Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
sladoled oraha vegetarijanci majonez kafa sirove tofu puding sremusa namaz proso maslacka keks kakao avokado piramida recepti vegane Knjige kopriva jogurt šargarepa indijskih tikvice sirova free
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 22 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 22 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Problemi sa zelucem?

Ići dole 
+11
pomidora
Dani
anasana
TARA
nikki
Helena
Branislava
Meyo
tedi
Olivera
zanahoria
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
goka
novi član
novi član
goka


Broj poruka : 6
Godina : 42
Lokacija : Makedonija
hobi : Satelitske i tv stvare
Datum upisa : 23.02.2011

Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 8:32 pm

Pozdrav svima, eto i ja imam problema sa zeludcem gorusica me je napala, i to eto vec 2 godine nikako da se resim od nje, doktore me klukali sa ljekarstva od ranitala do lanzula ne ide vise ne moze se podneti poceo sam neke dijete ali nisam se dobro drzao oko hranu i nisam znao kako da pravilno uzimam, pio sam cajeve ali i od cajeve mi je islo gorusica ili na makedonskog (kiselina) dal je moguce da neko malo pomozi i ako ima vreme da mi posalji link kako se pravilno hraniti i koje voce i povrce da uzimam koji hleb da se uzima koliko dali kavu da se uzima ne ako me verujete bio sam na 10 lijecnika ali niko mi nije reko o tome nista a muka velika pozdrav jos jednom i hvala svima
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 23, 2011 9:51 pm

Znaci imas pojacanu kiselinu i doktori ne mogu da nadju uzrok ?

Pogledaj ovaj link : http://prirodnilek.com/kiselina-u-zelucu

Nadam se da ces naci nesto korisno za tebe.

Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 24, 2011 6:51 am

Opet ja...
Sad sam bas cuo da hleb moze da pravi problem. Jedna osoba mi rece da odkako je izbacila hleb iz upotrebe da su problemi prestali. Isto tako kaze da joj jabuka smanjuje kiselinu.
Probaj.
Nazad na vrh Ići dole
goka
novi član
novi član
goka


Broj poruka : 6
Godina : 42
Lokacija : Makedonija
hobi : Satelitske i tv stvare
Datum upisa : 23.02.2011

Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeSub Feb 26, 2011 8:21 pm

hleb neznam ali ja sam poceo onaj integralni pa cu da vidim kako ce znas ima u njega semenke suncokret i sta ne pa kada jedem poslje pola sata sam gladan hehehe hvala za savetu ali moracu malo poazurno da ovo radim ali videcemo kako ce imati vremena posao i zivot brzi znas neozbilna rabota , hteo sam da otfrlim kafe ali ne ide a nepijem odma me glava boli hvala puno o savjetima i mora se paziti ova tema posto mnogo je problema sa zeludecom
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 27, 2011 9:36 am

Pa ti i kafu pises ? Nju obavezno izbaci. Bolece te glava jedno vreme, mozda i nedelju dana, ali to prodje i dalje nemas nikakvih problema sto je ne pijes (osim sto ti fali zbog navike).

Sto se hleba tice, ako ti on smeta nece ti pomoci ni integralni, nego probaj jedno vreme skroz da ga izbacis, tj. testo uopste.
Nazad na vrh Ići dole
goka
novi član
novi član
goka


Broj poruka : 6
Godina : 42
Lokacija : Makedonija
hobi : Satelitske i tv stvare
Datum upisa : 23.02.2011

Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePon Feb 28, 2011 4:13 pm

Eto danas nisam pio kafu, malo me glava boli ali kako sta si reko procice, hleba sad sam uzeo integralan sa semenke sta je, a ga jedem odma sam gladan, zaboravio sam da napomenem da sam brzo jeo, ja jedem za 5 minuta ove dva dana jedem polako i kao sta sam procitao negde do 50 puta da zvacem hranu, tezak je svaki pocetak ja znam to ali mora se izdrzati, ali zamolio bih neke recepte sta da se jede i kako da se jede ujutro popodne i uvece i sta bi moglo da se uzima nek se nabroi nesta ja sam odma zabrljam stvare pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 01, 2011 7:27 pm

Ima na ovoj temi vec reci o hrani koju treba jesti, jesi li pogledao i link koji sam ti ostavio pre neku poruku ?
A moras i sam experimentisati - eto npr, jabuka kazu podize kiselinu, a spomenuo sam ti osobu kojoj jabuka prija...
Nazad na vrh Ići dole
goka
novi član
novi član
goka


Broj poruka : 6
Godina : 42
Lokacija : Makedonija
hobi : Satelitske i tv stvare
Datum upisa : 23.02.2011

Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 02, 2011 10:32 pm

pogledao sam hvala ti druze puno ali izgleda da cu trebati mnogo da eksperimentisem uhhhhhh, evo u subotu sa zakazao na snimanje zeludac pa cemo da vidimo analize pa poslje cemo da pricamo opet, ma ne idr bre ta zelena trava samo da jedem hmmmm uvjek sam bio na mesa i pivo dok sam bio u selu nisam imao nikakvih problema sad u grad problema 100 hvala pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Dani
Član
Član
Dani


Broj poruka : 123
Lokacija : kroz prozor gledam Kozaru
Zaposlenje : Čudni su životni putevi,veoma čudni.
hobi : Smijati se svakom novom jutru, još jedna nova prilika za uživanje u životu
Datum upisa : 09.04.2010

Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePet Mar 04, 2011 10:25 am

Što ja znam da pametujem o ishrani, a juče se najedem ( da ne lažem, prejedem ) i evo me nisam nikakva. Džabe sve kad sam gurman i volim da pojedem. scratch Kad ću da se opametim ungry
Nazad na vrh Ići dole
goka
novi član
novi član
goka


Broj poruka : 6
Godina : 42
Lokacija : Makedonija
hobi : Satelitske i tv stvare
Datum upisa : 23.02.2011

Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePet Mar 04, 2011 7:33 pm

Ti neznas ja kakve kolege i koleginice imam na posao to je nemoguce sve se radi gotvi se jedese sve se radi a ja u jedan cos vec jednu nedelju i samo krotim kofu kolega ne hvala, nesta za jelo ne hvala nosim si nesta od doma heheheh ovo je nemoguca misija ali ja sam krenuo i sad moram da izdrazim pa vidicemo pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
goka
novi član
novi član
goka


Broj poruka : 6
Godina : 42
Lokacija : Makedonija
hobi : Satelitske i tv stvare
Datum upisa : 23.02.2011

Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 06, 2011 7:26 pm

Evo drustvo u subotu sam imao snimanje zeludac i sve ostalo sta moze da se snima to sve je to zdravo i uredno i bragodarnost meni sta sam uzimao lanzul 3 meseca mi ostao zeludac zdravi.
Znaci ovako sad kada su snimali doktorica kaze da imam:
Hernia hiatuis axialis
GERB (gastro ezogagealna refluksna bolest.)
I to je to nema leka kaze ona ako nesta ima po vasih klinike moze neko da pita slobodno neka mi javi pozdrav veliki i hvala vam be ovoga foruma ne bih otisao da znam sta mi je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dani
Član
Član
Dani


Broj poruka : 123
Lokacija : kroz prozor gledam Kozaru
Zaposlenje : Čudni su životni putevi,veoma čudni.
hobi : Smijati se svakom novom jutru, još jedna nova prilika za uživanje u životu
Datum upisa : 09.04.2010

Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 08, 2011 2:47 pm

Dijeta ulkusna
Nazad na vrh Ići dole
Mivica
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.01.2013

Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitimePet Jan 18, 2013 2:13 pm

Zdravo svima!

Evo i ja da se pridruzim onima koji imaju probleme sa gorusicom! Vec godinu dana me muci gorusica,suv kasalj, podrigivanje! Konacno sam uradila gastroskopiju i dijagnoze su: Zeludacna kila, gastritis i Gerb! Dobila sam terapiju lekovima ali sam ja pored toga odlucila da promenim svoju ishranu i to da pokusam 100 % sirovu hranu. Vec dugo se psihicki pripremam na to i za sada mi nije tesko (10 dana jedem samo sirovo voce i povrce i semenke i orasaste plodove, kao i suvo voce). Prvih dana sam bila dobro, medjutim vec dva dana imam strasnu gorusicu, imam osecaj najgoru u poslednjih godinu dana! Plasim se da ne odustanem od sirove hrane zbog toga! Pomagajte!
Da li negde gresim ili jednostavno treba strpljenja, jer sam uverena da sirova hrana leci sve!
Hvala unapred na pomoci i savetima!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problemi sa zelucem? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problemi sa zelucem?   Problemi sa zelucem? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Problemi sa zelucem?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Problemi sa forumom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Lečenje bolesti ishranom :: Lečenje bolesti ishranom-
Skoči na: