Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
kafa recepti kakao oraha piramida vegetarijanci avokado proso tikvice namaz sladoled sirove indijskih vegane sremusa puding sirova free maslacka kopriva jogurt Knjige majonez šargarepa keks tofu
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 39 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 39 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Arijel5
Član
Član
Arijel5


Broj poruka : 191
Datum upisa : 10.06.2008

Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Empty
PočaljiNaslov: Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat   Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 12:49 pm

U tek sam nova (registrovala sam se danas) a vec sam surfujuci po vasem forumu i upoznajuci se onako na brzinu sa pregledom tema, naisla na dva problema No


Prvi je - sto ne mogu da postavim avatar (za to sam vec postavila kao temu)

A drugi je sto ne mogu da otvorim neke podforume (kao npr "Trudnoca i ishrana dece" ili "Radionice sirove ishrane" i sl.) - jer mi izadje ovo



"Žao nam je, ali samo korisnici sa specijalnom dozvolom mogu da čitaju teme u ovom forumu" Embarassed


Sta to znaci i kao mogu da dobijem tu specijalnu dozvolu?
Unapred hvala na pomoci! greetings
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat   Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 1:59 pm

Arijel5, veliki pozdrav i dobrodosla! emotions
https://vegan.editboard.com/problemi-sa-forumom-f2/zelite-u-radionicu-t424.htm na ovoj temi je pisano o ulasku u radionice
jos jednom ukratko: Forumi radionica su zatvoreni, treba da kontaktiras urednike za pristup; razlog je sto se postavljena uputstva originalni tekstovi, takodje i prevodi, a vec smo nazalost primetili da se nasi tekstovi pojavljuju na drugim mestima na web-u bez navodjenja izvora.
Forum za trudnice, mame i tate je zatvoren samo iz razloga sto nase lepe dame buduce mame razmenjuju iskustva, i zato smo im obezbedili malo privatnosti.
Istrazuj forum, uzivaj - a za radionice kontaktatiraj urednike ili administratore.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
 
Sta su to korisnici sa specijalnom dozvolom i kako to postat
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kako da ovo nazovem...
» Kako napraviti raw caj
» kako napraviti ?
» Avatari - kako ga ga ubacim????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Problemi sa forumom-
Skoči na: