Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
sladoled šargarepa oraha majonez indijskih sirove sirova kafa piramida proso avokado sremusa keks tikvice namaz puding jogurt Knjige kopriva maslacka free recepti kakao vegane tofu vegetarijanci
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 18 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 18 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Bla, bla - svasta po malo

Ići dole 
+18
Tea
dmitras
sinisa
ANČICA
rain021
Olivera
lena
anasana
brokolica
Arijel5
Svetlana
r-tard
Bed Bob
Helena
marijana021
anett
zelika
Branko
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 8:24 am

Jao,svidjaju mi se mnogo ove sale ali mislim da treba da idu u zanimljivostima (a moj problem je sto neznam da premestam Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_sad)

E, pa zaboravila sam da se pohvalim da mi je 7.6. bilo godinu dana od kad sam prestala da jedem meso (a vidim i brokolica je zaboravila)!!! Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_sunny Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Proposet Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Proposet... Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Smiley_l Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Carrot Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Chilipep Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Vegi Bla, bla - svasta po malo - Page 4 4665

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 58866 Bla, bla - svasta po malo - Page 4 439717 Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Ziveli
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
ANČICA
vege majstor
vege majstor
ANČICA


Broj poruka : 302
Godina : 48
Lokacija : Pula, Hrvatska
hobi : obožavam čitati
Datum upisa : 07.05.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 9:33 am

anasana ::
Jao,svidjaju mi se mnogo ove sale ali mislim da treba da idu u zanimljivostima (a moj problem je sto neznam da premestam Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_sad)

E, pa zaboravila sam da se pohvalim da mi je 7.6. bilo godinu dana od kad sam prestala da jedem meso (a vidim i brokolica je zaboravila)!!! Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_sunny Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Proposet Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Proposet... Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Smiley_l Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Carrot Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Chilipep Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Vegi Bla, bla - svasta po malo - Page 4 4665

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 58866 Bla, bla - svasta po malo - Page 4 439717 Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Ziveli
pa anasana kakav si ti urednik????????
čestitke za godišnjicuBla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_flower
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePet Jun 11, 2010 10:07 am

Citat :
pa anasana kakav si ti urednik??????

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_redface Pocetnik. Valjda ce mi neko objasniti.

A i kompijuter mi lose radi. Net mi se po 5minuta otvara.
A sada na mom kompijuteru ovaj nas forum nemogu uopste da otvorim. Neznam zasto?!!? Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_mad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 13, 2010 8:13 am

Bravo, Anasana! Čestitam godišnjicu. Smile
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePon Jul 05, 2010 11:37 am

Jel to Olivera na naslovnoj strani nekog casopisa?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 06, 2010 10:24 am

anasana ::


E, pa zaboravila sam da se pohvalim da mi je 7.6. bilo godinu dana od kad sam prestala da jedem meso (a vidim i brokolica je zaboravila)!!!

e pazi stvarno ja nesto slabo kod kuce pa zaboravila prodje godina za cas
e pa srecna nam godisnjica
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeSre Jul 14, 2010 9:01 pm

Srecna vam godisnjica obema, mene interesuje kako i kad je to pocelo ?
Mislim prvenstveno na vas sirovnjake, vidim da je svako od vas enciklopedija kad je rec o tome. Interesuje me koliko dugo to vec traje, kad ste iscitali sve te knjige i sta vas je navelo na raw food ?
Uglavnom vi dominirate brojcano na forumu, ja se sve plasim i da napisem vegetarijanski recept Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Affraid Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_wink , srecom primetila sam da ipak nisam jedina Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeČet Jul 15, 2010 5:11 am

Ne bih rekao da su najbrojniji, samo su najglasniji Smile

Slobodno ti stavi neki vegetarijanski recept, ja jedva cekam. emotions
Nazad na vrh Ići dole
Tea
vegan vegan
vegan vegan



Broj poruka : 375
Godina : 43
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : prevoditeljka
hobi : zaštita životinja
Datum upisa : 23.11.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 20, 2010 6:37 am

ha ha ha Branko car! Smile))
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeSre Jul 21, 2010 7:12 am

anasana ::
Jel to Olivera na naslovnoj strani nekog casopisa?
Aha. Pijem zeleni sok. Mala foto-montaža cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeČet Jul 22, 2010 3:53 pm

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_razz Aha, radili ste malo u foto sopu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeČet Jul 22, 2010 8:43 pm

ima neki web funny photo editor, i na takvim sajtovima možeš da ubaciš svoje slike i da onda izadju veoma neočekivani rezultati, zabavno je Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 01, 2010 10:06 am

Upravo pravim neku musaku. Manje vise klasika - luk, krompir pa sloj probarenog kupusa. Ono sto je novo, odlucio sam da probam da dodam i obareni integralni pirinac. Malo belog luka, persunovog lista. Kad se zapece dodam preliv...

I sad sto ovo pisem ? Stavio ja tepsiju u rernu kad vidim pirinac u posudi u kojoj sam ga bario, na njega sam zaboravio Smile Kad sam poceo da redjam, onako rutinski nije mi nista zafalilo. Sta vise mnogo sam kupusa obario, jedva je stalo.
Izgleda da cu drugi put morati probati musaku sa pirincem.
Sad treba da smislim sta da uradim s ovim sto mi je ostao Smile
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 01, 2010 2:12 pm

Pretpostavljam da si vec smislio, trenutno nemam ideja, pronasla onaj sajt koji je OLivera spomenula pa odoh tamo da vidim 'oce li mi nesto uspeti Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 01, 2010 5:41 pm

Olivera, nemas pojma kako sam se i kako cu se jos lepo zabavljeti na ovom sajtu, zato tebi licno saljem jedan cvetni globus Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_cheers

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 79b6e0e60d709a2b2802c721a5b49c9d

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_biggrinBla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_biggrinBla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 01, 2010 6:06 pm

WOW Rain sjajno izgleda!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePon Avg 02, 2010 12:07 pm

Lep je taj globus! Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePon Avg 02, 2010 8:16 pm

pa onako, ko zna sta tu jos sve moze da se napravi, nisam stigla sve da izucim Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Bed Bob
U(ne)rednik (former)
U(ne)rednik (former)
Bed Bob


Broj poruka : 747
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : ForUMaš
hobi : S one strane smokvinog lišća, grickanje zrelih neosušenih raw smokvica
Datum upisa : 10.10.2007

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimePon Avg 02, 2010 11:56 pm

[quote="anasana"]Lep je taj globus! Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_biggrin[/quote]

Јесте лијеп, скоро кано да ни/је нигдар не/ошишан, да не речем ,,шишнут", б'ате б'е... Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_lol Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_arrow Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_idea Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_bounce
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 03, 2010 11:10 am

Stvarno je interesantan i lep! Mani se naročito dopada preciznost, to što su fotografije medjusobno odvojene tankim linijama, ne previše upadčjivim.
A kako si to uradila, ako nije tajna?
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 03, 2010 6:31 pm

dmitras, (sta ti je Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_biggrin ) to sve uradi taj www.funny.pho.to ,ti samo ubacis slike koje hoces ( koje vec imas na disku ), izaberes nesto od ponudjenih opcija i on to sve izmixuje i izbaci gotov proizvod, samo sam se malko igrala Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_biggrinBla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 03, 2010 7:27 pm

Aaaaa, tako. www.funny.pho.to, dakle? Baš ću da gvirnem, odmah.
Nazad na vrh Ići dole
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeSre Avg 11, 2010 9:40 pm

ja sad malo da se hvalim potpisala danas ugovor na neodredjeno u drzavnoj firmi..hehehhe
konacno resila status..jupi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeSre Avg 11, 2010 10:10 pm

Čestitam od srca, brokolice! Neka je sa srećom. Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Herz
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 12, 2010 5:44 am

U danasnje vreme, to je zaista uspeh. Cestitamo !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bla, bla - svasta po malo
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» ZACINI i svasta o njima
» Malo drugachiji gravche na tavche

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Ćaskanje-
Skoči na: