Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
kakao indijskih vegane sirove recepti piramida vegetarijanci Knjige kopriva šargarepa keks proso sladoled tikvice majonez avokado sirova namaz jogurt maslacka puding free oraha kafa sremusa tofu
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 25 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 25 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Šta raditi kada su ukućani mesožderi?

Ići dole 
AutorPoruka
Adonia
novi član
novi član



Broj poruka : 3
Datum upisa : 10.01.2015

Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Empty
PočaljiNaslov: Šta raditi kada su ukućani mesožderi?   Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimeSub Jan 10, 2015 8:17 am

Pozdrav svim učesnicima ovog foruma cheers

Drago mi je što sam vas pronašla. Evo ovako...kod mene je ta situacija da želim da se potpuno hranim veganski, međutim, moji ukućani su mesožderi, kafopije i stalno pune kuhinju sa mesom, prerađenim namirnicama (tipa: kolači, smoki, štapići i sl.), tako da sam okružena tom hranom koju ja lično ne konzumiram. Međutim, nailazim na nesuglasice kada oni spremaju pileću supu, a ja jedem vegansku supu i tako da oni insistiraju da ja jedem supu...i tada naravno nastaje problem... itd... Drugi problem je kada krene priča o veganstvu, gde oni smatraju da je dobro jesti povrće (ali mora bar malo čajne kobasice "parčence čajne" da se tu ubaci...itd). Tako da sam shvatila da u njima ne mogu pronaći saveznike. Kritički gledaju na moj način ishrane, i sa jedne strane borim se da u ovome istrajem jer nisam još uvek sasvim vegan, a sa druge strane nailazim na neodobravanje od strane ukućana, omalovažavanje, tipa da ja "jedem travu" i sl.... Zato sam se ovde prijavila, ne bih li našla istomišljenike i saveznike, ljude sa kojima mogu pričati o sličnim temama. Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Kako se vi snalazite u celoj ovoj priči? Šta da radim i kako da postupim?
Nazad na vrh Ići dole
Adonia
novi član
novi član



Broj poruka : 3
Datum upisa : 10.01.2015

Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta raditi kada su ukućani mesožderi?   Šta raditi kada su ukućani mesožderi? Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am

Vidim da mi niko nije odgovorio, niti je ovaj forum uopste aktivan. Moderatori ne postoje da bar upute dobrodoslicu.

Razocarana sam. Vise ga necu posetiti.
Dovidjenja!
Nazad na vrh Ići dole
 
Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kada je profit svetinja,a priroda gresna

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Ćaskanje-
Skoči na: