Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
kafa vegetarijanci kopriva namaz free sirova maslacka kakao tikvice Knjige proso sirove avokado jogurt šargarepa puding piramida sladoled sremusa majonez tofu vegane indijskih oraha recepti keks
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 41 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 41 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane

Ići dole 
+7
TARA
zanahoria
Bambina
zelika
Branislava
ljubicica
Olivera
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Bambina
devoted2raw
devoted2raw
Bambina


Broj poruka : 393
Godina : 46
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 02.04.2007

Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePon Sep 17, 2007 12:30 am

Ne volim ni ja ukus cvekle...to mi je bila donekle i tortura organizma i vežbanje izdržljivosti...ali je organizmu sigurno prijalo...
A Felis mi je preporučila bila neke zanimljive recepte za salate od cvekle...sveže cvekle...malo se zamaskira taj odvratni ukus zemlje koji cvekla ima...Felis pomozi...ne mogu se tačno setiti...jedno jelo je bilo sa rendanom cveklom, kimom, rendanim tofuom...super je da se u to stavi jogurt, ili za one koji ne konzumiraju mlečne proizvode, može kiselo mleko od soje...ne mogu se setiti onog drugog recepta...
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePon Sep 17, 2007 3:32 am

Evo vam je jako dobra salata od cvekle
https://vegan.editboard.com/Sirova-hrana-raw-food-f9/Neobiena-salata-od-cvekle-t213.htm

Ja volim da je jedem, ali mi je nekako vise za zimu, pa nisam skoro...
Inace se ja sad igram sa dehidratorom, pa cu da napisem sta sam pravila, samo sto nemam aparat da sve slikam kako ja to obicno radim Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePon Sep 17, 2007 9:59 pm

Ja se prijavljujem da fotografisem i degustiram party
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePon Sep 17, 2007 10:45 pm

Wow, Super Zanahoria onda dogovaramo druzenje?Pravila sam raw mini pizze, na podlogoma u kombinaciji heljde i suncokreta, pa da napravimo mali foto recept, jer su moje slike bas nikakve:no: i usput da pojedemo sve posle slikanja cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
TARA
Član
Član
TARA


Broj poruka : 68
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 14.01.2009

Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 05, 2009 5:40 pm

Trebala bi mi pomoć oko začinskih i samoniklih (tipa sremuš, rukola i sl.) biljaka flower Molim vas da mi preporučite neki sajt i/ili knjigicu iz koje bih mogla dobiti kvalitetne informacije a za divlje povrće i dobre fotografije! Volim da šetam a i šuma mi je blizu cheers te bih rado sama sakupljla bilje, ali sa ne razumem Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimePon Apr 06, 2009 9:01 pm

Vidi za pocetak : http://www.herbateka.com/
Nazad na vrh Ići dole
TARA
Član
Član
TARA


Broj poruka : 68
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 14.01.2009

Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 3:37 pm

Upravo jesam, i deluje emotions sacem da se bacim na cool HVALA greetings
Nazad na vrh Ići dole
nikki
Član
Član
nikki


Broj poruka : 65
Godina : 59
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.03.2009

Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 14, 2009 6:42 am

Bas me interesuje gde beres biljke. Ja sam pre par dana nabrala koprivu u Kamenickom parku a cujem da sremusa ima oko Popovice. Ja sam jos nova u svemu tome ali ucim. Ako zelis mozemo zajedno u istrazivanje okoline Novog Sada flower
Nazad na vrh Ići dole
TARA
Član
Član
TARA


Broj poruka : 68
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 14.01.2009

Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 14, 2009 7:55 am

Ma i ja sam nova, zato non-stop nešto pitam Embarassed Tek učim, nisam još išla u berbu, više šetkam i uživam posmatrajući, potpuno bez daha od obilja koje nas okružuje sunny A što se druženja tiče SKROOOOOZ sam ZA emotions Pokrenula sam i inicijativu za tako nešto ovde na forumu, dosta njih se složilo ali još nismo realizovali emotions Sad nam i vreme nije bas naklonjeno ali hajmo ovako PRVI SUNCANI VIKEND SVI ZAINTERESOVANI NA FRUŠKU GORU party
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 14, 2009 8:12 am

Ajde u petak da vidimo prognozu, pa se dogovorimo za subotu kad i gde da se nadjemo. Nedelja je nezgodna zbog uskrsa.
Nazad na vrh Ići dole
nikki
Član
Član
nikki


Broj poruka : 65
Godina : 59
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.03.2009

Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 14, 2009 2:11 pm

Moze a mogli bi i da otvorimo temu samoniklog jestivog bilja pa da se malo edukujemo. Ja sam prikupila nesto do sada pa mogu poceti (kopriva i sremus - to je sada aktuelno).
Nazad na vrh Ići dole
ANČICA
vege majstor
vege majstor
ANČICA


Broj poruka : 302
Godina : 48
Lokacija : Pula, Hrvatska
hobi : obožavam čitati
Datum upisa : 07.05.2009

Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 24, 2009 9:42 pm

Branislava ::
Hvala draga Bambina,

Ali ne mogu da podnesem ukus i miris zive cvekle...probala sam je na sto nacina...ali ja jedem nju a ona jede mene...to je jedino povrce koje ja ne mogu da jedem zivo...ne znam zasto...ali je tako...ali u svakom slucaju probacu ove ostale kombinacije...

A breskvice cu jesti uskoro...jer kod nas joj jos nije sezona...tek je pocelo prolece...ali ja ih puno volim i jedva cekam da ih jedem... emotions

izrendaj uz sirovu ciklu jednu jabuku i mrkvu i to će"ubiti" njen okus i miris, jabuka joj čudo učini!!!
Nazad na vrh Ići dole
mimihu
the Expert
the Expert
mimihu


Broj poruka : 300
Godina : 47
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 11.01.2008

Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 02, 2009 6:07 am

Ja ću vam se malo pridružiti i u ovom delu foruma, iskreno nisam do sada ni jedan dan bila na sirovoj hrani , ali imam palan da jednom nedeljno , za sada, a kasnije možda povećam broj dana , budemo na sirovoj hrani što nam neće biti teško uz puno recepata kojih ima ovde Smile)). Izabrali smo petak a u nameri da to bude i sreda i petak ali polako da vidimo kako će biti. To uključuje muža i mene ali ne i klince. Malo sam napravila neki plan ishrane za nas dvoje, ovih meseci sam imala manje vremena zbog bebe i svega sada pa smo malo zaboravili na neke stvari .. npr. alge, klice,preskakali smo sokove ujutru, smootije, pravljenje mleka što sirovog što kuvanog ..........što ne znači da smo se loše hranili Smile))
Nazad na vrh Ići dole
http://malarotkvica.blogspot.com/
Sponsored content





Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane   Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Za Ljubicicu - početak uvodjenja zdravije ishrane
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))
» Rezime ishrane

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Sirova - presna hrana (raw food)-
Skoči na: