Zdrava ishrana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!
 
PrijemPristupiRegistruj sePortalliLatest imagesGalerijaTraži
Zadnje teme
» Sokovnici
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 23, 2023 10:26 am od Arijel5

» moj kuvar
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeNed Jun 21, 2020 2:15 pm od zugicradovan

» kolaci od soje
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 28, 2019 4:11 pm od zugicradovan

» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimePon Apr 01, 2019 6:52 pm od zugicradovan

» kuhinjski aparati za pripremu sirove hrane?
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimePet Jan 25, 2019 9:47 am od Pevaljka

» Sojino mleko
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimePet Feb 23, 2018 5:17 pm od zugicradovan

» Novi clan
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimePet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» Tofu - uradi sam
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimePon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimePet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

Ključne reči
proso kopriva sirove kafa sirova keks majonez tofu free indijskih Knjige šargarepa recepti maslacka sremusa vegetarijanci sladoled piramida kakao avokado puding tikvice jogurt oraha namaz vegane
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 39 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 39 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Čajevi za


 

 Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju

Ići dole 
+32
Milenica13
meck@
sveMIR
JessiJ
axy
kiki_zemun
ARIJEL100
Minie
MrMara
n3s
Nikolas
avgi
Tea
MalaMila
ellena
loonyc
The Darkest Star
elena91
sinisa
ANČICA
OLI
nikki
Purple
Branko
sunny
Arijel5
mama3
zanahoria
zelika
Bambina
anett
Olivera
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
anett
site admin
site admin
anett


Broj poruka : 896
Godina : 56
Datum upisa : 13.10.2007

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 29, 2009 8:52 pm

Naravno da sam procitala ceo post cool...kako drugacije da te upoznam Wink
Moj cellules nije philipsov, nesto jeftinija varijanta...uspevam nekako da to sama odradim, ali je doosadnoo i zvuk mu nije bas najprijatniji, li svejedno...vuce on lepo, bice valjda neke promene...vremenom...

Propustila sam nesto da napisem...ako si zdrava, bolje se hranis i aktivna si, a ipak si se ugojila kilogram...da nisi dodala misicne mase ili jednostavno tvom telu treba taj kilogram...znas da se tezina regulise na pravilnoj ishrani, sta je kome potrebno-plus ili minus
A hormoni...to vec mora da se proveri u nekoj laboratoriji
Nazad na vrh Ići dole
Purple
novi član
novi član
Purple


Broj poruka : 3
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : student
Datum upisa : 29.03.2009

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 29, 2009 9:12 pm

Vec 2 sata sam na internetu trazeci sve o celulitu izazvanim hormonima i sve sam ubedjenija da je moj upravo taj!

Redovno idem na kontrole kod svog ginekologa, tako da pratim hormone i u normalim su granicama, ali moguce da on takav normalan utice Smile, ali pricacu sa njom (zenska je) o tome da predjem na koriscenje pilula koje imaju manji udeo estrogena ili cak nikakav, tj na tzv. mini pilule.
Citam cak o kremama koje masiranjem kroz kozu u tkivo ubaciju endogen koji daje cvrstinu tom istom tkivu.
Sta ti je 21. vek Smile

Hvala na utehi (utesi? hm...) sto se tice ovog 1 kg, ne opterecujem se kg_ima ali opet, kad se sve to bas tebi dogodi...i jos vidis crno na belo na vagi... Smile
Nazad na vrh Ići dole
nikki
Član
Član
nikki


Broj poruka : 65
Godina : 59
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.03.2009

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeUto Mar 31, 2009 8:18 am

Verujem da je Nera dijeta dovela do gubitka kilograma ali sumnjam da nije izazvala "sok" u organizmu. Misim da svakodnevna doza gladovanja tj.umerenog unosa svega predstavlja idealnu dijetu i nisam sklona ovako ekstremnim dijetama.Posebno sam protivnik caja od sene jer se remeti prirodni ciklus praznjenja creva. Imam jutarnji ritual ispijanja 1/2-1l mlake vode (bez soli naravno) koji odlicno "radi posao". Kako toliko soli utice na organizam? Samo oprezno sa ovakvim vidom detoksinacije.
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 30, 2009 3:04 pm

Ja sam ponovo počela sa Neera dijetom, danas mi je četvrti dan. Krenula sam i na hidro kolon terapiju, tako da ne koristim sea salt shake, jer nema potrebe.
Doktorka koja radi HKT kaže da je u kombinaciji sa postom to dobitna kombinacija, tako da se u kolonu otapa stari sadržaj koji tu stoji dugo i da se isti uspešno otkloni.
Od hormonske zbrke mi se u jednom periodu jako pogoršalo stanje tena, ali sada posle HKT koža izgleda bitno bolje. Uglavnom, u ovom momentu sam uradila 2 terapije, trudiću se da izdržim 10 dana posta, a onda klasičan režim na sirovom....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
OLI
novi član
novi član
OLI


Broj poruka : 29
Godina : 40
Lokacija : N. Sad
Datum upisa : 17.04.2010

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 08, 2010 5:53 pm

Može li neka od vas devojčica da mi napiše kako izgleda ta Neera dijeta? Taj link koji je gore na forumu nije više u funkciji, čini mi se... :/
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 08, 2010 8:47 pm

Olivera, kod Neera dijete ne uzima se nikakva čvrsta hrana, samo "limunada" koja se pravi sa madal bal sirupom, može i javorov sirup, limunovim sokom i kajenskom paprikom, ili čilijem, naravno i čistom vodom. Ta limunada je prilično zasitna u momentima krize za hranom.
Treba još piti i blago laksativne biljne čajeve, sea salt shake ujutru, a to je čaša tople vode u kojoj se rastvori kašičica nerafinisane morske soli.
Hidro kolon terapija je dobrodošla, ali nije obavazna. Sa sea salt sheake pražnjenje creva je redovno, čak i ako produžiš dijetu na 15 dana pale
To jeste šokantno, ali zaista, sve to se nalazilo u našem probavnom traktu duže vremena....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
ANČICA
vege majstor
vege majstor
ANČICA


Broj poruka : 302
Godina : 48
Lokacija : Pula, Hrvatska
hobi : obožavam čitati
Datum upisa : 07.05.2009

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 08, 2010 9:53 pm

e olivera jako me zanima tvoja HKT ustvari ti zavidim na njoj....to bi i ja Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Jumping0
jel se osjećaš ispucana u svemir? ako nema tema zasebno možeš li je otvoriti pa da samo o njoj pričamo, jer HKT zaslužuje svoju temu....ja sam se samo klistirala kad sam radila detoks sama doma..i rezultati za moje zdravlje su bili ČUDESNI...jako me zanima npr cijena HKT, u kojoj vrsti ordincije tj koji doktor ti ovo provodi... i ako netko zna da li igdje itko u Hrv provodi HKT bit ću zahvalna zauvijek za info
Nazad na vrh Ići dole
OLI
novi član
novi član
OLI


Broj poruka : 29
Godina : 40
Lokacija : N. Sad
Datum upisa : 17.04.2010

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 7:56 am

gde se mogu nabaviti ti sastojci, ime? čitala sam ovu temu od početka, pa sam pretpostavila da je to u pitanju... hvala za informacije... a to sa klistirom, uf... not for me :/
Nazad na vrh Ići dole
OLI
novi član
novi član
OLI


Broj poruka : 29
Godina : 40
Lokacija : N. Sad
Datum upisa : 17.04.2010

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 8:05 am

a kad malo bolje razmislim, teško bih to i pila, jer mi je grlo osetljivo na ljuto :-(
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 8:18 am

Ovo je tema o HKT
https://vegan.editboard.com/razno-f4/hidro-kolon-terapija-t952.htm

Neera sirup može da se kupi u prodavnicama zdrave hrane ili apotekama. Ljuta paprika aktivira otapanje masti i čišćenje organizma, može alternativno da se upotrebi djumbir.
Ja isto nisam sama radila klistiranje, samo pila toplu vodu i morsku so.
Svako ko započne gladovanje mora da strogo pazi na redovno pražnjenje creva inače dovodi svoje zdravlje u opasnost, talog iz debelog creva mora da se odstrani.
Inače, jedan slasni hamburger sa kioska, oni koji ga vole i jedu, nose u svom probavnom traktu cca dve nedelje, tj. 14 dana. Za to vreme ta mesna tvorevina lagano truli u crevima.

Još su loše namirnice kvasno beli hleb koji se takodje lepi za zidove kolona, preradjevine, aditivi ....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
sinisa
vegan vegan
vegan vegan
sinisa


Broj poruka : 237
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : IT
hobi : cveće i sve vezano za biljke
Datum upisa : 24.07.2008

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 12:11 pm

ANČICA ::
ako nema tema zasebno možeš li je otvoriti pa da samo o njoj pričamo, jer HKT zaslužuje svoju temu....ja sam se samo klistirala kad sam radila detoks sama doma..i rezultati za moje zdravlje su bili ČUDESNI...jako me zanima npr cijena HKT, u kojoj vrsti ordincije tj koji

Ančice potpuno si u pravu da nam je ova tema potrebna. Jer kako ovde pišemo o raznim jelima i receptima sasvim je prirodno i normalno da idemo u toalet. Svi manje više imamo nekakve probleme za izbacivanje fecesa pa zašto ne iznositi iskustva ovakve prirode. HKT je dobra terapija za sve koji imaju problem zatvora ili bilo koji problem zadržavanja fecesa u organizmu. Uzroci mogu biti mnogostruki od nepravilne ishrane do stresa, porođaja, hormonskih poremećaja, nedovoljno kretanje (naročito problem u u urbalnim sredinama) ili promena klime i svašta još. Svi smo izloženi nekom od faktora zadržavanja fecesa u organizmu što dovodi do truljenja i vrlo verovatno može izazvati mnoge poremećaje i vrlo teške bolesti. Jedna od najvažnijih funkcija zdravlja pored disajnih organa vrlo je bitno da nam je digestivni sistem zdrav. Ova dva sistema , tako da ih nazovem, čine stub, osnovu, zdravog organizma.

Potpuno podržavam da se o HKT-i i drugim načinima "čišćenja" debelog creva ozbiljno piše na ovom forumu.
Nazad na vrh Ići dole
sinisa
vegan vegan
vegan vegan
sinisa


Broj poruka : 237
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Zaposlenje : IT
hobi : cveće i sve vezano za biljke
Datum upisa : 24.07.2008

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 12:24 pm

Pišem ovako jer forum može da me isključi pa sve što sam napisao ode u Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_scratch i onda izgum misao i želju za pisanjem.

Poznajem dosta osoba koji idu u tolalet 2-3 puta nedeljno što je katastrofa. Dosta mladih ima taj problem. Pretpostavljam da je glavni uzrok brza hrana i gazirani napici naročito koka-kola kao i stres. Zbog raznih stresnih situacija i borbom za opstanak i zaradu potpuno zapustimo sami sebe i svoj organizam. Viđam omladinu koja jede šta stigne i na svakom mestu. Nerazmišljajući šta unose u organizam osnovno je samo utoliti glad a konzumiranje hrane u hodu je jedna od najpogubijih aktivnosti za organizam kao i jedenje ispred televizora.
Nazad na vrh Ići dole
OLI
novi član
novi član
OLI


Broj poruka : 29
Godina : 40
Lokacija : N. Sad
Datum upisa : 17.04.2010

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 09, 2010 12:28 pm

Hvala, ime... pogledacu da li ima negde u mojoj blizini, volela bih da probam to, a pokusacu nekako da prezivim i to ljuto, ako ce pomoci...

Kako ubija kad je neko funkcionalno nepismen emotions
Nazad na vrh Ići dole
elena91
novi član
novi član



Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.07.2010

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 11:49 am

caoss ja sam pocela da drzim nera dijetu i imam nameru sa je drzim najmanje 20 dana jer trebam da izgubim 20 kg i hocu totalno da ocistim organizam,medjutim ono sto meni naaaaaajteze pada u citavoj prici je slana voda i sena caj....to me ubijaaa..posle slane vode mi budee taaaaako muka,a od sena caja me stomak jaaaaaako boli.pa me zanima da li kolon terapija moze da zameni sena caj i slanu vodu??koliko je potrebno tih tretmana da bi se creva skroz-na skroz ocistila i jaaako me zanima kako se izvodi ta kolon terapija?puno vam hvalaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 3:18 pm

Elena ćao
Sena čaj hoće da izazove grčeve u stomaku i zato je bolje da piješ neke laganije biljne čajeve, kao čaj za mršavljenje.
HKT može da zameni čaj i slanu vodu, možeš da uradiš 5 vezanih tretmana (tretmani se rade svaki drugi, treći dan) jedan tretman ćeš dobiti i gratis i to je taman trajanje dijete koliko si planirala, ali nemoj ići preko 20 dana
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
elena91
novi član
novi član



Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.07.2010

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 6:06 pm

eeee puno ti hvala oliveraNeera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_smile a da te pitam ja sam cula da sa ovom dijetom bukvalno se skida kilogram dnevno jer to tacno?a kolon tretman mozes li da mi objasnis kako se izvodi ,kako to izgleda
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 6:19 pm

Sve je individualno kod dijeta, ja sam gladovala i imala sam edeme / otoke i lepo sam splasnula, gubitak kilograma je individualan, i hidrokolon isto doprinosi smanjenju težine.
Inače je postupak takav da se u anus uvodi plastična cev i onda se debelo crevo ispira velikom količinom vode- Neugodno je u početku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
elena91
novi član
novi član



Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.07.2010

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 8:45 pm

jaaaaoj ma sve cu preziveti samo da smrsam,za jaaaako kratko vreme sam nabacila 20kg i sad samo da ih se resim!
Nazad na vrh Ići dole
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 9:02 pm

Kod Nera dijete važno je pre gladovanja biti na sirovoj hrani, isto tako i izaći iz gladovanja, da se ne bi pojavili zdravstveni problemi.
Radionica/vikend seminar pripreme sirove hrane će se održati 16, 17 i 18 jula, pa ako si zainteresovana za prirodno mršavljenje na sirovoj hrani, možeš da se prijaviš.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
The Darkest Star
Član
Član
The Darkest Star


Broj poruka : 123
Datum upisa : 03.07.2010

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Jul 07, 2010 11:58 pm

Elenice, nije dobro da tako brzo smrsas 20 kg, unistices organizam. A neera je namenjena prvenstveno detoksikaciji, a ne mrsavljenju. Neko je vec u jednom od prethodnih postova napomenuo da se kilogrami brzo vrate, jer je mrsavljenje samo usputna pojava.

Samo polako (ovo ti kaze nestrpljiva osoba, doduse, ali kada su u pitanju dijete, te ekstremne varijante mrsavljenja zaista ne valjaju). Ja isto volim da u svemu sto radim ubrzo vidim rezultate, ali kod ovoga... Ne bi trebalo. Ako hoces, napisacu ti kako sam ja izgubila 10 kg za par meseci, pa pokusaj tako. Samo cu sutra pisati, sad mi se jako spava.

Laku noc.
Nazad na vrh Ići dole
elena91
novi član
novi član



Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.07.2010

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeČet Jul 08, 2010 12:18 am

Uff pa od 15 jula nisam u bg...pre dijete sam radila pripremu i kad budem zavrsila isto cu sve po upustvima,jaaaoj meni ovaj sirup sa limunom tesko pada ,posle 2 case bih radije ostala gladna nego popila jos 2/3... jaaaaaoj ali ja sam sebi dala taj rok zbog jednog dogadjaja ,moram do tad da izgledam savresno to jest da imam svojih 57kg...
Nazad na vrh Ići dole
loonyc
Član
Član
loonyc


Broj poruka : 91
Godina : 37
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 14.01.2010

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 15, 2010 7:35 pm

Bilo bi magicno da ovu temu ''vaskrsnemo''.
Znam da je zima, ali ja imam podrum pun povrca fun
Zanima me da li je neko izdrzao citavih 21 dan?! emotions
Bilo bi jako lepo da, ako neko jeste, podeli iskustva sa nama neiskusnima fun
Ja naravno cu izabrati jeftiniju varijantu da medom i djumbirom, a sto se tice slane vode ujutro, danas sam se uverila u njene ''cudesne moci'' emotions ...natera coveka da se zapita.
Nazad na vrh Ići dole
http://pravazaradananetu.blogspot.com/
Olivera
Sprout
Sprout
Olivera


Broj poruka : 1162
Godina : 56
Lokacija : Beograd/Čortanovci
Datum upisa : 31.12.2006

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 16, 2010 4:57 pm

Loonyc, apsulutno podržavam!!! Mene sada čeka slava sv. Nikola, ali jako bih volela da odradim jednu turu gladovanja, i ja ću varijantu med + djumbir, predlažem da se usaglasimo pa da zajedno počnemo, tako da možemo da se bodrimo love
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sirovahrana.rs
loonyc
Član
Član
loonyc


Broj poruka : 91
Godina : 37
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 14.01.2010

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimePet Dec 17, 2010 6:40 pm

Jaooo, Olivera, to bi bilo sjajno. love
Inace mislim da bi mi bilo tesko samoj, jer redovno kuvam drugim ukucanima, vegetarijansko naravno, ali niko nije na raw party
Sve vec vidim kako ih gledam dok oni njupaju sojine sniclice i jedu hrskave krompirice, a ja cevcim limun i med pet dana emotions ma poludela bih.
Prihvatam tvoj predlog velikodusno, sto se usaglasavanja tice, meni je sledece nedelje prvi raw bozic, pa posle toga mogu da radim sta hocu party
Vec sam na raw, pa mi nece biti problem da krenemo bukvalno kad god hoces hekla
Nazad na vrh Ići dole
http://pravazaradananetu.blogspot.com/
ellena
novi član
novi član
ellena


Broj poruka : 1
Datum upisa : 18.12.2010

Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitimeSub Dec 18, 2010 1:18 pm

Drage cure, da li ste pocele sa Nera dijetom? Ja sam sve pripremila pa bih pocela od sutra... Bilo bi super ako neka zeli da se prikljuci, mislim da je zajedno lakse Smile Very Happy Inace, ja sam je drzala prosle godine rekordnih 12 dana i rezultati su bili fenomenalni.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju   Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Neera dijeta za mršavljenje i detoksikaciju
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» UN dijeta
» DIJETA
» LIMUNOVA DIJETA
» DIJETA SA JABUKAMA
» Dijeta po satima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Lečenje bolesti ishranom :: Dijete-
Skoči na: