Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
vegane sremusa kopriva sladoled vegetarijanci keks tofu avokado kakao šargarepa majonez kafa free tikvice proso jogurt puding Knjige recepti maslacka namaz piramida oraha sirove sirova indijskih
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 31 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 31 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Hladno cedena ulja i lecenje

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
nataly
novi član
novi član



Broj poruka : 3
Datum upisa : 08.06.2011

Hladno cedena ulja i lecenje Empty
PočaljiNaslov: Hladno cedena ulja i lecenje   Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 9:43 am

Interesuje me da li je neko koristio hladno cedena ulja, kao dopunsku terapiju- i za lecenje kojih bolesti, kakava su vasa iskustva? Ne znam da li je ova tema vec obradena u nekom delu foruma, ako jeste ne zamerite sto ponovo pitam, samo mi ukazite na link i temu.
Znam da na nasem trzistu ima osim maslinovog, sunockretovog,lanenog, svetlog i tamnog susamovog ulja, bundevinog i orahovo i makovo ulje, kokosov puter, ulje kukuruznih i psenicnih klica...
Ja sam koristila u stresnom periodu orahovo ulje po kasicu dnevno i zaista mi je bilo od pomoci. Interesuje me da li je neko od vas koristio ulje oraha i kokosov puter za lecenje problema sa stitnom zlezdom il mozda neka druga i kakve rezultate ste postigli.
Znam da je laneno (bogato omega 3 mastima) ulje dobro za srce i poviseni holesterol. Ova druga ulja su bogatija sa omega 6 mastima pa savetuju da ne preteramo. Riblje ulje je takode preporucljivo za razne bolesti - hiperaktivnost dece, reumatizam, artritis. Da li ga vi koristite i koje, jer mene muci sto se ono dobija od jetre riba ( a nije li to najzagadeniji organ). A i uz riblje ulje nam obavezno serviraju A vitamin, treba li nam on?
Imam u porodici nekog sa poodmaklim reumatoidnim artritisom, pa me zanima koje bi vi ulje preporucili uz korekciju ishrane, jedni tvrde da su najbolje laneno i riblje, drugi da je makovo i bundevino dobro...
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Hladno cedena ulja i lecenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Hladno cedena ulja i lecenje   Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 10:36 am

Smile Da obradjea su na nekoliko mesta... Da ja sam onako mucklala oko 1mesec i koza mi je postala jaca, pa mi se nisu javljali zuljevi na prolece kad sam obula sandale bez carapa. Za ostalo ne znam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Hladno cedena ulja i lecenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Hladno cedena ulja i lecenje   Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 5:33 pm

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hladno cedena ulja i lecenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Hladno cedena ulja i lecenje   Hladno cedena ulja i lecenje Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Hladno cedena ulja i lecenje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Soja poreklo priprema i jos po nesto
» Lecenje uljem?
» LECENJE PIJAVICAMA
» Lecenje koprivom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Da li znate?-
Skoči na: