Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!

PrijemPristupiRegistruj sePortalliGalerijaTraži
Zadnje teme
» moj kuvar
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimeNed Nov 10, 2019 1:22 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

» Lecenje gladovanjem
KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:09 am od armageddon381

Ključne reči
vegane hrana avokado oraha ishrana kafa konoplja jogurt maslacka kopriva sremusa keks sirove kakao namaz recepti indijskih sladoled majonez sirova tofu Knjige puter puding vegetarijanci kikiriki
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za

Delite

KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA

Ići dole 
AutorPoruka
tosamja
novi član
novi član
tosamja

Broj poruka : 17
hobi : kuvanje
Datum upisa : 02.12.2009

KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Empty
PočaljiNaslov: KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA   KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimePon Dec 07, 2009 5:01 pm

Potrebne namirnice:
šolja i po ovsenih pahuljica
3/4 šolje brašna
3/4 šolje integralnog pšeničnog brašna
pola šolje smeđeg šećera
kašičica pr. za pecivo
četvrt kašičice sode bikarbone
pola kašičice soli
kašičica i po cimeta
pola šolje suvog grožđa
šolja izrendanih jabuka
1 jaje lagano umućeno
pola šolje meda
pola šolje ulja
1/3 šolje mleka
Priprema:
Ovsene pahuljice, brašno, integralno brašno, pr.za pecivo, sodu bikarbonu, so i cimet mešajte dok ne dobijete ujednačenu masu. Posebno izmešajte suvo grožđe i rendane jabuke, a posebno jaje, med, ulje, mleko i sjedinite sa dve već napravljene smese. Kašičicom uzimajte testo i stavljajte u pleh ostavljajući između kolača razmak od nekoliko centimetara. Nakvasite prste i kolače oblikujte u diskove prečnika od oko 4 cm. Pecite 10-15 minuta na 190 stepeni.
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras

Broj poruka : 713
Datum upisa : 26.10.2009

PočaljiNaslov: Re: KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA   KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimeUto Dec 08, 2009 1:29 pm

Mmmm, ovbo mi se dopada! Samo, umesto jajeta, stavila bih gustin... Jesi li probala da zameniš jaje nečime?
Uh, nabolje je što se ne sprema duuugo... B-D
Nazad na vrh Ići dole
tosamja
novi član
novi član
tosamja

Broj poruka : 17
hobi : kuvanje
Datum upisa : 02.12.2009

PočaljiNaslov: KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA   KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimeUto Dec 08, 2009 3:32 pm

Ne znam kako bi bilo dodati gustin umesto jednog jajeta, probaj, možda i nema neke velike razlike. Znam da sam ove kolačiće smazala, obzirom da znam da je sastav namirnica kvalitetan. Pozdrav tebi!
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria

Broj poruka : 481
Godina : 39
Datum upisa : 19.02.2007

PočaljiNaslov: Re: KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA   KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitimePon Dec 14, 2009 9:00 am

Zanimljivo Smile

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA   KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

KOLAČIĆI SA JABUKAMA I OVSENIM PAHULJICAMA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Vegeterijanski recepti :: Poslastice-
Skoči na: