Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
sirove Knjige jogurt vegetarijanci indijskih recepti keks sremusa maslacka piramida tikvice vegane proso puding free oraha kakao sladoled kopriva sirova kafa majonez šargarepa namaz avokado tofu
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 16 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 16 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Biljna mlijeka,kako ih praviti?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Bojana-boldrik
novi član
novi član



Broj poruka : 20
Godina : 44
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.11.2007

Biljna mlijeka,kako ih praviti? Empty
PočaljiNaslov: Biljna mlijeka,kako ih praviti?   Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeSre Apr 29, 2009 4:15 pm

Pozdrav svima na forumu!!!!!!Very Happy..posle dužeg vremena ,evo me opet sa vama!...zanima me,može li mi neko objasniti postupak pravljenja mlijeka od pirinča,badema i sl.,osim soje (pošto u nju više nemam povjerenja:?: )...htjela bih praviti sama kod kuće,pošto sva ova kupovna imaju previše dodataka,a to mi se ne sviđa...unaprijed hvala za svaki odgovor:wave:
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

Biljna mlijeka,kako ih praviti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Biljna mlijeka,kako ih praviti?   Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeSub Maj 02, 2009 7:54 pm

Pozdrav i tebi Bojana !Drago mi je da si opet sa nama Very Happy

Sto se biljnih mleka tice, postoji tema sa receptima:
https://vegan.editboard.com/glavna-jela-f21/biljna-mleka-t611.htm?highlight=biljna+mleka
Nazad na vrh Ići dole
Bojana-boldrik
novi član
novi član



Broj poruka : 20
Godina : 44
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.11.2007

Biljna mlijeka,kako ih praviti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Biljna mlijeka,kako ih praviti?   Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeUto Maj 05, 2009 6:44 am

hvala puno anett!!!!!!!:-)..jedva čekam da ih pravim:-)....pozdrav!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
njacca
novi član
novi član



Broj poruka : 8
Godina : 64
Lokacija : smederevo
Datum upisa : 13.05.2008

Biljna mlijeka,kako ih praviti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Biljna mlijeka,kako ih praviti?   Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeČet Okt 28, 2010 10:04 am

mozete li mi pomoci makar savetom.. kako da napravim mleko od zobi.. trazila sam po intenetu ali nema bas nekih objasnjenja..
Dali je to neko pravio.. ne kupuje mi se ono u kutiji.
flower
Nazad na vrh Ići dole
njacca
novi član
novi član



Broj poruka : 8
Godina : 64
Lokacija : smederevo
Datum upisa : 13.05.2008

Biljna mlijeka,kako ih praviti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Biljna mlijeka,kako ih praviti?   Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 4:02 pm

pa nemogu da verujem da se niko nije udostojio odgovora..i ovo nije prvi put.Bas mi je zao sto sam se registrovala pre dve godine
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik
Branko


Broj poruka : 1735
Godina : 62
Lokacija : Novi Sad
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

Biljna mlijeka,kako ih praviti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Biljna mlijeka,kako ih praviti?   Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimeNed Okt 31, 2010 7:06 pm

Video sam tvoje pitanje, ali jednostavno ne znam odgovor, pa nisam hteo nista da ti napisem. Ocekivao sam da ce se javiti neko ko zna, ali eto...

Jedino sto sam video je ovo :


Mleko od psenice

1 solja klica psenice
4 solje vode
pola solje suvog grozdja odstojalog u vodi
Samleti u blenderu psenicne klice sa vodom 2 minuta pa procediti kroz gustu cediljku.Vratiti u blender,dodati suvo grozdje pa izmiksati.Po ukusu zasladiti medom.

Verovatno bi i od zobi moglo na isti nacin, ali NE ZNAM pa necu da filozofiram.
Nazad na vrh Ići dole
njacca
novi član
novi član



Broj poruka : 8
Godina : 64
Lokacija : smederevo
Datum upisa : 13.05.2008

Biljna mlijeka,kako ih praviti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Biljna mlijeka,kako ih praviti?   Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitimePon Nov 01, 2010 6:58 pm

pa dobro, hvala u svakom slucaju..nasla sam recept u medjuvremenu..ipak hvala za trud
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Biljna mlijeka,kako ih praviti? Empty
PočaljiNaslov: Re: Biljna mlijeka,kako ih praviti?   Biljna mlijeka,kako ih praviti? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Biljna mlijeka,kako ih praviti?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Biljna mleka
» Biljna mleka u aparatu
» Kako napraviti raw caj
» kako napraviti ?
» kako da ovo nazovem...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Veganski recepti-
Skoči na: