Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
sladoled kopriva sremusa free puding keks sirova Knjige tofu kafa sirove recepti tikvice indijskih oraha vegane avokado maslacka namaz piramida vegetarijanci šargarepa jogurt proso kakao majonez
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 20 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 20 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo

Ići dole 
+18
Zlata
milicacica1
Habiba
lotosov cvet
TARA
Marijanči
Antonina
Luna
mimihu
Helena
eni
zanahoria
tedi
zelika
voki
FelisDomestica
frau
Olivera
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
eni
Urednik
Urednik
eni


Broj poruka : 143
hobi : čitanje, ekološko vrtlarenje
Datum upisa : 16.04.2008

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 22, 2008 7:09 am

Hvala na podršci,

namjeravam ustrajati jer nikad nisam živjela tako "puno" kao sada kada se hranim sirovom hranom. U biti mi se sve poboljšalo, sada samo trebam više.
Ali zato sam tu!
Pozdrav:D
Nazad na vrh Ići dole
mimihu
the Expert
the Expert
mimihu


Broj poruka : 300
Godina : 46
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 9:13 pm

Ovo sve izgleda divno, i svaka cast na trudu.
Nazad na vrh Ići dole
http://malarotkvica.blogspot.com/
Luna
novi član
novi član
Luna


Broj poruka : 76
Zaposlenje : Zagreb
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 7:50 am

eni ::
Dobar dan!

I ja sam skoro (zadnjih 11 mjeseci ) na sirovoj hrani. Ispočetka mi je bilo super, ali sada imam skoro stalne glavobolje, nemam volje za većinom toga, imam problema s probavom. Ne mislim se vratiti na kuhano, samo ne znam što da radim.
Ako može kakva pomoć dobro bi mi došla.

Pozdrav svima:Very Happy
Bok Eni Very Happy
Glavobolja je simptom *zatrovanosti/ toksemije*. Do nje dolazi kada se sluz koju navedeno stvara sakupi u gornjem dijelu. Ne znam kakve su tvoje prehrambene navike inače (osim što si na sirovom), da li nečeg unosiš previše, premalo...da li pušiš? Kako živiš, stres...?
Preporučila bi neki kratkotrajan post i klistiranje. To bi trebalo definitivno pomoći trenutno. Na duže relacije razmisli o svemu ostalom.
Problemi sa probavom u kojem slislu? Zatvor, nadutost...?
Sretno! I ne odustaj. Kuhana hrana sigurno nije ono što nedostaje tvom tijelu Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.com
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 3:05 pm

Ja nekako sumnjam da je kod nje problem u zatrovanosti vec u mozda "losim" kombinacijama hrane ili je zaista u pitanju taj plato,nakon 11 mjeseci ciste sirove hrane teoretski ga je mogla doseci,neki ljudi dodju tamo prije,neki kasnije.
Post bi joj sigurno pomogao,kao i klistiranje,jer to bismo ionako svi trebali ciniti (gotovo) redovito radi odrzavanja tijela "cistim" samo ne znam,nekako sumnjam da je kod nje stvar neke zatrovanosti u klasicno smislu.
Ciscenje je sigurno prosla na samom pocetku,zatim je sve bilo super do sad,nekako tesko da ima sad nesto extra za cistiti.Ono sto je skupljala od prije moralo je do sada vec izaci.
Ali s druge strane,na stranu tvoja i moja teorija,mislim da ipak svaka osoba za sebe zna najbolje i da ce doci do svog vlastitog rjesenja.
Nazad na vrh Ići dole
Luna
novi član
novi član
Luna


Broj poruka : 76
Zaposlenje : Zagreb
Datum upisa : 11.01.2008

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 8:02 pm

Helena ::
plato,nakon 11 mjeseci ciste sirove hrane
Riječ je o glavobolji. To je jedan od vodećih znakova kojima tijelo govori da ima viška _otrova_ u sebi. Treba izdržati dok ne odu. Ima osoba kojima treba i po godinu - dvije na sirovom da bi se _riješili_ nagomilanih otpadaka nepravilne ishrane. Ali, slažem se da je svaka priča individualna i da svako treba pronaći najbolje rješenje za sebe.Wink
Eni, ako već nisi čitala, preporučam knjigu od Ehreta: "Ljekovita hrana bez sluzavosti". Tamo ima detaljnije o poteškoćama na koje si naišla.
U svakom slučaju, sretno! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.com
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 9:47 pm

Svi smo procitali iste knjige,znaci zna se o cemu ti pricas,samo mi nije jasno zasto tako unaprijed fiksan stav da je to tako i ne moze biti drugacije kao da si ili nutricionist ili si tako dugo na sirovom da si vec prosla sve faze koje postoje i sve ti je kristalno jasno.Sta to itko od nas moze?Pa cak i oni koji su godinama godinama na sirovom,opet znaju imati razlicita iskustva i potpuno razlicita rjesenja na iste probleme..
Gledaj,ono sto je meni ovdje cudno jest to da joj je bilo dobro,dapace super zbog cega sam se sjetila i tog "platoa" kod sirovojedaca i bas se moze javiti nakon godinu-dvije (to mislim da niti jedan iz walker & co ne spominje) i onda se treba stati i sagledati-ok-mozda nesto radim krivo-sta bi to moglo biti?
A uzroka glavobolji ima beskonacno,ne mora uvijek biti jedan jedini i gotovo i mozda je bas kod nje neki drugi,recimo mozda samo krivo kombiniranje hrane i to je sve. (kaze da ima problema s probavom)
Hocu reci,ne treba jednostrano i iskljucivo gledati na to i na Eni je da sama vidi i istrazi sta je u pitanju.
A sto se tice ciscenja,tu je jos jedan rizik kod sirove hrane-moguce je i da se misli da je "proces ciscenja" jer je ljudima to obicno najlakse reci ali ako predugo traje cesto zna biti u pitanju manjak nekih nutrijenata za koji ljudi nisu svjesni a ne ciscenje.I vjerojatno jos pokoja teza bi se tu dala stisnuti.


Poslednji izmenio Helena dana Pet Maj 30, 2008 1:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
eni
Urednik
Urednik
eni


Broj poruka : 143
hobi : čitanje, ekološko vrtlarenje
Datum upisa : 16.04.2008

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 27, 2008 12:57 pm

Hvala vam curke! Pati mene svašta, još se nisam isčistila od nagomilanih otrova - definitivno, ali se ne mogu prisiliti da postim. Definitivno se još uvijek ne hranim optimalno jer ima dosta toga što se ne mogu prisiliti pojesti pa mi se većina obroka svodi na voće jer je ono fino, a onda nadopunim lješnjacima i bademima da dobijem energije. Pripremanje hrane (rezanje i sjeckanje) predugo traje, sada sam si počela češće praviti sokove od špinata, jabuka i banana (u blenderu), a manje soka od mrkve u sokovniku. Vidjet ću kako će biti dalje - javim se sa svojim iskustvima.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Antonina
novi član
novi član
Antonina


Broj poruka : 4
Datum upisa : 08.12.2007

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePon Okt 12, 2009 2:47 pm

I dobro sta bi sa tim narednim vidjenjem tj. radionicom? sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_eek
Jel je jos neko zainteresovan ?
Evo na primer ja sam zainteresovana jer sam polu vegetarijanac jedem jaja i mlecne proizvode. Jel kako sladoled na ulici u poslasticarnici i torte kod prijatelja da ne jedem.
A ne znam ni kako da zamenim jaja kod pohovanja npr. te kod mesenja testa sta koristiti kao vezivo? sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Pismo Ja bih to da naucim da vidim koliko su sfikasne zamne i tako. Da naucem nove vegeretijanske recepte ja vrtim sve isto vec 4,5 god. Znam , znam ima recepata ovde bas puno i pomaze mi ali nije to isto kao i kad neko pravi pred tobom pa vidis kako , sta se radi sa tim Jer ima ovde dosta sastojaka koje ja ne poznajem pa ne znam ni sta da radim sa njima. JA bih da to doktoriram a ne da budem veciti pocetnik u spremanju vegererijanske hrane. sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_lol sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Pravisel
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 14, 2009 6:50 pm

Iiiiii kako sam sada srećna!!! Naravno da želimo da pravimo radionice uživo sa demonstracijama pripreme hrane, baš smo to pominjali, ideja je da ustalimo neke termine periodično, i da to održavamo. Dakle, postaviću i formalno obaveštenje o tome, radionice i druženje održavaće se u mojoj kući, na Fruškoj Gori, termini će biti utvrđeni, ali molim vas da ih utvrdimo, jer tako je lepo sastajati se! flower
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Marijanči
novi član
novi član



Broj poruka : 58
Datum upisa : 22.10.2009

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 28, 2009 5:30 pm

moja glavobolja je povezana sa većom količinom agruma smanjila sam naranče i ostale na minimum i glavobolje više nema
Nazad na vrh Ići dole
TARA
Član
Član
TARA


Broj poruka : 68
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 14.01.2009

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 08, 2009 11:58 am

Nije me bilo izvesno vreme pa sam skroz van tokova, da li je, konacno, postignut neki fiksni dogovor oko datuma i termina okupljanja?
Nazad na vrh Ići dole
lotosov cvet
novi član
novi član



Broj poruka : 7
Lokacija : Kanada
Zaposlenje : savetnik za ishranu presnom vegan hranom
hobi : putovanja, dobre knjige, sportovi na svezem vazduhu, slikanje
Datum upisa : 15.02.2010

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePon Feb 15, 2010 3:57 pm

Draga Olivera, Hvala ti za tvoj entuzijazam, ovo je predivno.
Raduje me da ima ljubitelja presne hrane i interesovanja za radionicu. Molim te obavesti me o vasim planovima kad budes imala minut vremena.Topli Pozdrav, Irena
Nazad na vrh Ići dole
http://www.isis-niara.com
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 16, 2010 7:15 pm

puno pozdrava Irena
i dobro nam dosla...znamo se sa facebook-a sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
Habiba
novi član
novi član



Broj poruka : 2
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2010

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePet Feb 19, 2010 1:35 am

Sjajno !
I mene zanima da li će biti reprize? Smile
Nazad na vrh Ići dole
milicacica1
Član
Član



Broj poruka : 75
Godina : 36
Lokacija : Srbija
Zaposlenje : kozmetičar
Datum upisa : 30.04.2010

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 01, 2010 11:59 am

Ovo je predivno!de organizujete ovakve dogadjaje-moze li se prisustvovati?
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 01, 2010 8:37 pm

Danas smo, kao što smo i najavili, roštiljali. Naredno okupljanje milicacica1 je sledeće subote, 8.maja
https://vegan.editboard.com/proslave-i-eestitke-f38/okupljanje-vegetarijanaca-vegan-i-sirovnjaka-t1962.htm
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Zlata
novi član
novi član
Zlata


Broj poruka : 36
Godina : 52
Lokacija : Kozarska Dubica
Datum upisa : 28.02.2010

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 20, 2010 9:53 pm

Svaka cast na ovakvoj dobroj volji. sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_razz
Nazad na vrh Ići dole
IvanBasa
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 09.08.2010

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Fakultet prirodne medicine   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimePon Avg 09, 2010 1:59 pm

Institut za prirodnu medicinu je otvorio Fakultet za sticanje zvanja diplomiranog lekara prirodne medicine, nutricioniste i herbaliste: http://ipm.netau.net/
Nazad na vrh Ići dole
Tea
vegan vegan
vegan vegan



Broj poruka : 375
Godina : 43
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : prevoditeljka
hobi : zaštita životinja
Datum upisa : 23.11.2009

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 12, 2010 12:26 pm

Oho pa ovo je osnovao izgleda Nil Nidli, pisac "Zakona zdravlja", zanimljivo..da sam mlađa upisala bih se..školarina manja od moje na državnom faksu..da ne poveruješ!!
Nazad na vrh Ići dole
mimicab
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 06.07.2011

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 06, 2011 12:51 pm

Cao,
Ja sam ranije citala o ovom nacinu ishrane, ali najjaci utisak je na mene ostavila voditeljka iz emisije "Zene" na Prvoj televiziji. A interesuje me da li mi mozete preporuciti knjigu sa savetima o kombinovanju hrane, i kako se hranite zimi kada je kolicina sirove hrane mala. kako konzumirate ono povrce koje se mora termicki obraditi, npr.krompir?
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeSre Jul 06, 2011 10:10 pm

Draga mimicab, dobrodosla na forum! emotions
Za sva tvoja pitanja postoje odgovori, malo pregledaj teme na forumu sirove hrane i radionice ili pretrazi kljucne reci i sigurna sam da ces pronaci sve sto te zanima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
arija5
novi član
novi član
arija5


Broj poruka : 29
Datum upisa : 11.06.2012

sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 20, 2012 8:30 pm

a kako se pravi cokoladaaaaaaa . Very Happy njami njami emotions emotions emotions
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo   sirove - Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Radionica pripreme sirove hrane i vege kuvanja - uživo
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane
» Radionica pripreme zdrave, sirove hrane u Beogradu
» Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu
» Vege kuvanje - radionica
» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Sirova - presna hrana (raw food)-
Skoči na: