Vegetarijanski i veganski recepti - zdravlje na vašem tanjiru!

PrijemPristupiRegistruj sePortalliGalerijaKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupe
Zadnje teme
» Soja poreklo priprema i jos po nesto
Uto Nov 01, 2016 5:09 pm od zugicradovan

» Sojino mleko
Ned Maj 15, 2016 5:23 pm od zugicradovan

» Novi clan
Sub Jul 18, 2015 9:26 pm od TechnciKing

» Veganski omlet
Pet Maj 15, 2015 11:08 am od AmonRa

» Vitamix blender
Pet Maj 15, 2015 10:44 am od AmonRa

» Imate li savet?
Sre Mar 25, 2015 11:53 am od Rodman

» Totalna terapija Rudolfa Brojsa
Ned Mar 15, 2015 9:37 pm od statomir

» Šta raditi kada su ukućani mesožderi?
Sre Jan 28, 2015 10:00 am od Adonia

» ZAPECENE MAKARONE SA PARADAJZOM
Pet Dec 26, 2014 8:58 pm od cmile

» Musaka od spanaca i pirinca
Pet Dec 26, 2014 3:05 pm od cmile

» potrbni saveti novajliji....
Pet Dec 26, 2014 2:03 pm od jelena1gol

» kolaci od soje
Čet Nov 20, 2014 6:47 pm od zugicradovan

» Tofu - uradi sam
Čet Nov 20, 2014 6:22 pm od zugicradovan

» Koliko nas je na Facebook-u?
Pon Nov 17, 2014 6:49 am od Drama

» Biljna mleka u aparatu
Čet Nov 13, 2014 9:52 pm od Branko

» 80/10/10 Diet
Čet Avg 28, 2014 7:56 am od Branko

» Lijek za rak ?
Pet Jul 25, 2014 10:12 am od armageddon381

» Lecenje gladovanjem
Pet Jul 25, 2014 10:09 am od armageddon381

» MULTIPLA SKLEROZA
Pet Jul 25, 2014 10:07 am od armageddon381

» lečenje najtežih bolesti - alternativa i eugenika
Čet Jul 24, 2014 1:26 pm od armageddon381

Sirovahrana SHOP
Sok pšenične trave

PlanetBio superhrana
Planet Bio superhrana sada i u Srbiji - ekskluzivno u sirovahrana web shop-u
Balans Medika+

Pulsna dijagnostika

Etarget
Vege hostel/pansion
Ključne reči
KROMPIR AVOKADO recept kopriva jela dijeta klice proso salata pita patlidzan namaz sokovi kupus tikvice sremusa ulje ishrana mleko recepti hrana sirova hleb jogurt maslacka tofu
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Ko je trenutno na forumu
Imamo 26 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 26 Gosta :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 326 dana Sub Sep 17, 2011 2:08 pm
Facebook
Čajevi za

Share | 

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
sveMIR
the Expert
the Expert

Broj poruka : 141
Godina : 33
Datum upisa : 17.09.2010

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Ned Mar 27, 2011 12:21 am

Na DM sajtu sam pronašla ovu lokaciju:

Ulica pobede 2
18 000 Niš
018/295-540
pon-pet: 9-21, sub: 9-15

Smile To je negde u centru očito, ali ne znam da li je podzemni... ti to znaš.
Zovi pa pitaj za komorač. Moguće da imaju, ako je to jedina prodavnica u Nišu (ili ti mogu doneti u sledećoj nabavci). U Novom Sadu, recimo, nemaju u ponudi baš sve proizvode u manjim prodavnicama...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
John Dove
novi član
novi član

Broj poruka : 13
Datum upisa : 09.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Pet Dec 09, 2011 10:02 pm

Je l moze preporuka za sajt gde se mogu naci vegetarijanski specijaliteti za kupiti? Najbolje sto sam uspeo da nadjem su "Vegetarijana proizvodi" na fejsu (stoji mi obavestenje da novim clanovima nije dozvoljeno da ostavljaju linkove) , ali naravno nemam pojma koliko je dobro ono sto se nudi. Ima li neko iskustva sa njima i dobre preporuke uopste?
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik

Broj poruka : 1735
Godina : 54
Zaposlenje : Radio Televizija Vojvodine
Datum upisa : 21.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Pet Dec 09, 2011 11:04 pm

A odakle si, iz kog grada ?
Nazad na vrh Ići dole
John Dove
novi član
novi član

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Pet Dec 09, 2011 11:05 pm

Iz Batocine kod Kragujevca.

---

Edit: Ne verujem da si ocekivao taj odgovor jer cenim da je tvoje pitanje imalo poentu Smile Uglavnom malo mesto, slaba ponuda, i znacilo bi mi kad bi naleteo na sajt koji nudi (skoro pa spremljene) vegeterijanske specijalitete. Jedini za koji znam, a to je nesto sto otprilike trazim, je u burek od zelja ili sira koji se moze kupiti u Metrou.
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Sub Dec 10, 2011 11:18 am

U pravu si, nisam ocekivao da si odatle (sta li sam uopste ocekivao ?) Smile U svakom slucaju, bitno je da kazes jer ti ne vredi da ti beogradjan kaze gde ima da se kupi jer ti bas "nije usput" Smile

Sto se bureka tice, pored zelja i sira u tim kupovnim cesto ima i svinjske masti... Obicno se tako prave jer im je jeftinije. Zato najbolje zasuci rukave...
Nazad na vrh Ići dole
John Dove
novi član
novi član

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Sub Dec 10, 2011 11:22 am

Branko ::

Sto se bureka tice, pored zelja i sira u tim kupovnim cesto ima i svinjske masti... Obicno se tako prave jer im je jeftinije. Zato najbolje zasuci rukave...

Sta mislis pod kupovnim, burek koji se moze kupiti zaledjen u prodavnici ili na burek u burekdzinici?

Problem je sto ja ne znam ni krompirice posteno da isprzim, a ne zelim da budem opterecenje drugima. Zato bi mi sajt sa ponudama i uslugom isporuke dosao kao melem na ranu.
Nazad na vrh Ići dole
Branko
Urednik
Urednik

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Sub Dec 10, 2011 4:13 pm

Mislio sam na one iz burekdzinice. Ti iz prodavnice (nikad nisam probao) verovatno imaju tacnu specifikaciju, sastav pa mozes videti.

Pa napraviti burek - gibanicu nije komplikovano... ako koristis gotove kore. Slozis ga za 15 minuta i tutnes u rernu...
Nazad na vrh Ići dole
Arijel5
Član
Član

Broj poruka : 190
Datum upisa : 10.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Sre Dec 14, 2011 8:04 am

Jel neko zna gde ima da se kupi suseni paradajz

hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
Yunick75
novi član
novi član

Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Sre Dec 14, 2011 11:52 pm

Gde ima kod nas da se naruči (!) organska soja
Nisam iz bg- a trebalo bi nešto i da se napravi za Slavu!
Tnx
Nikola
Nazad na vrh Ići dole
rawman
devoted2raw
devoted2raw

Broj poruka : 100
Datum upisa : 07.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Sre Dec 28, 2011 6:36 am

Arijel5 ::

hvala unapred

ima svuda u boljim supermarketima, ali u ulju, verovatno nekomlošem... ali u Superveru sam nedavno video makedonski sušeni paradajz u kesi, bez ulja i izgleda odlično, ali je i skup
Nazad na vrh Ići dole
samanera
novi član
novi član

Broj poruka : 8
Datum upisa : 20.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Pet Dec 30, 2011 3:21 pm

- da li u bgd ima da se nabavi sirovi kakao, ja nisam dosad pronasao.
Nazad na vrh Ići dole
Arijel5
Član
Član

Broj poruka : 190
Datum upisa : 10.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Pet Dec 30, 2011 6:45 pm

rawman ::
Arijel5 ::

hvala unapred

ima svuda u boljim supermarketima, ali u ulju, verovatno nekomlošem... ali u Superveru sam nedavno video makedonski sušeni paradajz u kesi, bez ulja i izgleda odlično, ali je i skup
cheers
hvala puno
a ja stalno visim po super veru i nisam videla Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
BrankoP
novi član
novi član

Broj poruka : 22
Godina : 36
Datum upisa : 10.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Pon Feb 27, 2012 12:21 pm

Zdravo svima.

Zna li neko gdje može da se nabavi integralni pirinač (riža) u ljusci? Potreban mi je pirinač koji može da klija.

Hvala unaprijed!
Nazad na vrh Ići dole
Pinđur
novi član
novi član

Broj poruka : 40
Datum upisa : 07.05.2012

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Pon Maj 07, 2012 1:04 pm

Zanima me, da li neko ima informaciju na kojim lokacijama u Beogradu može da se kupi sveže gajeno organsko voće i povrće. I kako prepoznati te tezge ako su na pijaci. Unapred hvala na odgovoru Smile
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert

Broj poruka : 713
Datum upisa : 26.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Pet Maj 11, 2012 11:28 am

Branko, mislim da ga ima u prodavnicama zdrave hrane, vidi u Maslini, Hema Keji.

Pindjur, pretraži forum, pisali smo već o tezgama sa organskom hranom, ima na Zelenjaku, a i na maloj pijaci u Žarkovu jedna žena je tvrdila da će dobiti sertifikat. Od radnji, ima nešto u Hema Keji, skupo... A u ulici 27.marta, kod Poštanske štedionice je jedna prodavnica, kažu da nemaju sertifikat, ali da koriste prirodna djubriva, plodovi su mali, ali mirišu dobro i ukus im je ok. Imaju i svoje sveže začine, velika su pakovanja, a nije skupo.
Nazad na vrh Ići dole
dmitras
the Expert
the Expert

Broj poruka : 713
Datum upisa : 26.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Čet Maj 17, 2012 8:17 am

Nazad na vrh Ići dole
mlajoo
novi član
novi član

Broj poruka : 25
Datum upisa : 09.11.2010

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Ned Maj 20, 2012 2:24 pm

BrankoP , organsko povrce imas na Kalenic pijaci, u Biospajzu i na 2 tezge na samoj pijaci.
Nazad na vrh Ići dole
Preza89
novi član
novi član

Broj poruka : 1
Datum upisa : 11.09.2012

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Uto Sep 11, 2012 2:46 pm

Da li neko zna gde ima u Beogradu, ili u nekom drugom gradu (ako postoji dostava) da se kupi kakao buter za ishranu (ne za negu koze). Molim vas ako neko zna, nek napise gde, jer sam se ubio trazeci, a ne mogu nigde da nadjem, a da nije na veliko od 25kg i slicno Smile.
Nazad na vrh Ići dole
Kolorita
novi član
novi član

Broj poruka : 28
Godina : 29
Datum upisa : 05.06.2012

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Ned Jan 27, 2013 9:51 pm

da li moze neko da mi kaze gde u bg-u kupuje spargle?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?   Danas u 6:20 pm

Nazad na vrh Ići dole

Nabavljanje namirnica: Gde kod nas ima da se kupi......?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zdrava ishrana :: Recepti :: O namirnicama-
Skoči na: