Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
free kafa majonez puding piramida šargarepa sirove indijskih tofu sirova vegetarijanci vegane namaz kakao proso tikvice kopriva avokado keks sladoled sremusa maslacka jogurt recepti oraha Knjige
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Vanzemaljci su vegetarijanci ?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Empty
PočaljiNaslov: Vanzemaljci su vegetarijanci ?   vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 10:13 pm

Dopala mi je ruku neka knjiga o "dokazima" prisustva vanzemaljaca u nasem okruzenju. To je zasebna tema, necemo naravno o tome. Ali eto, navodni sagovornici vanzemaljaca su izmedu ostalog videli i pitali ih sta jedu, pa kazu da jedu voce i povrce. To se dotaklo nasih tema pa reko' da napisem.

Dopalo mi se jos nesto iz te knjige. Da li je doticni lik stvarno to cuo od nekog bica koje je doslo iz svemira ili je sam izmislio pricu, u ovom trenutku nije bitno, ali mi se dopalo pa evo citata :

Kao kakvo dete, covek je vise obuzet svojim tehnoloskim igrackama, za koje veruje da ce mu doneti bogatstvo i srecu. To se vidi u povrsnosti njegove kulture i nebrizi prema prirodi. U svom pohlepnom traganju za sve slozenijim masinama, covek je spreman da zrtvuje skoro bilo sta - svoju prirodnu sredinu, zivotinje, i cak i druge ljude. Strasna avet unistenja njegovog sveta jedva ga imalo usporava u toj besomucnoj jurnjavi.
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci su vegetarijanci ?   vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimePon Sep 08, 2008 5:47 am

Dobro je da ne jedu nas emotions

Salu na stranu,covek koji je napisao tu knjigu uspeo je da nas opise u tri recenice...tuzno je da shvatamo sta smo imali tek kada to izgubimo No
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci su vegetarijanci ?   vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 2:25 pm

study Secam se da sam u knjizi "Trece oko" ,koja govori o vestinama Lamaizma, procitala da su ti monasi meditacijom stupili u kontakt sa vanzemaljcima ; i da su im oni rekli da ne zele da se otkrivaju ljudima, i da na ljude gledaju kao na opasne zivotinje u zoloskom vrtu(otprilike nesto tako su rekli,davno sam citala)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
Sponsored content





vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanzemaljci su vegetarijanci ?   vegetarijanci - Vanzemaljci su vegetarijanci ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vanzemaljci su vegetarijanci ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Zanimljivosti-
Skoči na: