Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
recepti kafa šargarepa puding proso kopriva maslacka oraha majonez namaz tikvice kakao sladoled avokado tofu indijskih keks vegetarijanci Knjige sremusa jogurt piramida vegane free sirova sirove
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 23 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 23 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 zamena za kafu u kucnoj produkciji?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Post Modernista
novi član
novi član



Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.04.2012

zamena za kafu u kucnoj produkciji? Empty
PočaljiNaslov: zamena za kafu u kucnoj produkciji?   zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeUto Dec 25, 2012 1:36 pm

da li neko od vas pravi napitke koji mogu da zamene kafu kod kuce? od razi, jecma, od cega jos moze? kako se to radi? da li se przi, melje itd?
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

zamena za kafu u kucnoj produkciji? Empty
PočaljiNaslov: Re: zamena za kafu u kucnoj produkciji?   zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeUto Dec 25, 2012 6:55 pm

Bas zelis sam da pravis ? Ima toliko gotovih zamena... Probaj koja ti se svidja, pa vidi sastav.
Nazad na vrh Ići dole
Post Modernista
novi član
novi član



Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.04.2012

zamena za kafu u kucnoj produkciji? Empty
PočaljiNaslov: Re: zamena za kafu u kucnoj produkciji?   zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeUto Dec 25, 2012 11:59 pm

da, zelim sam da pravim.. a realno, ne znam ni da li ima da se kupi to u mom gradu. danas sam kupio cikuriju, pa sam se zainteresovao za te stvari... ne znam ni kakvi sve napici tog tipa postoje..
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

zamena za kafu u kucnoj produkciji? Empty
PočaljiNaslov: Re: zamena za kafu u kucnoj produkciji?   zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeSre Dec 26, 2012 7:45 am

U prodavnicama zdrave hrane ce te uputiti najbolje. Svojevremeno sam to trazio i imali su vise vrsta.
Jel' ti to zelis da ostavis klasicnu kafu pa trazis zamenu ?
Nazad na vrh Ići dole
Post Modernista
novi član
novi član



Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.04.2012

zamena za kafu u kucnoj produkciji? Empty
PočaljiNaslov: Re: zamena za kafu u kucnoj produkciji?   zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitimeSre Dec 26, 2012 7:10 pm

ne pijem kafu vec par godina.. batalio sam kad sam batalio i cigare (realno, ne mozes ostaviti cigare ako pijes kafu).. slucajno sam naleteo na cikOriju, pa sam se zainteresovao...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





zamena za kafu u kucnoj produkciji? Empty
PočaljiNaslov: Re: zamena za kafu u kucnoj produkciji?   zamena za kafu u kucnoj produkciji? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
zamena za kafu u kucnoj produkciji?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DESERT- ZAMENA ZA MLEKO
» Upoznavanje...neko za kafu? :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Veganski recepti-
Skoči na: