Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
šargarepa proso oraha sirova free vegane jogurt recepti vegetarijanci maslacka majonez kakao sladoled Knjige tikvice keks avokado sirove tofu puding sremusa kopriva namaz piramida kafa indijskih
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 37 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 37 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Bla, bla - svasta po malo

Ići dole 
+18
Tea
dmitras
sinisa
ANČICA
rain021
Olivera
lena
anasana
brokolica
Arijel5
Svetlana
r-tard
Bed Bob
Helena
marijana021
anett
zelika
Branko
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePon Jun 29, 2009 11:23 am

ma znam....caj od koprive je super..... e rastavic nisam dugo brala....vidis dobra ideja.....skroz zaboravila za rastavic.....
nisam skoro proveravala krvnu sliku mada bih rekla da je ok ne osecam se umorno kao u tom periodu ... Very Happy Very Happy Very Happy
mmmmmmmmmmm sad mi se bas pije caj...
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 30, 2009 9:28 am

flower Bas lepo sto znas da razlikujes koja je koja trava na livadi! Ja znam da raspoznam koprivu ,maslacak kad procveta, bokvicu, detelinu, belu radu i jos vrlo malo cveca. Mama i tetka mogu na osnovu lista da raspoznaju svako drvo ,travu i cvet (pa kad su odrasle u selu). Moja prababa po majci bila je travar, ali kad nam je to pokojna baba pricala nismo verovali, mislili smo babske price.Medjutim samo nekoliko meseci posle babine smrti uverila sam se u lekovitu moc trava, a tetka je upoznala 1 baku kojoj je ta moja prababa izlecila sina od zutice (tada ni lekari nisu mogli da mu pomognu,jer je bilo jos nekih komlikacija). Sad mi je zao sto se tad nisam vise interesovala za svet prirode, i sto nisam naucila da raspoznajem vrste trava i biljaka, nego sam svo vreme provodila sa drustvom. E da mi je tad bila ova pamet...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 30, 2009 12:22 pm

eh to staro sa pamecu.....ma ne znam ni ja bs mnogo toga al eto rastavic je nekako lako zapamtiti..mama se vise interesuje pa po nesto i ja zapamtila Very Happy
samo sto sad problem naci cista mesta za branje osim po nekim sumama..ja sva sreca imam bastu pa i tu svasta moz da se nadje
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeČet Jul 02, 2009 9:22 am

Smile Htela sam da kazem, da sam tad ,dok su baba i deda bili zivi, propustila priliku da naucim o poljoprivrednim radovima,kako se sadi povrce i navodnjava basta...Jer je to selo u podnozju Suve i Stare planine,i jako je bogato raznim biljnim svetom. Pa baba i deda su bolje i zdravije hranili krave i svinje, nego oni sto su oni jeli.Djubrili su njive stajskim djubretom,i hranili stoku detelinom, repom,kukuruzom.Pa mi je zato pala na pamet ta stara izreka "Da mi je sad ova pamet..."
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 5:35 pm

ja htedoh samo da se pohvalim kako prodje 3 meseca mog zvanicnog nejedenja mesa... za sad bez poteskoca.... Very Happy
a to ima veze i sa ovim forumom...zbog prilicnog broja saveta i ideja ....Smile
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 8:49 pm

Lepo je sto si tu, samo jos da se cesce javljas... bilo bi jos lepse ! Smile
Nazad na vrh Ići dole
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 06, 2009 9:17 pm

ma nesto sam zapostavila net...Smile
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePon Sep 07, 2009 11:24 am

Cestitam brololice.

Very Happy Da se i ja malo pohvalim. I MENIJ JE DANAS TACNO 3 MESECA KAKO SAM PRESTALA DA JEDEM MESO.!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePon Sep 07, 2009 11:54 am

jeeeeeeeeeeeej Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lena
novi član
novi član



Broj poruka : 15
Lokacija : zemun
hobi : citanje
Datum upisa : 13.09.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeUto Sep 15, 2009 11:21 am

jeeeeeee.......meni drugi....drzimo se
Nazad na vrh Ići dole
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeUto Sep 15, 2009 5:39 pm

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeSre Okt 14, 2009 8:33 am

otvorim malo pre pakovaje brasna da umesim hleb kad iono 2 u 1 pakovanje pola brasna pola buba....... Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_mad
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 17, 2009 10:48 am

Jesi li vratila brasno?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
brokolica
vege majstor
vege majstor
brokolica


Broj poruka : 215
Lokacija : Srbija
hobi : salsa
Datum upisa : 10.06.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 17, 2009 10:51 am

pa nisam ..ne znam ni gde ga je mama kupila bilo par dana ranije.....samo je lepo zavrsilo u kanti za djubre....Sad
sva sreca imala jos nekog brasna...pa umesila hleb al....uh...neverovatno kolko je buba bilo.....
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 16, 2010 10:50 am

Tužna ::
Hvala bolje vas našla,i bolje se obrela u svetu vegetarijanstva..To što vi radite je za svaku pohvalu,i mnogo ste mi snage dali.. znam da ovo nije mesto za ovakva piskaranja.. neka mi urednici oproste..da nas je što više,ovaj svet bi bio mnogo srećniji..



Evo, ipak sam prebacio ovo dalje caskanje tamo gde mu je mesto, ali kao sto si primetila, cesto mi posle nekog recepta nastavimo pricu i odemo i u off-topic. Nismo strogi po tom pitanju, sve dok su ljudi dobronamerni.




Citat :
Nego da li vam se dopao recept?

Nisam probao, ali deluje interesantno... Sezona za to jelo tek predstoji...


BTW, ako nije tajna, zasto si "tuzna" ?
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimePon Jan 25, 2010 9:48 pm

WoW Exclamation


Koja promena ! Svaka cast Olivera. Bas je lepo.
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 26, 2010 9:14 am

Misliš na novo zaglavlje sajta? hvala, hvala, evo radim i dalje, bila sam lenština
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 26, 2010 7:55 pm

Da, da - na zaglavlje sam mislio, bas je lepo, osvezavajuce...
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 10, 2010 8:09 am

zelika ::
hahahahhah tako nekako
eto neki dan sam vidjela djevojku u majci na bretele i kratkim pantalonama, dok se ja vec setam u proljecnoj jakni i ljetnim cipelama[/img]

Evo prebacih ja ovde, posto odosmo u debeli emotions Smile

Bogami evo i kod nas veje... Duva vetar, oko 0C je - neznam sad tacno. Ne da se zima. Ali valda ce i njoj sada kraj vise. Vec je bilo divnih dana, pomislili smo da je zima gotova, nismo verovali kada smo culi prognozu da ce opet sneg, ali eto, pogodili su...
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 8:03 pm

Zima je gotova, a leto upeklo, licno, tesko mi padaju ove nagle temperaturne promene, kao i teske vrucine, nema vise 4 godisnja doba, samo 2 Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_rolleyes
Nego, primetila sam da na ovom sajtu ima puno Vojvodjana, sasvim protivno onom sta se o nasem 'krkanju' misli - "Al' se nekad dobro jelo" i sl. Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_biggrin Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Vegi
Nazad na vrh Ići dole
ANČICA
vege majstor
vege majstor
ANČICA


Broj poruka : 302
Godina : 48
Lokacija : Pula, Hrvatska
hobi : obožavam čitati
Datum upisa : 07.05.2009

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 8:07 pm

jako je vruće i meni već godinama fali proljeće....ljetne su temp al ne u moru, ono je još hladno...
možda ove nedjelje odemo na more, ipak....
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 8:12 am

Ne smeta mi vrucina, ako ne mora po vrucini da se radi. U hladovini, uz pivce, pa se povremeno rashladis tusem - divota ! Druga je prica kada treba raditi - bilo po vrucini, bilo u klimatizovanoj prostoriji - pa izaci napolje, to su šokovi za organizam.

@rain021

Da, i meni se cini da ima dosta vojvodjana. I vodolija. Sve na V Smile
Nazad na vrh Ići dole
sinisa
vegan vegan
vegan vegan
sinisa


Broj poruka : 237
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : IT
hobi : cveće i sve vezano za biljke
Datum upisa : 24.07.2008

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 12:52 pm

Branko ::
Da, i meni se cini da ima dosta vojvodjana. I vodolija. Sve na V Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_smile

I Vage i vage. Možda nas nema mnogo ali smo na V Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_biggrin .
Nazad na vrh Ići dole
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 3:20 pm

hahahhaahaaaaaaah, stvarno, nisam na to obracala paznju, ali za sad smo se javili samo mi V ( Vazdusni znaci ). Mozda da napravimo neku natalnu mapu ovog sajta ? Ovo je rubrika bla bla... pa cu zalepiti nesto o svima nama ( malo sale, mislim, nije na odmet ) :


Koliko je Ovnova potrebno da bi se promenila jedna sijalica?
Odgovor: Samo jedan, ali je potrebno puno sijalica (jer su Ovnovi nespretni i grubijani i slome sve sto im dodje u ruke).


Koliko je Bikova potrebno da bi se promenila jedna sijalica?
Odgovor: Nijedan, Bikovi ne vole promene (njihove omiljene aktivnosti su jesti i odmarati se).


Koliko je Blizanaca potrebno da bi se promenila jedna sijalica?
Odgovor: Dva, naravno (trajace celi vikend, ali kad zavrse, sijalica ce pospremati kucu, govoriti francuski i svetliti u kojoj god hocete boji... kako vam se svidja, a?)


Koliko je Rakova potrebno da bi se promenila nesretna sijalica?
Odgovor: Samo jedan, ali trebace mu tri godine emocionalne terapije da bi prebrodio gubitak prethodne sijalice.


Koliko je Lavova potrebno da bi se promenila sijalica?
Odgovor: "Sta? Sta ti bi? Lav ne menja sijalice..." (potrazice svetlost nekih drugih sijalica da ga osvetle na pozornici dok mu obozavatelji tapsu).


Koliko Devica treba da bi se promenila jedna jadna sijalica?
Odgovor: Da vidimo... jedna da je skine, druga da zapise kad je pregorela i datum kad je kupljena, jos jedna da pazljivo zavije novu sijalicu... i deset za preuredjenje kuce u kojoj se sijalica nalazi, jer je kuca slabo uredjena.


Koliko Vagi je potrebno da bi se promenila ta ista jadna sijalica?
Odgovor: "Pa... zapravo ne znam, mislim da sve zavisi od toga koliko je pregorela... mozda samo jedna ako se radi o obicnoj sijalici ili dve ako osoba ne zna gde kupiti novu ili mozda... (Dodjavola! Odluci se Vago!).


Koliko Škorpiona treba da bi se promenila prokleta sijalica?
Odgovor: " Ko to želi znati?... Zašto želi znati? Da nije možda policija? Za šta me optužujete?" (Tako ceš imati mirnu savest).


Koliko Strelaca je potrebno da bi se promijenila jedna blesava sijalica?
Odgovor: "Sunce sija, život je... jedna velika zagonetka, još ne znamo šta je bilo prvo: kokoš ili jaje, a ti se brineš o menjanju jedne blesave sijalice?


Koliko je Jaraca potrebno da bi se promenila prokleta sijalica?
Odgovor: Nijedan. Jarcevi ne menjaju sijalice osim ako u tome ne vide moguanost dobre zarade.


Koliko je Vodolija potrebno da bi se promenila jedna sijalica?
Odgovor: Pojavice se na stotine vodolija i svi ce se takmiciti da bi videli ko je od njih taj koji ce svetu dati svetlost.


Koliko je Riba potrebno da bi se promenila ista prokleta sijalica?
Odgovor: "Štaaaaa?..... Zar je nestalo


I jos jedna varijanta :


Ovan - Bahati gadovi, uvek moraju biti šefovi i glavni u svemu. Uzrok je, verovatno, mali penis ili male sise.

Bik - Samozadovoljne cutljive seronje, dosadni kao klub filatelista.

Blizanci - Glavni ogovaraci i trac-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim merilima koja se menjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio blizanac.

Rak - Posesivni ludaci, uvrede se ako im dobro jutro niste poželeli u pravilnoj intonaciji, menjaju raspoloženje kako im padne na pamet.

Lav - Arogantni, vecni podcenjivaci, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge).

Devica - Opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa oslobadaju cisteci stan, slažuci garderobu i kineski porcelan, prezahtevne cepidlake kojima ni previše nije dovoljno.

Vaga - Narcisoidini šizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im nedelju dana dok se odluce hoce li naruciti Koka Kolu ili Pepsi, toliko su lenji da je pravo cudo kako uopšte ustaju iz kreveta.

Škorpija - Samosažaljevajuci autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu podneti sami pa moraju povuci još 100 ljudi sa sobom, da je sutra kraj sveta oni se ne bi šokirali, verovatno sudelujuci u sado-mazo orgijama.

Strelac - Raspikuce i kockari, uživaju soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oživeti mrtve sasvim moguce, naravno, samo ako oni to rade, užasavaju se priznati da znaju za osecaj tuge.

Jarac - Pravi pravcati gonici robova, veruju u sudbinu do zadnjeg slova, rec ''oprostiti'' ne postoji u njihovom recniku, prodali bi guzicu za društveni status.

Vodolija - Vulgarni i nepristojni perverznjaci, vecita zabadala u privatni život drugih, verovatno ne iznenaduje cinjenica da je po statistici u CIA najviše špijuna upravo u znaku vodolije.

Ribe - Samosažaljevajuci dosadnjakovici, cekaju da ih neko uteši, ne mogu se ni popišati bez tude pomoci, i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi kad su dobre volje bave se tudim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako u krug.

Tako, javite se ako zelite, ovo gore je samo sala Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_wink Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_biggrin

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Blah
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 10, 2010 6:01 pm

Onaj prvi deo me podsetio na analizu "zasto je pile preslo ulicu" Smile
Dobra fora bounce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla, bla - svasta po malo   Bla, bla - svasta po malo - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bla, bla - svasta po malo
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» ZACINI i svasta o njima
» Malo drugachiji gravche na tavche

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Ćaskanje-
Skoči na: