Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!

PrijemPristupiRegistruj sePortalliGalerijaKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupe
Zadnje teme
» kolaci od soje
Čet Nov 20, 2014 7:47 pm od zugicradovan

» Tofu - uradi sam
Čet Nov 20, 2014 7:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Pon Nov 17, 2014 7:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Čet Nov 13, 2014 10:52 pm od Branko

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Pon Nov 10, 2014 6:46 pm od Pokahontas

» 80/10/10 Diet
Čet Avg 28, 2014 9:56 am od Branko

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Ned Avg 24, 2014 5:08 pm od zugicradovan

» Lijek za rak ?
Pet Jul 25, 2014 12:12 pm od armageddon381

» Lecenje gladovanjem
Pet Jul 25, 2014 12:09 pm od armageddon381

» MULTIPLA SKLEROZA
Pet Jul 25, 2014 12:07 pm od armageddon381

» lečenje najtežih bolesti - alternativa i eugenika
Čet Jul 24, 2014 3:26 pm od armageddon381

» Jogurt i kiselo mleko od soje
Sre Jul 23, 2014 8:59 pm od Pevaljka

» Kupovina aparata za sojino mleko
Sub Jul 19, 2014 12:39 pm od Pevaljka

» da li je neko koristio tinkture dr sulca
Pon Jun 30, 2014 10:37 pm od Žužu

» raw sportista
Sre Jun 11, 2014 2:32 pm od Cilare

» Koja su vasa ISKUSTVA posle prelaska na RAW?
Uto Jun 10, 2014 8:45 pm od Branko

» Novi clan
Uto Jun 03, 2014 5:35 pm od karolina87

» Sta ste danas rucali ?
Ned Maj 11, 2014 11:39 am od Branko

» Sok od psenicne trave
Pon Maj 05, 2014 10:26 am od bulatovic.nenad

» Prijesna hrana i mrsavljenje
Čet Mar 20, 2014 8:35 am od biljčica

Wellblue alkalizator

Wellblue alkalizujući bokal

Sok pšenične trave

PlanetBio superhrana
Planet Bio superhrana sada i u Srbiji - ekskluzivno u sirovahrana web shop-u
Nutricionista
dipl.ing.nutricionista Vujnovic Boba tel.064 155 2774

Savetovanje o bezglutenskoj ishrani-BEZGLUTENSKA DIJETA-potrebna i neophodna terapija CELIJAKIJE.
Individualna savetovanja i idnividualni programi prehrane.
Procena kvaliteta ishrane definisanje nutritivno/energetskih potreba,individualni program za zdravstvene probleme i mršavljenje.

Pročitajte više

Omniblender
Radionice
Radionice pripreme sirove hrane u Čortanovcima
Svakog vikenda!
Info i rezervacije na tel:
063/310584
Svi recepti:
www.sirovahrana.blog.rs
www.sirovahrana.rs Najbolji recepti gurmanske sirove hrane, saveti i detaljno opisan način pripreme!
Etarget
Vege hostel/pansion
Ključne reči
namaz sokovi tikvice AVOKADO ishrana recept mleko kupus sirova hleb pita ulje sremusa kopriva KROMPIR maslacka klice pasulj patlidzan tofu recepti hrana proso jela salata dijeta
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 18 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 18 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 4:08 pm
Facebook
Čajevi za

Share | 

Lecenje gladovanjem

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
marmeladica
novi član
novi član

Broj poruka: 14
Godina: 37
Datum upisa: 22.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Čet Maj 07, 2009 10:55 am

[quote="cvetak zanovetak"]

Trenutno gladujem 5 dana a nikako nisam isla u wc emotions I znam da mi onda ni gladovanje nece dati prave razultate emotions

Uh! Klistiranje što pre! Mada, izgleda da si ti poprilično zdrava osoba, kada još uvek nisi osetila nikakve posledice toga što se nisi klistirala. Ili ti je organizam veoma jak. flower

Moja iskustva sa klistiranjem: kada gladujem, ne klistiram se svaki dan. Dovoljno mi je svaki drugi dan. Ne uspevam to sama uraditi (majka mi pomaže), a onda mi je i pomalo neprijatno. Vremenom smo se uvežbale i to sada traje veoma kratko. Kao klistir sam koristila malo jaču koncentraciju čaja od kamilice, ukuvani urin i poslednje, prokuvanu destilovanu vodu (1 litru) u koju dodajem kašiku soli i kašiku alkoholnog sirćeta. Kamilica-preblaga! i Malahov je predlaže samo ako imate oštećenja unutar crevnog trakta. Ukuvana koncentracija urina (Ukuvavati urin do njegove 1/4 količine!) je sigurno najbolji i najzdraviji izbor, ali posle u kupaoni ili toaletu, mirisi koji se stvaraju, prilično su teški i meni nesnošljivi. Rolling Eyes Meni je potrebno izvesno vreme provesti u toaletu, pa mi je to mučno. Moj izbor je destilovana voda sa sirćetom i soli. Verujem da ću se možda već sledećeg puta odlučiti na ukuvani urin, ali sada još nisam mogla. Ne treba biti previše strog prema sebi. Sve su ove metode same po sebi već dovoljno varvarske (meni barem), pa si udovolji kad god možeš i u čemu god možeš, jer je važno i tvoje raspoloženje. Sve to treba raditi sa radošću i na licu i u duši. flower

I jedna veoma važna napomena: meni sve to pomaže, a doktori su ljude sa dijagnozom koju ja imam, odavno već otpisali.

Uvek me raduje kada čujem da se još neko odlučio za zdrav način života. Videćeš, na ovom putu ćeš doživeti prelepe stvari. Čoveku je odlično zdravlje prirodno stanje!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
cvetak zanovetak
novi član
novi član

Broj poruka: 4
Datum upisa: 06.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Čet Maj 07, 2009 12:21 pm

Jaaao, tako sam srecna sto sam dobila odgovore da znam da nisam sama alien

Vec sam postala ocajna sto nemam ama bas ni sa kim pricati o ovome ... a odjedanput imam milion pitanja i nedoumica Question

ANETT- Imam sad skoro sve knjige od Malahova + Enciklopediju ciscenja covecijeg organizma (juce sam upotpunila kolekciju:).

Inace zanimljivo je- kad sam ranije kupovala te knjige-kategoricno sam odbila da kupim GLADOVANJE, smatrajuci to ludoscu tj. ekstremnom metodom! Sad tek vidim koliko nista nisam znala.. i da mi je to najvrednije sto sam otkrila do sada emotions

Inace- ni jednu knjigu nisam procitala do kraja (jako sam LENJA:cry: )-- nego samo fragmente-- pa se sad toliko i nerviram (jer sam po prirodi detaljista) jer sam pre planiranog vremena usla u ovaj proces a znanje mi nije kompletno.

Sto se tice klistiranja- upravo tim vaginalnim irigatorom (koji ima nastavak za klistir) sam nesto sinoc i uspela (ali jedva). Zaista je nepraktican. I trebala bi mi pomoc pri tom procesu a ja nemam to od koga da trazim pale Hitno moram da nadjem nesto prakticnije.

Cak sam bila u iskusenju da odem u one klinike koje se bave hidro-kolon terapijom (ispiranje creva sa 50-70 litara vode) ali smatram to ekstremnom metodom. Jer kad se otkidaju te dugogodisnje naslage sa debelog creva-- ostaju rane. Tako da sam odustala. A nemam ni sa kim da se posavetujem:|

Na kraju uspela sam skoro litar tecnosti ubaciti. Koristila sam svez urin, za koji smatram da je najbezbedniji. (ne bih ODMAH pokusavala ukuvani do 1/4 jer je prejak za moj ukus...to bih kasnije postupno... prvo do 1/2 i tako..)

Ali mislim da nisam dobila prave rezultate! Tek posle vise od sat vremena izaslo je 5 malih kuglica scratch

pa me i dalje brine taj problem....... pokusacu danas opet!

Mada, kao sto je MARMELADICA primetila-- prilicno neuobicajeno podnosim sve ovo. Ne uklapam se bas u ove opise iz knjige. Mada svi smo mi razliciti, tako i razlicito reagujemo i podnosimo gladovanje.

Prvo sto apsolutno nisam verovala da ja to mogu SAD. Plan mi je bio da ja to sve postupno. Jedino sam do sad probala par puta da gladujem po jedan dan. Prateci LUNARNI KALENDAR. I cini mi se da mi je to bilo teze nego sad (imala sam jake glavobolje i drhtanje).

A sad se osecam - NIKAD BOLJE U ZIVOTU-- sunny u smislu-- sto nikad nisam imala vise energije i mozak mi funkcionise sto na sat!!! Inace - po prirodi sam veoma spora i troma. Stalno patim od nedostatka energije, motivacije i imam VEEEELIKI problem sa KONCENTRACIJOM.

A SAD-- kao da je sve oko mene usporeni film-- ljudi kad pricaju ne mogu da docekam da zavrse recenicu, svi su mi prespori- kad setamo- ne mogu da docekam da stignu!!!! sto je za mene veoma veoma cudno.. jer sam ja uvek ta koja je NAJSPORIJA.

Inace - sve ovo vreme sam na nogama -- skoro po ceo dan-- jednostavno nesto me tera da se stalno krecem! Prekljuce sam setala po Avali dva sata. Pri tome - sat vremena uspona. I osecala sam se fantasticno.

Jedino juce sam bila nesto umornija. Setala sam samo dva sata. A jutros osecam neko lupanje srca pa jos nigde nisam izasla.

Inace- MARMELADICA je dobro primetila- moguce je da je moj organizam dovoljno snazan- pa zato ja ovo sve tako i ponosim. Imam 28 godina, i radikalno sam promenila nacin ishrane pre 2 (mozda ima i 3) godine! Znaci- ne jedem meso, ne pijem mleko, skoro nista przeno i gledam da mi kombinacije hrane u obroku budu sto pravilnije. Ali posto nemam dovoljno znanja- ja za svaki slucaj najcesce jedem samo jednu namirnicu u obroku:)

I od tad se osecam mnogo bolje. Skoro da se ne razbolevam. Grip ne pamtim kad sam imala. A ranije stalno. Zapadnu medicinu ne prizanjem uopste. Niti pijem ikakve lekove. Skoro sam krenula kod HEMEOPATA.

Jaaaaaaao sad tek vidim koliki sam post napisala. Kao sto rekoh - mozak mi je kao na nekim drogama- sto na sat-- nemam neku realnu predstavu! Cini mi se kao da sam napisala 5 recenica!!!

Ja se izvinjavam svima ako sam smorila... ali kontam da svi imaju IZBOR-- te da mogu jednostavno da preskoce moj post!

Jos jedanput -- hvala ANETT & MARMELADICI na brzom odgovoru, dobrodoslici, informacijama, savetima i bodrenju flower

Pozzzz

Poslednji izmenio cvetak zanovetak dana Čet Maj 07, 2009 8:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin

Broj poruka: 571
Godina: 43
Zaposlenje: planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa: 22.01.2007

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Čet Maj 07, 2009 6:21 pm

pogledaj ovaj link na luninom sajtu gdje ljudi pricaju svoja iskustva sa klistiranjem
http://sirovahrana.com/forum/viewtopic.php?f=69&t=218
Nazad na vrh Ići dole
cvetak zanovetak
novi član
novi član

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Čet Maj 07, 2009 7:54 pm

ZELIKA hvala puno! Evo procitah! A jos ranije sam procitala sve na forumu sajta ZEMLJANI!

Ali meni tu i dalje nista ne pomaze. Prvenstveno mi je problem sa nedovoljno jednostavnim priborom za klistir. Pronasla sam i Esmarhovo lonce (mislim da se tako zove- ona kantica koja se okaci pa se tecnost sama uliva)! Ali mi ni to nije naj resenje Neutral

Jednostavno- meni ovo ne uspeva. Evo i danas neuspeh. Ulila sam 0,8l urina (od toga 0.5l svezeg i 0,3 ukuvanog do 1/2) i nista Crying or Very sad

Inace- ja sam zaista preopterecena ovim problemom. Jer imam
jaaaako spor metabolizam i neredovno praznjenje creva ceo zivot (to je valjda
malo i nasledno-- jer svi u porodici mucimo tu muku)!

Ali meni nista ne pomaze! Za nijansu je bolje od kad sam
pomenila ishranu. Ali opet nedovoljno. Iako svako jutro ili pijem sveze
cedjen sok ili jedem ogromne kolicine voca! I opet se ne praznim svaki dan.

Bicu PRIMORANA da odem do neke klinike koja se bavi time. Ja bih otisla samo na klistiranje, ali ne mogu da nadjem gde to postoji. Pa ako neko ima neku informaciju emotions

Jedino sam na netu nasla 2 ordinacije koje se bave hidro kolon terapijom-- i ako uskoro ne nadjem bolje tj. manje nasilno resenje-- moracu tamo .. a veoma sam sumljicava prema tome emotions
Nazad na vrh Ići dole
TARA
Član
Član

Broj poruka: 68
Godina: 32
Datum upisa: 14.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Čet Maj 07, 2009 9:18 pm

Po prvi put ove godine sam sprovodila detox, po Nazarovu, koji podrazumeva i klistiranje i toplo ti ga preporucujem Very Happy Sto se same klizme tice, odes do najblize apoteke i trazis irigator (plasticna posuda sa gumenim crevom na cijem jednom kraju je slavinica a u kompletu dobijes 2 nastavka vaginalni i rektalni (koji je duzi i bas prilagodjen tvojim potrebama), a za ispiranje upotrebis supenu kasiku limunovog soka ili jabukovog sirceta (probala sam obe kombinacije) razmucenu u 1,5l vode (bilo bi dobro da uzmes neku flasiranu, ova cesmovaca je katastrofa, ja sam koristila Vodavodu). Pozeljno je da voda bude mlaka i nakon sto je sipas u irigator na kratko odvrnes slavinicu tek toliko da voda potece i izgura vazduh, zatim OBAVEZNO podmazes, najbolje maslinovim uljem, i plasticni nastavak i anus te zauzmes cetvoronozni polozaj (tako da si prakticno oslonjena na kolena i laktove) pa polako gurnes nastavak u anus i odvrnes slavinicu. Vazno je da se opustis da bi mogla da primis tu kolicinu vode! Ako u nekom momentu osetis da nemozes vise, zavrni slavinicu i pokusaj da opustis trbusnu duplju disuci stomacno, kad osetis da je grc prosao ponovo pusti vodu i dovrsi proces. Super je sto sve mozes sama bez icije asistencije i sto je takodje sjajno, nakon klizme se praznis nekoliko puta i gotovo (nemoras brinuti da ce te stici kasnije negde usput), sve je gotovo za nekih pola sata Very Happy SRECNO Wink
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin

Broj poruka: 896
Godina: 46
Datum upisa: 13.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Čet Maj 07, 2009 9:39 pm

cvetak zanovetak ::

Jednostavno- meni ovo ne uspeva. Evo i danas neuspeh. Ulila sam 0,8l urina (od toga 0.5l svezeg i 0,3 ukuvanog do 1/2) i nista Crying or Very sad

Inace- ja sam zaista preopterecena ovim problemom. Jer imam
jaaaako spor metabolizam i neredovno praznjenje creva ceo zivot

Uspece,nema sanse da ne uspe...pomenula sam ti 2l vode,zato sto kazu da i creva,ako su dehidrirana,"popiju" neku kolicinu te vode...ti to radis sa malo tecnosti,povecaj slobodno...

cvetak zanovetak
novi član
novi član

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Čet Maj 07, 2009 10:54 pm

TARA: sve izgleda tako jednostavno u tvom objasnjenju -- a meni je bas tesko! Npr. ulivanje 1 litra mi traje oko 45min!!! Sad

ANETT: U pravu si. Verovatno treba da povecam kolcinu tecnosti.

Pokusacu sutra sa 2l.

Procenjivala sam da nisam dehidrirana. Pijem svaki dan minimum 2 litra. A prvi, drugi (mislim i treci ) dan sam pila i do 5 litara!Kako dani odmicu smanjuje mi se zelja za vodom.. ali ja se trudim da pijem po ceo dan, po gutljaj.

Inace- po lunarnom kalendaru- sutra se preporucuje SUVO GLADOVANJE.. pa razmisljam da i to probam... tj. bar da smanjim unos vode na minumum Question
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin

Broj poruka: 896
Godina: 46
Datum upisa: 13.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Pet Maj 08, 2009 11:38 am

ako ti treba 45 minuta za 1 litar ili nisi opustena ili nisi lepo namestila posudu i nema dobar pad...to inace ide jednostavno, bas kao sto Tara kaze.
U pocetku najverovatnije neces uspeti da tecnost zadrzis duze u sebi, ali vremenom se naviknes, i onda mozes da legnes na bok i sacekas koliko ti creva dozvole...kazu da je taj polozaj dobar da se voda bolje rasporedi i detaljnije ocisti sljaku

TARA
Član
Član

Broj poruka: 68
Godina: 32
Datum upisa: 14.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Pet Maj 08, 2009 3:31 pm

Nemoguce da toliko traje Shocked nije ni cudo da si se istraumirala, tim tempom mora da je pravo mucenje Sad Jos nekoliko ljudi je radilo po mojim instrukcijama i svi su prosli bez problema, nema greske! Probaj da posudicu s vodom podignes vislje da voda ima bolji pad te ce iscuriti cas posla Cool
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik

Broj poruka: 1735
Godina: 52
Zaposlenje: Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa: 21.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Pet Maj 08, 2009 11:22 pm

marmeladica ::

Ukuvana koncentracija urina (Ukuvavati urin do njegove 1/4 količine!) je sigurno najbolji i najzdraviji izbor, ali posle u kupaoni ili toaletu, mirisi koji se stvaraju, prilično su teški i meni nesnošljivi.

"Skinuo" sam knjigu na temu urino terapije, ali nisam je citao. Mozes li mi ukratko reci - koja je ideja da se urin koristi ? Cime se argumentuje takav postupak ?
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik

Broj poruka: 2174
Godina: 35
Datum upisa: 09.02.2009

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Pon Jul 06, 2009 11:21 am

Vraticu temu na dijetu gladovanjem mesecevim menama.
Vidim po casopisima pisu kako je najdelotvornije gladovanje u toku mene mladog meseca,i da tad mozete da izgubite i do 3kg za dan.
Mlad mesec za '09godinu:
22. od 3h i 35min -23.7. u 3h i 35min
20. od 11h - 21.8. u 11h
18. od 19h i 30 min - 19.9. u 19h i 30min.
18. od 5h i 30 min - 19.10. u 5h i 30min
16. od 19h i 15min - 17.11. u 19h i 15 min
16. od 13h - 17.12. u 13h
Nazad na vrh Ići dole
Pinđur
novi član
novi član

Broj poruka: 40
Datum upisa: 07.05.2012

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Pon Maj 07, 2012 3:26 pm

Eto, danas sam završio gladovanje u trajanju od 42 dana na urinu. Počeo sam da pijem sok od šargarepe pa polako. Pošto sam to radio u Crnoj Gori u prirodi na čistom vazduhu, ovde je veliki problem naći neprskane namirnice za izlazak iz gladovanja, pa kupujem različite vrste i gledam kako organizam reaguje. Učlanio sam se na ovaj forum jer planiram da potpuno posle ovog gladovanja promenim način ishrane. Pa sada ako neko ima dobre savete iz prve ruke Smile biću zahvalan Smile Mada na ovom forumu ima mnogo toga intresantnog Smile Eto toliko za sada i lep pozdrav svima Smile
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik

Broj poruka: 1735
Godina: 52
Zaposlenje: Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa: 21.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Pon Maj 07, 2012 6:43 pm

Dobro dosao Pindjur,

Iz kog razloga si gladovao ? Samo radi ciscenja organizma ili zbog neke bolesti ?
Koliko si omrsavio ?

Nazad na vrh Ići dole
Pinđur
novi član
novi član

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Pon Maj 07, 2012 9:57 pm

Izgubio sam 22 kilograma. Sa 81 pao sam na 59. Pre 11 godina sam primio neku stranu vakcinu protiv gripa, i otada su počele muke Smile To je neki virus koji se uvlači u mišiće i koji mutira. 99 posto sam ga dobio kroz tu vakcinu, jer sam pao u krevet na tri meseca vrlo kratko pošto sam je primio. Eto, borim se sa njim već dugi niz godina. Sve se manifestuje tako da čovek funkcioniše sa 30 posto snage. A između ostalog napada i srčani mišić. Naravno ja se već jako dugo bavim gladovanjima inače se nikada ne bih usudio na ovako nešto. Imam do sada preko 200 dana kraćih gladovanja, od 1 do 14 dana. Pa ovo je moj pokušaj da ga konačno izbacim napolje iz organizma. Ako iz ovog puta ne uspe, sledeći put hoće sigurno Smile jer sam iz ovog iskustva mnogo naučio. Znam da to mogu da izvedem. I pošto sam ovo gladovanje radio u Crnoj Gori na primorju u prirodi, sada ovde imam jedan ozbiljan problem. U vraćanju na ishranu mi trebaju namirnice koje su biološki uzgajane, ne smeju da budu hemijski tretirane. Satima me boli jetra posle konzumacije soka iz takve namirnice. Pojima nemam gde to ovde da nađem. Izlazak iz gladovanja se vrši svežim voćem i povrćem. U početku ceđenim sokovima, a zatim svežim salatama itd ... Otvoren sam bukvalno za sve predloge. Zaista mi treba pomoć u vidu neke dobre ideje Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pinđur
novi član
novi član

PočaljiNaslov: Re: Lecenje gladovanjem   Uto Maj 08, 2012 1:07 pm

Uspeo sam da nađem na pijaci vrstu šargarepe koja mi ne smeta alien .
Morao sam da pobacam dosta toga što sam kupio da bih uspeo, al eto, trud se isplati.
Već to je dovoljno. Ali bilo bi dobro kada bi moglo raznovrsnije. Pa sam uključio i domaći med koji sam našao. Domaći kivi neprskani, domaće, sigurno, maslinovo ulje, našao sam odlične orahe. Sirovi badem i lešnike sam našao na pijaci, a vidim da ima i u samoposluzi. Ovde u bašti ima nekih divljih trava od kojih može da se pravi salata. Voda je izvorska. Poneo sam malteks, i kupio odličan smeđi šećer.

Zubnu pastu pravim sam. Mešam glinu sa izvorskom vodom, ostavim čitav dan na suncu da se glina aktivira, i u vodu sipam par kapi ekstrakta nane. Ekstrakt je Holandski i to odličan. Uvozi ga u Srbiju Božen kozmetik. Fenomenalna pasta za zube. Higijena usta je jako važna za vreme i posle gladovanja jer se ogromna količina toksina luči preko jezika i usta.

Od srca preporučujem gladovanje. Kada se uradi kako treba, pametno, jer najteži deo u gladovanju nije samo gladovanje, već vraćanje na ishranu. Gladovanje je zaista jakooo dobra stvar. Ništa što sam probao ne može da se poredi sa tim osećajem. A verujte mi na reč, probao sam svašta Shocked Ne kažu džabe da je gladovanje nauka.
Nazad na vrh Ići dole

Lecenje gladovanjem

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Similar topics

-
» hormonski poremecaj
» HITNO!!!!!
» Lečenje kristalima
» Prevazilaženje negativnih aspekata

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu