Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
tofu maslacka Knjige sremusa kafa šargarepa indijskih tikvice vegane jogurt namaz proso piramida oraha keks majonez sladoled recepti puding free sirova kakao kopriva vegetarijanci sirove avokado
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 35 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 35 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Totalna terapija Rudolfa Brojsa

Ići dole 
+45
armageddon381
micamaca77
Amouage
Nenad Beli
jasminka92
dmitras
mesecevaljubimica
eni
cvetko
capica
Mladen S
sveMIR
Oljenka
VladimirM
sinisa
pomidora
Ancikina
anasana
olsodo
aaiiddaahh
Cvorak
Student
grkns
Martina
marmeladica
Branko
kojekude
Savetnik
BranislavB
Svetlana
Dragica
anett
Arijel5
marijana021
fiestaye
hana-banana
ljubicica
Branislava
FelisDomestica
Helena
mmarija
zelika
Olivera
zanahoria
Bambina
49 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 26, 2007 12:03 am

Jao tečno i kašasto....emotions
kako bi bilo hladna supa od paradajza, sada mu pada cena...u multipraktiku se izmiksuje paradajz, crni luk, doda se celerove ili morske soli, aleva paprika, može i krastavac i paprika, ako voliš i malo bibera i belog luka, svežeg peršuna... ja sam zimus pravila gaspacho, bilo mi gušt sa paradajzom iz zamrzivača
Ukrasi se seckanim svežim peršunom, ohladi u frižideru i jede kašikom Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Bambina
devoted2raw
devoted2raw
Bambina


Broj poruka : 393
Godina : 46
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 02.04.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 26, 2007 2:35 am

Hvalaaa!!
Probala sam već mix obroke sa paradajzom, natopljenim bademom, svežim bosiljkom i sa malo morske soli, i jako prija!! Moraću probati i ovu supicu sa crnim lukcem!!Njega još nisam,sve se nešto bojala da mi ne padne teško na želudac...al mislim da sad već mogu, dosta je vremena prošlo!!
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 26, 2007 4:27 am

Draga Bambina
Izvini sto ti nisam ranije pozeljela dobrodoslicu...nisam htjela da napisem samo par rijeci, a za opsirnije nesto nisam imala vremena.
I tako dan za danom i nikako Rolling Eyes
Nadam se da si dobro i da ti se stanje popravlja iz dana u dan.
Ako nisam malo pushi da li bi nam napisala kako ti je sada zdravstveno stanje tj da li smatras da je terapija imala uspjeha?
Sta se desava sa prijateljicom koja je ako me sjecanje dobro sluzi imala tumor...da li je ona imala ikakvu korist od te parcijalne terapije...?
Uopsteno sta mislis o tom iskustvu...da li bi je savjetovala nekim drugim oboljelim kao opciju....itd. sve me zivo zanima pa mi oprosti sto bombardujem sa ovakvim pitanjima....Ako neka nisu bas na mjestu izvinjavam se....i naravno ne moras da odgovoris na njih:lol:
Samo da ti napomenem da sam vise nego jednom mislila o vama dvjema....i razmisljala kako vam je, pomolila se par puta....
Jos jednom dobro nam dosla i javi se.
Nazad na vrh Ići dole
Bambina
devoted2raw
devoted2raw
Bambina


Broj poruka : 393
Godina : 46
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 02.04.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 04, 2007 1:03 am

Zelika, a ti izvini što ti odmah nisam odgovorila na post, ali želela sam da završim prvo sa analizama krvi i pregledima kako bih ti mogla potpunije odgovoriti na pitanja...
Dakle, sada se osećam sve bolje,po završetku terapije, kad sam se vratila u grad, bilo mi je jako loše, osećala sam se slabije nego na čitavoj Totalnoj terapiji, pritisak mi je bio užasno nizak, bila sam malaksala i začepljivale su mi se uši, od čega uopšte nisam mogla da funkcionišem pa sam izbegavala da izlazim iz stana...Sada sam već počela da radim i sve ide kako treba!! Proradila su mi creva skroz. Sad klopam sve, ali 100% sirovo i jako mi prija! Povratila sam 4kg, jedem non stop ko gusenica!Laughing
Analize krvi su pokazale da mi je opao imunitet,tj. leukociti su se malo snizili. Trigliceridi su malo skočili, ali kako mi je objasnila pijateljica sa medicinskog fakulteta, to je sasvim normalno, jer sam bila ukinula organizmu hranu i onda se on hranio na račun sopstvenih masnoća koje su se olobodile i neka količina ostala je slobodna u krvi...To bi trebalo da se stabilizuje, kada mi se ishrana stabilizije...Krvna slika mi se prilično poboljšala, i to verovatno što od onog soka od korenskog povrća, a i od pšenične trave...što od čistog vazduha..ipak sam bila dalje od gradskog smoga mesec i po dana...Ostali rezultati su u granicama normale...
Što se pluća tiče, rendgenski snimak mi je isti, skroz zamagljen, kao da se ništa nije desilo, međutim jako mi se poboljšao kapacitet pluća, što je meni dovoljan pokazatelj da se ipak nešto pozitivno izdešavalo i da sam se pročistila!! Kod limfedema nema promena, osim što sam malo više vodila računa, pa sam smanjila obim noge, ali to nema veze sa Terapijom već isključivo sa disciplinom! Smile
Smršala sam tokom terapije oko 15-16 kg, i to se dešavalo prvih 20 dana, ostatak terapije mi se nije menjala kilaža ni gram čini mi se. Sad kad sam povratila ovih par kila izgledam taman kako treba, pošto sam pre terapije bila prilično podgojena, i to sam se podgojila kao nikad u životu...20kg od prošlog leta, kad sam bila u bolnici, al i tada sam bila nešto ekstremno smršala jer nisam mogla da jedem od prejakih lekova koje su mi davali, iako nisu kapirali šta mi je, ali su pokušavali sve i svašta, ne bi li mi spustili temperaturu...al sad sam u priči odlutala..to je bilo onda, da se vratimo na sadašnju problematiku!!
Mislim da je u svakom slučaju dobro što sam očistila organizam od silnih toksina.
Pričala sam sa mojom doktorkom koja je grudni hirurg, i radi sa ljudima obolelim od raka pluća..ona kaže za Totalnu terapiju da pomaže kod kancera trbuha, a za sve ostalo slaba vajda...
Ja bih ipak, pošto i dalje verujem u to, preporučila bolesnima da probaju,ALI isključivo ukoliko im organizam nije mnogo oslabio i ako imaju dovoljno snage da izguraju terapiju. Mislim da je jako rizično primenjivati je ukoliko je organizam već slab, jer je pitanje hoće li bolesnik u tom slučaju uopšte preživeti terapiju do kraja...zato ne treba čekati zadnji voz već početi na vreme sa čišćenjem, pa makar se ono za početak baziralo na čišćenju creva i sirovoj ishrani..
Mislim da je jako dobro što sam oko mesec i po dana pred terapiju počela sa sirovom ishranom, jer sam na taj način već izbacila dosta toksina iz sebe, pa samo gladovanje nije bilo toliki šok za organizam kakav bi bio da sam naglo počela sa gladovanjem...
Što se moje prijateljice tiče, ona je prekinula Terapiju baš iz razloga preterane slabosti organizma.U svakom slučaju je dobro što je pročistila organizam, međutim ona se vratila starom načinu ishrane, pa joj se otok na nozi, koji se povukao za vreme terapije, ponovo vratio..
Zelika, možeš me pitati šta god ti padne na pamet, rado ću ti odgovoriti!!
Ja ne mogu u trenutku da se setim baš svega što bi trebalo reći..
Mogu samo reći da smo i Maja i ja,bar dok je ona bila kraj mene, pre nego što se vratila kući, dosta dobro podnosile gladovanje, ja ne znam šta se njoj izdešavalo kad se vratila kući,pa je morala nakon nedelju dana prestati sa gladovanjem...
I, ono što sam shvatila tokom gladovanja-najbitnije od svega je klistiranje tj. čišćenje debelog creva!! Ukoliko se to ne radi dolazi do velike slabosti, malaksalosti, mučnine, glavobolje...
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 04, 2007 3:26 am

Draga Bambina
Puno ti hvala sto si se javila sa tako iscrpnim informacijama.
Ne zamjeram naravno...priznajem da sam se bila malo uprpala da nisam prekoracila granicu uljudnosti sa gomilom pitanja i jako mi je drago da nisam.
Ja za tu terapiju imam posebno interesovanje...napominjala sam ranije slucaj mog oca....i bez obzira sto sa njim nije uspjela ja vjerujem da je mocno oruzje u borbi protiv ozbiljnih bolesti.
Kao sto i sama kazes tvoja prijateljica koja nije promjenila nacin ishrane je imala koristi samo za vrijeme terapije a sad je stanje isto kao i prije.
Drago mi je da ti je krvna slika dobra jer to je ocigledno znak da gladovanje kad je mudro izvedeno potpuno sigurno za ljudski organizam.
Ponovo da ti pozelim dobrodoslicu i ako budem imala jos pitanja cu da te izbombardujem.Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Bambina
devoted2raw
devoted2raw
Bambina


Broj poruka : 393
Godina : 46
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 02.04.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 04, 2007 11:29 am

Što se tiče same terapije to ti je celodnevna akcija kuvanja čajeva, klistiranja, obloga, tinktura...po ceo dan sam nešto radila i to sve podešavano na koliko minuta ili sati...ludilo!!
Potrebno je bilo kad su malo slabiji trenuci da tu ima neko ko će da pomaže i uslužuje, nema šanse u takvom stanju da se sve solo postigne... Ali zato sam sredinom pete nedelje, kad mi se i povukla skrama sa jezika, pucala od energije i radila vežbe i igrala bagminton...bila sam presrećna i nisam mogla da poverujem..
Strašno sam malo spavala!! Moguće je da mi je bilo potrebno mnogo manje sna, a i inače sam noćobdija...
Imala sam gađenje na sok, jako malo soka sam i pila, onaj minimum koji je u knjizi napisan, pa sam se naviše od svega bojala sa mi ne ode krvna slika..al eto,sve je ipak kako treba!!
emotions
party cheers
Nazad na vrh Ići dole
ljubicica
novi član
novi član



Broj poruka : 84
Lokacija : Zeltweg Austrija
Datum upisa : 02.07.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 18, 2007 10:59 am

Draga Bambina!

zelim ti sve najbolje i pozdravljam te.
Nazad na vrh Ići dole
hana-banana
Član
Član
hana-banana


Broj poruka : 81
Godina : 47
Lokacija : Toronto
Datum upisa : 14.11.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 2:49 pm

Danima vec citam ovu temu i sve se kanim da priupitam Bambinu i Zeliku da mi malo poblize napisu o toj terapiji, kad popih jedan socan kosmicki samar - imam malo vecu cistu na desnom jajniku. emotions
Mozda to i nije tako strasno, ali meni je indikator da se ne hranim kako treba i da je vrijeme za jednu temeljnu cistku.

Bambina, bila bih ti jako zahvalna kada bi mi napisala malo poblize kakvu rutinu treba slijediti u toku dana. Pomenula si da je citav proces prilicno zahtjevan, a ja bas nisam u prilici da se povucem na mjesec i po...Kako se sada osjecas, nakon sto je proslo nekih 6 mjeseci? Sta je bilo najteze?

Zelika, pisala si da si ti pristalica ove terapije i da poznajes nekoga ko je to radio ovde u Kanadi - da li se ovde mogu kupiti ti sokovi (gdje?) ili je ta tvoja prijateljica pravila svoje?

Ja sam prije bila na 10-dnevnom master cleanse-u - ono, limunada, javorov sirup i aleva paprika, ali mi se ovo cini jos efektivnije.

Hvala vam velika unaprijed! love


Poslednji izmenio hana-banana dana Uto Mar 25, 2008 12:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 3:03 pm

Ja sam negde citala da je dobro da covek priredi sebi neko krace ciscenje organizma nesto kao 3-5 dana mesecno ili jednom u 2 meseca....nesto slicno onome sto si izgleda ti praktikovala...Brojs je zahtevan i koliko sam ja uspela da shvatim ni malo nije naivan....mislim da on nije neophodan bas u svakom slucaju...raspitaj se dobro....Tina je to izgurala do kraja...ona ce ti najbolje reci...
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 4:46 pm

draga hana-banana
vidim da se nalazimo na istoj strani planete i prema tome mozemo se cuti a i vidjeti uz malo truda i dobre volje Very Happy (sta je petsto killometara...sta dijete zna sta je petsto kilometara...heheheh)
ne se sekiras ja cu da ti se podrobno javim sa informacijama ono koliko ja znam
sto se tice ciste na jajniku, razumjem kako se osjecas ali koliko ja znam dosta zena ima ciste i cesto su zaista bezazlene....sto naravno ne znaci da se o njima ne treba razmisljati ...i ja se slazem da je to nacin na koji tvoje tijelo govori dosta vise sa maltretiranjem i ajmo sa promjenama
javicu ti se na pp i dostaviti moj emajl i telefon..pa se mozemo cuti
puno pozdrava
Nazad na vrh Ići dole
fiestaye
novi član
novi član



Broj poruka : 7
Godina : 47
Lokacija : novi sad
hobi : uzivanje u zivotu
Datum upisa : 29.10.2008

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimePet Nov 07, 2008 2:19 pm

pozdrav za sve Smile

evo bambina me je zamolila da napisem neka svoja iskustva u vezi brojsove trapija koja je kod mene u toku.

ja se iskljucivo drzim knjige rudolfa brojsa. ne uzimam nista sto ne pise u njoj. sto se tice slabosti , uzasno mi je tesko. jako sam gladna i jako mislim puno o njoj. to je najveci problem. danas sam bila na snimanju ultra zvukom da vidim kakvo je stanje. ja sam imala metastaze na jetri na levom i desnom reznju. meta su i dalje prisutne ali su smanjene na pola emotions i jako sam sretna zbog toga. e sad posto je kod mene sve krenulo od jajnika dosta toga se spustilo na karlicu ali vidim da su to neke ciste sa cvoricima, sto u principu je isto ok. organizam se polako cisti i to sve za 18 dana.

problem je u glavi. ne znam da li cu izdrzati 42 dana. ali opet je bezveze i zao mi je da sad stanem i prekinem. velike dileme se vode u glavi. znam da posle 42 dana sam izlecena a opet i sa 21-nim danom se to sve popravilo i mogla bih da predjem na sirovu hranu ali lecenje bi trajalo duze. aaaaaaa emotions

fizicki sam dosta malaksala i nemam snage. tesko se krecem jos teze na stepenice. dosta napora moram da ulozim. ja nisam izgubila dosta kila nekih 5 ali sam i po prirodi mrsava.
eto to bi bilo to, nadam se da sam pomogla svima kojima je pomoc ovog tipa trebala (nazalost). ako ima nekih pitanja slobodno pitajte.

p.s. bambina da li bi ti mogla da me uvedes u radionicu sirove hrane?
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimePet Nov 07, 2008 9:10 pm

Zdravo Fiestaye,drago mi je da nam se pridruzila...samo hrabro ne posustaj...nadam se da si konsultovala svog lekara...ako jesi bilo bi dobro da nam preneses njegove utiske vezano za brojsa...
puno pozdrava!
Nazad na vrh Ići dole
fiestaye
novi član
novi član



Broj poruka : 7
Godina : 47
Lokacija : novi sad
hobi : uzivanje u zivotu
Datum upisa : 29.10.2008

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 08, 2008 9:23 am

moji lekari se mene otpisali. kad je sve bilo gotovo , kad vise nisu znali sta ce samnom, onda su mi rekli:" promenite nacin ishrane i nacin zivota" Surprised Smile
koji nacin zivota kad su me doveli do smrti! ej bre! do tada je bilo " jedite sve, jedite sve, meso obavezno. dok jetra se nije toliko naduvala da sam mislila da cu puci, bila sam kao trudnica u 5 mesecu.
jedino sad odem kod privatnog lekara na ultra zvuk i evo danas sam dobila rezultate krvne slike. malo sam anemicna ali nista strasno.
Nazad na vrh Ići dole
marijana021
Urednik
Urednik
marijana021


Broj poruka : 212
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Master zastite zivotne sredine
hobi : sport, priroda
Datum upisa : 29.09.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 08, 2008 5:05 pm

Divim se vasoj hrabrosti i odlucnosti da sprovedete Brojsovu totalnu terapiju.
Svaka vam cast!
Zelim vam da istrajete koliko god budete mogli, i da vam to donese rezultate kakve zelite.
Sigurna sam da cete ovde na forumu dobiti veliku podrsku u tome.
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 08, 2008 8:43 pm

Dobro je da ste nasli snage da nastavite dalje i samo Vam zelim da u tome istrajete i da budete jaki!
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Arijel5
Član
Član
Arijel5


Broj poruka : 191
Datum upisa : 10.06.2008

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 08, 2008 9:29 pm

fiestaye ::
pozdrav za sve Smile

evo bambina me je zamolila da napisem neka svoja iskustva u vezi brojsove trapija koja je kod mene u toku.

ja se iskljucivo drzim knjige rudolfa brojsa. ne uzimam nista sto ne pise u njoj. sto se tice slabosti , uzasno mi je tesko. jako sam gladna i jako mislim puno o njoj. to je najveci problem. danas sam bila na snimanju ultra zvukom da vidim kakvo je stanje. ja sam imala metastaze na jetri na levom i desnom reznju. meta su i dalje prisutne ali su smanjene na pola emotions i jako sam sretna zbog toga. e sad posto je kod mene sve krenulo od jajnika dosta toga se spustilo na karlicu ali vidim da su to neke ciste sa cvoricima, sto u principu je isto ok. organizam se polako cisti i to sve za 18 dana.

problem je u glavi. ne znam da li cu izdrzati 42 dana. ali opet je bezveze i zao mi je da sad stanem i prekinem. velike dileme se vode u glavi. znam da posle 42 dana sam izlecena a opet i sa 21-nim danom se to sve popravilo i mogla bih da predjem na sirovu hranu ali lecenje bi trajalo duze. aaaaaaa emotions

fizicki sam dosta malaksala i nemam snage. tesko se krecem jos teze na stepenice. dosta napora moram da ulozim. ja nisam izgubila dosta kila nekih 5 ali sam i po prirodi mrsava.
eto to bi bilo to, nadam se da sam pomogla svima kojima je pomoc ovog tipa trebala (nazalost). ako ima nekih pitanja slobodno pitajte.

p.s. bambina da li bi ti mogla da me uvedes u radionicu sirove hrane?

Fiestaye, to je stvarno super sto su ti se za samo 18 dana metastaze smanjile za pola, - a znam da je tesko ja sam par puta pokusavala gladovanje (ne zbog bolesti, cisto da se procistim) ali isto sam imala slabosti i vec posle par dana gladovanja mi pocnu aritmije, slabosti a da ne pominjem da po ceo dan mi je u glavi bila jedino misao o hrani, tako da sam brzo odustajala, najvise sam izdrzala nedelju dana - ali nek te to sto ti se metastaze smanjile bude motiv da izdrzis
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 08, 2008 10:19 pm

Fiestaye,da li si procitala knjigu Dr.Kristin Nolfi ? Ona je izlecila sebe sirovom hranom...mozda ti njeno iskustvo pomogne...mozes da je skines sa linkova koji su dati na forumu
Knjige Lujze Hej mogu da ti pomognu da ostanes jaka i istrajna,izuzetno su pozitivne i motivisu
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Dragica
novi član
novi član



Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.11.2008

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 12:44 am

Pozdrav svima na forumu
otkriven mi je rak grlica maternice pa bih ja da probam brojsovu dijetu dok jos mogu:lol: mozeli neko da mi preporuci sajt ili vise informacija gde da je nadjem na srpskom jeziku?
veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 2:59 am

fiestaye i dragice oba moja palca su za vas podignuta
fiestaye ne odustaj...obavezno klistiranje i pozitivan duh sigurno sto posto vjerujem u uspjeh..za "samo " osamnaest dana je toliki uspjeh postignut...sta ce biti do kraja terapije...zdravlje
vjerujem da je jako bitno da se sad nista ne prekida
i ja cvrsto vjerujem da se brojsa treba drzati "slijepo"....on je covjek sve to osmislio i isprobao toliko puta...ne moze da omane
ttakodje da se ne zaboravim...treba istu toliku vaznost pridodati poslije terapije prelasku na redovnu ishranu (bezmesnu naravno)...na jednom mjestu u knjizi on navodi da je to isto toliko vazno kao i terapija sam...takodje navodi da je kod jednog pacijenta totalno ozdravljenje nastupilo tek kad je i taj prelaz bio gotov i treba da traje jos cetrdeset dva dana
fiestaye....neznam koliko cu biti neuljudna ako pitam konkretno odakle je sve krenulo i da li si prolazila kroz neku klasicnu terapiju sto bi mogao biti uzrok tvom tezem podnosenju brojsove...pri klasicnoj mislim na citostatike ili zracenje
dragice ta se knjiga moze kupiti u knjizarama...ja neznam odakle si ali sigurna sam da cak i ako ne mozes da je nadjes da ce neko kao zivi najblize do tebe (u nekom vecem gradu) da ti je nabavi i posalje
ja sam svoju dobila od jedne zene ali sam je vidjala kasnije u knjizarama u novom sadu naprimjer
sigurna sam da u beogradu se takodje moze naci
hrabro djevojke
ps. fiestaye otvoricu ti pristup sirovoj radionici a ako si zainteresovana dragice i tebi (obicno je za pristup uslov da se napise dvanaestak postova ali mislim da u ovakvoj situaciji gdje je nekom bolesnom potrebna dodatna informacija forumska pravila mogu da se saviju...zar ne braco administratori?)
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 3:06 am

http://sirovahrana.com/forum/viewtopic.php?f=49&t=24
dragice evo ti linka gdje mozes da downloadujes knjigu
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 5:18 am

zelika ::

ps. fiestaye otvoricu ti pristup sirovoj radionici a ako si zainteresovana dragice i tebi (obicno je za pristup uslov da se napise dvanaestak postova ali mislim da u ovakvoj situaciji gdje je nekom bolesnom potrebna dodatna informacija forumska pravila mogu da se saviju...zar ne braco administratori?)

Fiestaye ima pristup radionici vec dva dana ...a privatnom porukom je obavestena da ima pristup emotions

emotions Dragice!
Nazad na vrh Ići dole
fiestaye
novi član
novi član



Broj poruka : 7
Godina : 47
Lokacija : novi sad
hobi : uzivanje u zivotu
Datum upisa : 29.10.2008

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 5:38 pm

puno hvala svima , svima. jer zaista podrska puno znaci. mogu vam reci da evo sutra ce biti 21 dan i kao da sad vise imam snage za dalje. samo kad pomislim da sam pola presla , juhuuu. kad padne na 19 dana samo ide odbrojavanje. party

p.s. hvala za radionicu puno mi znaci!
Nazad na vrh Ići dole
Dragica
novi član
novi član



Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.11.2008

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 9:12 pm

hvala puno ja sam u enleskoj i kako mi engleski nije bas maternji hehe bolje bi bilo na nasem jeziku a dole nemam bas nikoga pokusala sam da nadjem neku online knjizaru nasla sam jednu bosansku a ni sama nisam sigurna po tim nepoznatim sajtovima bas kupovati hmm???ako imate neku pouzdanu online knizaru molim preporucite
hvala za link veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Bambina
devoted2raw
devoted2raw
Bambina


Broj poruka : 393
Godina : 46
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 02.04.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 9:16 pm

fiestaye, ma kreni ti već sada da odbrojavaš, nacrtaj na velikom papiru kalendar sa dnevnim aktivnostima i brojevima u nazad 21..20..19..i svako jutro precrtaj jučerašnji dan...da vidiš kako se pune pluća zadovoljstvom!! Smile emotions
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 09, 2008 10:50 pm

Dragica ::
hvala puno ja sam u enleskoj i kako mi engleski nije bas maternji hehe bolje bi bilo na nasem jeziku a dole nemam bas nikoga pokusala sam da nadjem neku online knjizaru nasla sam jednu bosansku a ni sama nisam sigurna po tim nepoznatim sajtovima bas kupovati hmm???ako imate neku pouzdanu online knizaru molim preporucite
hvala za link veliki pozdrav

www.prometej-beograd.rs -imaju odlicne knjige,o gladovanju,ciscenju organizma,urinoterapiji...prvo proveri da li neka od knjiga koja te inrteresuje moze da se downloaduje
www.esotheria.com - pouzdani,cesto narucujem od njih
www.dereta.rs
pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Nazad na vrh 
Strana 2 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Magnetna terapija
» hidro-kolon terapija
» Terapija vrucim casama
» MORITA TERAPIJA-Japanska tehnika zdravlja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Lečenje bolesti ishranom :: Lečenje bolesti ishranom-
Skoči na: