Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
šargarepa majonez kopriva oraha avokado tikvice namaz proso kakao maslacka vegane sirove indijskih Knjige tofu keks sladoled sirova kafa vegetarijanci jogurt piramida free recepti puding sremusa
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 18 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 18 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Totalna terapija Rudolfa Brojsa

Ići dole 
+45
armageddon381
micamaca77
Amouage
Nenad Beli
jasminka92
dmitras
mesecevaljubimica
eni
cvetko
capica
Mladen S
sveMIR
Oljenka
VladimirM
sinisa
pomidora
Ancikina
anasana
olsodo
aaiiddaahh
Cvorak
Student
grkns
Martina
marmeladica
Branko
kojekude
Savetnik
BranislavB
Svetlana
Dragica
anett
Arijel5
marijana021
fiestaye
hana-banana
ljubicica
Branislava
FelisDomestica
Helena
mmarija
zelika
Olivera
zanahoria
Bambina
49 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorPoruka
skoric.milan
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.07.2013

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimeSub Sep 13, 2014 4:18 pm

trebam jedan savet dragi prijatelji
na brjsovoj sam terapijii ovo mi je 37. dan.

Pao sam u iskusenje pa sam protekla tri dana pojeo saku dve orha, badema, lesnika i maka od svega po malo kao i nekoliko gutjaja pirea od paradaiza domaceg sa malo maslinovog ulja.. Vec mi se jede hrana i voleo bih da znam da li to nesto moze da narusi tok citave teraije do sada...

skoric.milan@gmail.com
Nazad na vrh Ići dole
Pokahontas
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.11.2014

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimePon Nov 10, 2014 5:46 pm

Pozz svima, meni bi trebao jedan savjet. Mama je danas krenula sa Brojsovom dijetom. Prije 5 godina joj je odstranjen maligni tumor (sarkom) desne nadlaktice, koji se vratio ove godine u julu. Tumor je ponovo odstranjen i magnetna rezonansa je pokazala da sad nema ništa. Mene zanima, da li ona (pošto je sada sve u redu i pošto nema metastaza) treba ići na dijetu 42 dana, ili 21 dan (3 sedmice).. Dosta sam čitala i vidim da u većini slučajeva na dijetu u trajanju od 42 dana idu oni koji imaju tumor, tj. oni kojima je metastazirao. Unaprijed hvala i nadam se da će neko iznijeti svoje mišljenje, stav, iskustvo.. bilo šta što bi mi pomoglo da se riješim nedoumice.. flower
Nazad na vrh Ići dole
statomir
novi član
novi član
statomir


Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.02.2015

Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm

Pozdrav,
24.02 2015 pocela sam sa Brojsovom dijetom. Sutra mi je 21. dan. S obzirom da sam imala zelju da uradim detoksikaciju oragnizma mislim da sam uspela. Imam povisen krvni pritisa i secer mi je 7. Medjutim kile su bile glavni okidac da krenem u ovo. Imam 57 godina visoka sam 160 a imala sam 82 kg. Posle 2 nedelje merila sam se i imala sam 77 kg. U prvoj nedelji terapije sam se bas pridrzavala svega. Sok od cekle sam sama pravila (danas za sutra), svaki dan sveze. Nisam kupovala preporucene sokove jer sam nekeko nepoverljiva prema uvoznim stvarima. Zasto bi nesto bilo bolje iz Nemacke a nase sveze da nije dobro. Mislim da je marketing u pitanju. Jedna flasa od 500 ml kosta 500 din i to traje 2-3 dana, a ja sam sve ukupno platila oko 500 din i to za 21 dan.
Nisam uradila nikakvu pripremu (sem psihicke). Rekla sam sebi da ja to mogu i nekoliko dana pre pocetka pocela da se radujem da cu uspeti u tome, i uspela sam. Zadnje nedelje sam malo varala (jela sam oko 50g sitnog sira i po nekoliko listova kiselog kupusa). Sok je u pocetku bio otuzan ali sam se kasnije navikla. Nikakvu glad nisam osecela. Pripremala sam i caj od zalfije, caj za pluca i caj za bubrege pa sam sve to naizmenicno pila. Ovih dana cu izvaditi krv pa da vidim gde sam.
Iskreno sve se moze samo covek treba da rascisti sa sobom da li to zeli i sta mu je cilj. Dva puta sam procitala Brojsovu knjigu "Rak i leukemija" i tu pronasla sve potrebne recepte za sparavljanje cajeva i soka.
Da napomenem da nisam osecala nikakvu malaksalost da nisam imala posebnih problema sa zatvorom. Gledala sam da svakoga dana upraznjavam ili setnju oko 5 km, ili voznju biciklom oko 10km. Pri tome nisam osecala nikakvu malaksalost.
Ako nekoga interesuje vise, slobodno neka pita, Smile na sve cu odgovoriti, ali stvarno preporucujem za jedan oporavak organizma ovu terapiju. I ona narodna neka nam bude voditelj "Bolje spreciti nego leciti" Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Totalna terapija Rudolfa Brojsa   Totalna terapija Rudolfa Brojsa - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Nazad na vrh 
Strana 10 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Magnetna terapija
» hidro-kolon terapija
» Terapija vrucim casama
» MORITA TERAPIJA-Japanska tehnika zdravlja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Lečenje bolesti ishranom :: Lečenje bolesti ishranom-
Skoči na: