Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
tofu kopriva kakao sladoled majonez oraha Knjige namaz sirova tikvice indijskih keks vegetarijanci free recepti šargarepa sirove proso jogurt avokado piramida puding sremusa vegane maslacka kafa
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 16 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 16 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"

Ići dole 
+2
Olivera
sveMIR
6 posters
AutorPoruka
sveMIR
the Expert
the Expert
sveMIR


Broj poruka : 141
Godina : 40
Lokacija : sveMir sveMIRA
Datum upisa : 17.09.2010

SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeNed Mar 27, 2011 2:01 am

Mislim stvarno! emotions

Cele večeri mi se, na kojoj god da sam stranici, automatski preusmeri adresa tj. sama od sebe učita početna stranica SUNNY Pansiona u Čortanovcima.
I to bez izuzetka, kad otvorim bilo koju stranicu na Forumu.
Krenem da pišem neki odgovor, iskucam dosta teksta ali džaba - otvori se Sunčani pansion, sam od sebe, i ćao svo moje piskaranje.

Dajte moderatori, sredite to... Baš je iritantno.ungry
Ukoliko se nešto da uraditi, a možda je ovaj forum samo malko flipnuo, postao svojevoljan i džangrizav i na svoju ruku radi odabir postova. One koje ne želi, samo preusmeri . hahahahah Laughing ugasila sam onda.


Da me ne shvatite pogrešno - Sunny pansion je super mesto, rajsko, kako vidim po slikama i preporučila bih ga svima. Nemam ništa protiv pansiona, ali imam protiv ovog agresivnog načina reklamiranja...

Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: Re: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeNed Mar 27, 2011 9:32 am

Zaista ne razumem o čemu se radi. Ovaj forum se hostuje na besplatnbom hostu (ja plaćam domen) i tako nemam mogućnost da radim agresivno reklamiranje koje ti opisuješ, svetleći baneri okolo se generšu automatski, baneri koje ja postavljam na sajt nalaze se u okvirima.
Dakle, jedino objašnjenje koje imam je da je forum u odredjenom momentu prolupao i zbog toga radio redirekciju nekontrolisano. Budući da sam vlasnik domena sunnypension.com osećam potrebu da se izvinem, ali zaista takva agresivna kampanja nije moje delo.
Mguće da je i google malo prolupao obzirom da se na obe stranice učitavaju adsense oglasi, ali različite tematike.... u svakom slučaju, žao mi je zbog tog incidenta. emotions
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: Re: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeNed Mar 27, 2011 10:10 am

Isto se i meni dešavalo sinoć...
Nazad na vrh Ići dole
sveMIR
the Expert
the Expert
sveMIR


Broj poruka : 141
Godina : 40
Lokacija : sveMir sveMIRA
Datum upisa : 17.09.2010

SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: Re: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeNed Mar 27, 2011 10:17 am

Olivera, no frks, ostavila sam prostora i za tu mogućnost, da je forum malko pošandrcao Mad i bacuio se na sumanute radnje.
U buduće, ako se to opet dogodi, samo ću ga bataliti na koji sahat i pokušati opet kasnije...

A ti si vlasnica pansiona?
Uuuu mora da je čarobno stanovati tamo... blago li se tebi. cool


dmitras, (ovo je šala) a možda su od Solarne joge počele da nam se javljaju neke parapsihološke moći u kojima računar ne zna kako da se ponaša, pa jadan brka nule i jedinice u kodovima foruma.. Laughing Razz
Aha Branko, reci sad nešto! lol!


Šalim se ljudi i malko skrećem sa teme...
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: Re: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeNed Mar 27, 2011 11:30 am

Ako, ako... Ko zna sta ćemo mi sve ‚'videti', doživeti i kako uticati na racunare i mobilne telefone (nedajbože!), a oni će ostati uskraćeni. Wink king jocolor
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: Re: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeNed Mar 27, 2011 12:20 pm

sveMIR ::
Olivera, no frks, ostavila sam prostora i za tu mogućnost, da je forum malko pošandrcao Mad i bacuio se na sumanute radnje.
U buduće, ako se to opet dogodi, samo ću ga bataliti na koji sahat i pokušati opet kasnije...

A ti si vlasnica pansiona?
Uuuu mora da je čarobno stanovati tamo... blago li se tebi. cool

valjda će sada biti u redu, kao što sam rekla, na neke stvari nemam uticaja pale ...
Ja stanujem u "Sunčanom pansionu" Smile tu održavamo radionice za pripremu sirove hrane i svašta tako nešto zanimljivo, mada su gosti uglavnom iz inostranstva.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: Re: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimePon Mar 28, 2011 6:29 am

sveMIR ::


dmitras, (ovo je šala) a možda su od Solarne joge počele da nam se javljaju neke parapsihološke moći u kojima računar ne zna kako da se ponaša, pa jadan brka nule i jedinice u kodovima foruma.. Laughing Razz
Aha Branko, reci sad nešto! lol!



Hmmm, ima tu nesto - Solarna joga - Suncani Pansion. Slucajno ? Smile
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: Re: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimePon Jun 20, 2011 9:59 am

Moja tema o čurukotu je opsednuta ovim pansionom, jedva odgovorih. Možda drugi članovi ne mogu nida je vide..
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: Re: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeUto Jun 21, 2011 9:25 am

Sad Jao da, u podforum namirnice se ne moze od te reklame! Isto je i kad pokusam da otvorim novu temu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: Re: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeUto Jun 21, 2011 10:08 am

haha. pa taj sajt kao da je vampir, jeste li primetili da nema banera za tu lokaciju na strani foruma....ajde da sklonim i sa stranice portala....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
sinisa
vegan vegan
vegan vegan
sinisa


Broj poruka : 237
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : IT
hobi : cveće i sve vezano za biljke
Datum upisa : 24.07.2008

SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: Re: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeUto Jun 21, 2011 11:27 am

Niste jedini. I meni "Sunčani pansion" ne dozvoljava da pročitam post od Dmitras o čurukotu. Sa ostalim temama nemam problema. Da li to ima veze sa solarnom yogom ne znam ali sajt je postao "virtualni vampir" Very Happy . Možda je Dmitras dok je pisala tekst podsvesno mislila na sunce i privukla "sunčani pansion" Smile . Kad praktikujete solarnu yogu morate da pazite o čemu razmišljate jer je "konekcija" mnogo jača nego pre Smile
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: Re: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeČet Jun 23, 2011 4:54 pm

Moj tekst je i dalje nemoguće pročitati od reklame.
Siniša, šta da ti kažem... Prevalila sam deseti minut, nije nemoguće to o čemu zboriš! Laughing pirat
Udjosmo u Zonu sumrakaaaaa affraid

Nazad na vrh Ići dole
sinisa
vegan vegan
vegan vegan
sinisa


Broj poruka : 237
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : IT
hobi : cveće i sve vezano za biljke
Datum upisa : 24.07.2008

SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: Re: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitimeNed Jun 26, 2011 1:17 am

Ma znaš kako. Solarna yoga je moćna i privlači sve što je sunčano. E sad zavili o čemu razmišljaš dok meditiraš ili pišeš. Kažu oni koji su iskusni "da su sve žene pomalo veštice". Slažem se ali u pozitivnom smislu kada steknu neke moći sve žene vole da se "igraju" sa svojim sposobnostima, kao radoznala deca Very Happy . Da li svesno ili podsvesno, to nam je što nam je. Valjda ćete to nekako rešiti između sebe Very Happy drage dame Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Empty
PočaljiNaslov: Re: SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"   SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona" Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SMRAČILO mi se od "Sunčanog pansiona"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Problemi sa forumom-
Skoči na: