Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
oraha sirova free recepti tofu majonez keks sirove tikvice puding indijskih namaz kafa sremusa vegane piramida proso maslacka kopriva vegetarijanci šargarepa Knjige jogurt kakao avokado sladoled
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Prirodna sredstva za ciscenje kuce

Ići dole 
+12
aleksandra vreco
milicacica1
Branko
renata
anasana
veegun
liksi
tomson
mama3
tedi
Helena
anett
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
tomson
novi član
novi član



Broj poruka : 3
Godina : 71
Datum upisa : 04.04.2008

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 1:07 pm

Ako još ima interesovanja za ekološke preparate za higijenu domaćinstva i ličnu higijenu neka mi se javi (nije ELISA) ali su domaći LIMES.

Tomislav, 064/8654-969
Nazad na vrh Ići dole
liksi
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 04.08.2008

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePon Avg 04, 2008 7:12 pm

Ukoliko neko zeli da bude clan Limesa ili potrosac neka mi se javi.Limes je kolekcija na bazi bilja.
Javiti se na e-mail trbulin@bitinfo.co.yu za vise informacija
Lidija
Nazad na vrh Ići dole
tomson
novi član
novi član



Broj poruka : 3
Godina : 71
Datum upisa : 04.04.2008

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 05, 2008 12:30 pm

liksi, odakle si i od kada si član? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 12, 2009 9:08 pm

Da li neko ima iskustva sa ovim ljuskama oraha- koriste se za pranje vesa,a prave se i sredstva za licnu higijenu? Da li ih uopste ima kod nas ?


http://www.billiger-waschen.de/index.php?page=SN_Home
Nazad na vrh Ići dole
veegun
novi član
novi član
veegun


Broj poruka : 16
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 7:46 am

Da li elisa/limes proizvodi sadrze zivotinjske elemente, i gde se mogu kupiti u Novom Sadu, ako neko zna?
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 4:37 pm

emotions veegun !

Ovde mozes da se informises :
http://elisapro.com/index.php
Nazad na vrh Ići dole
veegun
novi član
novi član
veegun


Broj poruka : 16
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 6:49 pm

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
tomson
novi član
novi član



Broj poruka : 3
Godina : 71
Datum upisa : 04.04.2008

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 2:16 pm

Veegun, imaš i na www.limespi.rs a u Novom Sadu možeš nabaviti LIMES proizvode kod mene. Tel.064/8654-969 Tomislav.
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 28, 2009 10:27 am

Neznam da li cu promasiti temu,ali znam kako da se ocisti srebrni nakit:U neko lonce za kuvanje staviti kasicicu sode bikarbone i malo vode tek da prekrije komad srebrnog nakita(neko lance,narukvica...),iskuvavati i menjati prljavu vodu sve dok taj nakit ne postane ponovo srebrn. emotions
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
renata
novi član
novi član



Broj poruka : 2
Godina : 59
Datum upisa : 17.02.2010

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 17, 2010 8:58 pm

anett ::
Da li neko ima iskustva sa ovim ljuskama oraha- koriste se za pranje vesa,a prave se i sredstva za licnu higijenu? Da li ih uopste ima kod nas ?


http://www.billiger-waschen.de/index.php?page=SN_Home

Anett, mi koristimo vec duze vreme orah za pranje. Prije probali smo skoro sve vrste deterdzenata, mogu reci da ti orasi nisu losiji, ali su jeftiniji i efikasniji. Nisu ni carobni stapic, ali otkad koristim, vise nikad nisam kupila nikakav deterdzent. Cula sam da se moze koristiti i za pranje kose, sudja, pa cak i kola, ali to nisam probala.
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 18, 2010 3:36 am

renata ::

Anett, mi koristimo vec duze vreme orah za pranje. Prije probali smo skoro sve vrste deterdzenata, mogu reci da ti orasi nisu losiji, ali su jeftiniji i efikasniji. Nisu ni carobni stapic, ali otkad koristim, vise nikad nisam kupila nikakav deterdzent. Cula sam da se moze koristiti i za pranje kose, sudja, pa cak i kola, ali to nisam probala.

Dobro dosla Renata,

O kakvim je to ljuskama rec ? Onaj link je na nemackom pa mi nije od pomoci, gde to ima ?
Nazad na vrh Ići dole
renata
novi član
novi član



Broj poruka : 2
Godina : 59
Datum upisa : 17.02.2010

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Orah za pranje   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 18, 2010 8:02 am

Branko hvala na dobrodoslici Smile

To su ljuske oraha za pranje, plod drveta u Indiji. Sadrze prirodni sapun-saponin. Za mene je vazno, da ne zagadjuje zivotnu sredinu a i jeftinije je. Jedna moja prijateljica je pocela koristiti, pedijatar joj predlozio jer sin je bio alergican na deterdzente. Od kada ona koristi, nestali su simptomi kod sina. Mi nemamo takve probleme, ali sam negde citala, da kemikalije sto koristimo u kuci, mogu izazvati alergiju i onima koji nemaju.

Opsirnije o orahu za pranje na ovoj stranici:



http://www.eko-pranje.webuda.com

Nadam se da sam pomogla Smile
Nazad na vrh Ići dole
milicacica1
Član
Član



Broj poruka : 75
Godina : 36
Lokacija : Srbija
Zaposlenje : kozmetičar
Datum upisa : 30.04.2010

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 01, 2010 8:10 pm

Ja koristim Elisinu pastu za ribanje-odlicna je stvarno-moze se ribati od kade do serpe.
Kakvi su utisci o drugim proizvodima???
Nazad na vrh Ići dole
aleksandra vreco
Član
Član
aleksandra vreco


Broj poruka : 72
Godina : 43
Lokacija : Nis
Zaposlenje : farmaceutski tehnicar
Datum upisa : 08.04.2010

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePon Maj 17, 2010 10:17 pm

Primetila sam da je soda bikarbona univerzalno sredstvo za ciscenje kako povrsina tako i zuba, kose itd, a jos se i koristi kao sredstvo protiv gorusice.
Recepti sa pocetka su jako korisni, hvala anett.

Procitala sam da se posudje moze prati tako sto se na sundjer umesto tecnosti za sudove stavi malo kvalitetnog jabukovog sirceta. Interesuje me sta moze zameniti klasican deterdzent za pranje vesa u ves masini ili neki koji je manje stetan za okolinu?
Cula sam za neke magnetne kugle koje se koriste u masinama za ves i pranje sudova . Zna li neko nesto o njima i gde se mogu nabaviti?
Nazad na vrh Ići dole
naturinvest
novi član
novi član



Broj poruka : 11
Godina : 42
Lokacija : Senta
Zaposlenje : Prodavac
hobi : posao
Datum upisa : 22.03.2010

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 29, 2010 2:30 pm

Imate proizvode i od Faith in Nature, engleski proizvodjac Smile.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.stevia.rs
simona
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.10.2010

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 17, 2010 6:56 am

Ako ste na putu povratka prirodi iz svijeta kemikalija, evo zaboravljenih 'zelenih' pomoćnika - prirodna sredstva za čišćenje u domaćinstvu - recepti i savjeti...

Prirodna Sredstva Za Čišćenje I Pranje

Svi smo mi čuli da su naše stare bake u svojoj kući radile sapune, ali malo tko je vidio i mogao naučiti kako i zašto... Evo kako to danas izgleda - "sam svoj majstor":

Izrada Prirodnih Sapuna


Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Domaci_sapun_4
Nazad na vrh Ići dole
http://cromalternativemoney.org
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 19, 2010 9:40 pm

Hvala na interesantnim linkovima, simona!
Nazad na vrh Ići dole
Danica
novi član
novi član
Danica


Broj poruka : 33
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : sideralni astrolog i student filozofije
Datum upisa : 14.05.2010

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 05, 2011 9:25 am

ljudi, moram da kažem hvala svima, tema je izvrsna i informacije koje ste podelili takođe!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://siderallia.blogspot.com/
Danica
novi član
novi član
Danica


Broj poruka : 33
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : sideralni astrolog i student filozofije
Datum upisa : 14.05.2010

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 05, 2011 9:56 am

pitanjca:
da li pastu od sode bikarbone mogu da napravim ili se kupuje?
takođe, gde da tražim boraks?
Nazad na vrh Ići dole
http://siderallia.blogspot.com/
Danica
novi član
novi član
Danica


Broj poruka : 33
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : sideralni astrolog i student filozofije
Datum upisa : 14.05.2010

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 05, 2011 11:41 am

Danica ::

takođe, gde da tražim boraks?

otkrila, pa da podelim za one koje bi to moglo zanimati---
u Novom Sadu boraks prodaju na meru u apoteci Janković u Kornelija Stankovića, cena je 1din po gramu
Nazad na vrh Ići dole
http://siderallia.blogspot.com/
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitimePet Jul 08, 2011 9:42 am

Postoji i univerzalno sredstvo za ciscenej kuce sa kojim mozete da cistite bukvalno celu kucu, da perete ves i sudove. Na bazi je aloja vera gela i ne ostecuje ruke


Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 307_medium
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
Sponsored content





Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prirodna sredstva za ciscenje kuce   Prirodna sredstva za ciscenje kuce - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prirodna sredstva za ciscenje kuce
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Sokici za ciscenje
» Prirodna kozmetika
» Kvalitetna prirodna kozmetika
» ZA "CISCENJE KRVI"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Kozmetika-
Skoči na: