Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
kakao šargarepa sirova keks indijskih piramida recepti puding kafa vegane sirove Knjige proso tikvice majonez maslacka kopriva sremusa tofu vegetarijanci oraha avokado namaz jogurt sladoled free
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 31 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 31 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
tedi
Šef za maštovite dekoracije
Šef za maštovite dekoracije
tedi


Broj poruka : 484
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 20.01.2007

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Empty
PočaljiNaslov: Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....   Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimePet Feb 16, 2007 7:03 pm

Nadam se da cu konacno uspeti da ubacim neke slike za koje smatram da su vredne toga da budu na ovom forumu, ako mi i sad ne uspe upisacu kurs, ili privesti nekog instruktora:evil: , mada mi je dragi skoro savrseno bice hehhehe:joker: , bas sam bezobrazna ali to je valjda posledica gripa... nadam se da je prolazno:affraid:
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....   Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimePet Feb 16, 2007 8:31 pm

Tedi, stvar je prosta u sustini, poslala sam ti pp, ako i dalje ne ide, napravicemo on line kurs Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....   Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeUto Feb 20, 2007 5:05 pm

Ja isto kliknem copy ali nista se nedesava narednih 10min..
klikamo ispod bbcode na thumbnail ili na copy ispod image?confused
Nazad na vrh Ići dole
FelisDomestica
vege majstor
vege majstor
FelisDomestica


Broj poruka : 192
Godina : 62
Lokacija : Beograd
hobi : Setnje po prirodi i proucavanje gljiva i bilja...
Datum upisa : 29.01.2007

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Empty
PočaljiNaslov: probe radi   Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeUto Feb 20, 2007 6:43 pm

samo da vidim koja je to kvaka sa slikama!!Laughing

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... 4abb1d34-AMAZON
Nazad na vrh Ići dole
tedi
Šef za maštovite dekoracije
Šef za maštovite dekoracije
tedi


Broj poruka : 484
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 20.01.2007

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....   Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeUto Feb 20, 2007 6:57 pm

ja i dalje ne kapiram kliknem ja to sve i onu trecu ikonicu ali .... to definitivno nije moj fah, drzacu se pravljenja i slikanja:banghead:


Poslednji put izmenio dana Uto Feb 20, 2007 7:00 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
FelisDomestica
vege majstor
vege majstor
FelisDomestica


Broj poruka : 192
Godina : 62
Lokacija : Beograd
hobi : Setnje po prirodi i proucavanje gljiva i bilja...
Datum upisa : 29.01.2007

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....   Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeUto Feb 20, 2007 6:57 pm

FelisDomestica ::
samo da vidim koja je to kvaka sa slikama!!Laughing

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... 4abb1d34-AMAZON


Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Aquari10

[img]Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Aquari10[/img]

Evo da rezimiramo, prva slika je uskladistena na www.slibe.com koji daje malu sliku koja se stavi u forum, a kada se klikne na nju ide na uvecanje. Nema mnogo zezanja, samo se pastuje kod .

Druga slika je sa www.servimg.com i nema zezanja sa kliktanjem na opciju image (ono[img][/img]), jer to u stvari nije ni potrebno, a to dokazuje treca slika koja ima viska slova oko sebe.

Objasnjenje:

Zbog nedostatka prostora na nasim malim besplatnim forumima, prinudjeni smo da koristimo servere koji sluze kao skladista slika za ljude sirom sveta. Ti serveri su koncipirani tako da vi kao registrovani korisnik (to znaci da se morate registrovati i na taj server isto kao i na forum), mozete skladistiti vase slike, a u trenutku kada je spustate na taj server on vam procesuira sliku i automatski pise kod za nekoliko varijanti:
*za blog
*za html
*za link
*za forum (a negde pise za BB)
Ovo poslednje je potrebno nama. Tu vam server daje dve opcije Full size ili Thumbnail. Najbolje je da uzmete ovo drugo, jer je to umanjena slicica, koja se mnogo brze ucitava i ne koci rad foruma. Prosto je uzmete u Copy, bilo desnim klikom na misha ili sa Ctrl+C, vratite se u poruku koju ste pisali i bez ikakvog komplikovanja prosto date Paste, bilo opet desnim klikom misa ili sa Ctrl+V.

To je sva mudrost. Nema potrebe da se plasite, niti da to izbegavate, niti da se stidite. Niste ni prvi ni poslednji koji imaju problema sa tim. Malo se potrudite, probajte ovde u ovoj temi da izvedete to, pa cak i pravite greske, Olivera nece brisati nista dok svi lepo ne naucimo.
Ajde devojke, nije to nista. love love love


Poslednji put izmenio dana Uto Feb 20, 2007 7:37 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
tedi
Šef za maštovite dekoracije
Šef za maštovite dekoracije
tedi


Broj poruka : 484
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 20.01.2007

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....   Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeUto Feb 20, 2007 6:58 pm

kako to radite? ja cu da siszem nista ne mogu da ubacim:(
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....   Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeUto Feb 20, 2007 7:12 pm

ooops, ja sam malo prošetala temu, ali to je zato da bi sve probleme i rešenja imali na jednom mestu....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....   Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeUto Feb 20, 2007 7:26 pm

evo jos jednom objašnjenje za slike, nadam se da će sada biti jasnije:
1. stanite mišem u telu poruke gde želite da ubacite sliku;
2. klik na ovu malu ikonicu u meniju poruke:
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... F_sl1m_884f8e3

3.posle klika na ovo dugmence iskočiće sledeći prozor:
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... F_sl2m_a18c8ab

4. tu samo uradite, desnim klikom miša, komandu copy paste sa adresom linka gde ste postavili sliku
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
tedi
Šef za maštovite dekoracije
Šef za maštovite dekoracije
tedi


Broj poruka : 484
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 20.01.2007

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....   Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeUto Feb 20, 2007 7:49 pm

veliko hvala Oliveri i Felis Domestica, bez njih ja ne bih postavila ove slike nikad a ni tad
Nazad na vrh Ići dole
FelisDomestica
vege majstor
vege majstor
FelisDomestica


Broj poruka : 192
Godina : 62
Lokacija : Beograd
hobi : Setnje po prirodi i proucavanje gljiva i bilja...
Datum upisa : 29.01.2007

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....   Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeUto Feb 20, 2007 8:00 pm

To je za mene bilo zadovoljstvo, Tedi. emotions

I jos da dodam, da mozes da stavljas i tekst iznad ili ispod slika, a i ne moras za svaku sliku da pravis novi post. Bilo bi lepo da stavis po 3 do 4 slike u jedan post, a ispod svake da nam napise neki tekst ili naziv.
I da bi Olivera imala manje posla, mozes od sada da stavljas slike ovih lepih kreacija u temu koju je Olja otvorila, a cini mi se da se zove " Kreacije i aranžmani - Tedi"flower
Nazad na vrh Ići dole
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....   Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitimeSub Jun 28, 2008 3:43 pm

Dakle tek sam sad skuzila kako da smanjim sliku i stavim ju takvu na forum a ne da se mora kliknut na nju da se bolje vidi... ali dobro da me opcija nije ubola u oci ... uglavnom probat cu prebaciti sve slike da se ljepse vidi,presitne su mi nekak i mora se klikat na njih da se bolje vide
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....   Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Po Bog zna koji put ja pokusavam da ubacim neke slike....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Avatari - kako ga ga ubacim????
» slike sa moje slave, sv. Nikola
» Oni koji prastaju uspesniji su
» Koji blender da kupim?
» CAJEVI KOJI POMAZU DIJETI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Problemi sa forumom-
Skoči na: