Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
kafa indijskih majonez free tofu šargarepa recepti puding avokado sladoled Knjige keks vegane piramida maslacka tikvice vegetarijanci kopriva sirova sirove proso oraha sremusa kakao namaz jogurt
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 28 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 28 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Arijel5
Član
Član
Arijel5


Broj poruka : 191
Datum upisa : 10.06.2008

Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Empty
PočaljiNaslov: Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja?   Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 8:59 am

Jel neko zna, gde mogu da kupim u Beogradu organski hummus, zemlju, treba mi za gajenje psenicne trave (sok od psenicne trave mi treba zbog bebine anemije)........pa ako neko zna neko mesto, adresu gde mogu to kupiti?

Unapred hvala sunny
Nazad na vrh Ići dole
Bambina
devoted2raw
devoted2raw
Bambina


Broj poruka : 393
Godina : 46
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 02.04.2007

Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja?   Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 5:48 pm

eh pa najbolje je da odeš do neke obližnje šumice...zamoli nekog drugara da te poveze...i natovari koliko možeš...onaj humus koji se prodaje za cveće je prilično otrovan za hranu i njega nikako ne bi smela u tu svrhu koristiti...
pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja?   Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 7:33 pm

Arijel,posto taj sok planiras za bebu,pazi kakvu ces zemlju da koristis i odakle je uzimas...da ne uleti streptokoka
Nisam sigurna da deluje, ali sam videla da moja baka zemlju poliva kipucom vodom i kada se ohladi seje zrna.
Nazad na vrh Ići dole
Arijel5
Član
Član
Arijel5


Broj poruka : 191
Datum upisa : 10.06.2008

Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja?   Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimeNed Mar 22, 2009 10:13 pm

Bambina ::
eh pa najbolje je da odeš do neke obližnje šumice...zamoli nekog drugara da te poveze...i natovari koliko možeš...onaj humus koji se prodaje za cveće je prilično otrovan za hranu i njega nikako ne bi smela u tu svrhu koristiti...
pozdrav!

Bambina, bas mi je to prvo i palo na pamet, da je sumska ok zemlja, al posto nemam ko da mi cuva bebu, pa bi morala sa njom da idem, a ni koga da me poveze pa sam morala da odbacim tu pocetnu ideju, nego pomislih mozda se negde prodaje organski humus, al opet ne mogu na slepo da idem gradom dok ne naletim na njega, pa sam zato pitala mozda neko znam bas neku konkretunu radnju koja prodaje o organsku zemlju

anett ::
Arijel,posto taj sok planiras za bebu,pazi kakvu ces zemlju da koristis i odakle je uzimas...da ne uleti streptokoka
Nisam sigurna da deluje, ali sam videla da moja baka zemlju poliva kipucom vodom i kada se ohladi seje zrna.

Joj Anett nisam znala to za streptokoke, mislila sam da je bezbedno gajiti psenicu travu, ali sad se uplash...raspitacu se za to dal postoji opasnost i kod koje zemlje od streptokoka, i ovaj recept tvoje bake, mozda nije losa ideja, cisto za svaki slucaj.....da se ne desi u suprotonom neka bbakterija, jetr ipak je to za bebu (za 3,5 meseca sto je poceo da jede, a do tada je odbijao od 6 meseca do 11 meseca hranu i zaradio anemiju, ali je poceo da jedei za 3,5 meseca na sirovoj veganskoj hemoglobin mu se sa 100 popeo na 107 a donja granica normale za hemoglobin je 110 znaci jos malo da popravi i jos malo preko 110 i nece imati anemiju)
Nazad na vrh Ići dole
zanahoria
Urednik
Urednik
zanahoria


Broj poruka : 481
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.02.2007

Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja?   Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitimePon Mar 23, 2009 10:18 am

Arijel pokusaj da mu dajes sokice od cvekle i narandze....svaki dan dosta cvekle...mislim da su ovi humusi koji se pordaju u cvecarama cista hemikalija...pazi bebca...veliki pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja?   Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jel neko zna gde se moze kupiti....Organski humus, zemlja?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» HUMUS (Pire od leblebija)
» Najbolji recept za dry cooker a moze i bez njega
» Organski germanium GE132
» Da li je neko probao....
» organski gajeno voce i povrce

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Razno :: Da li znate?-
Skoči na: