Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
tofu puding proso vegetarijanci šargarepa Knjige maslacka kopriva sremusa avokado sirova kakao indijskih sirove jogurt sladoled namaz keks oraha majonez kafa vegane tikvice free recepti piramida
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 18 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 18 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Selo za ljubitelje sirove ihrane

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
sinisa
vegan vegan
vegan vegan
sinisa


Broj poruka : 237
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : IT
hobi : cveće i sve vezano za biljke
Datum upisa : 24.07.2008

sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Empty
PočaljiNaslov: Selo za ljubitelje sirove ihrane   sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 1:27 am

Oduševila me ideja za pravljenje sela za ljubitelje sirove ishrane. Kako bi bilo lepo da postoji ovde kod nas. Odmah bih prodao stan i preselio bih se na takvo mesto. Raj na zemlji ono što sam oduvek sanjao.

Pogledajte:
https://www.youtube.com/watch?v=RzaFht1qq1I
https://www.youtube.com/watch?v=UUT-1ifPcm8&feature=related


Poslednji put izmenio sinisa dana Pet Jun 25, 2010 2:11 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Selo za ljubitelje sirove ihrane   sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 8:57 am

Pa mozes i sam da napravis deo sela sa sirovom hranom. U stvari svaka basta , njiva, livada i suma u selu je trpeza sirove hrane na otvorenom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
Tea
vegan vegan
vegan vegan



Broj poruka : 375
Godina : 43
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : prevoditeljka
hobi : zaštita životinja
Datum upisa : 23.11.2009

sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Selo za ljubitelje sirove ihrane   sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 10:21 am

Pod uslovom da ih ne prska chemtrail avion kao onih 6 jutros koje sam videla. ispada da živeo plastenik..
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Selo za ljubitelje sirove ihrane   sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 10:24 am

Tea, pa mi cemo svi pomreti Smile
Ja idem popodne u Srbiju, valda tamo ne prskaju. Vracam se u ponedeljak. Tamo nema neta pa se necu javljati.

Izvinjavam se za emotions
Nazad na vrh Ići dole
Tea
vegan vegan
vegan vegan



Broj poruka : 375
Godina : 43
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : prevoditeljka
hobi : zaštita životinja
Datum upisa : 23.11.2009

sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Selo za ljubitelje sirove ihrane   sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 10:38 am

Heh pa da to je klasična reakcija. Bili smo juče na predavanju Irene Barett, bilo je odlično i ona kad je spominjala chemtrails pola ljudi je znalo a pola je gledalo u čudu. al to je tipična reakcija, tako je svugde...nije baš prijatno gledati ih kkao ujutru lete po 6 u nizu ali da da, ponesi foto aparat. znaš kako izgledaju i čekam slike!? dogovoreno? Pozdrav:)
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Selo za ljubitelje sirove ihrane   sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 4:04 pm

Tea, cini mi se ( sad nisam sigurna ) da ti imas te fotke i da si rekla da ces ih poslati. Verujem u to sto kazes, ali bih volela i da vidim. Ovako malo zvucis kao katastroficarka sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Affraid ( nemoj da se ljutis ), stalno o tim avionima, imam ja aparat pa ako se pojavljuju u isto vreme, javi da ih docekam u zasedi sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_wink .
Da li je na tom predavanju kojem si prisustvovala bilo receno nesto konstruktivno o zastiti ili samo konstatacija da se eto pojavilo jos nesto apokalipticno ?
Licno, verujem da ima mnogo istine u svemu sto sam procitala ovde, a i na drugim mestima.
Svako tera svoju pricu, kad sam odgledala ono o germanijumu 132, ja se odusevila, ali mnogi vise ni u sta ne veruju, i kad su dobre vesti u pitanju ( ako su takve ).
Da zaljucim, nemam izbora pa kao i hiljade drugih ljudi hranu kupujem na pijaci ili prodavnici znajuci da je sve prskano i sl.
Sinisa, ta ideja je lepa, ali mogao si da nadjes ( kad si se vec toga setio ) i neki bolji video gde se to o cemu ove dve pricaju lepo i vidi, ovako je nezanimljim, malo dosadan, ideja zasluzuje mnogo vise video informacija.
Poz oboma i bez ljutnje molila bih sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Thanks sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_smile !
Nazad na vrh Ići dole
sinisa
vegan vegan
vegan vegan
sinisa


Broj poruka : 237
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : IT
hobi : cveće i sve vezano za biljke
Datum upisa : 24.07.2008

sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Selo za ljubitelje sirove ihrane   sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimePet Jun 25, 2010 2:07 am

Izvini Rain možda sam prekopirao pogresan video. Ispavio sam gresku. Nema ljutnje naravno sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_smile .
Nazad na vrh Ići dole
Tea
vegan vegan
vegan vegan



Broj poruka : 375
Godina : 43
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : prevoditeljka
hobi : zaštita životinja
Datum upisa : 23.11.2009

sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Selo za ljubitelje sirove ihrane   sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitimePet Jun 25, 2010 7:32 am

Naravno da imam fotke i to dosta. poslaću ti poruku.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Selo za ljubitelje sirove ihrane   sirove - Selo za ljubitelje sirove ihrane Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Selo za ljubitelje sirove ihrane
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sirove klice - help
» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
» Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane
» Radionica pripreme zdrave, sirove hrane u Beogradu
» Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Life style -životni stil-
Skoči na: