Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
indijskih šargarepa jogurt sirova recepti vegane tikvice sremusa avokado majonez Knjige oraha maslacka keks sladoled kopriva puding proso free sirove kafa tofu namaz piramida vegetarijanci kakao
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 31 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 31 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane

Ići dole 
+7
eni
Zlata
kume
rain021
anasana
sinisa
Olivera
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeUto Jul 06, 2010 10:34 pm

Radionica pripreme sirove hrane / vikend seminar
16, 17 i 18 jula organizujemo radionicu - seminar pripreme sirove hrane. Mesto - Čortanovci, Fruška gora.
Ovoga puta, nešto sasvim posebno: provedite vikend na sirovoj hrani, naučite da spremate presne specijalitete; Obezbedjen smeštaj za sve zainteresovane, prvoklasni sirovi meni, radionica, i ono najvažnije - druženje u lepom okruženju, na čistom vazduhu.
SPECIJALNI GOST NA SEMINARU: IRENE BARRETT, KANADA
Izazov je provesti vikend na sirovom - i biće nam zabavno, spremaćemo delikatese od organskog povrća i voća, a Irene Barret je svakako autoritet u oblasti sirove hrane i lečenja bolesti sirovom hranom.
Broj mesta je ograničen, molim Vas da mi se javite na pp ili tel. +381.63.310584
Za učestvovanje na ovom seminaru obavezna je kotizacija
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeUto Jul 20, 2010 2:29 pm

Nastavljamo sa vikend radionicama!
Svakog vikenda radionice na Fruškoj Gori sa Irene Barrett:
Radionica pripreme sirove hrane
Detox zeleni vikend
Radionica tranzicije vege kuvanja
Na svim radionicama obezbedjen smeštaj, prvoklasni meni i dobra zabava; Svi gosti, po želji, mogu doći u petak poslepodne, sledi vikend radionica. Ukoliko Vam termini ne odgovaraju, molim da se javite kako bismo dogovorili termin, minimum za organizovanje radionice je troje učesnika. Dobrodošli!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeUto Jul 20, 2010 4:18 pm

evo i kako je bilo....

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75xtam_ab849f1
Green smoothy - zeleni kašasti sok koji smo pravili u varijacijama sa zelenišom iz moje bašte
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75xtdm_b1e4c0f

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75xudm_1763976
ja seckam svež bosiljak za pesto
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75xvam_f648999
sirovi "ražnjići" od povrća (skoro pa suvlaki)
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75xvcm_b3ed5a2


Poslednji put izmenio Olivera dana Pet Jul 30, 2010 5:21 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeUto Jul 20, 2010 4:47 pm

pesto od spanaća sa orasima, bademima, brazilskim orasima i svežim bosiljkom
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75yo1m_32656f2

paradajz napunjen pestom, dekoracija listići bosiljka
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75yo3m_baa552a

pravi se supa od paradajza - paradajz, paprika su u blenderu
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75yp3m_618ae62

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75yp5m_df8e34e

supa je spremna, dekoracija su sveži listovi celera, u tanjirima i alfa alfa klice
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75yp8m_f1d3c23


Poslednji put izmenio Olivera dana Pet Jul 30, 2010 5:22 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeUto Jul 20, 2010 5:14 pm

alfa alfa i mung klice sa svežim paradajzom
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75yr5m_fe0003e

u blenedru se mućka nešto zeleno; hah, verovatno varijacija zelenog soka
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75yram_d8b4640

secka se povrće za jelo sa sirovom boranijom, a boranija je usitnjena u multipraktik-u
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75ys7m_f1890f4

i sve to se vidi u činiji...preko toga je još došao i preliv od paradajza...
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75yt5m_7092376

Anett Marie degustira našu sirovu kreaciju
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane F_ugw75yu9m_dc5d790


Poslednji izmenio Olivera dana Pet Jul 30, 2010 5:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
sinisa
vegan vegan
vegan vegan
sinisa


Broj poruka : 237
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : IT
hobi : cveće i sve vezano za biljke
Datum upisa : 24.07.2008

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeUto Jul 20, 2010 11:22 pm

VAAUUU! PPREEDDDIIIIVVVVNNNNNOOOOOO!!!!!! sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Balavko sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Balavko sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Balavko. Mora da je bilo lepo druženje vredno svake pare.
sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Party. Svaka čast mislim da ovako nešto treba uvrstiti u turistički vodič Srbije.
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeSre Jul 21, 2010 8:43 am

Da, bas deluje da vam je bilo mnoooogoooo... lepo (i ukusno sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Balavko )
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePet Jul 23, 2010 3:43 pm

Učesnici radionice su ove seminare ocenili kao veoma dobre i korisne. Meni lično je najjači utisak bio zaista dobra energija i entuzijazam koji su se osećali na seminaru. Irena i ja nastavljamo da radimo i šta da vam kažem - izvolite i priključite se.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
rain021
vege majstor
vege majstor



Broj poruka : 452
Godina : 67
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 01.05.2010

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePet Jul 23, 2010 11:13 pm

Super izgleda Olivera, a recepti su male tajne velikih majstora ? sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_biggrin
Samo napred, fenomenalno deluje sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_cheers sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Goodluck
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeSub Jul 24, 2010 11:16 am

Recepti nisu uopšte tajna, SVI recepti koje smo pripremali na radionici nalaze se na forumu, varijeteti zelenog soka tj, smoothy-ija koliko hoćeš - članovi ovog foruma su jako inventivni cheers
Ako govorimo o nekakvoj tajni evo o čemu se radi: onima koji su na sirovoj hrani je teško da to i ostanu u svetu kuvane hrane, bez obzira da li se radi o klasičnoj mesnoj ili vegetarijanskoj ishrani. Zato je seminar zamišljen kao mesto inspiracije za ostanak na sirovom, podrške i novih ideja i saznanja, jer se u toku vikenda jede samo sirovo, i naravno daju se odgovori na sva moguća pitanja učesnika.
Pitanje zašto uopšte jesti sirovu hranu pored obilja ukusne kuvane, naravno, ima svoj jako utemeljen odgovor u slučaju bolesti, ili prosto čvrste odluke da se otpočne, istraje ili vrati na zdraviji životni stil.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
kume
novi član
novi član



Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.03.2008

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeSub Jul 24, 2010 9:29 pm

IZGLEDA PREDIVNO.
IMATE MOJU PODRSKU,SAMO NAPRED
Nazad na vrh Ići dole
Zlata
novi član
novi član
Zlata


Broj poruka : 36
Godina : 52
Lokacija : Kozarska Dubica
Datum upisa : 28.02.2010

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeNed Jul 25, 2010 1:30 pm

Svaka cast. Samo nastavite.
Nazad na vrh Ići dole
eni
Urednik
Urednik
eni


Broj poruka : 143
hobi : čitanje, ekološko vrtlarenje
Datum upisa : 16.04.2008

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePet Jul 30, 2010 11:22 am

Sve izgleda zbilja prekrasno, prijedlog je da još ispod fotki napišeš što bi to trebalo biti. Onda ćemo mi znati tražiti recept, čini mi se da ste imali španjolsku rižu (barem meni tako nekako izgleda kada napravim)
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePet Jul 30, 2010 5:20 pm

eni ::
Sve izgleda zbilja prekrasno, prijedlog je da još ispod fotki napišeš što bi to trebalo biti. Onda ćemo mi znati tražiti recept, čini mi se da ste imali španjolsku rižu (barem meni tako nekako izgleda kada napravim)

Uradjeno cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
beki
novi član
novi član



Broj poruka : 2
Datum upisa : 31.07.2010

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeSub Jul 31, 2010 1:23 pm

odlicno izgleda svaka cast!
intersuje me kad ima ponovo i koja je cena radionice ?
veliki pozdrav Branka sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeNed Avg 01, 2010 10:28 am

Beki dobrodošla na forum! emotions

Radionice će se održavati vikendom - ili kada se dogovorimo, obzirom da je sezona odmora ; Minimalni broj učesnika da bi se radionica održala je 3, a cena je 30 Eur, a za radionicu u Beogradu 40 Eur.

Ako želiš da se priključiš, možeš me kontaktirati pp-om, telefonom, ili Irene Barret na tel. 021 528 453
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
beki
novi član
novi član



Broj poruka : 2
Datum upisa : 31.07.2010

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeUto Avg 03, 2010 2:58 pm

Hvala puno sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
eni
Urednik
Urednik
eni


Broj poruka : 143
hobi : čitanje, ekološko vrtlarenje
Datum upisa : 16.04.2008

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 11:55 am

Olivera ::


Uradjeno sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_cheers
Hvala ti Olivera! Baš je super kada znaš kako nešto treba izgledati! Ne znam jedino što ste sve stavile u salatu s mahunama. Imam puno mahuna, ali ih uopće ne jedem jer mi nisu same ukusne!
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeSre Avg 04, 2010 4:46 pm

To jelo sa boranijom nazvali smo jambalaya, iliti vojvodjanski paprikaš Rolling Eyes
Boranija, mi smo koristili onu široku, putericu, usitni se u multipraktiku i doda se još sveg povrća koje ima u kući - luka, paradajza, paprika, može i ljutih, a izvrsno je kada se dodaju i pečurke. Od začina smo koristili maslinovo ulje, limunov sok, malo morske soli i sos od svežeg paradajza.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
eni
Urednik
Urednik
eni


Broj poruka : 143
hobi : čitanje, ekološko vrtlarenje
Datum upisa : 16.04.2008

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePet Avg 06, 2010 9:33 am

Olivera ::
To jelo sa boranijom nazvali smo jambalaya, iliti vojvodjanski paprikaš sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_rolleyes
Boranija, mi smo koristili onu široku, putericu, usitni se u multipraktiku i doda se još sveg povrća koje ima u kući - luka, paradajza, paprika, može i ljutih, a izvrsno je kada se dodaju i pečurke. Od začina smo koristili maslinovo ulje, limunov sok, malo morske soli i sos od svežeg paradajza.

Super,
baš ću isprobati! Imam naravno i pitanje: sos od svježe rajčice-imamo li kako se radi? Ako samo iscijedim dobit ću sok,a ne sos ili je to to?
Nazad na vrh Ići dole
eni
Urednik
Urednik
eni


Broj poruka : 143
hobi : čitanje, ekološko vrtlarenje
Datum upisa : 16.04.2008

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePon Avg 16, 2010 6:51 am

Probala sam napraviti ovu jambalayu! Stavila sam 8 mahuna, rajčicu, papriku, mali luk, 2 velika šampinjona, maslinovo ulje, sok 1/2 limuna, malo soli! Samo za sebe je bilo zbilja jako fino, a kako si stavljala umak od rajčice htjela sam i ja da više izgleda tekuće (paprikaš) pa sam stavila veću rajčicu, limunovog soka, soli i manju krušku i izradila u multipraktiku. Mogu reći da je bio jako dobar obrok!
Nazad na vrh Ići dole
rakiaxena
novi član
novi član



Broj poruka : 1
Datum upisa : 11.09.2009

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeSub Jul 23, 2011 11:11 am

kada bi opet bi nekakav seminar iz podrucja sirove prehrane?
pozdrav
Smile
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeNed Jul 24, 2011 7:38 pm

Pozdrav rakiaxena i dobrodošla! Ovog vikenda smo imali mini seminar pripreme sirove hrane, "mali presni vikend", evo nekih kreacija
[img]sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane P1012510[/img]
Od sada ćemo raditi svakog vikenda počev od prvog vikenda u avgustu, u Čortanovcima, "presni vikend" - možete doći na jedan dan ili ceo vikend sa noćenjem u pansionu, spremaćemo i jesti samo sirovu hranu! emotions
Cena seminara je 1000 din po danu, + 1000 din za noćenje.
Od jeseni ću nadam se pronaći dobar prostor i onda će se radionice zakazivati i u Beogradu. Do tada, pozivam Vas da se družimo u prirodi i na čistom vazduhu fun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimePon Avg 08, 2011 6:09 pm

evo kako nam je bilo ovog vikenda - pogledajte slike na blog-u

www.sirovahrana.blog.rs
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
dr sasa
novi član
novi član



Broj poruka : 3
Datum upisa : 15.11.2012

sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitimeČet Nov 15, 2012 9:32 am

U kakve posude stavljate klice da klijaju staklene ili metalne?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Empty
PočaljiNaslov: Re: Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane   sirove - Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Radionica - vikend seminar pripreme sirove hrane
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Radionica pripreme zdrave, sirove hrane u Beogradu
» Radionica pripreme sirove hrane u Novom Sadu
» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Predstavite se :: Proslave i čestitke-
Skoči na: