Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
jogurt puding sirove kopriva Knjige maslacka proso avokado recepti kakao free tikvice sirova sladoled sremusa tofu oraha šargarepa kafa piramida keks vegane namaz indijskih vegetarijanci majonez
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 13 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 13 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu

Ići dole 
+3
eni
anasana
Olivera
7 posters
AutorPoruka
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeSre Okt 20, 2010 6:42 am

Ovo je poziv koji je postavila Irene Barrett:

U subotu 23. oktobra sa pocetkom u 11h u prostorijama Ekoloskog pokreta Novog Sada, Vojvodjanskih brigada 17/1 odrzace se Radionica zive i zdrave hrane.

Molim da se najavite na broj 021.528.453 i da rezervisete mesto zbog velikog interesovanja. Ponesite sa sobom svoju dasku za secenje povrca i noz. Izvolite dodjite da se druzimo i da naucimo nesto novo o zdravom zivotnom stilu. Za troskove radionice predlaze sa donacija 10e.

Nazdravicemo sa jednim od nacina za detox. Ako zelite izvolite predloziti menu. Druzicemo se od 11h do 17h, dobro dosli.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeSre Dec 08, 2010 4:40 pm

U subotu u 11h u Ekoloskom pokretu Novog Sada, Vojvodjanskih brigada 17, panel diskusija o ekoloskom naselju na Fruskoj Gori. Molim da se najavite Ireni na tel. Ekoloskog pokreta 21.529.096, ulaz je slobodan.

Nakon toga, od 12 časova, održaće se radionica pripreme sirove hrane. Ako želite da učestvujete na radionici, molim da najavite svoj dolazak. Kotizacija za radionicu iznosi 1000 din.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeUto Dec 14, 2010 1:38 pm

Evo kako je bilo na radionici u Novom Sadu

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Jb5g_a7a_u585

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Jujp_a3b_u585

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu K1sk_39e_u585

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu K233_5fb_u585
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeUto Dec 14, 2010 1:40 pm


sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu K262_0ca_u585

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu K8ic_9de_u585


Poslednji izmenio Olivera dana Uto Dec 14, 2010 1:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeUto Dec 14, 2010 1:42 pm

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Kb66_1d2_u585

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Kb69_d41_u585

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu N180_b2f_u585
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeUto Dec 14, 2010 1:49 pm

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu 3t84_863_u585

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu 3teg_38d_u585

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu 3tbg_e70_u585
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeUto Dec 14, 2010 3:29 pm

emotions emotions emotions ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
eni
Urednik
Urednik
eni


Broj poruka : 143
hobi : čitanje, ekološko vrtlarenje
Datum upisa : 16.04.2008

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeSre Dec 15, 2010 1:55 pm

Moji namazi od suncokreta i sezama izgledaju slični prikazanim, jedino što pravim gušće namaze!
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeSre Dec 22, 2010 11:12 am

Provedite Božićni ručak sa nama 25.12 i 07.01 .Pozivamo Vas na živu i zdravu hranu, dobrodošli.
sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu 4ml2_633_u585
Predavanje i radionica o živoj i zdravoj hrani - Novi Sad, Ekološki pokret, Vojvodjanskih brigada 17, subota 25.12.2010.
Predavanje je besplatno, predložena donacija je 1500 din za radionicu. Molim da se najavite Ireni na tel. 063.7449807.
Pored Irene Barret, biće prisutna i moja malenkost
Dobrodošli!!! love

Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
mlajoo
novi član
novi član



Broj poruka : 25
Datum upisa : 09.11.2010

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeSre Dec 22, 2010 8:50 pm

Da li ce biti ovakva radionica mozda i u Beogradu?
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeČet Dec 23, 2010 9:09 am

Radionicu u Beogradu organizovaćemo po dogovoru, potrebno je da imamo makar troje učesnika.
Druga opcija su vikend radionice u mojoj kući na selu Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
mlajoo
novi član
novi član



Broj poruka : 25
Datum upisa : 09.11.2010

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeČet Dec 23, 2010 3:11 pm

Hvala na odgovoru , ali u zadnje vreme imam problema sa vasim sajtom.Naime mogu da vidim samo pola stranice , pa sam htela da proverim da li sam mozda nesto propustila sta bi mi bilo bitno.
Srdacan pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
eni
Urednik
Urednik
eni


Broj poruka : 143
hobi : čitanje, ekološko vrtlarenje
Datum upisa : 16.04.2008

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimePet Dec 24, 2010 7:43 am

mlajoo ::
Hvala na odgovoru , ali u zadnje vreme imam problema sa vasim sajtom.Naime mogu da vidim samo pola stranice , pa sam htela da proverim da li sam mozda nesto propustila sta bi mi bilo bitno.
Srdacan pozdrav.
Možda je problem u kompjuterčiću?
Nazad na vrh Ići dole
Tea
vegan vegan
vegan vegan



Broj poruka : 375
Godina : 43
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : prevoditeljka
hobi : zaštita životinja
Datum upisa : 23.11.2009

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimePon Dec 27, 2010 2:34 pm

Mmmm izgleda divno:) ja sam uvek tako lenja da dođem:(
Nazad na vrh Ići dole
rose123
novi član
novi član



Broj poruka : 9
Godina : 45
Datum upisa : 07.12.2010

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeSre Dec 29, 2010 3:25 pm

mmmm divno izgleda...Rado bih prisustovala jednoj od radionica ali trenutno ne mogu stici...Na ljeto mozda ako budete redovno organizovali.....a receptii?? Idea Laughing
Nazad na vrh Ići dole
eni
Urednik
Urednik
eni


Broj poruka : 143
hobi : čitanje, ekološko vrtlarenje
Datum upisa : 16.04.2008

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeSub Jan 01, 2011 1:13 pm

rose123 ::
mmmm divno izgleda...Rado bih prisustovala jednoj od radionica ali trenutno ne mogu stici...Na ljeto mozda ako budete redovno organizovali.....a receptii?? Idea Laughing
Draga Rose, i ja sam imala taj problem s receptima. Stoga predlažem da kad god stavimo kakvu sličicu napišemo što je to, onda je lako naći receptić!
Nazad na vrh Ići dole
astalos
novi član
novi član



Broj poruka : 12
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : nutricionista
hobi : joga,plivanje,kuvanje zdrave hrane
Datum upisa : 08.04.2012

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeNed Apr 08, 2012 5:43 pm

mmmmmmmmmmm kakva divna hrana,jedva cekam lepse vreme pa da vam se pridruzim!Steta sto nema radionica u Beogradu,sigurno bi \bilo puno zainteresovanih,veliki je ovo grad!poz
Nazad na vrh Ići dole
http://fitnesstudioastalos.rs
mlajoo
novi član
novi član



Broj poruka : 25
Datum upisa : 09.11.2010

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeNed Maj 20, 2012 2:10 pm

Draga Astalos, gresis u Beogradu se drze radionice , ali je odaziv jako los.
Nazad na vrh Ići dole
astalos
novi član
novi član



Broj poruka : 12
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : nutricionista
hobi : joga,plivanje,kuvanje zdrave hrane
Datum upisa : 08.04.2012

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeČet Jun 07, 2012 9:33 am

Stvarno hrana izgleda bozanstveno ide mi voda na usta i ja bi volela recepte.Hvala unapred Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://fitnesstudioastalos.rs
astalos
novi član
novi član



Broj poruka : 12
Godina : 55
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : nutricionista
hobi : joga,plivanje,kuvanje zdrave hrane
Datum upisa : 08.04.2012

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeČet Jun 07, 2012 9:38 am

Prosto ne mogu da verujem da je u Beogradu los odziv za radionice mozda bi mogli da napravimo neki dogovor i da ja proverim medju svojim pacijentima da li ima zainteresovanih pa da napravimo jedno druzenje u Beogradu.Naime ja na Savi imam sojenicu i improvizovanu letnju kuhinju sa pogledom na reku pa ako nemate gde mogli bi na Savi ako se slazete.Poz emotions
Nazad na vrh Ići dole
http://fitnesstudioastalos.rs
mlajoo
novi član
novi član



Broj poruka : 25
Datum upisa : 09.11.2010

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeČet Jun 07, 2012 11:12 am

Draga astalos, ja sam vec 16 meseci na sirovoj ishrani, imam sina koji je 12,5 godina takodje na sirovoj ishrani.Sportas je. Pokusavala sam da organizujem radionice , ali mi se jako malo ljudi javljalo.Inace sam dip.specijalni pedagog sa znanjem Rebt terapije i asertivnog ponasanja .Sirovom hranom sam se izlecila od imunoloskog deficita.Radionice su bile koncipirane da se edukuju ljudi sta je bolest , sirova ishrana , sta je stres i kako ga se resiti, kako hraniti decu...Raspolozena sam za saradnju , ako ste i vi voljni.Srdacni pozdravi.
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimeČet Jun 07, 2012 9:12 pm

Devojke, vi ste pravo blago - bilo bi divno da se nešto organizuje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
mlajoo
novi član
novi član



Broj poruka : 25
Datum upisa : 09.11.2010

sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitimePet Jun 08, 2012 7:32 pm

Draga Olivera, hvala na podrsci.
Topli, srdacni pozdravi. love
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu   sirove - Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane
» Radionica pripreme zdrave, sirove hrane u Beogradu
» Vege kuvanje - radionica
» Peticija za izgradnju azila u Novom Sadu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Predstavite se-
Skoči na: