Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
Knjige kafa indijskih recepti sirova sremusa vegetarijanci piramida jogurt sirove tofu tikvice kakao avokado oraha puding majonez kopriva maslacka free sladoled šargarepa namaz proso keks vegane
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 17 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 17 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"

Ići dole 
+4
rawman
anasana
sinisa
Olivera
8 posters
AutorPoruka
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePet Okt 07, 2011 5:25 pm

Pozivate se na promociju VEGANSKOG KUVARA, autora Nikole Pešića, uz vege zakusku (hummus na BioMann organskim hlepčićima) i piće (voćni smoothie sa Canah konopljinim semenom, spremljenim u Vitamix blenderu).

Na promociji će govoriti:
1. Dr sci. med. Nina Bulajić, recenzentkinja knjige
2. Cvijeta Mesić, glumica i makrobiotička instruktorka

Dođite da se družimo i obezbedite na vreme svoj primerak po specijalnoj promotivnoj ceni od 1.000 dinara (redovna cena će biti 1.180 dinara).

Mesto: Beograd, Galerija Zvono
Višnjićeva 5 (u blizini Studentskog parka)
Dana: u petak, 14-og oktobra od 19 do 20.30 časova


Poslednji izmenio Olivera dana Ned Okt 09, 2011 4:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
sinisa
vegan vegan
vegan vegan
sinisa


Broj poruka : 237
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : IT
hobi : cveće i sve vezano za biljke
Datum upisa : 24.07.2008

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePet Okt 07, 2011 10:28 pm

Sve je super ali kada? Koji je datum i vreme? Kada da dođemo?
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePon Okt 10, 2011 8:41 am

Citat :
Dana: u petak, 14-og oktobra od 19 do 20.30 časova


Sinisa poslednji red citaj! Evo citirala sam ga! Smile Da li ce biti degustacija jela iz jelovnika? emotions
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
rawman
devoted2raw
devoted2raw
rawman


Broj poruka : 100
Lokacija : beograd
Datum upisa : 07.03.2010

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeSre Okt 12, 2011 7:07 pm

Evo da se uključim i ja kao autor Veganskog kuvara! cheers
Dođite stvarno da se malo družimo, budite drugari i pazarite kuvar da izdavač bude zadovoljan, pa da objavljujemo nove veganske kuvare u budućnosti! Bilo je potrebno dosta vremena da nađem pravog izdavača i mislim da nisam pogrešio! Što se zakuske tiče, mazaću vam humus i sir od presnog suncokreta na BioMann organic hleb, biće i taj zeleni smoothie sa marihuanom Laughing itd... Koliko se može u prostoriji galerije, koja nema kuhinju.
Vidimo se!
Nazad na vrh Ići dole
Tea
vegan vegan
vegan vegan



Broj poruka : 375
Godina : 43
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : prevoditeljka
hobi : zaštita životinja
Datum upisa : 23.11.2009

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePon Okt 17, 2011 9:58 am

Kako je prošla promocija Rawman?Smile prestigao si me:)) naš veganski kuvar se polako sastavlja Very Happy Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
rawman
devoted2raw
devoted2raw
rawman


Broj poruka : 100
Lokacija : beograd
Datum upisa : 07.03.2010

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePon Okt 17, 2011 9:14 pm

Tea ::
Kako je prošla promocija Rawman?Smile prestigao si me:)) naš veganski kuvar se polako sastavlja Very Happy Pozdrav

Prošla je savršeno! Bilo je puno ljudi i interesovanja:D I treba da ima ne samo jedan već mnogo više veganskih kuvara!
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePon Okt 17, 2011 9:18 pm

Bravo! Svaka čast! Žao mi je što nisam bila na promociji. Drago mi je što je bilo tako puno interesovanja, to samo znači da se ljudi sve više interesuju za spremanje ukusne veganske hrane! I šta još pozitivnije od toga može da bude???? cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Tea
vegan vegan
vegan vegan



Broj poruka : 375
Godina : 43
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : prevoditeljka
hobi : zaštita životinja
Datum upisa : 23.11.2009

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePet Nov 04, 2011 1:18 pm

Čula sam od Marine G. biljna ishrana da je odličan. moraću da ga nabavim.Smile naš se polako sastavlja..jer ja sve prvo probam, uslikam pa tek onda upišem:)
Nazad na vrh Ići dole
rawman
devoted2raw
devoted2raw
rawman


Broj poruka : 100
Lokacija : beograd
Datum upisa : 07.03.2010

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePet Nov 18, 2011 8:57 pm

Evo samo da javim da je zakazana promocija Veganskog kuvara u Novom Sadu:)
Kopiraću samo tekst koji sam slao novinama. Pozdrav!


Nakon nedavne promocije u Beogradu, knjiga “Veganski kuvar” Nikole Pešića, biće predstavljena i u Novom Sadu, u petak 25. novembra, u 18 časova, u vegetarijanskom restoranu “Ananda” (Petra Drapšina 51).

Veganska ishrana, koja podrazumeva izbacivanje iz ishrane svih proizvoda životinjskog porekla, stiče sve veću popularnost u svetu i kod nas. Rezultati “Kineske studije”, najopsežnijeg naučnog istraživanja o uticaju ishrane na nastanak raka, dijabetesa, kardiovaskularnih bolesti i gojaznosti - pokazali su da se sve pomenute bolesti modernog doba mogu sprečiti i uspešno izlečiti prelaskom na čistu biljnu ishranu.

“Veganski kuvar”, prva knjiga ove vrste kod nas, pruža mnoštvo originalnih recepata, koji vam mogu pomoći u usvajanju zdravijeg stila ishrane. Na promociji u “Anandi” govoriće Novosađanka Marina Grubić, sertifikovana savetnica za biljnu ishranu američkog Kornel univerziteta, koji je i sproveo “Kinesku studiju”, u saradnji sa Oksford univerzitetom i Vladom NR Kine.


Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeSub Nov 19, 2011 8:36 pm

E ovo je baš sjajno - i Marina će biti na promociji! jako mi je drago zbog toga, nastojaću da dodjem!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
rawman
devoted2raw
devoted2raw
rawman


Broj poruka : 100
Lokacija : beograd
Datum upisa : 07.03.2010

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeSre Dec 28, 2011 6:45 am

evo imaju i recepti iz "Veganskog kuvara" da se skinu u PDF-u:) santa
http://zdravirecepti.blogspot.com/2011/12/veganski-kuvar-na-poklon.html
PS: Olivera, daj neku sliku s promocije, ono što smo se slikali:))))
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeSre Dec 28, 2011 9:04 am

Jao Nikola, pa to nije slikano mojim aparatom, inače bih odmah postavila slike sa promocije u NS! Znaš li ti možda ko ima te slike ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
rawman
devoted2raw
devoted2raw
rawman


Broj poruka : 100
Lokacija : beograd
Datum upisa : 07.03.2010

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeSre Dec 28, 2011 8:50 pm

nemam blage veze:)
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeČet Dec 29, 2011 9:57 pm

emotions i šta ćemo sad.... važno da smo se slikali zajedno, ahahahah love

Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Rade90
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.10.2013

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePon Okt 21, 2013 3:36 pm

Moze li mi neko reci gde u Beogradu mogu nabaviti ovaj veganski kuvar? Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
Blacky87
Član
Član



Broj poruka : 46
Datum upisa : 11.07.2011

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimeNed Okt 27, 2013 7:13 am

Kuvar ima u pdf verziji da se skine sa interneta.
Uglavom imam ga ja, pa ti mogu poslati ukoliko želiš. Samo mejl ostavi.
Meni ga je posao autor.
Nazad na vrh Ići dole
belleamie
novi član
novi član
belleamie


Broj poruka : 42
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.08.2011

Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitimePon Dec 16, 2013 4:52 pm

Jel mozes i meni na mail da posaljes u PDF formatu Veganski kuvar  Very Happy 

milica.belgrade@yahoo.com
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Empty
PočaljiNaslov: Re: Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"   Knjige - Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti" Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Promocija knjige "VEGANSKI KUVAR - Zdravi recepti"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Veganski video recepti
» moj kuvar
» Pijte sokove,budite zdravi
» "zdravi" restorani na podrucju bivse SFRJ
» VEGANSKI RESTORANI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno-
Skoči na: