionalni-etno, riblji ili sve po malo u kombinaciji. Pretpostavljam da veganski necete ali u sklopu ovih moze da se udene i nesto veganske hrane. Moramo da ulazimo na mala vrata jer nas je malo za "komercionalnu upotrebu". Ovi sto su potrcali ispred svog vremena sa veganskim restoranima malo su se sapleli pa donstojanstveno propadaju i zive od nekih drugih poslova. Inace sticajem okolnosti o restoranima znam skoro sve ponekad pocnem sa radnim doruckom pa do vecere party .
Nazad na vrh Ići dole
Bed Bob
U(ne)rednik (former)
U(ne)rednik (former)
Bed Bob


Broj poruka : 747
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : ForUMaš
hobi : S one strane smokvinog lišća, grickanje zrelih neosušenih raw smokvica
Datum upisa : 10.10.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Jan 11, 2008 11:32 am

zanahoria ::
Zasto bas pored "Slica"...ispade ova slobododarsko....slika...?
Bez "ispravnog" šlica, nema ni "zakopčavanja na leđima".Laughing
Nazad na vrh Ići dole
nole
novi član
novi član



Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.01.2008

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Jan 11, 2008 1:22 pm

Malo sam prolupator Very Happy . Shvatio sam da hocete da pravite restoran. Nije mi zameriti sobzirom da me trese temperatura. Danas mi je malo bolje nego ovih dana. Izvanjavam se sto sam malo prolupao. Poslacu ti na pp bar 20 najboljih koje treba imati u adresaru. Nisu svi i najskuplji ali su dobri a moze i vise i ne samo u Beogradu Wink .
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Jan 11, 2008 5:05 pm

marijana021 ::

Inace saradjujem sa covekom koji pravi Adresar restorana u Novom Sadu i Plava Frajla je obavezno u njemu. A sad hoce da napravi isti takav Adresar za Beograd.
Nesto tako je vec izdato u okviru YellowCaba u Beogradu..oprobani zaista odlicni restorani...nazalost nisu svi vege...sad zavisi sta te zanima ....mislim da je taj pripucnik mogao da se nadje na kioscima...sad odoh malo emotions ali...eto.....
Nazad na vrh Ići dole
marijana021
Urednik
Urednik
marijana021


Broj poruka : 212
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Master zastite zivotne sredine
hobi : sport, priroda
Datum upisa : 29.09.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Jan 11, 2008 6:32 pm

Hvala u napred, Adresar je zamisljen tako da poseduje slike restorana kao i blizi opis tipa sta spremaju,specijaliteti..
Zajedno sa kuponima preko kojih ce kupci knjige moci da dobiju jedno glavno jelo gratis. Knjiga se zove kuca casti.
http://www.kucacasti.co.yu/
Nazad na vrh Ići dole
dijana
novi član
novi član



Broj poruka : 5
Datum upisa : 11.02.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePon Jan 14, 2008 10:04 pm

Kod nas ima i jedan makrobioticki,ali je jako skup,preskup,kao da zlato prodaju a ne hranu...
Nazalost mi smo jos uvijek malo nazadni sto se toga tice,ni nema nas bas tako puno da bi se otvaralo puno vegetarijanskih restorana ali ja si uvijek nesto izkombiniram gdje god da dodem,ako nista-par priloga i salata i ja zadovoljna!
Nazad na vrh Ići dole
Svetlana
novi član
novi član



Broj poruka : 56
Datum upisa : 09.05.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimePet Jan 18, 2008 3:35 pm

Od nedavno postoji vegeterijanski restoran Joy of the Heart, blizu Ateljea 212, silazi se u suteren. Preporučujem sveže cedjen sok od cvekle i jabuke. Restoran je nepušački!
Nazad na vrh Ići dole
Bed Bob
U(ne)rednik (former)
U(ne)rednik (former)
Bed Bob


Broj poruka : 747
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : ForUMaš
hobi : S one strane smokvinog lišća, grickanje zrelih neosušenih raw smokvica
Datum upisa : 10.10.2007

VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 1:36 pm

Pre par dana, po kišovitom danu skrasih se na ručku u makrobiotičko-vegetarijanskom kutku "Priroda", ulica Batutova 11, Beograd. Zaista tamo je pored izvanredno kvalitetnog izbora i maestralne pripreme hrane i napitaka, ugođaj veoma prijatan, jer je na delu iskonski "prirodnjačka" pozitivna atmosfera! Posebno zadovoljstvo koje se zbilo tada u tom kutku na rubu parka, je dobrodošlica jednog nasmejanog maleckog belog rundavog stvora, čije ime počinje na slovo "T"... ne pamtim baš najbolje imena i brojeve, ali taj iskreni osmeh je nezaboravan! Uz ljubazno odobrenje domaćice te vegi-oaze g-đe Sneške, prikazaću Vam, drage prijateljice i prijatelji, par fotografija koje sam tom prilikom "amaterski" sačinio...Very Happy Very Happy Very Happy vegi
VEGANSKI RESTORANI F_DSCI0104m_69214c5 VEGANSKI RESTORANI F_DSCI0110m_b04c258 VEGANSKI RESTORANI F_DSCI0148m_c45fd0c

VEGANSKI RESTORANI F_DSCI0173m_266a086 VEGANSKI RESTORANI F_DSCI0157m_386f259 VEGANSKI RESTORANI F_DSCI0178AVAm_38a549d
VEGANSKI RESTORANI F_DSCI0181m_bfdee56
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VEGANSKI RESTORANI Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
VEGANSKI RESTORANI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» "zdravi" restorani na podrucju bivse SFRJ
» Veganski humor :)
» Veganski parmezan
» Veganski omlet
» Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno-
Skoči na: