Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
oraha vegetarijanci tikvice puding keks vegane avokado proso sremusa Knjige sirove indijskih kopriva sladoled šargarepa jogurt free piramida kafa recepti sirova namaz maslacka majonez tofu kakao
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 27 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 27 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))

Ići dole 
+3
hana-banana
Branko
mimihu
7 posters
AutorPoruka
mimihu
the Expert
the Expert
mimihu


Broj poruka : 300
Godina : 47
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 11.01.2008

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Empty
PočaljiNaslov: Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))   Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeČet Dec 03, 2009 9:44 pm

Napokon se ostvarila moja dugogodisnja zelja, pre malo manje od mesec dana otvorili smo muž i ja našu prodavnicu Rotkvicu.. na Vračaru

Evo malo sličica ..
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) DSC00105

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) DSC00124

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) DSC00128

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) DSC00120

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) DSC00118


Na samom smo početku svaki dan dodajem po jednu policu nisam ni znala čega sve ima Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_smile)).

Svaki savet od vas doborodošao je.

Upućujem ljude na ovaj vegetarijanski sajt da se malo informišu o receptima i osvemu ostalom. Većina bi da se hrani zdravo ali da ne mora da kuva Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_smile)) .
Ima nekoliko vegetarijanaca koji dolaze ali sam porvalila da im je glavna ishrana sojina pašteta, tempeh, tofu sir i ostali namazi , ne vole da kuvaju pa mi nije jasno kako žive samo na tome već godinama. Dajem im ideje za recepte ali svi kao - ko će to da kuva Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_smile))
Trebala bi da otvorim vegetarijansku kuhinju pored i cvetao bi posao Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_smile))

Eto htela sma to da podelim savama pa se možda vidimo u Rotkvici Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_smile)
Nazad na vrh Ići dole
http://malarotkvica.blogspot.com/
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))   Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePet Dec 04, 2009 6:17 am

E pa sretan ti posao !

Nadam se da ces pored ovog trgovackog posla koji oduzima jako puno vremena uspeti i ovde da se javljas.
Nazad na vrh Ići dole
hana-banana
Član
Član
hana-banana


Broj poruka : 81
Godina : 47
Lokacija : Toronto
Datum upisa : 14.11.2007

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))   Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePet Dec 04, 2009 5:33 pm

Cestitam, neka je sa srecom!Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Goodluck Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Goodluck Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Goodluck
Radnjica bas fino izgleda, puna svakakvih drangulija Smile)).
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))   Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePet Dec 04, 2009 10:12 pm

Ja sam već čestitala na FB, i baš mi je drago što Mimihu radi ono što voli...da sam bliže, bila bih redovna mušterija, sada samo kad dodjem u Bg, a tada mi trebaju sendviči za preživljavanje, hm
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
mimihu
the Expert
the Expert
mimihu


Broj poruka : 300
Godina : 47
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 11.01.2008

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))   Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeNed Dec 06, 2009 5:49 pm

Hvala vam Smile))))
Nazad na vrh Ići dole
http://malarotkvica.blogspot.com/
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))   Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePon Dec 07, 2009 12:31 pm

Cestitam ti otvaranje prodavnice, neka ti je srecno i bericetno!
Da znas da ti je otvaranje veganskog restorana pored prodavnice bas dobra ideja!
U kojo je ulici Rotkvica?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
mimihu
the Expert
the Expert
mimihu


Broj poruka : 300
Godina : 47
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 11.01.2008

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))   Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimePon Dec 07, 2009 9:21 pm

Pozarevacka 13 , prva paralelena ulica sa Mileševskom ili ti Save Kovačević
Nazad na vrh Ići dole
http://malarotkvica.blogspot.com/
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))   Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeUto Dec 08, 2009 9:53 am

eh odlicno kad budem svracala u beograd da navratim i tu.....
pa nek ti posao cveta.... Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))   Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeUto Dec 08, 2009 2:11 pm

Pridružujem se čestitkama i lepim željama! Srećno!
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))   Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitimeČet Dec 17, 2009 11:18 am

Zavidim vama u BG... Ne samo zbog tofua kod Kineza. U deset noću možeš da biraš vrste
beskvasnog hleba; jogurta od soje na sve strane, od raličitih
proizvodjača, različitih litraža... Uf.

Ovde već sedmicama ne mogu da kupim jogurt! Setili se pravoslavci da
mogu da piju dok poste, pa sve pokupuju, a ja ostanem isfrustrirana!!!
Nadam se da će i vaša radnja biti tako dobro snabdevena, kao neke koje sam već videla ;D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))   Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :)) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prodavnica zdravije hrane Rotkvica :))
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prodavnica zdrave hrane
» salata od rena i rotkvica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Ćaskanje-
Skoči na: