Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Zasto veganstvo ? Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Zasto veganstvo ? Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Zasto veganstvo ? Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Zasto veganstvo ? Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Zasto veganstvo ? Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Zasto veganstvo ? Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Zasto veganstvo ? Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Zasto veganstvo ? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Zasto veganstvo ? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Zasto veganstvo ? Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Zasto veganstvo ? Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Zasto veganstvo ? Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Zasto veganstvo ? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Zasto veganstvo ? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Zasto veganstvo ? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Zasto veganstvo ? Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Zasto veganstvo ? Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Zasto veganstvo ? Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Zasto veganstvo ? Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Zasto veganstvo ? Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
indijskih tikvice vegane avokado proso sirove recepti majonez keks kopriva maslacka vegetarijanci Knjige kakao puding piramida sremusa oraha kafa jogurt šargarepa tofu free namaz sirova sladoled
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 31 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 31 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Zasto veganstvo ?

Ići dole 
+13
milicacica1
Džejn
brokolica
iwojima
Bed Bob
exsainn
Luna
dijana
Branko
anett
zelika
Olivera
Helena
17 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimePon Dec 31, 2007 10:33 pm

Ajmo na tren zaboraviti zdravstvene aspekte veganstva,odsustvo losih masnoce,srcane udare,dijabetes,kronicni umor,losu probavu,osteoporozu... itd i sjetiti se na tren onih moralno-etickih...
Mislim da masakr i bescutnost nad zivotinjama zasluzuje barem 90 min naseg vremena,cisto onako da stojimo cvrsto iza svojih "ispravnih,normalnih,uvrijezenih,zdravih" navika i stavova

Postoji li uopce gluplje pitanje od : Zasto veganstvo ?

Evo zasto
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimePon Dec 31, 2007 11:51 pm

Ja moram da kažem da sam učestvovala u prevodu filma Earthlings - Zemljanii, na srpskii jezik (Helenice, prevod na hrvatski je uradila koliko sam obaveštena, udruga Prijatelji životinja)
Dakle...ukoliko je distribuciija filma dozvoljena (a vidim da je ponudjen za download na google video linku koji si dala) konatktirajte me pp-om....
u divx formatu staje na jedan CD i ugodnje je gledanje za one koji nemaju brzi internet, plus ima titl...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeUto Jan 01, 2008 2:31 am

Hvala olivera !
Ovo sam stavila jer nema linka za pogledati film s titlovima na nekom ovdasnjem jeziku a mislim da je trebao naci svoje mjesto na ovom forumu!
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeUto Jan 01, 2008 3:59 am

ja sam sa lakto vegetarijanske ishrane presla na vegansku ishranu kad sam odgledala taj film koji mi je muz- koji je vec tada bio vegan poklonio za rodjendan....ima tome skoro pa dvije godine...ne moram napominjati da nisam zazalila tu odluku
earthlingsi su jezivo osvjescujuci film na koji ce rijetko ko ostati ravnodusan....
ovdje cu da stavim link o tom filmu sa rasprave na "sloboda za zivotinje" forumu
http://forum.sloboda-za-zivotinje.org/viewtopic.php?t=75&start=30&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeUto Jan 01, 2008 11:04 am

Da li iko ko je odgledao ovaj film moze i dalje da jede meso?Ako moze,onda nije covek,nego je...ne mogu da nadjem dovoljno pogrdnu rec kojom bih opisala takvog!

A mi svoju vrstu jos nazivamo inteligentnom,humanom,mi imamo svest,razum???
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeUto Jan 01, 2008 1:45 pm

jeste draga odgledao/la su i nisu nista izmjenili.....nisu cak ni neljudi vec jednostavno neko ko je odgojen do srzi da je gospodar planete a ostali su valjda robovi ...sta li?
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeUto Jan 01, 2008 3:18 pm

----------
>Dakle...ukoliko je distribuciija filma dozvoljena (a vidim da je ponudjen za download na google video linku koji si dala) konatktirajte me pp-om....
u divx formatu staje na jedan CD i ugodnje je gledanje za one koji nemaju brzi internet, plus ima titl.<
----------

Gde je taj link ?
Nazad na vrh Ići dole
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeUto Jan 01, 2008 3:45 pm

emotions u mom postu ,klikni na evo zasto
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimePon Jan 14, 2008 3:04 pm

Ima li negde "okačen" SAMO titl za Earthlings (.srt .sub), upravo skidam film ali titl ne mogu da nađem. Nadam se skorom odgovoru, hvala.
Nazad na vrh Ići dole
dijana
novi član
novi član



Broj poruka : 5
Datum upisa : 11.02.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimePon Jan 14, 2008 9:25 pm


mislim da nema nigdje "okacen" titl za film upravo zbog problema sa distribucijom filma. Smajli, tvoja djevojka je na forumu Udruge u Beogradu vec dobila titl, pa najbolje da ti ona da, nego da se mucis trazeci po netu da downloadas
Nazad na vrh Ići dole
Luna
novi član
novi član
Luna


Broj poruka : 76
Zaposlenje : Zagreb
Datum upisa : 11.01.2008

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 8:07 am

anett ::
Da li iko ko je odgledao ovaj film moze i dalje da jede meso?Ako moze,onda nije covek,nego je...ne mogu da nadjem dovoljno pogrdnu rec kojom bih opisala takvog!

A mi svoju vrstu jos nazivamo inteligentnom,humanom,mi imamo svest,razum???
Većina ljudi, nažalost, nakon što odgleda film...nastavi po starom. Potrese ih, zamisle se, ali...onda pronađu hrpu "opravdanja"...Međutim, zbog širenja informacija i podizanja svijesti, kao i zbog rijetkih ali vrijednih pojedinaca koji se odluče na život uz suosjećanje, film definitivno treba širiti...emotions
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.com
exsainn
Član
Član
exsainn


Broj poruka : 21
Godina : 47
Datum upisa : 04.11.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 11:06 pm

Zasto vegan?
Da li iko vidi ispravniju stvar koju moze uraditi u svom zivotu u nastojanju da ga promeni ?
Da, to je veoma "zdrava" polazna stanica ka putu u susret ljubavi ...
Tako ja to vidim ...
Gledao sam film ... Vecinu scena koje cine film sam gledao i pre, kao odvojene kratke filmove, pa mi je sve to dobro poznato ... Odlicno je uradjen ... Veoma sadrzajan i potresan ... Pitam se samo koga on ne moze da trgne, probudi !?
U kakvom li su takvi ljudi dubokom snu?
Nazad na vrh Ići dole
Bed Bob
U(ne)rednik (former)
U(ne)rednik (former)
Bed Bob


Broj poruka : 747
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : ForUMaš
hobi : S one strane smokvinog lišća, grickanje zrelih neosušenih raw smokvica
Datum upisa : 10.10.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 12:57 am

Ones mesojed, vegan zanavek!

Čemu pesnici u oskudnom vremenu?Question – pitanje postavljeno Heideggerovim i Hölderlinovim rečima, koje se može bez izlišne patetike odnositi i na vegansku problematiku.

Wozu noch Philosophie?Question – (frage) pitanje je kojim su svoje tekstove naslovili Theodor W. Adorno i Jürgen Habermas, takođe, može da se ovde „na domaćem terenu preformuliše“ u pitanje: ČEMU JOŠ VEGANSTVO???Question

Gledao sam pomenuti film Earthlings – Zemljani”, i da li je čudno to što “takvim ljudima u dubokom snu“ čulno opažanje nije dovoljno/dostatno da izvedu tačan sud o takvim (ne)delima?Question Rolling Eyes

Da li je u toj stvari presudna „dubina sna“-usnulosti pojedinaca ( koji su izgleda na žalost u većini ), ili je plićak neosveštene b(l)udnosti "hronično aktualan" u svoj svojoj izvitoperenoj „delatnoj realnosti“???QuestionArrow Arrow Arrow

cool cool study emotions alikako , vegi vegi vegi !Exclamation cheers
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeSre Mar 12, 2008 4:06 am

tja....iz ove perspektive sad gledano nejasno mi je kako sam mogla provesti sve one silne godine u zabludi
svi su znaci bili tu ...trebalo je samo malo imati mozga...malo vise duse i eto....
stanje uma je jedna vrlo zagonetna stvar.....iako sam vec prosla kroz sav taj proces "progledavanja" ne mogu da ga definisem
jednostavno kod mene bar -a ja sam sigurna da je kod vecine tako- sve se odvijalo postepeno...klupko se samo odmotavalo a da ja nisam ni razmisljala o tome posebno
prosla sam sve faze vegetarijanstva-veganstva i danas svjesnija nego ikad prije u mom zivotu (a opet sigurna sam nedovoljno svjesna istine) mogu mirno da zvacem svoje biljcice i posmatram svoju djecu kako sire ideje mira i nenasilja....
ne treba suditi ...nije to na nama
treba biti iznad toga....prije cemo postici promjene u ljudskim glavama
zato sam i rekla gore o tom filmu da oni koji ga odgledase a po starom nastavise nisu cak ni neljudi nego jednostavno obican svijet koji nije iskoristio onaj potencijal koji mu je dan
prosipajmo ljubav barem toga ima u neogranicenim kolicinama
i nejedimo zivotinje ...nase drage prijatelje i saborce na ovoj nasoj dragoj plavoj planeti
u zdravlje svima
Nazad na vrh Ići dole
iwojima
novi član
novi član
iwojima


Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.03.2009

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeSub Maj 09, 2009 12:36 pm

Evo ga link (sa cro prevodom): http://video.google.com/videoplay?docid=1264621349401144790&ei=JHUFSsXwL4GC2wKq_oSeBg&q=zemljani

...i stvarno kakvi su to ljudi koji posle gledanja ovog ili drugih filmova na istu temu mogu i dalje mirno da jedu zivotinje? Da li su to uopste ljudi?
Nazad na vrh Ići dole
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeSub Maj 09, 2009 12:46 pm

Tesko je za ocekivati da ce ljudi, koji su skloniji bezobzirnosti i osudama a manje suosjecanju i prihvacanju, vise bijesu nego ljubavi, pozitivne emocije prosiriti i na druga osjetilna bica - kad ih nemaju niti za svoju vlastitu vrstu.
Tek kad se naucimo voljeti mi ljudi, medjusobno, mislim da ce ljubav za zivotinje doci sama po sebi.
Nazad na vrh Ići dole
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 10:49 am

Pozdrav svima....Ja sam film konacno pogledala pre nekih nedelju dana . Nabasala sam na njega na nekom drugom forumu.. Jos uvek se osecam kao monstrum ..Jesam ja ne vezano za film imala ideju da prestanem da jedem meso s tim sto sam to radila postepeno s namerom da do nove godine definitivno odustanem od mesa ...ali sad imam novi plan ..do nove godine odustajem od jaja i mleka a nadam se i ranije ..meso vise ne jedem ....
I moja mama je gledala film .. ni ona vise ne jede meso.....Brat se lomi...ali i on je tu negde....
Smile
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 1:31 pm

BRAVO brokulice
dobrodosla u nove vode
Nazad na vrh Ići dole
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeČet Jun 11, 2009 10:02 pm

hvala nadam se da cu dobro plivati Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Džejn
novi član
novi član
Džejn


Broj poruka : 4
Godina : 41
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 05.04.2009

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeNed Jan 03, 2010 7:17 pm

Da se razumemo, obožavam horor filmove. Tokom celog svog života, nagledala sam se filmova koji su zabranjeni širom sveta, najmračnijih i najbolesnijih stvari koje je svetska kinematografija iznedrila. Ali film Earthlings... ne da nisam mogla da gledam, već ni trejler na YouTube nisam uspela da sagledam do kraja. Jednostavno, spadam među ljude (a znam da nisam usamljena) koje životinjska patnja potresa daleko više nego ljudska... A s obzirom da je u pitanju dokumentarac, nisam sigurna da bih mogla da ga izguram do kraja.I sam trejer je za mene bio više nego dovoljan da me još više učvrsti u nameri da sa vegetarijanstva pređem međ' vas, vegane. Nema tog hedonizma zbog koga nedužna bića trebaju da pate. 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dzejndou.com
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeNed Jan 03, 2010 9:05 pm

nek si ti nama ziva i zdrava i dobro nam dosla medju vegane
ps. srecna ti nova 2010 godina Zasto veganstvo ? Icon_santa
Nazad na vrh Ići dole
Bed Bob
U(ne)rednik (former)
U(ne)rednik (former)
Bed Bob


Broj poruka : 747
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : ForUMaš
hobi : S one strane smokvinog lišća, grickanje zrelih neosušenih raw smokvica
Datum upisa : 10.10.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeNed Jan 10, 2010 11:25 am

iwojima ::
Evo ga link (sa cro prevodom): http://video.google.com/videoplay?docid=1264621349401144790&ei=JHUFSsXwL4GC2wKq_oSeBg&q=zemljani
...i stvarno kakvi su to ljudi koji posle gledanja ovog ili drugih filmova na istu temu mogu i dalje mirno da jedu zivotinje? Da li su to uopste ljudi?
Jesu - to su također ljudi.
S one strane humanoidne humanosti, možda nije zgoreg preispitati i eventualno nakon tog pregnuća, revidirati sam pojam ljudovišne/srceparajuće ljudskosti, čisto da (se) ne/remeti užljebljeni vladajući poredak stvari! Zasto veganstvo ? Hm Zasto veganstvo ? Goodluck Zasto veganstvo ? Vegi
Nazad na vrh Ići dole
milicacica1
Član
Član



Broj poruka : 75
Godina : 36
Lokacija : Srbija
Zaposlenje : kozmetičar
Datum upisa : 30.04.2010

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimePet Apr 30, 2010 6:08 pm

Hvala puno Heleni sto je objavila ime ovog filma!Jeste da nisam izdrzala da ga celog pogledam,pripalo mi je muka,ali sam zaista pocela razmisljati o stvarima o kojima pre nisam.Hvala puno!
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimePet Apr 30, 2010 6:17 pm

Bitno je poceti razmisljati na ovu temu, i onda sve ide svojim tokom
Dobro dosla. emotions
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitimeNed Maj 02, 2010 2:52 pm

E sad mi je stvarno muka!!! Mislila sam da imam jak zeludac,(s'obzirom da sam na selu provodila raspuste-doduse kad god bi klali neku zivotinju bezala sam da ne gledam) ali za ovo nemam!

Hvala Bogu da ce za jos koji mesec 1godina od kako sam vegeterijanac!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
Sponsored content





Zasto veganstvo ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto veganstvo ?   Zasto veganstvo ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zasto veganstvo ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Veganstvo- jeftino ili skupo?
» Osmi mart, za veganstvo start-smart!?!
» zasto?
» Kakao - zasto ga ne koristim...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Vegeterijanski recepti :: Tranzicija iz vegetarijanstva u veganstvo-
Skoči na: