Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
avokado sremusa vegetarijanci kafa keks puding tikvice namaz oraha proso sirova jogurt šargarepa kopriva maslacka vegane kakao Knjige tofu recepti sirove majonez piramida free indijskih sladoled
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 21 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 21 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
milosmilostivi
novi član
novi član



Broj poruka : 6
Datum upisa : 10.02.2012

Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Empty
PočaljiNaslov: Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija?   Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeUto Mar 06, 2012 9:17 pm

Zdravo vegani Smile, naslov sve kaže Smile.
Da li je moguće jesti sirov pasulj, grašak i boraniju?
Grašak valjda može jel mi se čini da sam čuo od Maje Volk da jede sirov grašak ali za pasulj i boraniju ne znam.
Hvala unapred Smile
Nazad na vrh Ići dole
belleamie
novi član
novi član
belleamie


Broj poruka : 42
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.08.2011

Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija?   Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeSre Mar 07, 2012 6:43 am

Boranija je otrovna u sirovom stanju...naime stetna, dovoljno je da se malo obari i da bude ok, ali sirova nikako.

Grasak moze, barem ja tako mislim, a pasulj...kako ces pasulj da jedes sirov? Bas je tvrd...a mislim da ne moze ni on sirov, ali neka ti pomogne neko od iskusnijih Smile
Nazad na vrh Ići dole
milosmilostivi
novi član
novi član



Broj poruka : 6
Datum upisa : 10.02.2012

Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija?   Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeSre Mar 07, 2012 7:29 am

Pasulj može da se potopi u vodi i da se sačeka da nabubri valjda samo ne znam koliko treba da ostoji?
Nazad na vrh Ići dole
belleamie
novi član
novi član
belleamie


Broj poruka : 42
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.08.2011

Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija?   Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimeSre Mar 07, 2012 12:56 pm

Nikada to nisam probala sa pasuljem Smile Javi kako si prosao Smile
Nazad na vrh Ići dole
milosmilostivi
novi član
novi član



Broj poruka : 6
Datum upisa : 10.02.2012

Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija?   Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitimePet Jun 01, 2012 1:27 pm

Grašak je daleko ukusniji sirov nego kuvan. Ne može da se uporedi. Boranija mora malo da se kuva kao i pasulj.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija?   Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li može da se jede sirov pasulj, grašak i boranija?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Boranija
» Bukovace i boranija
» Boranija sa jajima
» Pasulj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Sirova - presna hrana (raw food)-
Skoči na: