Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
sladoled sirova avokado recepti vegetarijanci puding Knjige kopriva piramida sirove indijskih tofu vegane namaz free kakao proso oraha keks kafa maslacka sremusa majonez šargarepa jogurt tikvice
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 16 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 16 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?

Ići dole 
+5
zelika
anasana
tedi
FelisDomestica
marijana021
9 posters
AutorPoruka
marijana021
Urednik
Urednik
marijana021


Broj poruka : 212
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Master zastite zivotne sredine
hobi : sport, priroda
Datum upisa : 29.09.2007

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeSub Sep 29, 2007 2:31 pm

Imam 26 godina,pre dve godine dobila sam bronhitis,prvo akutni pa hronicni.
Od tada sam izmenila vecinu ziv.navika (prestala da pusim,pocela da se bavim sportom,yogom..) i mnogo mi je bolje. Medjutim, jos uvek me probadaju pluca kad sam umorna, i ujutro obavezno iskasljavam. Mislim da to mogu da regulisem ishranom,ali nigde nisam nasla sta treba a sta ne treba jesti za bronhitis. Samoinicijativno sam izbacila mleko i mlecne proizvode, i polako se ucim vegetarijanskoj ishrani. Ako neko ima iskustva, ili zna, hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
FelisDomestica
vege majstor
vege majstor
FelisDomestica


Broj poruka : 192
Godina : 62
Lokacija : Beograd
hobi : Setnje po prirodi i proucavanje gljiva i bilja...
Datum upisa : 29.01.2007

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeSub Sep 29, 2007 3:41 pm

Cajevi, recimo od jagorcevine, za iskasljavanje, jer taj sadrzaj se mora ozbacivati. Ishrana , to je ok, ali za ostatak, ja preporucujem biljke. Ima ih jos, ali sada nemam vremena da gledam u knjige. Jagorcevina raste kod nas, veoma ju je lako prepoznati, tako da je ona vrlo dobar izbor. I plucjnjak, takodje (plućnjak), ali on se vec teze prepoznaje. Naravno, mozes pogledati i u biljnim apotekama, mozda imaju te biljke u prodaji.
Nazad na vrh Ići dole
tedi
Šef za maštovite dekoracije
Šef za maštovite dekoracije
tedi


Broj poruka : 484
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 20.01.2007

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 8:36 am

I ja trenutno imam isti problem, pa pijem jagorcevinu, beli slez, koji mi je bas bljak ali sta cu moram, e sad ima jos nesto, baka nam je kao klincima kuvala caj od crnog luka nista gadnije za popiti ali iscisti te bas onako po p.s.-u, pa ako mozes nesto od toga popij.
Nazad na vrh Ići dole
marijana021
Urednik
Urednik
marijana021


Broj poruka : 212
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Master zastite zivotne sredine
hobi : sport, priroda
Datum upisa : 29.09.2007

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 9:12 pm

nisam davno pila caj od belog sleza,sad cu ponovo da pocnem.
Nazad na vrh Ići dole
marijana021
Urednik
Urednik
marijana021


Broj poruka : 212
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Master zastite zivotne sredine
hobi : sport, priroda
Datum upisa : 29.09.2007

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 9:13 pm

Ono sto sam ja procitala na netu za bronh.ako nekom pomogne jeste izbacivanje jaja, i mlecnih proizvoda, pogotovo mleka.meni je pomoglo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePon Dec 03, 2007 12:27 am

Pored pravilne ishrane i inhalacije postoji odredjena "masaza" koja izuzetno pomaze. Telo se nalazi u polozaj da lezi na stolu pod odredjenim uglom tako da ispruzeno telo lezi na stolu a da su stopala iznad glave odnosno visinska razlika izmedju stopala i potilja je oko 20 stepeni. Lezis na stomaku. Tarapeut treba da stavi sake u odredjeni polozaj i tako te lupka u predelu pluca i grudi sa ledjne strane. Vrlo je efikasno i delotvorno. Rezultati su fenomenalni. Tako sam svoje dete spasao od teske upale pluca kada je bio mali evo ga sad sportista bez posledica:D .
Nazad na vrh Ići dole
marijana021
Urednik
Urednik
marijana021


Broj poruka : 212
Godina : 42
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Master zastite zivotne sredine
hobi : sport, priroda
Datum upisa : 29.09.2007

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 11:40 pm

Zanimljiva masaza, nisam nikad cula za tu metodu, ali rado bi je probala. Znam jednu zenu koja je profesionalni maser i njena masaza mi je pomogla da se osecam bolje, ali to je bila obicna masaza. Ako mozes malo bolje da objasnis kako se stavljaju ruke i kako se to lupka u predelu pluca, ja bi joj prenela pa bi pokusali to da probamo.
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePet Jun 12, 2009 10:07 am

cool Pre 5godina imala sam predupalu pluca. Meni je pomogao ovaj recept, za 1 solju: u 200ml vode stavi se nekoliko cenova belog luka, pre nego sto pocne da vri doda se 1 mala kasika rena (koristila sam kupovni iz teglice-neznam koliko bi trebalo staviti svezeg korena), kad provri skloni se da se malo prohladi, i to piti. Jeste da uzasno smrdi ali pomaze (mislim da ce pomoci i za bronhitis) Smile

Od sinusa mi se cesto sliva niz grlo, pa sam jedno vreme non stop kasljala. E tu mi je pomogao Brojsov recept sa crnim lukom i zutim secerom (ima ga u njegovoj knjizi rak i leukemija, a knjiga nije kod mene neznam recept napamet). Dobar je i bas te procisti, dog ga pijes moras cesto da peres zube i usnu duplju jer se svasta nahvata ,pa imas osecaj da zube nisi prala nedeljama (i to samo posle 1h od pranja-i manje)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePet Jun 26, 2009 9:08 am

study Malo sam zavirila u "Lekovito bilje" ,za bronhitis preporucuje:
1)Dragoljub-upotrebljava se za lecenje hronicnog bronhitisa;
2)Dobricica-je narodni lek za lecenje organa zadisanje,prvenstveno bronhitisa;
3)Eukaliptus;
4)Gavez-za iskasljavanje;
5)Hajducka trava-protiv bronhijalne astme;
6)Idjirot-olaksava iskasljavanje sluzi obolelih od bronhitisa;
7)Izmirna (je balsamicna smola dobijena iz zasecenih stabala raznih vrsta Styrax-a koja raste divlja)- za lecenje hronicnog bronhitisa;
Cool Izop-blagotvorno deluje na plucne bolesti-hronicni bronhitis...;
9) Kasa od nastruganog krompira poprskana kljucalom vodom stavlja se kao oblog oko grudi kod upale pluca i bronhitisa;
10) Nana;
11)Oman;
12)Slacica-od crne slacice pravi se brasno u obliku obloga ili kupke kod raznih oboljenja -organa za disanje-bronhitisa.
13) Slatka paprat;
14) Terpentin (curi iz ozledjenih stabala raznih vrsta bora,destilacijom dobija se terpentinsko ulje)-inhalira se protiv bronhitisa;
15) Trbulja- narodni lek za lecenje bronhitisa i bronhijalne astme;
16) Velebilje-za umirenje kaslja i bronhijalne astme.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeSub Jun 27, 2009 3:07 am

piti puno vode da se olaksa iskasljavanje sluzi iz bronhija
Nazad na vrh Ići dole
radoznala
novi član
novi član



Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.11.2009

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 9:03 am

Imam problem sa salijevanjem sekreta iz sinusa , a samim tim problem izbacivanja sekreta iskasljavanjem...a vidjela sam da je anasana pomenula nekakav recept iz Brojsove knjige Rak i leukemija sa crnim lukom i tamnim secerom, pa ako neko slucajno ima ovaj recept da se javi...unaprijed zahvaljujem...pozzz....
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 11:27 am

Evo nabavila sam Brojsovu knjigu. Brojs preporucuje i za bronhitis,i za astmu,i za plucna i srcana oboljenja ovaj caj:U 1l vode skuvati 2 cele glavice crnog luka velicine kaketa-sa ljuskom. Kad provri sipati 100gr zutog secera. Da vri 10-15minuta. Pije se ohladjen gutalj po gutalj, rasporedjeno na ceo dan, nekih 3 nedelje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
radoznala
novi član
novi član



Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.11.2009

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 1:55 pm

Hvala ti puno anasana....iskreno se nadam da ce mi pomoci....Smile pozzzz...
Nazad na vrh Ići dole
Arijel5
Član
Član
Arijel5


Broj poruka : 191
Datum upisa : 10.06.2008

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeSre Nov 11, 2009 6:09 pm

marijana021 ::
Imam 26 godina,pre dve godine dobila sam bronhitis,prvo akutni pa hronicni.
Od tada sam izmenila vecinu ziv.navika (prestala da pusim,pocela da se bavim sportom,yogom..) i mnogo mi je bolje. Medjutim, jos uvek me probadaju pluca kad sam umorna, i ujutro obavezno iskasljavam. Mislim da to mogu da regulisem ishranom,ali nigde nisam nasla sta treba a sta ne treba jesti za bronhitis. Samoinicijativno sam izbacila mleko i mlecne proizvode, i polako se ucim vegetarijanskoj ishrani. Ako neko ima iskustva, ili zna, hvala unapred.

marijana021, znala sam da mi e tvoji nick poznat a dobro pamtim pa znam da si pisala na temi Lecenje disanjem po Dr Butejku..pa sam ponovo procitalk taj stariji post...za ishranu su drugi iskusniji (zasad je samo moj bebac od rodjenja na 100 sirovoj, a ja na skroz nezdravoj hrani Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_cry pa tu nebi se petljala mnogo, drugi bolje znaju) ali ja bi preporucila povecanje unosa ode (znaci bas vode probaj 2 case (2x2.5l na svaka 3 sata 4 - 6 puta dnevno sto ce ti ispati oko 2-3 litra vode) arecom tvoj bronhitis nije presao u astmu, ne znam dal si procitala knjigu Vaase telo vapi za vodom od Ferejdun Batmanhelidj-a (moze se kupiti u Hema-Kheya-Nema u Hilandarskoj 24 a imamo je i ovde na sajtu za skidanje u elektronskom obliku, pominjem je jer je Dr. B lkecio astmu za par dana do mesec dana e sad ako n povecan unos vode i malo soli deluje i dovodiu do izlecenja u slucaju astme sigurno moze a pomogne i u tvom skucaju, u svakom slucaju ne moze da odmogne, a knjigu caki da nemas problem s zdravljem j ubedljivo najbolja knjiga o zdravlju i bolu ikada, meni je naslov zvucao onako pa mi je skupljala prasinu par godina dok se nisam odlucila da je procitam akad sam je procital doslo mi da se Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Banghead Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Banghead Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Banghead jer sam je potcenjivala na osnovu naslova..........inace i kad imas bilo kakav bol od ili kad bi imala procitaj sta je poreklo bola ako vec nisi procutala knjigu i kako je Dr B dosao do tog saznanja imas ti temu na ovom sajtu i na njoj link za skidanje knige (btw tema je na istoj ovoj kategoriji (Lecenje bolesti pod naslovom "Revolucionarno otkrice " evo linka https://vegan.editboard.com/leeenje-bolesti-ishranom-f17/revolucionarno-otkricesta-je-pravi-uzrok-bola-i-bolesti-t1265.htm?sid=5d9898849797fc5963f4c4d5cbee4ea4
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 7:15 pm

Ariel pozdrav
kako tvoje bebce
znam da si svojevremeno muku mucila da ga nahranis
kako stvari stoje sada
ako se ne varam djecak je i ima vise od godine dana...to vec citav momak Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_smile
Nazad na vrh Ići dole
Arijel5
Član
Član
Arijel5


Broj poruka : 191
Datum upisa : 10.06.2008

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeČet Nov 12, 2009 8:03 pm

zelika ::
Ariel pozdrav
kako tvoje bebce
znam da si svojevremeno muku mucila da ga nahranis
kako stvari stoje sada
ako se ne varam djecak je i ima vise od godine dana...to vec citav momak Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_smile

jao kako si se setila, a hvala na pitanju Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_biggrin jeste bebcek ce sad za 2 meseca napuniti 2 godinePomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Party2 ......a super jede, samo je onih 5 meseci (od svog 6 meseca do 11) nije hteo nista da jede sem mleka, ali je odjednom poceo i za 3 meseca mu se popravila krvna slika, kasnije je ponovo malo zezao par meseci pa mu opet spala krvna slika ali sad opet normalno jede...evo bas je upravo jeo, zbuckala sam mu neki slatkis (malo oraha, suvih sljiva banana.....to je bar hranljivo za razliku od slatkisa koje moja baba hoce da mu ja dajem)

inace i dalje je na 100%sirovoj, super napreduje, otporan je bas, cak i kad neko ima neki virus, grip uopste se ne sklanjamo od njega jer virusi ga nece hehe.........jos jenom hvala sto si se setila maleckog Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Cvece
Nazad na vrh Ići dole
biser
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.11.2009

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 7:40 pm

Jedan uspesan recept za bronhitisa koj sam ja pravio
u 2lit. skuvanoj vodi
dodati jednu supenu kasiku
- caj od kantariona
- caj od bosilok
- caj od kamilica
a jednu malu kasiku sodu bikerbonu staviti odmah kad stavite glavu nad lonac sa prethodno skuvani caj i odmah pokrijte glavu sa peskir.
2-3 puta na dan ima da vam olaksa disanje
odlican recept za inhalaciju pri bronhitisa
Nazad na vrh Ići dole
ANČICA
vege majstor
vege majstor
ANČICA


Broj poruka : 302
Godina : 48
Lokacija : Pula, Hrvatska
hobi : obožavam čitati
Datum upisa : 07.05.2009

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimeNed Apr 11, 2010 7:53 pm

šta je bosilok? možda bosiljak? ili?
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitimePon Apr 12, 2010 3:32 am

da rekla bi da je to bosiljak
ako se ne varam biseru ti si iz makedonije?
dobro dosao
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?   Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pomoc,sta pomaze kod bronhitisa?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» HELP: dete, bolni osip, svrab od pelena, Sta pomaze???
» Pomoc
» Pomoc!!!
» hitno mi treba pomoc!!
» B12, Cink, Zelezo >>>> Pomoc

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Lečenje bolesti ishranom :: Lečenje bolesti ishranom-
Skoči na: