Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Pizza - slobodna tema Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Pizza - slobodna tema Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Pizza - slobodna tema Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Pizza - slobodna tema Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Pizza - slobodna tema Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Pizza - slobodna tema Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Pizza - slobodna tema Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Pizza - slobodna tema Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Pizza - slobodna tema Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Pizza - slobodna tema Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Pizza - slobodna tema Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Pizza - slobodna tema Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
keks sirove puding free recepti vegetarijanci indijskih piramida tofu sirova namaz maslacka oraha kakao vegane proso šargarepa avokado kafa sladoled sremusa Knjige kopriva majonez tikvice jogurt
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Pizza - slobodna tema

Ići dole 
+5
ANČICA
The Darkest Star
Branko
FelisDomestica
Olivera
9 posters
AutorPoruka
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeČet Feb 01, 2007 11:30 am

Pizza je uvek otvorena za varijacije, baš me čudi da još uvek nismo započeli tu temu...
Evo moje koje su sam spremila za neočikavne goste, na brzinu, a od materijala koji je bio pri ruci: integralana podloga, domaći sos od paradjaza sa maslinovim uljem, belim lukom, ruzmarinom i timijanom, sveži tofu u kriškama, paprike babure iz zamrzivača, dosta ljubičastog luka, nasečene čičoke, brokoli iz zamrzivača, crne masline, malo ribanog dimljenog tofua i naravno dosta origana
Pizza - slobodna tema F_pizzai_3d69m_b7160c8
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
FelisDomestica
vege majstor
vege majstor
FelisDomestica


Broj poruka : 192
Godina : 62
Lokacija : Beograd
hobi : Setnje po prirodi i proucavanje gljiva i bilja...
Datum upisa : 29.01.2007

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeČet Feb 01, 2007 9:47 pm

Evo kako ja to radim.Very Happy

Velika Sunčanica prečnika od 15cm, pa na više, prevrne se listićima na gore, i stavi se na foliju u plehu. Zatim se stavi malo kečapa, pa origano, onda luka, paprike, maslina,sitno seckanog tofua, krupno rendane šargarepice, i uopšte, sve što vam padne na pamet, a na kraju se može posuti mlevenim orahom ili još bolje lešnikom. Kratko (oko 10 min) se peče u zagrejanoj pećnici. Onda se pažljivo prenese na tanjir i još pažljivije izvadi folija. Vrlo je ukusno.

Pa ja nisam ovaj recept stavila na svoj forum!affraid
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeČet Feb 01, 2007 10:31 pm

sad mi je jedna prava zbrka od toga šta je na tvom forumu Felis, a šta ovde, ali ovi tvoji recepti sa gljivama zvuče yummy, koliko samo ima predivne hrane koja nam je data a nije životinjskog porekla...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
FelisDomestica
vege majstor
vege majstor
FelisDomestica


Broj poruka : 192
Godina : 62
Lokacija : Beograd
hobi : Setnje po prirodi i proucavanje gljiva i bilja...
Datum upisa : 29.01.2007

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeČet Feb 01, 2007 10:47 pm

Olivera ::
sad mi je jedna prava zbrka od toga šta je na tvom forumu Felis, a šta ovde, ali ovi tvoji recepti sa gljivama zvuče yummy, koliko samo ima predivne hrane koja nam je data a nije životinjskog porekla...

Ma sad sam ti odgovorila na mom forumu, misleći da je ovde, pa sam malo šlb, od svih foruma. Dobro je da ne ogovaramo!Laughing Laughing Laughing

Da, gljive su zaista fenomenalne, a pri tom, ti uopšte ne oštećuješ gljivu, jer to što mi vidimo na površini je samo plodno telo, a sama gljiva živi u zemlji, i ima oblik belih končića(ili tako nekako). A pravi gljivari ne beru bebe, nego samo one dovoljno odrasle primerke, koji su već bacili spore, i obavili svoju ulogu. osim toga, kad ih nosimo u korpama, samo im još više pomažemo da se njihove spore raznesu svuda, tako da je to veoma dobro za same gljive.
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeČet Feb 01, 2007 11:08 pm

Evo, čitam na dve strane affraid
to sa sušenjem gljive mi je skroz dobro; tako može da se sačuva ubrano za kasnije...kako sam se sad zagrejala za razne gljive zahvaljujući tvom pisanju, nemaš pojma emotions
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
FelisDomestica
vege majstor
vege majstor
FelisDomestica


Broj poruka : 192
Godina : 62
Lokacija : Beograd
hobi : Setnje po prirodi i proucavanje gljiva i bilja...
Datum upisa : 29.01.2007

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeČet Feb 01, 2007 11:13 pm

Drago mi je, volim kad se ljudi oduševe, tako ima više onih koji će brinuti o gljivama i prirodi, a i ja stičem nove prijatelje. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Feb 02, 2007 12:38 am

FelisDomestica ::

Da, gljive su zaista fenomenalne, a pri tom, ti uopšte ne oštećuješ gljivu, jer to što mi vidimo na površini je samo plodno telo, a sama gljiva živi u zemlji, i ima oblik belih končića(ili tako nekako). A pravi gljivari ne beru bebe, nego samo one dovoljno odrasle primerke, koji su već bacili spore, i obavili svoju ulogu. osim toga, kad ih nosimo u korpama, samo im još više pomažemo da se njihove spore raznesu svuda, tako da je to veoma dobro za same gljive.
Eto kako je to sve lepo organizovano u Božijoj bašti, samo smo mi ljudi zastranili i pošli pogrešnim putem... a sva hrana koja nam je potrebna stvorena je tako da izgleda lepo i da je lako dostupna, medjutim to nije bilo dovoljno, pa smo odlučili da ubijamo životinje da bi uživali u ukusima;
Znam da sam sada emotions , ali nije mi se dalo da ne odgovorim ovako ungry
Uglavnom, poenta je da su svi plodovi prirode mnogo privlačniji u poredjenju sa mrtvim telom ubijene životinje, eto morala sam da kažem;
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
FelisDomestica
vege majstor
vege majstor
FelisDomestica


Broj poruka : 192
Godina : 62
Lokacija : Beograd
hobi : Setnje po prirodi i proucavanje gljiva i bilja...
Datum upisa : 29.01.2007

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Feb 02, 2007 11:08 pm

Olivera ::
FelisDomestica ::

Da, gljive su zaista fenomenalne, a pri tom, ti uopšte ne oštećuješ gljivu, jer to što mi vidimo na površini je samo plodno telo, a sama gljiva živi u zemlji, i ima oblik belih končića(ili tako nekako). A pravi gljivari ne beru bebe, nego samo one dovoljno odrasle primerke, koji su već bacili spore, i obavili svoju ulogu. osim toga, kad ih nosimo u korpama, samo im još više pomažemo da se njihove spore raznesu svuda, tako da je to veoma dobro za same gljive.
Eto kako je to sve lepo organizovano u Božijoj bašti, samo smo mi ljudi zastranili i pošli pogrešnim putem... a sva hrana koja nam je potrebna stvorena je tako da izgleda lepo i da je lako dostupna, medjutim to nije bilo dovoljno, pa smo odlučili da ubijamo životinje da bi uživali u ukusima;
Znam da sam sada emotions , ali nije mi se dalo da ne odgovorim ovako ungry
Uglavnom, poenta je da su svi plodovi prirode mnogo privlačniji u poredjenju sa mrtvim telom ubijene životinje, eto morala sam da kažem;

I ja te apsolutno podržavam u tome, jer nije potrebno da neko umre da bih ja jela. Možemo malo da poradimo na osvešćenju ljudi, barem preko ovakvh foruma, pa makar bilo i off topic. emotions
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeSre Nov 18, 2009 8:30 am

Evo i mog priloga na temu :

Testo se namaze domacim kecapom, pindjurom ili sta paradajzicno vec imate. Ako je sezona dodam i svezeg paradajsa.
Pizza - slobodna tema 2n236mp

Paprika babura, mlade rotkvice...


Pizza - slobodna tema 68qwis

Semenke suncokreta, bundeve, masline, ljute paprike, sampinjoni. Malo soli, origana, nekoliko kapi maslinovog ulja i moze u pecku...

Pizza - slobodna tema 29kvvd0

Nazalost, fotograf (cerka) nije slikala ovu picu kad je bila pecena.
Nazad na vrh Ići dole
The Darkest Star
Član
Član
The Darkest Star


Broj poruka : 123
Datum upisa : 03.07.2010

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeNed Jul 04, 2010 9:09 pm

Podloga se premaze ajvarom (homemade, mmmm), onda po zelji sojin parizer (mada i ne mora), sir (ja jedem mlecne proizvode, pa pravim sa sirom od mleka), pecurke, svez paradajz, paprika, masline, mirodjija, origano, susam. Peci 5-10 minuta, po mogucstvu izdrzati dok se ne prohladi, da ne ispecete nepce kao ja, i to je to. Smile
Nazad na vrh Ići dole
ANČICA
vege majstor
vege majstor
ANČICA


Broj poruka : 302
Godina : 48
Lokacija : Pula, Hrvatska
hobi : obožavam čitati
Datum upisa : 07.05.2009

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimePon Jul 05, 2010 8:14 am

Olivera ::
sad mi je jedna prava zbrka od toga šta je na tvom forumu Felis,

možemo li dobiti link od tog drugog foruma, plizzzz
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeUto Jul 06, 2010 6:53 am

The Darkest Star ::
Peci 5-10 minuta, po mogucstvu izdrzati dok se ne prohladi, da ne ispecete nepce kao ja, i to je to. Smile
Hahaha! Baš tako, ovo važi i za mene... Pizza - slobodna tema Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
The Darkest Star
Član
Član
The Darkest Star


Broj poruka : 123
Datum upisa : 03.07.2010

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeUto Jul 06, 2010 10:01 pm

Hehe, kako odoleti kad onako zamirise, mljac. Smile
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 6:45 pm

Uhhh, Darkest Star, ti izgleda nemas pojma sta je dobro Pizza - slobodna tema Icon_wink Pizza - slobodna tema Balavko Pizza - slobodna tema Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
The Darkest Star
Član
Član
The Darkest Star


Broj poruka : 123
Datum upisa : 03.07.2010

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 10:46 pm

Tek sam sad skontala da je ovo medju veganskim receptima, a moj "recept" (nazovimo ga tako Very Happy) je vegetarijanski. No, dobro. Umesto sira-tofu, i resen problem. Wink

Rain021, je l' se zezas, il' ozbiljno? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeČet Jul 08, 2010 6:59 pm

Najozbiljnija sam, pizza je nesto sto bas volim, tu su stvarno moguce razne kombinacije, svidja mi se tvoj recept Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
The Darkest Star
Član
Član
The Darkest Star


Broj poruka : 123
Datum upisa : 03.07.2010

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeČet Jul 08, 2010 11:39 pm

I ja obozavam pizzu, bas sam danas pricala s momkom- kad je pravim, najedem se, osetim da sam sita, a nastavim da je jedem samo zato sto je lepa (kako li sam se ugojila? Very Happy)
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Jul 09, 2010 7:30 am

Napisaću samo: identično.Pizza - slobodna tema Affraid
Nazad na vrh Ići dole
The Darkest Star
Član
Član
The Darkest Star


Broj poruka : 123
Datum upisa : 03.07.2010

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Jul 09, 2010 12:23 pm

Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Jul 09, 2010 5:44 pm

hahahaaaaaaaaah, o5 ne rade smajlici, ali zamislite da sam postavila istog kao dmitras .
Moram da dodam da nisam bas neki 'testaros', tj. obozavam sredinu sa svim onim djakonijama, njam, njammmmmmmmmmm Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mimihu
the Expert
the Expert
mimihu


Broj poruka : 300
Godina : 47
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 11.01.2008

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeSre Jul 28, 2010 10:27 am

Ima li neko recept za dobro i brzo testo.
lako ja naredjam gore sve i svašta ali podloga mi je uvek ili tvrda ili ko hleb ...
Inače nisam neki ljubitelj pice povremeno napravim, muž baš voli da jede.
Moj mix na pici je kečap, šitake i rendani dimljeni tofu.. pa kada se ispeče stavim tofu krem od mirodjije.. to bi bila veganska pizza
Nazad na vrh Ići dole
http://malarotkvica.blogspot.com/
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 5:23 am

Ama, volim i koricu, i sredinu...
Mimihu, zamesiš ga kao testo za hleb, dodaš ulje od groždja, ostaviš mlo da naraste, ali ga što manje mesi.
E, onda nastupaju (u principu) dve tehnike:
a) razvlačiš testo rukama po podmazanoj tepsiji ili
b) pospeš sto brašnom, pa razvučeš taaanku koru, i spustiš je u nepodmazan pleh, sa sve brašnom odozdo.
Varijacije su brojne, ali u suštini, to je to. Što ga manje gnjaviš, biće bolje testo, prema mom iskustvu. Takodje, kao podmazivač je meni najbolji sojin maslac.
Neki stavljaju u testo i origano.
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimeČet Jul 29, 2010 7:06 am

Hlebno testo u koje stavis malo ulja (ja stavim maslinovo). Kad naraste podelim ga na jufke od priblizno 200g, svaku malo premesim i ostavim do pecenja. Neposredno pre pecenja ga razvuces i filujes. Sada po meni dolazi najvazniji deo - pecenje. Ako stavis testo u klasicnu tepsiju, nafilujes pa stavis u rernu, testu treba citava vecnost da se zagreje, a testo za picu mora BRZO da se ispece. Ako nemas posebnu pec za to (kao ja), onda ti preporucujem da tepsiju PREOKRENUTU stavis u rernu tako da glatka strana bez udubljenja bude nagore. Zagrejes rernu na maximum. Tek onda stavljas picu (pekarskom lopatom) na tu tepsiju. Tako testo odmah "leze" na vrelu tepsiju. Na lopatu stavis malo brasna/soli da se pica ne zalepi nego da sklizne s nje. Probaj.
Nazad na vrh Ići dole
Bed Bob
U(ne)rednik (former)
U(ne)rednik (former)
Bed Bob


Broj poruka : 747
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : ForUMaš
hobi : S one strane smokvinog lišća, grickanje zrelih neosušenih raw smokvica
Datum upisa : 10.10.2007

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Jul 30, 2010 2:48 am

Хе, хее, бре мештар Бране па то су прави правцати ВЕГЕ-трикови којих се ни онај мејн-стрим кухар Стево Карапанџа није успео досетити! Pizza - slobodna tema Icon_idea Pizza - slobodna tema Icon_wink Pizza - slobodna tema Casnapio
Б(р)ез ефикасне лоп(а)те што веће, нема вегетаријанцима pizza-олике среће! Pizza - slobodna tema Icon_exclaim Pizza - slobodna tema Icon_cheers Pizza - slobodna tema Icon_basketball Pizza - slobodna tema Icon_biggrin Pizza - slobodna tema Vegi
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitimePet Jul 30, 2010 3:19 am

Ма Ђурине кућне чаролије Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pizza - slobodna tema Empty
PočaljiNaslov: Re: Pizza - slobodna tema   Pizza - slobodna tema Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pizza - slobodna tema
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Gdje je tema za trudnice i djecu?
» PIZZA
» Pizza hleb
» Pizza mexina...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Veganski recepti :: Glavna jela-
Skoči na: