Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
avokado vegetarijanci maslacka kafa Knjige sremusa piramida namaz kopriva majonez puding keks vegane jogurt recepti proso sirove tofu sirova oraha indijskih kakao tikvice šargarepa free sladoled
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 20 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 20 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Koliko nas je na Facebook-u?

Ići dole 
+16
The Darkest Star
OLI
ANČICA
dmitras
rain021
Olivera
Dani
Tea
aleksandra vreco
marijana021
anasana
brokolica
mimihu
zelika
Branko
hana-banana
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
The Darkest Star
Član
Član
The Darkest Star


Broj poruka : 123
Datum upisa : 03.07.2010

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePon Jul 19, 2010 11:29 pm

Ja sam danas brisala neke prijatelje, pa ako sam obrisala i neke od vas, ne shvatajte licno. Smile
Brisala sam one sa kojima se ne cujem (tj. ne dopisujem) na fejsu. A sa vama svima se dopisujem ovde, svakako. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zlata
novi član
novi član
Zlata


Broj poruka : 36
Godina : 52
Lokacija : Kozarska Dubica
Datum upisa : 28.02.2010

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePon Jul 19, 2010 11:48 pm

To se i meni desavalo -pa cak i da ne prihvatam zahtjeve za prijateljstvo ako ne znam tu osobu licno ili je se slabo sjecam pa poslije upoznavanja vidim koliko sam pogrijesila i trazim zahtjev za prijateljstvo. Surprised
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 26, 2010 5:44 am

Troje ubijenih sa liste na FB
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/204327/Troje-mrtvih-sa-liste-za-odstrel-koja-se-pojavila-na-Fejsbuku

Troje mrtvih sa liste za odstrel koja se pojavila na Fejsbuku



M. Dražić/Blic online | 25. 08. 2010. - 21:31h
| Foto: AFP | Komentara: 6




U kolumbijskom gradu Puerto Asizu zavladala je
panika nakon što su u poslednjih deset dana ubijena trojica tinejdžera
čija su se imena našla na listi za ostrel na kojoj se nalazi 69 osoba, a
koja se nedavno pojavila na Fejsbuku, prenosi "CBS News".
Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 2411_facebook-afp_f
Svim osobama sa ove liste dat je rok od tri dana da napuste grad, ili
će u suprotnom biti likvidirane. U početku je delovala kao neumesna
šala, ali je izazvala dodatnu pažnju policije nakon što su 15. avgusta
na motoru ubijena dvojica mladića od 16 i 17 godina, čija imena su se
nalazila na ovom spisku.


Pet dana kasnije ubijen je 19-godišnji mladić čije ime je takođe na listi.



Vlasti su saopštile da se ove nedelje pojavila nova lista kojoj
je dodato još 31 ime. Policija pokušava da nekako poveže ljude sa ovih
lista i utvrdi koji bi mogao da bude motiv za ove zločine.



Ubistva su izazvala paniku među stanovnicima ovog grada, a prema
izveštajima stranih medija, dosta mladih sa ovih spiskova već je
napustilo Port Asiz.



Obe liste su trenutno blokirane na Fejsbuku.
Nazad na vrh Ići dole
Tea
vegan vegan
vegan vegan



Broj poruka : 375
Godina : 43
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : prevoditeljka
hobi : zaštita životinja
Datum upisa : 23.11.2009

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 26, 2010 6:25 am

Strašno:( čujem juče da je već 28 000 ljudi nastradalo u Meksiku..zbog rata narko mafije i policije...kako glupi razlozi za ubijanje...
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 26, 2010 7:44 pm

Ovo ce verovatno mnogi protumaciti kao da je problem u fejsu. Problem je u toj budali, ubici. Sad sto on koristi fejs je sporedno.
Nazad na vrh Ići dole
Tea
vegan vegan
vegan vegan



Broj poruka : 375
Godina : 43
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : prevoditeljka
hobi : zaštita životinja
Datum upisa : 23.11.2009

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePet Avg 27, 2010 7:08 am

Naravno da nije problem u fb. Nije fb loš za pronalaženje starih prijatelja..a ko nas smara ograničimo ga ili izbrišemo. za sve postoji rešenje.
Akcenat je bio na zloupotrebi istog za rat u Meksiku.
Nazad na vrh Ići dole
Bed Bob
U(ne)rednik (former)
U(ne)rednik (former)
Bed Bob


Broj poruka : 747
Godina : 57
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : ForUMaš
hobi : S one strane smokvinog lišća, grickanje zrelih neosušenih raw smokvica
Datum upisa : 10.10.2007

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePet Avg 27, 2010 8:33 pm

Branko ::
Ovo ce verovatno mnogi protumaciti kao da je problem u fejsu. Problem je u toj budali, ubici. Sad sto on koristi fejs je sporedno.
,,Vatra i voda su dobre sluge, ali zli gospodari". - veli narodna izreka.
Fejsb(r)uk, sam po sebi nije ništa gori il' opasniji, a možda niti bolji od (ne)običnog ,,četovanja", šaranja & prebiranja po ,,halo" i pre/ostalim oglasima Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_pirat ili...
Sve ovisi od ,,osveštenosti'' osobe koja se skoro ne/svesno obre na tom medij(UM)u! Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_idea Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_tongue
Valjana Komunikacija versus stagnacija & učmala (de)generacija... Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_idea Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_basketball Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_cheers
Nazad na vrh Ići dole
The Darkest Star
Član
Član
The Darkest Star


Broj poruka : 123
Datum upisa : 03.07.2010

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePet Okt 15, 2010 10:03 pm

Dragi moji forumaši, počela sam da pravim nakit, pa sam napravila profil na fejsu posvećen tome. Ako želite dodajte me, i zavirite šta ima u galeriji, možda vam se nešto dopadne. Smile


Poslednji izmenio The Darkest Star dana Pon Feb 29, 2016 11:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 16, 2010 8:09 am

Nemam profil na FB, pa ne mogu da otvorim sve fotografije, ali od onoga što videh mi se dopada tanušna ogrlica bež boje. Samo nastavi!
Nazad na vrh Ići dole
The Darkest Star
Član
Član
The Darkest Star


Broj poruka : 123
Datum upisa : 03.07.2010

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 16, 2010 9:26 am

Hvala dmitras.
Ima i ovde nešto, ako želiš da pogledaš:
http://www.kupujemprodajem.com/73121-1-dunja0712-svi-oglasi.htm

emotions
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert
dmitras


Broj poruka : 713
Lokacija : Nebitna.
Datum upisa : 26.10.2009

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePon Okt 18, 2010 6:58 pm

Dopada mi se što si precizna i uredna, što odradiš lepo nakit do poslednje sitnice. Želim ti komercijalnoga uspeha!
Nazad na vrh Ići dole
The Darkest Star
Član
Član
The Darkest Star


Broj poruka : 123
Datum upisa : 03.07.2010

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePon Okt 18, 2010 7:31 pm

O hvala ti mnogo! Smile

Cenim urednost i trudim se da budem precizna i uredna, drago mi je ako se to primeti. Smile
:*
Nazad na vrh Ići dole
anasana
Urednik
Urednik
anasana


Broj poruka : 2174
Godina : 44
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 09.02.2009

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePon Apr 04, 2011 8:53 am

Very Happy E registrovala sam se i ja na fejsbuku. Ko hoce da me nadje ja sam Aleksandra Zivkovic. Trenutno jos uvek nemam sliku, a od interesovanja prvi je zdravaishrana.klub rs da znate (navedite da ste sa ovog foruma da znam)



Aleksandra Zivkovic

www.facebook.com/profile.php?id=100002254036827



emotions
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.rs
girlsetsfire
Član
Član
girlsetsfire


Broj poruka : 68
Godina : 37
Zaposlenje : dizajner promo materijala,web dizajner,marketing menadžer...,MAMA
hobi : kuvanje
Datum upisa : 22.05.2012

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 03, 2012 9:00 pm

ja sam tu, uz jutarnju kafu, umeso laksativa, a cale mi je u londonu, kuma u Nsu, onaj vamo-ovaj tamo pa hajde da se gledamo kao i nikad nije lose gledati neke ljude iz praistorije i zabaviti se. najezim se kad me doda neko iz osnovne skole recimo
sklonila opciju "add friend" jer su me turci dodavali, pa ako nemam zajednicke FB frendove ne moze me niko dodati, ako neko bas hoce neka me poke-uje pa ga ja dodam.

https://www.facebook.com/Girlsetsfire
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vegetarijana-plus.com
Drama
Član
Član
Drama


Broj poruka : 47
Godina : 41
hobi : fotografija
Datum upisa : 01.06.2009

Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am

Priključite se facebook grupi Vegetarijanci i vegani u Srbiji. flower Pošto je ovaj forum već duže vreme neaktivan odlučila sam da pokušam da napravim grupu na fejsu. Molim vas da pozovete i prijatelje.

Nadam se da će bar neko videti ovaj post....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko nas je na Facebook-u?   Koliko nas je na Facebook-u? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko nas je na Facebook-u?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Masline-da li su i koliko su zdrave?/
» Koliko se zdravo hranite
» Kviz - Koliko vam je star mozak
» Test zezalica - KOLIKO STE BISTRI
» Mjeseceva dijeta, koliko je dobra i da li je djelotvorna...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Ćaskanje-
Skoči na: