Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
maslacka jogurt kopriva avokado indijskih sladoled free sremusa puding keks kakao vegetarijanci tikvice šargarepa piramida Knjige recepti vegane tofu sirove kafa namaz sirova oraha majonez proso
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 22 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 22 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Totalna terapija Rudolfa Brojsa

Ići dole 
+45
armageddon381
micamaca77
Amouage
Nenad Beli
jasminka92
dmitras
mesecevaljubimica
eni
cvetko
capica
Mladen S
sveMIR
Oljenka
VladimirM
sinisa
pomidora
Ancikina
anasana
olsodo
aaiiddaahh
Cvorak
Student
grkns
Martina
marmeladica
Branko
kojekude
Savetnik
BranislavB
Svetlana
Dragica
anett
Arijel5
marijana021
fiestaye
hana-banana
ljubicica
Branislava
FelisDomestica
Helena
mmarija
zelika
Olivera
zanahoria
Bambina
49 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorPoruka
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeČet Okt 31, 2013 11:42 am

Ovo tvoje svedocenje mi se cini najiskrenije i najrealnije koje sam do sada cuo. Pravo da ti kazem ja nisam pobornik izgladnjivanja. Nisam to zeleo ranije da ti kazem (mada sam ranije na ovom forumu pisao o tome), da ti ne bih smanjio motivaciju.
Voleo bih da nisam u pravu i da mi kazes kako imas i neke koristi od ovog gladovanja. Sve negativne stvari si vec napisala. Zelim ti uspesan povratak na hranu.
Nazad na vrh Ići dole
Amouage
novi član
novi član



Broj poruka : 12
Datum upisa : 28.09.2013

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeSub Nov 02, 2013 8:34 am

Izasla Smilesunny 
Pre par dana doduse, sa malo voca prvo, a posle sa povrcem.
U sustini sve normalno, posle voca odmah proradilo sve i zeludac i creva i sve sto treba.
Jedan dan samo imala kao jake kiseline, tj podrigivala i osecala se kao trudni mis - tj stomak mi je bio natekao, ali sve ostalo normalno. Probala i malo crnog hleba, mrvicu cokolade - malo mladog sira i kefira - sve normalno. Grickam kostunjavo, napravila humus.....gladna nisam, ali imam neku konstantnu potrebu da se zatrpavam hranom - instinkt, zelja nemam pojma sta je, ali moracemo to brzo izregulisati.
Sa stolicom sve u redu, grcevi prestali, posle 1 dana bila sam 3 kg teza - izgleda da mi je i vode jako puno falilo. Usta vise nisu ispucala, ne delujem izmuceno, penjem se normalno uz stepenice. Koza je naravo ostala namreskana tu odakle je skliznulo 10 kg, ali je normalne boje.
Osecam se dobro, tu i tamo podrigujem ali nista sto se ne da iskontrolisati npr.
8 idem na pregled, pa javim je li bilo ikakvog pomaka ili ne.

Hvala Branko, naravno da pisem iskreno, ja sam takva iskustva i trazila na netu, nevezano za to sto znam da svuda a posebno kod bolesti je sve individualno i svako to dozivi na svoj nacin. Nekako mi se gladovanje uvek cinilo kao jedna od mogucih varijanti da covek kod sebe nesto popravi - i nekako mi je ok sto sam uradila sada - kad nisam previse bolesna, kad sam mogla da dopustim da izgubim te kg i u ovim godinama - 42. Prosto da znam kako moje telo reaguje na sve to. Bude li bilo bilo kakvih pomaka - makar i smanjenje - i to je indikator da je nesto krenulo da se desava, ja razumem da mozda treba duze, mozda sukcesivno / frakciono itd, ali ako nema bas nikakvih pomaka - onda sam bar nacisto da ova prica nije za mene i ostavim kao opciju iza sebe jednom zauvek.
Naravno - uvek cu tragati za prirodnim resenjem pre nego bilo koje hemije...ako mora hemija - neka bude posednja opcija. Dok je veka - bice i leka.
Pozdrav
flower
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeNed Nov 03, 2013 11:28 am

Naravno, za hemiju nisam ni ja. Sto kazes to je poslednja opcija.
Sa nestrpljenjem ocekujem izvestaj s pregleda.
Nazad na vrh Ići dole
Amouage
novi član
novi član



Broj poruka : 12
Datum upisa : 28.09.2013

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePet Nov 08, 2013 4:16 pm

Evo rezultata:
6 mioma bilo - 6 i ostalo, ali svi upola manji nego sto su bili. Najveci je bio skoro 5 cm veliki, on je danas manji od 3, ovi ostali su manji, sitni, ali svi upola manji.
Imala ranicu na grlicu - ona ostala, uradili sve testove, sledeci petak dobijam rezultate.
Koliko su me prethodni doktori naplasili i rekli da treba vaditi matericu jer sa tako velikim miomom na tom mestu ne moze se drugacije - toliko je ovaj rekao da to nije nikakv problem, i da u ovom broju i sa ovom velicinom ne predstavljaju nikakv problem.
To je to drugari - ne, nisam uklonila u potpunosti ni jedan, da svi su manji - sto znaci da tendencija ka smanjivanju postoji. Mislim da cu ovo ponoviti na prolece ali frakciono, sa po par dana - verovatno 10 ili 21 max.
Pisacu jos jednom, kad dobijem i ostale rezultate - do tada ostajte svi zdravi i zivi.
love
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeNed Nov 10, 2013 12:08 pm

Kada bi smo gladovanjem mogli selektivno da uticemo na nepozeljne stvari u nasem organizmu, na bolest, to bi bilo dobro. Na zalost, tebi se sigurno i misicna masa smanjila, pitanje kako je gladovanje uticalo i na ostale zivotno vazne funkcije.

Ne deluje mi kao posebno efikasna metoda. Mozda ucinis nesto korisno, ali uz mnogo stete ostatku organizma. Kao kod klasicnih lekova, "nuzpojave" su ogromne.
Nazad na vrh Ići dole
Amouage
novi član
novi član



Broj poruka : 12
Datum upisa : 28.09.2013

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeNed Nov 10, 2013 12:15 pm

I to je verovatno tacno.....ne vidim za sada, ali vrlo moguce.
Ono sto vidim je nenormalno brzo vracanje kg Smile.
Ja sam bivsi sportista, za misice cemo se pobrinuti ravno od sutra, grcevi su ostali - ali to imam oduvek, sve ostalo deluje normalno....volela bih da znam gde sam jos mogla da naskodim osim u raciu misic - salo....
Verovatno postoje druge delotvornije metode - ali treba naci pravu.
Ovo da je lako nije - poslednjih dana sam hodala kao polumrtva, bile su mi poiskakale sve vene, u licu sam bila kao Teslina sestra (ceone i jagodicne kosti abnormalno izrazene), koza se jako naborala po telu itdm itd. Plitko disanje i opsta slabost- to sam najvise mrzela jer ja sam ex karatista, ja volim da se osecam snazno i sigurno a za vreme gladovanja nije bilo tako.
Drzim u kursu kako ce sve ici do kraja mada sam svesna da ovo jako malo ljudi cita - ali ostace nekome sutra ili preskutra...
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Bambina
devoted2raw
devoted2raw
Bambina


Broj poruka : 393
Godina : 46
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 02.04.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeČet Nov 14, 2013 6:40 pm

Evo sa malim zakašnjenjem čestitam na završetku i želim sve najboje u narednom periodu!
I sam Brojs kaže da je često bitniji ovaj deo privikavanja na hranu nego samo gladovanje pa gledaj da unosiš što više voća i povrća koje je termički neobrađeno..
Posle mesec dana idi opet na analize da proveriš da li su se stvari popravile..jer kaže često se tumori povuku tek nakon terapije...pa nadam se da će tako biti i u tvom slučaju, a će ciste nestati posle nekog vremena!!
Svako dobro! Pozdav!
Nazad na vrh Ići dole
Amouage
novi član
novi član



Broj poruka : 12
Datum upisa : 28.09.2013

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeSub Nov 16, 2013 6:09 am

Hvala draga Bambina, manje vise i ja se nadam tome, ali nisam ni ovako nezadovoljna. Slabo se razumem u ostale stvari da bih mogla da procenim da li je moglo bolje, ako nije sklonjen u potpunosti ni najmanji tumor kako bi gladovanje sklonilo nesto vece i opasnije, ranica na grlicu je bila i ostala - i ona smanjena ali je tu. Znaci ne delim u potpunosti pocetni entuzijazam - ali imam konkretan dokaz da je hrana, gladovanje itd u direktnoj vezi sa nekim bolestima. E sad da li bi uspela ovo da postignem npr samo sa svezim vocem i povrcem - to cemo videti na prolece verovatno.
Inace vratila se u potpunosti na svoju tezinu od pre gladovanja u jednom trenutku i vise a onda posle par dana samo sam pala na mojih 72-73 i tu se drzim....Kosa, nokti i lice su mi super - ali ja sam tako uvek i bila, to sto sam se po telu bila omlitavela - sad je mnogo bolje. Hodam puno, to volim, krenula u teretanu - u principu sve normalno, izregenerisala sam se jako brzo Smile.
To je to moji forumski drugari, svraticu ja jos koji put, da podelim sa vama ove moje eksperimente na sebi.
party  Pozdav  party
Nazad na vrh Ići dole
micamaca77
novi član
novi član



Broj poruka : 4
Datum upisa : 11.07.2014

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePet Jul 11, 2014 9:25 am

pozdrav svima. nisam ni vegetarijanac ni vegan ali imam iskustva s gladovanjima po 3-4 dana. zadnji put provodila sam ih prije dvije godine, i onda usput nekako ispala iz svega toga, sada sam se odlucila vratiti.
moja iskustva su odlicna, gladovanje mi je redovito davalo snage, energije i ljepsi izgled, izbjegla sam sve zimske bolesti i gripe. nije uvijek bilo jednostavno, ali nije ni cilj da bude. zao mi je samo sto ga nisam nastavila kontinuirano provoditi citave ove dvije godine vec me hrana opet odvukla pod svoje okrilje. naravno, pocele su se vracati i kile i s njima svi ti cudni bolovi i smetnje.

ja sam Malahov-skola, gladovanje na sokovima me nikad nije privlacilo, i sve dosad sto sam radila radila sam na obicnoj vodi. ovoga puta krenula sam sa suhim kaskadnim gladovanjem kao pripremom (jedan dana jedem i pijem, drugi dan niti jedem niti pijem). kada dodje cas odradit cu ponovno neko dulje gladovanje.

nemam nikakvih potvrdjenih bolesti osim viska kg, bolova u ledjima, zadrzavanja vode i teskih pms-ova, cesto sam umorna i bezvoljna pogotovo nakon previse skrobne hrane. povremena glad je za mene nesto najbolje sto sam u zivotu pronasla i jedino se trebam disciplinirati da mi postane redovita zivotna navika kao pranje zubi.

ako netko ima iskustva sa suhim kaskadnim gladovanjem neka napise. hvala.

za njega sam se odlucila jer sam primijetila da prvi-drugi dan gladi ni nemam potrebu za unosom previse vode, i da se moram siliti da ju pijem. usto nisam tip kojem stavljanje vode ili hrane u usta previse olaksava, znaci sto vise toga prebirem po ustima to mi je teze izdrzati tako da sam zasada pronasla ovo kao neki idealan novi start. pisite iskustva, hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeSub Jul 12, 2014 4:04 pm

Zdravo micamaco Smile


Cija je ovo metoda, to "kaskadno" gladovanje. ? Jel' neko vrsio ispitivanja kako deluje na organizam ?

Ili je to samo jos jedna od dijeta za mrsavljenje ?
Nazad na vrh Ići dole
micamaca77
novi član
novi član



Broj poruka : 4
Datum upisa : 11.07.2014

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeSub Jul 12, 2014 4:43 pm

Pozdrav Branko, ulovila sam vec citajuci temu da ti nisi neki pobornik terapijskog gladovanja. To je u redu, ali nije u redu da me sudis ovako povrsno samo zato sto sam nova.
ne, nisam na gladovanju radi dijete vec zdravlja i rjesavanja nekih ovisnosti. imam vec iskustva ranije, kao sto sam pisala.
mozda sam radije trebala ovaj post ostaviti nize na temi Lecenje gladovanjem, pa ako ti nije mrsko mozes ga premjestiti jer vidim da si administrator. Hvala.

inace, krivo sam se izrazila, mozda je bolji izraz 'suho gladovanje', na kaskadni nacin, znaci, prvo jedan dan gladi, onda drugi dan jela, pa se to prosiruje na po dva dana i tako na kraju do pet. buduci da ja gladujem na suho, nevu preci dvodnevne intervale. Sve pise kod Malahova u knjizi Gladovanje i ciscenje organizma. Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePon Jul 14, 2014 5:51 am

Izvini ... nisam te dobro razumeo. Zalepio sam se na ono tvoje "nemam nikakvih potvrdjenih bolesti osim viska kg..." pa sam pomislio da je to jedan od glavnih uzroka gladovanja.

Da ja sam protiv ove metode, ali to je moj problem. Slobodno vi pisite.

Dobro dosla !
Nazad na vrh Ići dole
micamaca77
novi član
novi član



Broj poruka : 4
Datum upisa : 11.07.2014

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePon Jul 14, 2014 11:14 am

Ja cu iskopirati svoje postove tamo na liječenje pa se maknuti odavde. Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
armageddon381
novi član
novi član



Broj poruka : 5
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 24.07.2014

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:10 am

Ne bih hteo da vas zamaram suvišnim objašnjenjima. Na linku

kickass.to/korak-do-kraja-zip-t9343512.html

je postavljen multimedijalni materijal od 50-tak dokumentarnih filmova na srpskom jeziku, preko 200 pdf knjiga o zdravlju, veganstvu, alternativi i dr., anatomske 3D enciklopedije, softver, koji poprilicno dobro objašnjava temu alternative i zdravlja, principe zdravlja i lecenje kao i politiku eugenike.

Možete jednostavno skinuti fajl sa torrenta (13 Gb, zip) i na jednom mestu dobiti sve odgovore, da ne biste gubili vreme i lutali za informacijama. Da ne preterujem, ali neka moja licna procena je da ukoliko budete prilagodili svoj nacin života na nacin kako je tamo opisano, vaše šanse za prevenciju i izlecenje su oko 80%.

Mogu vam proslediti pocetak uvodne reci:

"...U zadnje vreme sve je ucestalija pojava raznoraznih boleština tipa bolesti srca, kancera, leukemija, dijabetesa i sl... Ono što je zajednicko za sve ove savremene bolesti je da se uglavnom javljaju kao posledica pada imuniteta a da njihovo lecenje više ne zavisi toliko od lekova koliko od promena navika, svesti i nacina života.

Trenutna situacija npr. u Americi je da svakog minuta umre po jedna osoba od bolesti srca kao i jedna osoba od kancera. Normalno da je na svetskom nivou ta brojka mnogo veca. Kod nas u Srbiji, trenutno stanje je da svakih 18 minuta umre po jedna osoba od srcanih bolesti a godišnje se evidentira preko 30.000 novih slucajeva oboljenja od raka od kojih preko 20.000 umre sa tempom uvecanja od 15% godišnje.

Prognoze svetske zdravstvene organizacije za Srbiju su da ce, ako se zadrži ovakav tempo razboljevanja, vec u 2020. godini, svaki drugi stanovnik imati neki oblik raka, kancera, ciste ili neko drugo autoimuno oboljenje. Ljudi su u teškoj finansijskoj situaciji i zbog postojecih porodicnih problema nemaju vremena da realno sagledaju situaciju oko sebe vec se krecu kao hipnotisani u gomili, ignorišuci realnost i jasno uocljive znakove predstojeceg vremena...."
Nazad na vrh Ići dole
http://kickass.to/korak-do-kraja-zip-t9343512.html
petardervisevic
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.09.2014

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeUto Sep 02, 2014 3:13 pm

molim vas za savet vec sedmi dan koristim brojsovu terapiju i kod svakog ispijanja soka redovno povracam i podrigujem
Nazad na vrh Ići dole
skoric.milan
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.07.2013

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeSub Sep 13, 2014 4:18 pm

trebam jedan savet dragi prijatelji
na brjsovoj sam terapijii ovo mi je 37. dan.

Pao sam u iskusenje pa sam protekla tri dana pojeo saku dve orha, badema, lesnika i maka od svega po malo kao i nekoliko gutjaja pirea od paradaiza domaceg sa malo maslinovog ulja.. Vec mi se jede hrana i voleo bih da znam da li to nesto moze da narusi tok citave teraije do sada...

skoric.milan@gmail.com
Nazad na vrh Ići dole
Pokahontas
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.11.2014

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimePon Nov 10, 2014 5:46 pm

Pozz svima, meni bi trebao jedan savjet. Mama je danas krenula sa Brojsovom dijetom. Prije 5 godina joj je odstranjen maligni tumor (sarkom) desne nadlaktice, koji se vratio ove godine u julu. Tumor je ponovo odstranjen i magnetna rezonansa je pokazala da sad nema ništa. Mene zanima, da li ona (pošto je sada sve u redu i pošto nema metastaza) treba ići na dijetu 42 dana, ili 21 dan (3 sedmice).. Dosta sam čitala i vidim da u većini slučajeva na dijetu u trajanju od 42 dana idu oni koji imaju tumor, tj. oni kojima je metastazirao. Unaprijed hvala i nadam se da će neko iznijeti svoje mišljenje, stav, iskustvo.. bilo šta što bi mi pomoglo da se riješim nedoumice.. flower
Nazad na vrh Ići dole
statomir
novi član
novi član
statomir


Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.02.2015

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm

Pozdrav,
24.02 2015 pocela sam sa Brojsovom dijetom. Sutra mi je 21. dan. S obzirom da sam imala zelju da uradim detoksikaciju oragnizma mislim da sam uspela. Imam povisen krvni pritisa i secer mi je 7. Medjutim kile su bile glavni okidac da krenem u ovo. Imam 57 godina visoka sam 160 a imala sam 82 kg. Posle 2 nedelje merila sam se i imala sam 77 kg. U prvoj nedelji terapije sam se bas pridrzavala svega. Sok od cekle sam sama pravila (danas za sutra), svaki dan sveze. Nisam kupovala preporucene sokove jer sam nekeko nepoverljiva prema uvoznim stvarima. Zasto bi nesto bilo bolje iz Nemacke a nase sveze da nije dobro. Mislim da je marketing u pitanju. Jedna flasa od 500 ml kosta 500 din i to traje 2-3 dana, a ja sam sve ukupno platila oko 500 din i to za 21 dan.
Nisam uradila nikakvu pripremu (sem psihicke). Rekla sam sebi da ja to mogu i nekoliko dana pre pocetka pocela da se radujem da cu uspeti u tome, i uspela sam. Zadnje nedelje sam malo varala (jela sam oko 50g sitnog sira i po nekoliko listova kiselog kupusa). Sok je u pocetku bio otuzan ali sam se kasnije navikla. Nikakvu glad nisam osecela. Pripremala sam i caj od zalfije, caj za pluca i caj za bubrege pa sam sve to naizmenicno pila. Ovih dana cu izvaditi krv pa da vidim gde sam.
Iskreno sve se moze samo covek treba da rascisti sa sobom da li to zeli i sta mu je cilj. Dva puta sam procitala Brojsovu knjigu "Rak i leukemija" i tu pronasla sve potrebne recepte za sparavljanje cajeva i soka.
Da napomenem da nisam osecala nikakvu malaksalost da nisam imala posebnih problema sa zatvorom. Gledala sam da svakoga dana upraznjavam ili setnju oko 5 km, ili voznju biciklom oko 10km. Pri tome nisam osecala nikakvu malaksalost.
Ako nekoga interesuje vise, slobodno neka pita, Smile na sve cu odgovoriti, ali stvarno preporucujem za jedan oporavak organizma ovu terapiju. I ona narodna neka nam bude voditelj "Bolje spreciti nego leciti" Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 10 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Nazad na vrh 
Strana 10 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Magnetna terapija
» hidro-kolon terapija
» Terapija vrucim casama
» MORITA TERAPIJA-Japanska tehnika zdravlja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Lečenje bolesti ishranom :: Lečenje bolesti ishranom-
Skoči na: