Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
namaz vegetarijanci majonez Knjige sladoled jogurt free tofu indijskih šargarepa avokado kakao recepti sirova kafa puding proso sremusa keks maslacka sirove kopriva tikvice piramida oraha vegane
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 17 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 17 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"

Ići dole 
+14
eAloBre
dmitras
zelika
Tea
brokolica
rain021
Drama
aleksandra vreco
Te@>
fruktozica
danka
zanahoria
visnja
Bed Bob
18 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Bed Bob
U(ne)rednik (former)
U(ne)rednik (former)
Bed Bob


Broj poruka : 747
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : ForUMaš
hobi : S one strane smokvinog lišća, grickanje zrelih neosušenih raw smokvica
Datum upisa : 10.10.2007

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeSre Mar 26, 2008 10:21 pm

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Spacer

Vegetarian Shoes and Bags


Whether you're looking to strut your stuff in vegan boots, vegan shoes, vegan pumps, vegan clogs, or vegan sandals, you have found the vegan store for you. Gone are the days of heartbreak when you spotted your dream shoes in a store window only to find they were made of leather or had leather soles. This is a compassionate vegetarian's shopping paradise! Welcome to fear-free browsing. In just a few clicks, you'll find every shoe style that fits your need, being assured they are completely vegan shoes. WE do all the checking for you. Our shoes do not contain leather, suede, wool or silk.
Vegan Shoes


You don't eat 'em so why wear them? - a lot of people who follow the vegan diet and vegan lifestyle face difficulty in selecting vegan footwear - shoes and boots that contain no animal products. Fortunately, we feel the same way; every shoe we sell is checked for animal products, so feel free to browse our selection of non-leather shoes.
Vegan Bags


A bag is an integral part of your vegan lifestyle, checked for cruelty-free, animal friendly materials (hemp, pleather, cotton), you can search our site for a wide variety of bags. Choose between vegan handbags, ladies bags, clutch bags, tote bags, shoulder bags all in vegan materials and all at your favorite Vegan Store. We even offer a free organic cotton shopping bag with every purchase. Check out our choice vegan wallets, belts and apparel too.
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" VeganSimpleShoes


Why buy from us?



  • 100% Cruelty-Free
  • Secure Shopping Experience
  • We respect your privacy
  • Quick and Efficient Shipping
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" FreeShippingSplash


VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" VeganShoesOnSale women's shoes on saleVEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" SearchesArrow men's shoes on saleVEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" SearchesArrow bags on saleVEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" SearchesArrow all sale itemsVEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" SearchesArrow
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" ShopYourSize

Browse by Brand

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" VeganBrands

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" VeganBestSellers bestselling women's shoesVEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" SearchesArrow men's shoesVEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" SearchesArrow all bestsellersVEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" SearchesArrow
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" HotItems


Use Our Search Tool

Select Gender Women's Men's All Shoe Types Boots Sandals Casual Shoes Dress Shoes Evening Shoes Athletic Kids All Colors Adriatic Blue Aqua Bayleaf Beige Black Blue Bone Bronze Brown Camel Carob Chamois Champagne Charcoal Chocolate Croco Cub Dark Blue Dark Brown Dark Cherry Dark Earth Dark Green Dark Purple Dark Red Dusty Pink Fuchsia Gold Gray Green Gunmetal Jungle Green Khaki Leopard Light Gray Lime Green Lint Magenta Mahogany Midnight Navy Multi-Colored Mustard Mustard-Yellow Natural Navy New Taupe Nude Oasis Obsidian Off-White Olive Orange Oyster Periwinkle Pink Purple Rabbit Red Rust Sand Silver Slate Rose Snake Tan Turquoise White Wine Yellow Zebra All Sizes Size 5 Size 5 1/2 Size 6 Size 6 1/2 Size 7 Size 7 1/2 Size 8 Size 8 1/2 Size 9 Size 9 1/2 Size 10 Size 10 1/2 Size 11 Size 11 1/2 Size 12 Size 12 1/2 Size 13



Women's Shoes



  • Vegan Shoes
  • Shoes on Sale
  • New Shoes
  • Vegan Boots
  • Vegan Casual
  • Dress Shoes
  • Evening Shoes
  • Vegan Pumps
  • Mary Janes
  • Vegan Sandals
  • Vegan Flats
  • Flip-Flops
  • Vegan Clogs
  • Vegan Sneakers
  • Vegan Athletic
  • Vegan Fall Shoes

Men's Shoes



  • All Men's Shoes
  • New Shoes
  • Shoes on Sale
  • Vegan Casual
  • Dress Shoes
  • Vegan Athletic

Kid's Shoes



  • Kid's Vegan Shoes
  • Infant's Vegan Shoes

Vegan Bags



  • Vegan Bags
  • Vegan Handbags
  • Clutch Bags
  • Evening Bags
  • View All Bags

Accessories



  • Vegan Belts
  • Vegan Wallets
  • Pet Products

Information



  • View Cart
  • FAQ
  • About Us
  • Contact Us
  • Shipping
  • Returns
  • Privacy Policy
  • Bookmark Us


VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Spacer
Stay connected - sign up for email news, offers and features
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" VeganShoesHeader VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" VeganLogo

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Www.vegetarianshoesandbags
HOME ABOUT US GIFT CERTIFICATES SALE HELP SHIPPING ARTICLES

WOMEN'S VEGAN SHOES MEN'S VEGAN SHOES VEGAN BAGS VEGAN APPAREL


  • All Women's Shoes
  • New Women's Shoes
  • Vegan Shoes on Sale
  • Shop By Size
  • Shop By Brand
  • Shop By Material
  • Vegan Boots
  • Vegan Casual
  • Dress Shoes
  • Evening Shoes
  • Vegan Pumps
  • Mary Janes
  • Vegan Sandals
  • Vegan Flats
  • Flip-Flops
  • Vegan Clogs
  • Vegan Sneakers
  • Vegan Athletic
  • Vegan Fall Shoes



ИЗВОР:http://www.vegetarianshoesandbags.com/
Nazad na vrh Ići dole
visnja
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.07.2008

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Jul 21, 2008 2:46 pm

Zar niko ni rec svoju da napise u ovom odeljcicu Sad . Predpostavljam da vecina ljudi ovde koji ne jedu meso, to rade (ili ne rade) iskljucivo zbog svog zdravlja. Ima li iko licnih iskustava u zelji, trazenju i pronalazenju odevnih predmeta od "eko koze" ili drugih materijala, ovde kod nas?
Ja licno imam mnogo negativnog iskustva u tom polju, polazeci od gubljenja neverovatne kolicine vremena koja proistice iz premizerne ponude takvih proizvoda kod nas , preko kvaliteta i dizajna robe koja je dostupna i neizbeznog gubljenja zivaca sa prodavcima kod kojih trazenje robe koja nije od prave koze izaziva; zbunjenost, podsmeh, prezir a neretko i gnev.
Na kraju moram i sama priznati da sam poklekla. Pet godina sam stvarno ulagala trud da ne kupujem kozne predmete ali sam se umorila. Nema stvarno pravog opravdanja zbog toga sto sam na kraju ipak "morala" da kupim sebi cize i dva para cipela koje su od koze, ali tesim se time da ne mogu sebi da priustim deformaciju stopala i promrzavanje istih citave zime. Imam specifican oblik i duzinu stopala i tesko nalazim cak i koznu obucu koja mi odgovara.
Ovakvim svojim postupcima se ne ponosim dapace stidim ih se i priznajem da nemam dovoljno snage da izadjem na kraj sa ovim svojim problemom.
Ako neko zna za nekog obucar koji pravi obucu po meri a ne radi samo sa kozom, zamolila bih ga da stavi ovde njegovu adresu.
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Jul 21, 2008 10:01 pm

Mislim da Bamabina mozda zna nesto o tome.....nadam se dace se javiti....
Nazad na vrh Ići dole
danka
novi član
novi član
danka


Broj poruka : 1
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 26.06.2008

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 1:22 pm

I mene interesuje gde bih mogla da nadjem takve cipelice, ako neko zna neku radnju u Beogradu... Bilo bi mi izuzetno mrsko da i ove zime nosim kozne cipele...
Nazad na vrh Ići dole
fruktozica
novi član
novi član
fruktozica


Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.11.2009

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 2:25 am

Da, primjetila sam da ne možeš tako lako nać kvalitetne cipele koje nisu od kože (bez da promrzneš ili pokisneš) ali isto tako je u zadnje vrijeme tržište preplavljeno umjetnim materijalima... Iskreno, ne znam gdje kupit nešto šta će stvarno bit vrhunsko jer većina modela na tržištu su sve istog kova i ako mi se i svidi nešto ili je preveliko ili je kožno...
Probaj naručit izvana, iako znam da je problem zbog veličine VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_rolleyes ili neka ti donese izvana neko - ako imaš koga ko bi to mogao (s tim da daš broj noge u centimetrima).
Nazad na vrh Ići dole
Te@>
novi član
novi član



Broj poruka : 7
Datum upisa : 22.07.2008

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeUto Nov 17, 2009 7:19 pm

Pa ja sam za onu jaku zimu kupila cizme koje su tipa za planinu.. tj. ono u sta udjes kad skines skije Smile Potpuno od vestackih materijala, onako susakava kao jakna, i evo par godina su mi trajale..
Ima da se nadje... ali mora da se trazi...

A kad pricam sa drugaricama o svom problemu, one mi kazu da one kad traze cipele za sebe (kozne) stalno nalecu na one od eko koze, za koju prodavci tvrde da su od prave koze...
Nazad na vrh Ići dole
fruktozica
novi član
novi član
fruktozica


Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.11.2009

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeUto Nov 17, 2009 8:08 pm

Da, nađe se, al često jaaaaako skupo i stvarno se moraš ubit od traženja VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Obesicus
Recimo, naletim na umjetnu kožu - ali te cipele gotovo uvijek budu prevelike (čitaj muške).
Iako, uspjela sam djelomično VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Jeee i imam patike (tenisice ili VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Cesces ) Fila od umjetne kože i taako su mi slaatkeeee VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Travolta
Kako sam u Splitu, a ne idem na neka zimovanja, nije mi bitno baš neke za snijeg, iako imam jedne nasljeđene od prijateljice koja ih je također naslijedila... piše na njima ecologic i marke su Yellowstone. Na netu sam našla da znači da su od recikliranog materijala, ali neeeemam pojma da li to ecologic znači i da nemaju kože!!? Njoj se nije sviđala boja (kričavo narančasto-crvena) pa ih je prepatinala u crnu pa sad ne mogu razaznat uopće materijal, ali znam da je unutrašnjost definitivno obložena tekstilom...

Može mala pomoć? Tko zna točnu definiciju ekološke čizme?
Nigdje se ne spominje nikakva deklaracija, a ispod ecologic nacrtana je neka šumica... bez daljnjeg objašnjavanja o materijalima. Nigdje se ne spominje koža... ali nigdje se ni ne spominje da nije koža VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_neutral
Hvala VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Cvece
Nazad na vrh Ići dole
aleksandra vreco
Član
Član
aleksandra vreco


Broj poruka : 72
Godina : 43
Lokacija : Nis
Zaposlenje : farmaceutski tehnicar
Datum upisa : 08.04.2010

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePet Apr 09, 2010 4:51 pm

Ja sam u Reflexu pronalazila cipele, snegarice od vestackih materijala, ne propustaju vodu, tople su. Proizvode se naravno u Kini. Ne znam koliko su ekoloske, ali bar nije odrana neka zivotinja.
Nazad na vrh Ići dole
Drama
Član
Član
Drama


Broj poruka : 47
Godina : 41
hobi : fotografija
Datum upisa : 01.06.2009

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Apr 12, 2010 10:04 am

Da li neko ima iskustva sa naručivanjem obuće preko interneta? Ja bih naručila nešto sa ovog sajta... http://www.vegetarian-shoes.co.uk/ VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Hm
Nazad na vrh Ići dole
fruktozica
novi član
novi član
fruktozica


Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.11.2009

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Apr 12, 2010 12:04 pm

A joooj.. mene bi bilo strah da ne promašim veličinu.
A i sve one koje su mi se svidile sa sitea su preskupe...da ne računam još i poštarinu VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_sad

Držat ću se zasad nekožnih materijala koje nađem po Splitu.
Falše starke i Filice su mi zasad dovoljne, a kad se poderu, mislit ću o novima.
Nazad na vrh Ići dole
Drama
Član
Član
Drama


Broj poruka : 47
Godina : 41
hobi : fotografija
Datum upisa : 01.06.2009

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Apr 12, 2010 7:32 pm

I mene brine veličina jer nikad nisam sigurna koji broj mi odgovara dok ne probam. A nisam nikad ništa kupila preko interneta pa me i plaćanje brine....pare bih već nekako skupila. Osim što ne nosim kožu, ne nosim ni štikle tako da mi je još teže da nađem cipele ili čizme. VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_sad
Nazad na vrh Ići dole
fruktozica
novi član
novi član
fruktozica


Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.11.2009

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Apr 12, 2010 7:48 pm

Drama u istom smo sosu!! Smile
Život provodim uglavnom u tenisicama jer gotovo sve cipele koje mi se svide, i koje su moj stil, budu kožne...
Imam neke baletanke, od tvrdog platna, kineske, naravno, i to je to, stvarno ne nošenje štikli smanjuje izbor, mnogo!
Broj mi varira od 36-38 pa ne znam koliko bih se usudila naručit preko Neta, al plaćanje me ne brine toliko za neke firme, brzo se čuje koja je pouzdana, koja ne... al isto su mi malo skupeeee Sad
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePet Maj 14, 2010 4:49 pm

Mislim da se obuca obavezno mora probati, desavalo mi se da i kad kupim obucu isprobanu u radnji, posle par dana me ili zulja, ili mi je tesna, bole me noge i sl. Dakle, ni to nije merilo.
Danas kad postoji toliko vestackih materijala, prijatnih za nosenje, ne opravdavam koznu obucu, mozda neko bas mora, ne znam VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_mad !
Nosim kratke cizmice, sa vrlo niskom petom i vrlo udobne od nekog "veshtaka" ukrasene veshtachkim krznom, i to vec 3. zimu. Svima se svidjaju, cak su neke drugarice kupile iste ili slicne i uopste nije hladno u njima.
Ove zime sam kupila druge boje i malo drugaciji model, ali isto tako nize i u njima nije hladno i opet su se svidele mojim drugaricama i opet je jedna kupila identicne VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Yes VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_biggrin
One drugarice koje vole "šimike" ( licno ih ne podnosim ) su takodje kupovale one od vestackog materijala, ne zbog zivotinja. Ne znam koji to stil jos nije uplovio u te vode ?!
Inache, "nosim se" lezerno, nista sto steze, zulja, odnosi se i na nakit ( srebro i bizuterija - pre svega na prstenje ).
Kozne tasne ni pod razno VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Nono VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_exclaim VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Kopfschuettel VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_exclaim
Imam nekoliko, nijedna nije kozna, a jedna je izuzetna, gde god sam se pojavila svi su "zinuli". Toliko zanimljiv dizajn i tako zgodno kreirana, dovoljno velika da mi zenske mozemo svasta natrpati u nju.
I da ne volim zivotinje, uvek bih izabrala dizajn i prakticnost.
Odnosi se i na bizuteriju, postoji mnogo lepsa ( naravno, zavisi od ukusa ) bizuterija od slonovace oblozene zlatom npr.
Dakle, tasne mogu biti od tih kojekakvih vestaka ili prirodnih materijala ( platna, kanapa, vune ) najrazlicitijih modela, isto tako vrlo jednostavne ili ukrasene na razne nacine.
Cini mi se da u poslednje vreme i vidjam mnogo vise takvih, nego koznih, na srecu VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeSub Maj 15, 2010 6:50 pm

a gde si kupila te cizmice...? Smile
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeSub Maj 15, 2010 7:16 pm

One prve u prodavnici Teodora u Futoskoj, mislim da prodavnica vise ne postoji, a druge, ove godine u pasazu preko puta SNP-a VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
Tea
vegan vegan
vegan vegan



Broj poruka : 375
Godina : 43
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : prevoditeljka
hobi : zaštita životinja
Datum upisa : 23.11.2009

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Maj 17, 2010 9:51 am

Da ovo je Veliki problem:( ja imam stare obuće patikice, moje omiljene puma su od kože šmrc a baš sam volela tu marku:( kapiram da kineske cipele nisu od kože osim ako nisu nekog psa odrali.. ja sad pitam šta je od kože i uvek se iznenade kad pitam šta vam Nije od kože:)
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Maj 17, 2010 4:26 pm

Posto sam bila prilicno ostra u svojoj prethodnoj poruci, moram priznati da i ja jos uvek imam neke kozne cipele koje nosim VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_redface
Pre nekoliko godina, u jednoj prodavnici ( poludragog kamenja ), videla zenu koja je na uzici vodila rasnog psa. Ja, kad ugledam psa odmah moram da se raspricam, zena vrlo ljubazna, razmenile mi tako nekoliko recenica i ja tek tada primetila da ona na sebi ima jos "rasniju" bundu. Nekako sam zavrsila razgovor, a i dan danas se pitam kako je moguce da neko tako prijatan moze da na sebe stavi nesto sto je nekad bilo zivo. Da je npr. tog dana obukla neki kaput, nista joj ne bih zamerila, cak bi se mozda i druzila s njom VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_eek .
Nazalost, mnoge moje drugarice i koleginice sasvim 'ladno nose bunde. To nikad nisam opravdavala, hranu jos i jesam, ali trofejne rogove na zidu i sl. nikad VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Kopfschuettel
Nazad na vrh Ići dole
Drama
Član
Član
Drama


Broj poruka : 47
Godina : 41
hobi : fotografija
Datum upisa : 01.06.2009

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Maj 17, 2010 4:43 pm

Slažem se sa tobom rain da su trofeji najgori, kao i odeća. Realno nema potrebe, nije toliko hladno kod nas, da bismo morali nositi bunde, a i postoje ove od veštačkog krzna koje isto mogu biti lepe.
Ja sam primetila da se prodavci uvek iznenade kad se ja obradujem zato što nešto nije od kože. VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Tea
vegan vegan
vegan vegan



Broj poruka : 375
Godina : 43
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : prevoditeljka
hobi : zaštita životinja
Datum upisa : 23.11.2009

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeUto Maj 18, 2010 6:42 am

Pa čekaj Rain, prodavnica POLUDRAGOG kamenja, RASNI pas na uzici i BUNDA na ramenima. Šta te tu začudilo? Pravi ljubitelji životinja nemaju bunde i rasne pse. Danas je rasni pas statusni simbol. Zato u Budisavi ima 300 mešanaca, jadnih koje niko neće, jer nisu RASNI od 900 evra. jako sam besna i tužna zbog toga. Koleginicu sam pokušavala da ubedim da udomi psa ali ne..morala je (iako u velikim dugovima) da uzme keri blu terijera i sad mu lepi uši jer tako RASA nalaže.
ali da se vratim na cipele..mislim da one koje koštaju oko 1000 do 2000 din ne mogu biti od kože. valjda..Smile
Izvinite ako sam bila oštra ali tuga je da mešanci umiru jer svi žele rasne:(
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimeČet Maj 20, 2010 6:50 pm

Čekam, šalim se. VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_smile
Volim izuzetno pse, i avlijanere ( imala ) i rasne ( imala ) jer mislim da ni jedni ni drugi pojma nemaju da su na neki nacin klasifikovani. Skupljala macke po ulici. U jednom momentu, tj. par godina istovremeno u STANU imala psa i machora VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_biggrin
Mislim da to ne bi odobrili ni neki koji vole zivotinje "na daljinu". Kad je trebalo vodila ih kod veterinara i sl. Imam i takvih prijatelja koji zive u istom prostoru sa svojim ljubimcima. Sve to moze da se izvede, ako se malo mucne glavom, svi budu zadovoljni, nema nereda, neprijatnog mirisa i drugih nezgodacija.
Sto se cene cipela tice, pretpostavljam da si u pravu, one moje cizme (nove ) su kostale 2500,00 VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePet Maj 21, 2010 1:41 pm

D a se nadovezem na krznene kapute i bunde
mislim da je potreba za krznom rudimentirani ostatak neandertalca-pecinka....neki podsvjesno izvuceni instinkt i kad god vidim nekoga u krznu prvi mi je instinkt da je/ga odalamim nekakvim maljem....ide skupa zar ne?
a da ne pricam sto mi se gadi.....
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePet Maj 21, 2010 3:34 pm

Draga zelika, moguće da ima i tragova instinkata u svemu tome, ali je činjenica da je krzno statusni simbol. Sećam se emisije od pre nekoliko godina: prodavci su greškom stavili veću cenu na bundu od veštačkog krzna, nego na onu od pravog (čitava nula je u pitanju!). Gle čuda, pojavljuje se bogata gospodja, i kupuje lažno krzno, jer je skuplje! Prodavci uvidjaju grešku, izvinjavaju se, ali ona neće da čuje - prezadovljna je pazarom!
Naravoučenije: da je vešatčko skuplje, kupovali bi njega, a ne pravo. Krzno se, kao i ostali statusni simboli, kupuje da bi se pokazivalo.
Što se cipela tiče... Veoma teško nalazim obuću u kojoj mogu da hodam, a da me stopala ne bole. Probam što mi izgleda udobno, pa ako se u njima da hodati, onda pitam od čega je i ne prezam od kupovine ako sam pre toga obišla grad i nisam pronašla ništa udobno.
Naravno, moj prvi izbor su patike (ili nešto slično, što će vremenom postati šljampavo), ali ne može se svuda u patikama...
Nazad na vrh Ići dole
eAloBre
novi član
novi član



Broj poruka : 2
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : studente
hobi : pripremanje hrane u pokusaju, ninjutsu
Datum upisa : 05.05.2010

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Maj 24, 2010 12:18 am

evo jedne alternative
http://www.vegetarian-shoes.co.uk/
ako neko vidi ili bilo kako sazna da negde postoje muske bele klompe od skaja ili bilo kog drugog nekoznog materijala, molim da mi javi. Hvala unapred!

I meni stvarno svaki put dodje da razbijem nekoga ako vidim da je neodgovoran (ubija zivotinje bez svesti o tome i jos posle toga oseca da ima puno pravo da uziva u zivotu i da se smeje)... to izgleda kao jako velika nepravda. Jedini dobar nacin da se to zaustavi je sirenje svesti i edukacija (sto danas ide malo teze, jer dosta ljudi za sebe misle da su najpametniji+ nepoverljivi su jer su bili prevareni dosta puta).
Tesko da cemo mi ikoga (iskonski) promeniti, to mozemo uraditi jedino sebi
Izvinjavam se zbog ove kratke lekcije, znam da ne bi trebalo tako da se pise na forumu, ali misim da je vazno da ovo misljenje podelim sa vama (uz to je malo i ego proradio) Smile
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Maj 24, 2010 11:14 am

Zdravo,
Ovde ti svakako niko nece zameriti sto tako pises, naprotiv.

Dobrodosao !
Nazad na vrh Ići dole
eAloBre
novi član
novi član



Broj poruka : 2
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : studente
hobi : pripremanje hrane u pokusaju, ninjutsu
Datum upisa : 05.05.2010

VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitimePon Maj 24, 2010 11:17 pm

E, to mi je bas drago Very Happy
Hvala na dobrodoslici Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Empty
PočaljiNaslov: Re: VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"   VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože" Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
VEGANSKA OBUĆA I TORBE BEZ "Čiste kože"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» veganska "nostalgicna" torta
» SVETE KRAVE i ZLATNE "PATKOLIKE GUSKICE"!
» A KAKO DA "KACIME" NEKOE KILCE???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Životinje, ta divna stvorenja-
Skoči na: