Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
maslacka jogurt free oraha sirove recepti vegetarijanci proso majonez šargarepa Knjige kopriva sladoled tikvice avokado tofu sremusa piramida namaz kafa sirova keks indijskih kakao vegane puding
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 9 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 9 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 VEGANSKI RESTORANI

Ići dole 
+21
Drama
marijak
dmitras
veegun
PetarMax
Bambina
grkns
anasana
TARA
Noemi
Svetlana
dijana
nole
Bed Bob
hana-banana
zanahoria
Branko
Olivera
zelika
Helena
marijana021
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
marijana021
Urednik
Urednik
marijana021


Broj poruka : 212
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Master zastite zivotne sredine
hobi : sport, priroda
Datum upisa : 29.09.2007

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 3:46 pm

Jako lepa atmosfera, i lepe slikice.
Nazad na vrh Ići dole
Noemi
novi član
novi član
Noemi


Broj poruka : 6
Godina : 42
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 29.05.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 30, 2009 4:38 am

Ajme super mi izgleda ovaj u Batatovoj ulici,sigurno ću otići tamo kada slijedeći puta skoknem do Bg-a.
U međuvremenu,otkako su poslani ovi postovi,da li se šta promjenilo?
Naime ,sve češće odem do Bg-a pa bi me zanimalo gdje se nalaze i trgovine zdravom hranom? cool A i ako se otvorio neki novi zgodni restač toga tipa?greetings
Nazad na vrh Ići dole
TARA
Član
Član
TARA


Broj poruka : 68
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 14.01.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 30, 2009 10:11 am

Jel u Plavoj Frajli jos sluze pomenuti veganski sirovi tanjir? I zna li neko da li u NS-u ima jos neko mesto (obzirom da su postovi iz 2008.) gde se moze ruckati vegansko-sirovnjacki? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 30, 2009 12:04 pm

U Beogradu je, nažalost, restoran Priroda u Batutovoj ulici zatvoren.
I mene zanima šta ima u Novom Sadu, obzirom da mi je to sada bliže....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 31, 2009 8:30 am

Ako dodjes u Beograd,i posetis Zoo-vrt,dole preko puta raskrsnice u ulici Cara Dusana imas jednu dobro snabdevenu makrobioticku prodavnicu. Imaju divne vege sendvice. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
Noemi
novi član
novi član
Noemi


Broj poruka : 6
Godina : 42
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 29.05.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePon Jun 01, 2009 8:53 am

Hvala,Anasana,znam gdje je zoo-vrt.Sjećam se da je zid oslikan mozaicima,a skreće se iz Francuske,pa mi neće biti problem naći i trgovinu u ulici Cara Dušana Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 02, 2009 9:02 am

Smile Nema na cemu. Ako nema veganskih restorana tu su prodavnice zdrave hrane,koje uglavnom imaju slatkise na merenje. E sad u nekim takvim radnjama ima vege sendvici,a u nekim nemaju te sendvice,vec pored primamljivih nezdravih slatkisa prodaju i slatko-slane integralne kekse,i sojina mleka u prahu. Ta prodavnica u Cara Dusana je dobro opremljena, ali im sendvici dolaze 3puta nedeljno,desi se da ih prodaju a novi sendvici da zakasne,pa da ih nemaju oko 2dana. U okviru svake pijace u Beogradu ima neka takva mala prodavnica zdrave hrane (jedino je problem naci vege sendvice). Neznam da li odsedas u nekom hotelu, hostelu ili u privatni smestaj, gde mozes sama da spremas hranu? Pretpostavljam da ces najvise biti u centru grada. Kad se prodje tunel od doma omladine(centar grada,kad izadjes iz Knez Mihajlove) , nalazi se pijaca Zeleni Venac (videces krov kao Hrvatska zastava). Znam da ima jedna prodavnica zdrave hrane van pijace,znaci ne ulazis u pijac nego ides na dole pored,i videces slatkise na merenje ,e to je to,imaju i integralne grickalice na merenje,a mislim i drugu zdravu hranu. Nisam bila pazljiva,ali znam da je na tv-u bilo o nekim nemcima koji su se doselili u neko mesto blizu Beograda,i gaje organsko povrce,a prodaju ga na Zelenom Vencu. Dolaze 1nedeljno,ali ja neznam kojim danom i koja je tezga(ako neko zna neka napise)
Primer:U slucaju da oces da posetis Novi Beograd. Zamisli da si od autobuske stanice usla u tramvaj 7,9, ili 11 (koji idu na N.Beograd).Tramvaj prodje(gledas levu stranu) hotel Hajat, Hotel Interkontinental i Sava Centar, skrene na desno, tu nema nista,ali pre skretanja za buvljak videces trzni centar Super Vero(gledas na gornju desnu stranu) .Tu je mega market Super Vero ,gde kazu da su obelezili svu hranu koja je zdrava vise a koja manje,neznam sta imaju. Sad se vratimo u nas tramvaj koji je skrenuo prema buvljaku. Na buvljaku osim zanimljive odece neces naci zdravu hranu (a i bice ti jasno po mirisu pljeskavica) Od buvljaka tramvaj skrece na desno. Prvo naselje koje ces videti je sa desne strane,to ti je novo naselje koje su napravili za univerzijadu. Pored tog naselja je trzni centar Delta siti,u kojem ima mega market maxi. E oni u nekom vecem polu frizideru imaju ogromnu ponudu razne zrdave hrane. Tu ces sigurno naci sve proizvode od soje,sejtana i razne sendvice, ma nema sta nema. Pored tog frizidera je velika drvena polica sa zdravom hranom koju mozes sama da spremas (ako imas kuhinju).Ako te zanima Kineska zdrava hrana,nastavis da se vozis tramvajem jos 2stanice,i sa leve strane videces plavo-zeleni trzni centar. To je kineski trzni centar,koji ima prodavnicu sa kineskim biljkama za pripremu hrane.Znaci ne ulazis u trzni centar, prodavnica je napolju gleda na tramvajsku stanicu negde u sredini trznog centra.E tu imaju i restorane ali nisam bas videla da se zdravo veganski hrane (mozes i da razgledas odecu jeftina je).
Imas i u trznom centru Piramida neke prodavnice zdrave hrane,kao i na pijaci kod 44bloka (sve na levoj strani-u tramvaju),i 3prodavnice zdrave hrane u tamno crvenom(borda boja) trznom centru kod 45 bloka(levo), ali Maxi u Delta sitiju nudi najvise.Iz centra grada mozes doci autobusom br.95
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
grkns
novi član
novi član



Broj poruka : 25
Godina : 51
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 03.03.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 03, 2009 7:23 am

na ovoj stranici ima nekih informacija na zadatu temu:
http://www.zdravzivot.com/cgi-bin/yabb/YaBB.cgi?board=vegetarijanstvo;action=display;num=1135286697
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 9:54 am

Ovaj fastfood u Ruzveltovoj ne radi vec 2 godine....Ja toplo preporucujem cafe-knjizaru "Everest" klopa je odlicna...ima makrobiotickih obroka,indijska kuhinja,obroke mozete poneti ili rucati u everestu ima razne vrste salata i vege sendvica i kolaca..mada moj favorit su njihove supice koji su xa mene komlpetan obrok....
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 10:11 am

Smile A gde se tacno nalazi "Everest"? I koje su cene? Zadnji put kad sam kupila vege burger u prodavnici u Cara Dusana (200gr) ,bio je oko 130din, au Maxi u Delta Siti imaju duplo manje sendvice a cena im je bila oko 100din (skupi su i nemozes da se najedes)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
Bambina
devoted2raw
devoted2raw
Bambina


Broj poruka : 393
Godina : 46
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 02.04.2007

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePet Jun 05, 2009 10:11 am

Nije restoran, reč je o gotovoj hrani za poneti...kažu da je organsko povrće...na Zelenom vencu kad se uđe u pijacu, pa jedna od radnjica sa desne strane...mislim da se radnja zove Zelena dolina...imaju lep integralni hleb i ponuda veganskih gotovih jela im je prilično dobra....a svaki dan imaju 2 jela na popustu...

U ulici Narodnog Fronta(deo ulice bliže ulici kneza Miloša) ima jedna radnjica brze hrane gde prave falafel i humus

U Sremskoj ulici kad se ide od Knez Mihailove ulice u onom tržnom centru u prizemlju, kad se prođu sve one pekare...ima radnjica gde prave sveže sokove od voća i povrća, salate, sendviče...nije loše, ali dosta skupo...
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 06, 2009 1:57 pm

Tina ,ako mislis na Everest nije samo brza hrana..mozes da sednes i porucis supu,obrok,salatu i svezecedjeni sok...lepo sednes i pojedes .... a prodaje se i hrana za poneti....sto se cena tice najnepovoljnija su im pica...recimo manja supa...koja je nesto gusto kao gulash corbica i par komadica integralnog hleba meni su sasvim dovoljni za obrok i kostaju 150 din....a velika cinija corbe....meni velika je 200....nenormalno mi je da vlasica vode kosta 90din....nekoje pitao za adresu to je ugao Dobracine i Simine...
E da postoji jos jedan fini restorancic centru Joy bas preko puta ateljea 212...klopa mi se dopala ukusno je ali za mene suvise male porcije i malko mi skupo...mada nisam skoro bila...
Postoji i makrobioticki restorancic "slasta" kod crkve Sv.Marka....bas kad se izadje iz crkve pa desno....taj pikiram odavno....
Imam jos neke o tome sledeci put...
Nazad na vrh Ići dole
Bambina
devoted2raw
devoted2raw
Bambina


Broj poruka : 393
Godina : 46
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 02.04.2007

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePon Jun 08, 2009 12:43 pm

Nije Everest, nisam još tamo bila....Smile
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePon Jun 08, 2009 11:28 pm

Samo jedna ispravka Everset nije na uglu Dobracine i Simine vec na uglu dobracine i ulice ispod Simine...zaboravih kako se zove....
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 1:02 pm

I pizzeria Orao u Beogradu se pokazala kao prihvatljivo rešenje, juče sam tamo sa drugaricom pojela izvrsnu salatu, a pored varijeteta salata uveli su i vegeterijanski meni, koji, naravno, podrazumeva pohovan kačkavalj i jaje, ali ima i sasvim zgodnih opcija za čalabrcnuti kao npr brokoli u maslinovom ulju sa belim lukom. Naravno, na raspolaganju su i vegeterijanske pizze i paste, ali se ja još uvek držim salata.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePet Jun 12, 2009 9:45 am

Da sad mozes naci veganske sendvice i pice pod nazivom posno,lakse ces se sporzaumeti ako pitas sta imaju od posne hrane. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
TARA
Član
Član
TARA


Broj poruka : 68
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 14.01.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePet Jun 12, 2009 12:49 pm

Vegetarijanskih pica ima i u NS-u, picerija Bis u Zeleznickoj 37, kore su od integralnog brasna, osoblje izuzetno ljubazno i otvoreno za sve korekcije sastojaka u odnosu na one koji su prvobitno ponudjeni kad pogledate meni a cene vise nego pristojne Very Happy Juce sam s prijateljima tamo ruckala i izasli smo prejedeni i prezadovoljni flower Moram samo da vas upozorim, velika pica je bas bas veeelika cak i za muski deo populacije Laughing Pomenuli su da prave i palacinke od heljdinog brasna, ali to jos nisam probala, jedva je ostalo mesta i za vazduh Laughing
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePon Jul 20, 2009 7:20 am

U besplatnom informatoru za zdravije zivljenje "Zdravlje..." , reklamiraju kafe-knjizaru Everest u Gospodar Jevremovoj 47a.
Reklamiraju i da je od 1.7. na aerodromu Beograd otvorena nova kafe-knjizara Everest.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
PetarMax
novi član
novi član



Broj poruka : 3
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 09.03.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 16, 2009 9:35 am

Od restorana u Beogradu:

1. Kafe-knjizara Everest na uglu Gospodar Jevremove i Dobracine. Od sendvica imaju soja-burger, seitan-burger, sendvic sa pohovanim tikvicama i sendvic sa pohovanim kackavaljem (minus je sto je lepinja 50% integralna). Imaju i lepe salate i kolace sa fruktozom (kolaci, ne salate Smile ), kao i cajeve iz kuce caja i tople cokolade i limunade sa Monin sirupima (poslednja dva - ne bas zdravo, ali vredi probati jednom-dvaput).

2. Joy of the Heart, indijski vegetarijanski restoran u Svetogorskoj, preko puta Ateljea 212. Od veganskih jela - prave neverovatan dal (corba od crvenog sociva sa zacinima), izuzetne samose (indijsko pecivo punjeno krompirom i graskom, uz dodatak zacina - minus je sto je przeno na ulju (kratko)) sa catnijem od kajsije (slatko-ljuti sos, pravo multimedijalno iskustvo) i vrlo lep falafel (cufte od nauta sa povrcem u tortilji - minus je sto tortilja nije integralna). Tofu salata je, takodje, odlicna, a imaju i nekoliko cedjenih sokova na repertoaru. Od vegetarijanskih bih izdvojio nitlof - "snicle" od zitarica, tofua i jaja, sa pire krompirom i sosom od pecuraka. Jogi caj (nije vegan, ima mleka, ali i cimeta, djumbira, karanfilica, kardamoma i bibera) donosi celu jednu novu dimenziju u svet caja i preporucujem ga svakome. Bar jednom.

3. Lila kujna (nekadasnji Fenix), indijski vegetarijanski restoran u Palmoticevoj, blizu raskrsnice sa Kosovskom. Apsolutna 100% preporuka. Gotovo 100% vegan, izuzev sladoleda i jela sa jogurtom. Imaju:

  • Pakore - povrce (a i poneko voce, kao i tofu) uvaljano u pirincano brasno i blago ispohovano na palminom ulju. Tradicionalni indijski "fast-food". Prodaju se na meru, 600 din/kg.
  • Sabdji, Caval - kuvana jela, obicno kombinacije povrca, pirinca, mahunarki, svakog dana drugacije. Isto na meru, 600 din/kg.
  • Samose - jevtinije nego u Joy of the Heart, suptilno drugacije, izuzetno.
  • Sendvice - sa povrcem, sojom i povrcem, tofuom i povrcem,
  • Sladoled bez jaja, sa pravim vocem - po zelji mogu ga napraviti i bez mleka.
  • Indijsku halvu - slatke kuglice sa cimetom i kardamomom
i jos mnogo toga.

4. Vodenica, restoran u kojem se mogu naci jela po receptima Georgija Nazarova (100% vegan, a uglavnom i raw), u Alekse Nenadovica. Trenutno je zatvoren, pitanje je da li ce se ponovo otvoriti ove jeseni.
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimePon Sep 07, 2009 11:20 am

Indijski vegeterijanski restoran joy of the Heart-Vegeterijanska gositiona nalazi se preko puta Ateljea 212 u ulici Svetogorska 18; atelje vam je sa leve strane (kad idete od Trga), a restoran sa desne,smesten u podrumu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
veegun
novi član
novi član
veegun


Broj poruka : 16
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 4:49 pm

U Novom Sadu je skoro otvoren mali vegetarijanski/veganski restoran(primarno čajdžinica) u ulici Petra Drapšina(bliže bulevaru) ''Ananda''.
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 5:27 pm

EEE super, moracu da ga posetim!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 10:48 pm

veegun ::
U Novom Sadu je skoro otvoren mali vegetarijanski/veganski restoran(primarno čajdžinica) u ulici Petra Drapšina(bliže bulevaru) ''Ananda''.

Sta nude ?

Verovatno cu kad budem prolazio proviriti da vidim, ali dok ne odem...
Nazad na vrh Ići dole
veegun
novi član
novi član
veegun


Broj poruka : 16
Godina : 49
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 11:21 pm

Branko ::
veegun ::
U Novom Sadu je skoro otvoren mali vegetarijanski/veganski restoran(primarno čajdžinica) u ulici Petra Drapšina(bliže bulevaru) ''Ananda''.

Sta nude ?

Verovatno cu kad budem prolazio proviriti da vidim, ali dok ne odem...

Ja sam u nedelju provirio, a tim danom ne rade, prostor je mali, a verujem i izbor hrane, ali ipak bilo bi dobro da uspeju da se održe.
Nazad na vrh Ići dole
TARA
Član
Član
TARA


Broj poruka : 68
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 14.01.2009

VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 08, 2009 11:46 am

Citat :
Sta nude ?
Pored ugodnog ambijenta i ljubaznog osoblja, imaju divnih cajeva (iz Kuce caja u BG-u), razne pite, kolace, proju, salatice, sendvice...i imalu varijantu dnevne ponude za rucak, uvek vegetarijanska & posna varijanta, koji staje svega 350din, a u njega ulazi kuvano jelo (svaki dan imaju nesto drugo), salata i hleb ili kiflica, ukratko-to bi bilo to VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKI RESTORANI   VEGANSKI RESTORANI - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
VEGANSKI RESTORANI
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» "zdravi" restorani na podrucju bivse SFRJ
» Veganski quiche
» Veganski humor :)
» Veganski parmezan
» Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno-
Skoči na: