Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
vegane tofu kopriva šargarepa namaz oraha majonez sladoled kakao puding piramida indijskih tikvice recepti vegetarijanci jogurt avokado kafa maslacka proso Knjige sremusa sirove keks free sirova
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 38 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 38 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Kvalitetna prirodna kozmetika

Ići dole 
+6
veegun
eni
Suzi
Helena
anett
zanahoria
10 posters
AutorPoruka
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 9:39 pm

Znam da je mnogim pripadnicama lepseg pola stalo do toga da zaista koriste kvalitetne prirodne kozmeticke preparate...Ovih dana sam malo njuskala tu i tamo i ono sto mi se ucinilo zanimljivim i dobrim odlucila sam se da probam.....Znam da postoji tema "prirodna kozmetika" ali sam namenski otvorila ovo kao novu temu posto se ovde ipak ne radi o stavrima koje mozemo sami da pripremamo vec su to gotovi fabricki proizvodi.....ako jos neko zna i koristio je neke prirodne kozmeticke preparate neka to sa nama i podeli.....
www.drhauschka.com ponesto od ovoga moze se naci u biospaizu na kalenicu....
www.bottegaverde.com ovo je odlicna italijanska prirodna kozmetika ....ja koristim njihov sampon od bele gline i propolisa i predivni losion za telo sa ekstraktom zelenog caja( prelep osvezavajuci miris)....moze se nabaviti u trznom centru Zira
www.logona.co.uk mislim da se i ovo moze nabaviti kod nas....
www.loccitane.com ovo takodje.....
Ja sam ocarana ovim cudnim i svezim i egzoticnim mirisima...mogla bih da njuskam citav dan....flower
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 2:24 am

Moja omiljena tema emotions

Koristim (pored onoga sto sama napravim) Logonine kreme ,farbu za kosu...od Hauschke mi je najdraza krema od dunja i dnevna hidratantna krema...kreme mogu da se mesaju i kombinuju dok se ne dobije ono sto najvise odgovara korisniku
Skoro sam kupila dve Sante kreme i jos uvek nisam sigurna da li su dobre,ali nema negativnih reakcija pa verujem da su u redu...Sante losin za suncanje SPF20 lepo mirise,ne ostavlja masne tragove
Sante roll-on je dobar,ako niste mesojed i nemate ostar miris znoja
Alverde roll-on od nevena je odlican,samponi mi ne odgovaraju...ulje za telo od narandze i sandala je fino
Od prirodne dekorativne kozmetike jos nista nisam probala samo zato sto nisam sigurna da su boje bas kao na slikama...mozda jednom i narucim,pa sta bude

Srecom,sada sve ove proizvode mozemo da nabavimo preko interneta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 6:49 am

Kod nas Hauschka,Urtekram,Lush,Ulola,Arometheka (nekad Saxa) i Bioaromatika.Ako se jos sjetim nadodam.
Aromatheka mi je malo mach tu mach skupa a to si sama sve napravim doma kaj oni nude kao suho zlato ali Bioaromatika ima neke super stvari i uvijek kupujem kod njih bazni sampon i jojobu za lice a inace imaju sve vec napravljeno - i sampone i kreme i losione itd
Urtekram koristim pastu za zube od cajevca,odlicna je,deo im ne valja,usmrdi se nakon njega,nema bas neki efekt.
Od Hauschke vise ne koristim bas nista jer mi se ne davati tolike pare,a kap koja je prelila casu je bila kad sam dala 120 kn za obicno najobicnije sjajilo koje mi cak nije ni odgovaralo a vrhunac svega je bio kad su mi usta pocela lagano drveniti od njega i peci me! Prestrasno...!!!
Nazad na vrh Ići dole
Suzi
novi član
novi član
Suzi


Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.03.2007

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeUto Jul 22, 2008 5:58 pm

Obozavam prirodnu organsku kozmetiku i preporucujem :
Logona Age Protection Dnevnu Kremu
Logona Hidrantnu Masku Za Lice
Logona Toniranu Kremu - Bronza

Logona Lip Balm
Ako je neko koristio Logonine farbe ili kanu za kosu neka nam prenese utiske .
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePet Jul 25, 2008 7:18 am

Koristila sam Logoninu kanu...odlicna je ako nema sedih vlasi
...njih ne pokriva
Nazad na vrh Ići dole
Suzi
novi član
novi član
Suzi


Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.03.2007

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 12:15 pm

Od dekortivne kozmetike preporucujem :
Logona toniranu kremu, lagana , ujednacuje ten , ujedno i neguje.
Sante rumenila, divne nijanse i prelepo mirisu
Sante senke u olovci,postojane su neke imaju i malo sedefa cheers
Cene su pristupacne.
Nazad na vrh Ići dole
Suzi
novi član
novi član
Suzi


Broj poruka : 4
Datum upisa : 13.03.2007

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 12:44 pm

Dekorativnu kozmetiku ne morate da kupite online,pocela je da se prodaje i u nasim prodavnicama gde lepo mozete da pogledate boje i nijanse.
Ako nekoga zanima gde mogu da mu posaljem na PP
Nazad na vrh Ići dole
eni
Urednik
Urednik
eni


Broj poruka : 143
hobi : čitanje, ekološko vrtlarenje
Datum upisa : 16.04.2008

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePon Sep 15, 2008 10:54 am

Ne znam kako je vama, ali otkad sam ja na sirovoj ishrani, kreme za lice uopće ne koristim, parfeme također jer ne mogu disati. Koristim proizvode (šampone (kosa,tijelo) i kamen u sticku kao deo) jedne firme ih Hrvatske (Pyrus). Najviše bi mi trebala nekakva krema za ruke koja ne bi imala nikakav miris jer mirise više jednostavno ne mogu podnijeti. Ako znate nešto molim preporuku.
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeUto Nov 11, 2008 6:39 pm

Kvalitetna prirodna kozmetika Logos_10

Evo sta sam ja nasla na jednom forumu i kako tamo pise ovo je spisak prirodnih proizvoda sa sertifikatom.


Poslednji izmenio zanahoria dana Sre Nov 12, 2008 6:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeUto Nov 11, 2008 11:43 pm

Lep spisak...steta je da mi mozemo da nabavimo samo Logonu,Sante i mozda Laveru...volela bih da neko uveze Primaverine proizvode,odlicni su...i Urtekram
Nazad na vrh Ići dole
veegun
novi član
novi član
veegun


Broj poruka : 16
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePet Okt 02, 2009 7:51 pm

U DM drogerijama mogu da se nađu sapuni, šamponi, itd, brenda alverde, koji su veganski, bez konzervansa, silikona, veštačkih boja,... , takođe firma ajurveda distribuira po prodavnicama zdrave hrane i nekim apotekama indijske sapune chandrika, paste za zube bez fluora neem, i šampone sidha, koji su bez životinjskih elemenata.
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 8:32 am

Ja koristim mleko za skidanje sminke alverde i jako mi prija...mozda zato sto se retko sminkam Kvalitetna prirodna kozmetika Affraid
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePon Okt 26, 2009 8:15 am

Zanahoria, i ja imam kombinaciju: 'Logona' kreme za dan i noć, 'Alverde' mleko za skidanje šminke. Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
smokvica1
novi član
novi član



Broj poruka : 2
hobi : Aromaterapija
Datum upisa : 02.04.2010

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePet Apr 02, 2010 11:01 pm

Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_cheers Bas sam srecna da sam naletela na ovaj forum.Pozdrav svima.Ja takodje obozavam Dr.Hauschka kozmetiku,narocito njihov tonik a volim da pravim i sama kremice od francuskih ulja oshadhi.Mislim ucim se jos .Kupila sam knjigu sa 300 recepata.Pola je za Aromakozmetiku a pola za ishranu sa etericnim uljima.Hvala Bogu da sada ima i kod nas u Srbiji ovih ulja,ranije sam se morala svakako snalaziti.
Nazad na vrh Ići dole
smokvica1
novi član
novi član



Broj poruka : 2
hobi : Aromaterapija
Datum upisa : 02.04.2010

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePet Apr 02, 2010 11:03 pm

anett ::
Lep spisak...steta je da mi mozemo da nabavimo samo Logonu,Sante i mozda Laveru...volela bih da neko uveze Primaverine proizvode,odlicni su...i Urtekram

Anett cula sam da ce i Primaveru uskoro uvesti ali i Oshadhi ima isto Ecocert sertifikat.
Nazad na vrh Ići dole
naturinvest
novi član
novi član



Broj poruka : 11
Godina : 42
Lokacija : Senta
Zaposlenje : Prodavac
hobi : posao
Datum upisa : 22.03.2010

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeUto Apr 27, 2010 1:20 pm

Uskoro cete moci da se uverite i u Faith in Nature proizvode !
www.naturkozmetika.rs
Ja sam narucio za celu porodicu. Pola sata smo gledali kome koji sampon, balzam i kupka odgovara. I probacemo tecni sapun.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.stevia.rs
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeSub Maj 08, 2010 6:38 am

Kupila sam `Alverde` toniranu kremu. Nisam je još stavila, ali sam je probala na ruci i ne deluje mi tako dobro kao `Logonina`. No, obzirom na (mnooogo nižu) cenu...Kvalitetna prirodna kozmetika Alien

Tražila sam i 'Sante' dezodoranse, ali ih nema, u apotekama imaju samo poneku njihovu kremu.

Ineče, ovde ima nečega o primeni vode u kozmetici: http://zena.blic.rs/Lepota/3113/Za_savrsen_ten_Preparati_na_bazi_vode_regenerisu_kozu
Nazad na vrh Ići dole
sanjacar
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 11.07.2011

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimePon Jul 11, 2011 10:06 pm

Pozdrav
Ima li ko mišljenje kakva je prirodna kozmetika koju proizvodi Hemel?
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitimeUto Jul 12, 2011 9:27 am

Nisam je koristila, sanjacar... Dobrodošla.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kvalitetna prirodna kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Kvalitetna prirodna kozmetika   Kvalitetna prirodna kozmetika Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kvalitetna prirodna kozmetika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prirodna kozmetika
» Prirodna sredstva za ciscenje kuce
» Ajruvea kozmetika.......kakva su vasa iskustva?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Kozmetika-
Skoči na: