Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
sirove Knjige jogurt oraha kakao keks kopriva recepti majonez tofu vegetarijanci vegane kafa sremusa sladoled proso avokado maslacka piramida tikvice indijskih namaz puding free sirova šargarepa
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 39 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 39 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Zelite u Radionicu?

Ići dole 
+14
iwojima
senka
Helena
eni
Branko
Milica
Bambina
svetlanaubavic
zelika
Branislava
Olivera
Ružica Cvetić
mama3
Viki de Marko
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Milica
novi član
novi član
Milica


Broj poruka : 20
Godina : 65
Datum upisa : 27.06.2007

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 18, 2007 9:35 pm

hvala vam zelika na podrsci nadam se da cu uspeti jer sto vise citam ove vege forume , ja sve manje mislim na meso! flower
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 18, 2007 9:37 pm

e to je superiska....zato forumi i sajtovi i postoje
love
Nazad na vrh Ići dole
Milica
novi član
novi član
Milica


Broj poruka : 20
Godina : 65
Datum upisa : 27.06.2007

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 18, 2007 9:37 pm

hvala vam zelika na podrsci nadam se da cu uspeti jer sto vise citam ove vege forume , ja sve manje mislim na meso! flower
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePet Okt 26, 2007 8:45 pm

Godinam se bavim racunarima, ali sa forumima bas nisam "na ti" pa da pitam nesto : Mogu li jednostavno videti nove poruke (npr. da li je neko napisao nesto novo u bilo kojoj konferenciji), ili moram ici redom i gledati ima li nesto novo ?

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePet Okt 26, 2007 10:07 pm

Branko, receno mi je vec da ovaj forum izgleda kao "vidi sta sam ti uradio od pesme mama", odnosno da ne podseca na php bb, uopste uf....
trebalo bi, dakle, da se u forumima sa novim porukama pojavi slicica dva oraha, da li je to tako?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 7:05 am

Smile) Ja ne bih primetio ni da si stavila dva slona kao indikator, kakvo mi je zapazanje Smile)

Baska sto mi je i ovaj monitor poprilicno los (a ni oci nisu kao sto su nekad bile). Znaci ono u kvadraticu su orasi i to je indikator da ima novih poruka, Jeeeee !

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
eni
Urednik
Urednik
eni


Broj poruka : 143
hobi : čitanje, ekološko vrtlarenje
Datum upisa : 16.04.2008

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 12:04 pm

Moram priznati da nisam baš skužila što moram napraviti da mogu ući u radionicu. Budući da nisam nešto kreativna što se tiče pripremanja jela, i nekako mi najviše odgovara pojesti onako svježe nabrano (ubrano), malo oprano. Kada sam počela jesti sirovo povrće, sve mi je uglavnom bilo grozno, ali sam onda pronašla recept za majonezicu u knjizi U. Hochstrassera pa mi je hrana postala prihvatljiva.

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 11:14 am

Ružica Cvetić ::
Imam pitanje. Da li taan spada u sirovu hranu?

Taan NE SPADA u presnu (sirovu) hranu jer u procesu proizvodnje se samleveni susam podvrgava termičkoj obradi. Premda ne spada u presnu hranu manja količina ove namirnice (koja je bogata kalcijumom) ne bi trebala da poremeti vašu brigu za dobro zdravlje.Ko nije baš presnojedac dopašće mu se verujem namaz med+taan ili malteks+taan (manje taan-a se doda u više meda ili malteksa). Moji klinci vrlo rado klopaju obe varijante namaza. Čak postoji i narodni lek protiv vitiliga koji se pravi tako da se limun (jedan ili nekoliko) stave u teglu sa taanom. Posle određenog vremena taan "pojede" skoro sav limun. Uzima se po supena kašika ovog preparata ujutro i uveče.
Inače za osobe koje vode računa o telesnoj težini treba napomenuti da je taan prilično kalorična namirnica. Sadrži prilično masnoće koja ponekad ispliva na površinu tegle. Ovakav taan pre upotrebe treba dobro promešati. Za moj ukus najbolji je onaj proizveden u Makedoniji.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 11:18 am

Viki de Marko ::
Uslov da udjete u radionicu je vrlo jednostavan:
1. Iskuckajte 15 postova. Predstavite se, komenntarisite recepte, postavite svoj recept i eto..
ili
2. Ako poznajete nekog clana na forumu i vec je u radionici moze ovde da da preporuku za vas.

Ha-ha. Nepotizam na delu! (tačka 2.) Neka, ne zameramo, mi drugi ćemo da pokvarimo par tastatura pišući komentare pa eto i nas u elitnom društvu.
Nazad na vrh Ići dole
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 12:09 pm

Nije garancija niti da ce netko tko iskuca tih 15 postova uci u radionicu ako se primjeti da mu ponasanje nije u skladu s pravilima foruma,a sto se tice nepotizma,ako netko za nekog garantira zasto ga se ne bi pustilo,barem se onda provjereno zna da je covjek pristojan i na mjestu.
Nazad na vrh Ići dole
senka
novi član
novi član



Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.08.2008

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePon Avg 25, 2008 9:59 am

Viki de Marko ::
Uslov da udjete u radionicu je vrlo jednostavan:
1. Iskuckajte 15 postova. Predstavite se, komenntarisite recepte, postavite svoj recept i eto..
ili
2. Ako poznajete nekog clana na forumu i vec je u radionici moze ovde da da preporuku za vas.
Pozdrav svima!
Sve pohvale ovom forumu! Stvarno ste odlični!
Ja sam iz Splita i pokušavam već neko vrijeme prijeći na sirovu prehranu.Bilo kakva pomoć i informacije su dobrodošle!
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimePon Avg 25, 2008 4:25 pm

dobrodosla senko
i ja se prebacujem na sirovu hranu ....sve malo malo pa posustanem...znam dobre strane i nemam nikakvih sumnji da je to najbolji vid ishrane...evo me na poslu naprimjer jedem cherry paradajze...bez icega i grickam natopljene bademe.....poslije cu da zavrsim radni dan sa grozdjem i par nektrainica
moj glavni problem je poslije podne kad dodjem kuci a muz napravio za klopu nesto sto volim...mi imamo dvoje klinaca i mora se spremti hrana svakodnevno ...to mi obicno pokvari dan......ili kad ja moram da skuvam...to ce uskoro da bude svaki dan...onda se opet "ogrijesim".....
ali sirova hrana je uvjek tu...treba joj samo prici i povecati procenat u ishrani pa ce i beneficije da se pokazu
ja inace za sebe ne pripremam skoro naikakva jela...jedem uglavnom salate...a u poslednje vrijeme pokusavam da sto vise povrca i voca unesem u izvornom stanju bez soli ili ulja
i tako jos jednom dobrodosla i samo polako....svaki dan uvecaj kolicinu sirovog naprimjer sa uvodjenjem sirovog dorucka pa vidi dokle ce te todovesti....svaka promjena na bolje je pozdravljena, zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
iwojima
novi član
novi član
iwojima


Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.03.2009

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 28, 2009 8:59 am

Pozdrav.
Ne mogu da verujem da urednici sajta ne dozvoljavaju pristup svima za ucesce u radionici, pa ljudi, nas vegana i slicnih ima toliko malo da je ovo smesno i zalosno. Umesto da se propagira sto vise ovaj nacin ishrane vi postavljate neke smesne uslove.

Draga Helena, sta uopste znaci "covjek pristojan i na mjestu"? Moze se desiti da covek bude pristojan i na mestu a posle da to vise ne bude.
Bruka i sramota.
Nazad na vrh Ići dole
zelika
site admin
site admin
zelika


Broj poruka : 571
Godina : 53
Lokacija : Les Cedres,Canada
Zaposlenje : planer u fabrici metalnih dijelova(inace agronom po struci)
Datum upisa : 22.01.2007

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 29, 2009 10:46 pm

dobrosdoslica iwojima
pravila su postavljena od strane vlasnice ove stranice i po meni imaju potpuno smisla
radionice su mjesto gdje su i neke teme vise privatnije prirode gdje se mozemo vise otvoriti jedni prema drugima upravo zato sto ne moze bilo koji slucajni prolaznik da "zabada nos" u sve to
osim toga onaj dio radionica koje se odnese na foto recepte i neke trikove bi trebao da djeluje kao podstrek za clanove da se vise aktiviraju i doprinose sajtu i samim tim zarade sebi pristup radionicama
ako te interesuje pristup radionicama izvoli pisi malo o sebi i o receptima i jednostavno budi aktivna pridodavanjem vrijednosti ovom sajtu....sto ce nam svima koji smo tamo dati sansu da te i upoznamo (donekle)
forum je mjesto na koji bilo ko moze da svrati i da presecljava nase price (a ovaj sajt je imao istoriju zloupotreba i raznoraznih problema od nepristojnih ljudi)
ono sto bas i nije za sve...neke stvari ja nebi nikad pisala na ovom dijelu foruma a sto sam napominjala u radionicama....
helena nije vec neko vrijeme prisutna na sajtu iz opravdanih razloga a "pristojan covjek i na svom mjestu" upravo znaci to...pristojan i na svom mjestu
na kraju ako mogu samo da pridodam da nema potrebe za takvim tonom zacudjavanja i donekle i uvrijedjenosti...sve postoji iz odredjenog razloga....kritike i savjeti su dobrodosli ako dolaze u pravom duhu...onda mogu samo da doprinesu sve opstem boljitku
pozdravi
Nazad na vrh Ići dole
hana-banana
Član
Član
hana-banana


Broj poruka : 81
Godina : 47
Lokacija : Toronto
Datum upisa : 14.11.2007

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 31, 2009 2:06 am

Kratki pozdrav svima!

Nije me bilo neko vrijeme, adresa za ovu web stranicu je odjednom prestala da radi, dobijala sam poruku da vise nije u upotrebi. Elem, sasvim slucajno sad vas opet nadjoh i mogu vam reci da mi je bas nedostajala ova doza zdravih ideja. Very Happy vegi fun
Nazad na vrh Ići dole
nikki
Član
Član
nikki


Broj poruka : 65
Godina : 59
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.03.2009

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 31, 2009 5:09 am

Ok su pravila i mi novi na forumu treba da smo strpljivi. Cekacemo da nas primite u drustvo jer novih ideja nikada dosta


Pozzzzz
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 31, 2009 5:47 am

hana-banana, i ti si nama nedostajala...dobrodosla nazad love

nikki, ti si vec stekla uslov...vidimo se u radionicama Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
iwojima
novi član
novi član
iwojima


Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.03.2009

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 6:43 am

Pozdrav!
Izvinjavam se svima koji su se nasli uvredjeni mojim postom, bilo je u afektu, ali dobio sam jednu poruku u kojoj izmedju ostalog stoji: "Inace u radionicama su skoro svi recepti koje imas i na forumu i predlozicu adminu da ovo pravilo ukinemo jel zaista je besmisleno...."
emotions
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 02, 2009 11:53 pm

To da u radionicama imas recepte koje uglavnom mozes da nadjes na sajtu ako ga dobro procesljas je tacno ,a za ovo drugo ne znam sta izmedju ostalog tu nije jasno?
Vecina misli da radionice treba da ostanu zatvorene...a ovde se postuju tudja misljenja tako da istrazuj,pisi....i uzivaj!
Nazad na vrh Ići dole
Helena
raw expert
raw expert
Helena


Broj poruka : 667
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 12.05.2007

Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 5:33 pm

iwojima ispricavam se sto tek sad odgovaram ali nisam bila aktivna na forumu iz privatnih razloga.
Samo da odgovorim na to sto to znaci biti pristojan i na mjestu - to je bilo odgovor jednom clanu koji je htio u radionice a bio je bezobrazan prema nama, nije se odnosilo na nikog drugog zapravo vec samo na njega.
Sto se mene tice,meni je svejedno,pravila su takva kakva jesu a sve koji zelite pristup za neki zatvoreni podforum ubuduce bih zamolila da se obratite drugim urednicima ili adminu jer ne znam kada cu imati mogucnost svracati na sajt.
Ispricavam se ponovo i nadam se da ces nam oprostiti i nastaviti sa sudjelovanjem u forumu love
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zelite u Radionicu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zelite u Radionicu?   Zelite u Radionicu? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zelite u Radionicu?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Problemi sa forumom-
Skoči na: